024821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adela Hoňková, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. Aero Rodeo z Ranche na Hranici, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 16. 06. 2024

  2. Agility 1.běh ML: Diskvalifikován

  3. Agility 2.běh ML: Diskvalifikován

  4. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  5. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  6. QA1 Agility: 26/81, 59.4 s, 11.4 tr. b., 3.7 m/s

  7. QA2 Agility: Diskvalifikován

  8. QA3 Agility: Diskvalifikován

  9. QJ1 Jumping : 19/82, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  10. QJ2 Jumping: 27/80, 43.75 s, 1.75 tr. b., 4.41 m/s

  11. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  12. A3 ML 1.zkouška: 6/9, 71.73 s, 31.73 tr. b., 2.79 m/s

  13. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  14. Jumping A3 ML: 2/9, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  16. A3 ML 1.zkouška: 1/2, 54.29 s, 13.29 tr. b., 3.87 m/s

  17. A3 ML 2.zkouška: 2/2, 47.9 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  18. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  19. A3 ML 1.zkouška: Diskvalifikován

  20. A3 ML 2.zkouška: 3/7, 64.82 s, 20.82 tr. b., 3.38 m/s

  21. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  22. 1. zkouška ML A3: 1/5, 56.57 s, 18.57 tr. b., 3.75 m/s

  23. 2. zkouška ML A3: Diskvalifikován

  24. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  25. Zkouška I.: Diskvalifikován

  26. Zkouška II.: Diskvalifikován

  27. Mikulůvka - Honzíkova cesta, 22. 10. 2023

  28. Zkouška A3 II ML: Diskvalifikován

  29. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  30. Frýdlant nad Ostravicí - Beskid paws DVOJZKOUŠKY agility, 14. 10. 2023

  31. 1. zkouška IA2: 1/2, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  32. 2. zkouška IA2: Diskvalifikován

  33. Suchdol nad Odrou - AGI NEDĚLE V ZÁŘÍ, 24. 09. 2023

  34. Zkouška 1: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2: 3/4, 50.22 s, 7.22 tr. b., 3.58 m/s

  36. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  37. Agility ML: Diskvalifikován

  38. Jumping ML: Diskvalifikován

  39. Tuneliáda ML: 1/3, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  40. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  41. 1.zkouška: 1/3, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  42. 2. zkouška: 2/3, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  43. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  44. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  45. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  46. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  47. AGILITY dry ML: Diskvalifikován

  48. AGILITY extra dry ML: Diskvalifikován

  49. JUMPING brut ML: 6/18, 44.54 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  50. JUMPING zero brut ML: Diskvalifikován

  51. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  52. Agility II ML: Diskvalifikován

  53. Agility I ML: Diskvalifikován

  54. Jumping II ML: Diskvalifikován

  55. Jumping I ML: Diskvalifikován

  56. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  57. Druhý jumping ML: 3/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. MLA2: Diskvalifikován

  59. První jumping ML: 1/9, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  60. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  61. zkouška IAA2 1: Diskvalifikován

  62. zkouška IAA2 2: 3/3, 60.64 s, 17.64 tr. b., 3.5 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  64. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  65. 2nd Agility Trial: 2/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  66. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 2/4, 46.28 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  69. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  70. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  73. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial Natures Wolf II: Diskvalifikován

  75. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  76. 1. zkouška: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška: 1/1, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  79. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  81. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  82. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial Dogplace II: 1/9, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  84. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  85. 1. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška ML A1: 4/7, 42.01 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  87. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  88. Zkouška 1.: 4/10, 44.96 s, 6.96 tr. b., 3.34 m/s

  89. Zkouška 2.: 2/10, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  90. Zkouška 3.: 4/10, 39.13 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  91. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: 2/5, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  94. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  95. Agility Trial I: Diskvalifikován

  96. Agility Trial II: Diskvalifikován

  97. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  98. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  99. 2.Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  100. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  101. Frizzante MLA1: 4/8, 50.7 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  102. Spumante MLA1: 2/8, 37.36 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  103. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  104. Agility Trial I: Diskvalifikován

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  107. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  109. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  110. Agility I: Diskvalifikován

  111. Agility II: Diskvalifikován

  112. Jumping I: 23/44, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  113. Jumping II: Diskvalifikován

  114. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  115. Zkouška A1 ML: 2/3, 55.72 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  116. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  117. Agility Trial I: 2/3, 59.5 s, 30.5 tr. b., 3.16 m/s

  118. Agility Trial II: Diskvalifikován

  119. Agility Trial III: 1/3, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  120. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  121. Zkouška I.: Diskvalifikován

  122. Zkouška II.: 5/6, 76.25 s, 29.25 tr. b., 2.3 m/s

  123. Zkouška III.: 3/6, 61.97 s, 9.97 tr. b., 2.66 m/s

  124. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  125. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  126. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  127. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  128. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  129. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  130. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  131. JK Animals Agility Trial I: 8/10, 55.22 s, 16.22 tr. b., 2.81 m/s

  132. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  133. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  134. VITAR Agility Trial I: 9/11, 62.4 s, 19.4 tr. b., 2.69 m/s

  135. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  136. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  137. Agility Trial I: Diskvalifikován

  138. Agility Trial II: Diskvalifikován

  139. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  140. Agility Trial I: Diskvalifikován

  141. Agility Trial II: Diskvalifikován

  142. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  143. Agility 1: Diskvalifikován

  144. Agility 2: Diskvalifikován

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  149. Agility Open: Diskvalifikován

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: Diskvalifikován

  152. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  153. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  154. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  155. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  156. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován