Cz En

Jumping II

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 36.18 6.08 V V
2 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 38.17 5.76 V V
3 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.64 5.69 V V
4 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 39.32 5.6 V V
5 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 39.76 5.53 V V
6 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 39.81 5.53 V V
7 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 40.18 5.48 V V
8 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 40.24 5.47 V V
9 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 41.92 5.25 V V
10 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 42.72 5.15 V V
11 078618 Michael Pluskal A3Ch Y'Diana Never Never Land 0 0 0.0 0.0 43.93 5.01 V V
12 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.36 5.89 V V
13 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen 1 0 0.0 5.0 38.66 5.69 V V
14 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 39.95 5.51 V V
15 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 0 1 0.0 5.0 45.21 4.87 V V
16 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 47.33 4.65 V V
17 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster 2 0 0.0 10.0 42.21 5.21 VD VD
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024920 Ondřej Kukla Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050816 Aneta Hrdličková Missy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033920 Aneta Obrusníková Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029614 Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003118 Jaroslav Machů DORY Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO