Cz En

077412

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aya Blue Caves, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 14/34, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 18/34, 38.37 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Jumping Individual: 1/34, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 25/34, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  7. TRIAL I.: Diskvalifikován

  8. TRIAL II.: Diskvalifikován

  9. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. Agility I: 6/28, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. Agility II: 9/23, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  12. Jumping I: 9/28, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  13. Jumping II: Diskvalifikován

  14. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  15. TRIAL I.: Diskvalifikován

  16. TRIAL II.: Diskvalifikován

  17. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  18. Agility ML: 2/8, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Jumping ML: 3/8, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  22. Czech Imp Jump: 5/18, 21.99 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  23. Jumping 1: 1/19, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  26. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  27. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3 sobota: 1/21, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  30. TRIAL I.: 8/12, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  31. TRIAL II.: 1/12, 43.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  32. TRIAL III.: Diskvalifikován

  33. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  34. Zkouška II. MLA3: 3/7, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Zkouška MLA3: 2/7, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  36. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  37. 1.kvalifikace: 5/38, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  38. Východočeské finále: Diskvalifikován

  39. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  40. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  41. Jumping Open: 46/136, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  43. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  44. Jumping ML: Diskvalifikován

  45. Zkouška II. MLA3: 2/5, 40.04 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  46. Zkouška I. MLA3: 3/5, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  47. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  48. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA3: 2/10, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  50. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  51. Agility I: 3/85, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  52. Agility II: Diskvalifikován

  53. Jumping I: 31/85, 40.51 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  54. Jumping II: 9/84, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  55. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  56. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  57. Zkouška Ne-2 LA3: 1/4, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  58. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  59. QA1 agility: Diskvalifikován

  60. QA2 agility: 45/120, 39.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  61. QA3 agility: 24/120, 42.45 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  62. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  63. QJ2 jumping: 68/122, 35.99 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  64. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  65. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  66. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  69. TRIAL II. LA3: 5/13, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  70. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  71. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  72. Agility: 4/31, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. Agility Trial: Diskvalifikován

  74. Jumping: 2/32, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  75. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  76. TRIAL III. LA3: 7/10, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  77. TRIAL II. LA3: 3/10, 45.41 s, 5.41 tr. b., 3.85 m/s

  78. TRIAL I. LA3: 2/10, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  80. Czech Imp Jump: 13/52, 21.54 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: 3/52, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  83. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  84. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  85. TRIAL I. LA3: 2/12, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  86. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  87. Agility: 18/86, 38.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  88. Agility DRUZSTVA: 9/97, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Jumping DRUZSTVA: 35/97, 37.11 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  91. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  92. AGILITY DRUZSTVA: 1/79, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  93. J Agility: 4/53, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. J Hra: Diskvalifikován

  95. J Jumping: 6/53, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  96. JUMPING DRUZSTVA: 44/79, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  97. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  98. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  99. TRIAL I. LA3: 1/13, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  101. Agility 1: 29/212, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  102. Agility 2: Diskvalifikován

  103. Agility 3: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  106. QA4 Agility: Diskvalifikován

  107. QA5 Agility: 33/93, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  108. QA6 Agility: Diskvalifikován

  109. QJ4 Jumping: 8/95, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  110. QJ5 Jumping: 16/90, 40.72 s, 0.72 tr. b., 4.84 m/s

  111. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  112. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  113. Jumping A2+3: 1/18, 36.89 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  114. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  115. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška I LA3: 1/8, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  118. QA1 agility: Diskvalifikován

  119. QA2 agility: Diskvalifikován

  120. QA3 agility: Diskvalifikován

  121. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  122. QJ2 jumping: 41/126, 45.64 s, 5.64 tr. b., 4.36 m/s

  123. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  124. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  125. Agility A2A3: 22/95, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  126. Agility Squads as individual: 12/157, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  127. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  128. Jumping Squads as Individual: 31/162, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  129. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  130. Special Agility: 26/159, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  131. Special Jumping: Diskvalifikován

  132. Tachyon Trophy A2A3: 41/106, 46.87 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  133. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  134. Ju Agility IV: 21/27, 38.13 s, 10.5 tr. b., 5.19 m/s

