038918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Hoňková, Sportdogs

    Arrow_down

Pes

  1. Beauty Elegant rascal, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška Agility: 5/7, 51.97 s, 25.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. 2. Zkouška Agility: 5/7, 42.39 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. Mikulůvka - Honzíkova cesta II, 13. 04. 2024

  5. 1. zkouška: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška: Diskvalifikován

  7. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 17. 02. 2024

  8. A3 L 1.zkouška: Diskvalifikován

  9. A3 L 2.zkouška: Diskvalifikován

  10. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  11. 1. zkouška agility: 6/13, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  12. 2. zkouška agility: 3/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  13. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  14. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška Agility: 2/14, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  16. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  17. Zkouška I.: 11/21, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  18. Zkouška II.: Diskvalifikován

  19. Zkouška III.: 7/21, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  20. Zkouška IV.: 9/21, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. Hranice - Hranické Hrátky s YOGGIES, 23. 09. 2023

  22. Jumping 1: Diskvalifikován

  23. Jumping 2: Diskvalifikován

  24. Krhová - Agirebels - Dvojzkoušky s Lenkou Pánkovou, 20. 08. 2023

  25. 1.zkouška: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška: Diskvalifikován

  27. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  28. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  29. Zkouška Agility 2: Diskvalifikován

  30. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  31. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  33. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  34. Agility II L: 31/84, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  35. Agility I L: Diskvalifikován

  36. Jumping II L: Diskvalifikován

  37. Jumping I L: Diskvalifikován

  38. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  39. LA2 1. zkouška: 4/8, 45.62 s, 30.0 tr. b., 4.49 m/s

  40. LA2 2. zkouška: Diskvalifikován

  41. Hranice - XI. Hranická Skočka, 27. 05. 2023

  42. Agility Trial: 4/7, 37.06 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. Jumping Norníkovo bludiště: 5/26, 43.52 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  44. Jumping Žabákova cesta: Diskvalifikován

  45. Suchdol nad Odrou - DUBNOVÁ AGI NEDĚLE V SUCHDOLE NAD ODROU, 30. 04. 2023

  46. 1st Agility Trial: Diskvalifikován

  47. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  48. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  49. Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  52. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA2: 4/10, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  54. 3. Zkouška LA2: 2/11, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 24. 03. 2023

  56. 1. zkouška A2: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  58. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  59. 1. zkouška: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška: Diskvalifikován

  61. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  62. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA2: 6/11, 45.0 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  64. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  65. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  66. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  67. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  68. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial Dogplace II: 1/9, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  70. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  71. 1. zkouška ML A2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška ML A2: Diskvalifikován

  73. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  74. Zkouška 1.: 6/8, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  75. Zkouška 2.: 3/8, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  76. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  77. Suchdol nad Odrou - ZÁŘIJOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 25. 09. 2022

  78. Agility Trial I: 4/5, 43.16 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  79. Agility Trial II: 3/4, 50.95 s, 28.95 tr. b., 3.49 m/s

  80. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  81. Frizzante MLA2: 3/9, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  82. Spumante MLA2: 3/9, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  84. Agility Trial I: Diskvalifikován

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 05. 07. 2022

  87. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  88. 2. Zkouška MLA2: 2/4, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  89. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: Diskvalifikován

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: Diskvalifikován

  94. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  95. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  96. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  97. Agility Trial I: 2/7, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  98. Agility Trial II: Diskvalifikován

  99. Agility Trial III: Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  101. Agility II ML: Diskvalifikován

  102. Agility I ML: 3/14, 52.53 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  103. Agility lepší běh ML: 6/14, 52.53 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  104. Jumping II ML: Diskvalifikován

  105. Jumping I ML: Diskvalifikován

  106. Jumping lepší běh ML: Diskvalifikován

  107. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: Diskvalifikován

  110. Jumping I: Diskvalifikován

  111. Jumping II: Diskvalifikován

  112. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  113. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  114. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  115. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  116. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  117. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 20/47, 46.75 s, 13.75 tr. b., 4.06 m/s

  118. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  119. Agility Trial I: 1/4, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  122. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  123. 3. Zkouška MLA2: 6/10, 39.6 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  124. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  125. Zkouška I.: 1/7, 52.01 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  126. Zkouška II.: 4/7, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  127. Zkouška III.: 4/7, 49.22 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  128. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  129. Agility Trial I: Diskvalifikován

  130. Agility Trial II: Diskvalifikován

  131. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  132. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  133. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  134. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  135. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  136. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  137. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  138. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  139. JK Animals Agility Trial II: 4/10, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  141. VITAR Agility Trial I: 2/11, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  142. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  143. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  144. Agility Trial I: 3/8, 33.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  145. Agility Trial II: 4/8, 37.57 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  146. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  147. Agility Trial I: Diskvalifikován

  148. Agility Trial II: Diskvalifikován

  149. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  150. Agility 1: 4/13, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  151. Agility 2: Diskvalifikován

  152. Jumping: Diskvalifikován

  153. Jumping 1: Diskvalifikován

  154. Jumping 2: Diskvalifikován

  155. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Trial: Diskvalifikován

  158. Jumping Open: Diskvalifikován

  159. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  160. TRIAL I.: Diskvalifikován

  161. TRIAL II.: Diskvalifikován

  162. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  163. Agility Trial I: Diskvalifikován

  164. Agility Trial II: Diskvalifikován

  165. Olomouc-Nedvězí - Dvojzkoušky zadarmo - běžné i paraagility, 28. 08. 2021

  166. Agility Trial I: 1/8, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  167. Agility Trial II: Diskvalifikován

  168. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  169. Zkouška 1: Diskvalifikován

  170. Zkouška 2: 1/5, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  172. JUMPING ORIGINAL II L: Diskvalifikován

  173. JUMPING ORIGINAL I L: Diskvalifikován

  174. ZKOUŠKA LA1: 4/10, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  175. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  176. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA1: 6/13, 41.57 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  178. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  179. 1. zkouška: Diskvalifikován

  180. 2. zkouška: 2/3, 37.94 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  181. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  182. 1. zkouška: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška: Diskvalifikován

  184. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  185. ZkA I: Diskvalifikován

  186. ZkA II: Diskvalifikován

  187. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  188. Agility Zk I: Diskvalifikován

  189. Agility Zk II: Diskvalifikován

  190. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  191. Agility Open: Diskvalifikován

  192. Agility Zk: Diskvalifikován

  193. Jumping Open: 13/31, 43.07 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  194. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  195. Jumping open LA: Diskvalifikován

  196. Jumping tunel LA: 12/16, 29.66 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  197. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  198. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  199. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  201. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  202. CURRICULUM L: 16/39, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s