  135. Ju Agility V: 9/27, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  136. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  137. Ju Jumping IV: 7/27, 34.69 s, 3.3 tr. b., 4.7 m/s

  138. Ju Jumping V: 16/27, 35.91 s, 6.91 tr. b., 4.68 m/s

  139. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  140. Agility L Ne: Diskvalifikován

  141. Agility L So: 32/99, 40.51 s, 15.0 tr. b., 4.94 m/s

  142. Jumping L Ne: 4/96, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  143. Jumping L So: 10/100, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  144. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  145. Agility I: 8/36, 42.95 s, 5.37 tr. b., 4.54 m/s

  146. Agility II: 2/36, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  147. Agility III: 4/34, 43.92 s, 5.23 tr. b., 4.53 m/s

  148. Jumping I: 3/36, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  149. Jumping II: Diskvalifikován

  150. Jumping III: Diskvalifikován

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  152. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. LA3: 1/12, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  154. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  155. 1. zkouška LA3: 4/14, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  156. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  158. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  159. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  160. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  161. Jumping A2 + A3 L: 2/22, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  162. Trial II. LA3: 1/11, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  163. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  164. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  165. AGILITY: Diskvalifikován

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: 5/38, 27.74 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  168. JUMPING: Diskvalifikován

  169. LA3: Diskvalifikován

  170. LA3: Diskvalifikován

  171. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  172. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  173. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  175. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  176. Agility open 2 L: 5/33, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  177. Zkoušky LA3: 4/11, 56.04 s, 16.04 tr. b., 3.53 m/s

  178. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  179. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  180. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  181. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  182. Agility Ju: 13/59, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  183. Agility Squads: Diskvalifikován

  184. Hra Ju: 34/59, 28.62 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  185. Jumping Ju: 1/59, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  186. Jumping Squads: 1/75, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  187. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  188. Agility družstev: 39/88, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  189. Agility jednotlivců: 4/87, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  190. Jumping družstev: Diskvalifikován

  191. Jumping jednotlivců: 9/87, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  192. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  193. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  194. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  195. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  196. Zkouška: 1/7, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  197. Zkouška II: 2/7, 36.13 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  198. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  199. Agility 1: Diskvalifikován

  200. Agility 2: 20/77, 48.95 s, 10.95 tr. b., 3.88 m/s

  201. Jumping 1: 6/77, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  202. Jumping 2: 5/77, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  203. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  204. QA4 agility: Diskvalifikován

  205. QA5 agility: Diskvalifikován

  206. QA6 agility: Diskvalifikován

  207. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  208. QJ5 jumping: 13/91, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  210. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  211. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  212. 2Q Agility: Diskvalifikován

  213. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 14/108, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  214. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  215. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  216. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  217. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  218. QA1 agility: Diskvalifikován

  219. QA2 agility: Diskvalifikován

  220. QA3 agility: 12/130, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  221. QJ1 jumping: 17/135, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  222. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  223. QJ3 jumping: 17/118, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  224. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  225. Agility Open: 8/43, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  226. Agility Trial: 4/16, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  227. Jumping Special A2 + A3: 4/35, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  228. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  229. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  230. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  232. Agility 1 Ju: 7/33, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  233. Agility 2 Ju: 12/33, 34.11 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  234. Agility 3 Ju: 1/33, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  235. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 Ju: 1/33, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  237. Jumping 2 Ju: 4/32, 31.6 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  238. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  239. 1. zkouška LA3: 1/14, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  240. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  241. 3. zkouška LA3: 2/13, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  242. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  243. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  244. Agility Lar So: Diskvalifikován

  245. Jumping Lar Ne: Diskvalifikován

  246. Jumping Lar So: 7/87, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  247. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  248. Agility Open SQUADS: 5/24, 34.22 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  249. Agility Trial I: 8/10, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  250. Jumping Open: Diskvalifikován

  251. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  252. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  254. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  255. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  256. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  257. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  258. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  260. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  261. 15.prorubská: 1/13, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  262. 16.prorubská: Diskvalifikován

  263. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  264. Agility LA: Diskvalifikován

  265. Jumping LA: 16/46, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  266. Zkouška LA3: 9/21, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  267. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  268. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  269. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  270. Jumping open L: 2/23, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  271. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  272. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  274. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  275. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  276. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  277. Horní Počernice, 2. běh: 2/12, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  278. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  279. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  280. Agility družstva: 35/77, 40.84 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  281. Agility - junioři: 1/52, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  282. Jumping družstva: 27/77, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  283. Jumping - junioři: 1/54, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  284. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  285. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  286. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  287. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  288. Agility Open: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  289. Agility Trial: 2/5, 35.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  290. Jumping Open: Diskvalifikován

  291. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  292. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  293. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  294. 3. zkouška LA3: 1/10, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  295. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  296. Agility Open: Diskvalifikován

  297. Agility Trial: Diskvalifikován

  298. Jumping Open: 12/31, 37.55 s, 11.55 tr. b., 3.44 m/s

  299. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  300. Agility L: 1/34, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  301. Jumping L: Diskvalifikován

  302. Zk LA3: Diskvalifikován

  303. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  304. Agility L: 3/43, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  305. Jumping L: 7/43, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  306. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  307. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  308. Agility družstva: 3/66, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  309. Agility jednotlivci: 8/61, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  310. Jumping družstva: 17/66, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  311. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  312. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  313. Agility 1 L: 1/29, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  314. Agility L: 8/31, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  315. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  316. Jumping L L: 1/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  317. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  318. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  319. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  320. Jumping 1 L: 1/28, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  321. Jumping 2 L: 11/28, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  322. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  323. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  324. Agility L: 5/31, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  325. Jumping L: 3/31, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  326. Zkouška LA3: 2/11, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  327. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  328. Agility I: Diskvalifikován

  329. Agility II: 4/12, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  330. TUNELIADA: 14/43, 25.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  331. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  332. QA5 Agility: Diskvalifikován

  333. QA6 Agility: Diskvalifikován

  334. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  335. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  336. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  337. agility L: Diskvalifikován

  338. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  339. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  340. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  341. Zkouska IV LA2: Diskvalifikován

  342. Zkouska VI LA2: 1/27, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  343. Zkouska V LA2: 6/29, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  344. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  345. J Agility 1: 1/46, 37.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  346. J Agility 2: 2/45, 32.67 s, 0.97 tr. b., 4.62 m/s

  347. J Agility 3: Diskvalifikován

  348. J Agility 4: Diskvalifikován

  349. J Jumping 1: Diskvalifikován

  350. J Jumping 2: 6/45, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  351. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  352. Agility I: 1/19, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  353. Agility II: Diskvalifikován

  354. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  355. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  356. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  357. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 3/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  358. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  359. Druhá LA2: Diskvalifikován

  360. První LA2: 6/15, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  361. Třetí LA2: 6/15, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  362. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  363. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  364. 2. zkouška LA2: 1/25, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  365. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  366. Agility: 20/72, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  367. Agility - J: 9/49, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  368. Jumping: Diskvalifikován

  369. Jumping - J: Diskvalifikován

  370. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  371. Agility I: Diskvalifikován

  372. Agility II: 4/11, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  373. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  374. Tuneliáda A2 + A3 L: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  375. Zkouška II. LA2: 1/20, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  376. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  377. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  378. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  379. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  380. Jumping L: Diskvalifikován

  381. Zlín - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2015

  382. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  383. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  384. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  385. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  386. Agility III - Large - Junioři: Diskvalifikován

  387. Agility II - Large - Junioři: Diskvalifikován

  388. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  389. Agility IV - Large - Junioři: Diskvalifikován

  390. Jumping II - Large - Junioři: 25/43, 37.85 s, 11.85 tr. b., 4.15 m/s

  391. Jumping I - Large - Junioři: 7/45, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  392. SEKVENCE - Large: Diskvalifikován

  393. Zlechov - 6. Zlechovské dvojzkoušky, 11. 04. 2015

  394. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  395. 2.Zkouška LA2: 3/17, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  396. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  397. Agility jednotlivci: 2/17, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  398. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  399. Družstva - Jumping: 13/57, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  400. Jumping jednotlivci: 7/17, 42.49 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  401. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  402. 1. zkouška LA2: 3/15, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  403. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  404. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  405. 1. Agility: Diskvalifikován

  406. 2. Agility: Diskvalifikován

  407. 3. Agility: Diskvalifikován