Cz En

025816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Zezulová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Angee Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 19/34, 43.09 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 2/34, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 13/34, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  6. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  7. Agility Open: 4/14, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  8. Agility Trial: 2/8, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  9. Jumping Open: 1/14, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  10. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  11. ZkA I: 1/5, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  12. ZkA II: 2/5, 37.73 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  13. ZkA III: 1/5, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  14. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. Agility I: 15/28, 54.31 s, 21.31 tr. b., 4.05 m/s

  16. Agility II: 6/23, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Jumping I: 11/28, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  18. Jumping II: 8/28, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  19. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  20. 1. zkouška: 1/3, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  21. 2. zkouška: 2/3, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  22. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  23. II zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  24. I zkouška A3 ML: 2/2, 46.03 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  25. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  26. ZkA I: 1/6, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  27. ZkA II: 3/6, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  29. 1. Zkouška A3 ML: 2/4, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. 2. Zkouška A3 ML: 2/4, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  32. Agility Open: Diskvalifikován

  33. Agility Zk: 2/12, 42.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  34. Jumping Open: Diskvalifikován

  35. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  36. Agility Open: 46/125, 42.7 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  37. Agility Squads as Individual: 28/137, 43.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. Jumping Open: 59/136, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  39. Jumping Squads as Individual: 65/138, 36.74 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  40. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  41. Agility Open: 2/36, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  42. Agility Zk: 1/15, 41.81 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  43. Jumping Open: 12/36, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  45. Agility open L: 6/19, 38.47 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  46. Jumping open L: 3/20, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. Tuneliáda L: 6/17, 20.89 s, 0.0 tr. b., 6.8 m/s

  48. Zkouška LA3: 2/5, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  49. Zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  50. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  51. Agility I: 8/85, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  52. Agility II: 51/85, 51.17 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  53. Jumping I: 42/85, 48.3 s, 15.3 tr. b., 4.12 m/s

  54. Jumping II: 33/84, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  55. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  56. Agility L: 2/19, 26.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  57. Jumping special L: 2/17, 21.9 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  58. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  60. Agility Trial I: 3/11, 37.49 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  61. Agility Trial II: 4/11, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  62. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  63. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  64. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 13/28, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  65. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  66. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  67. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  68. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 79/175, 46.92 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  69. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 5/110, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 11/170, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  71. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  72. Agility: 17/31, 41.95 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  73. Agility Trial: 7/17, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  74. Jumping: 11/32, 36.22 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  75. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: Diskvalifikován

  78. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  79. Zkouška č.1 LA3: 1/17, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  80. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  81. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  82. Trial I: 3/14, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  83. Trial II: Diskvalifikován

  84. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  85. Zkouška 1 LA3: 4/13, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  86. Zkouška 2 LA3: 3/14, 47.23 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  87. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  88. Agility Trial I: 6/15, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  89. Agility Trial II: 4/15, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  90. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  91. Agility Trial I: 3/6, 40.75 s, 11.75 tr. b., 3.78 m/s

  92. Agility Trial II: 1/6, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  93. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  94. Agility Trial I: 8/13, 46.13 s, 18.13 tr. b., 3.53 m/s

  95. Agility Trial II: 5/13, 49.03 s, 7.03 tr. b., 3.67 m/s

  96. Agility Trial III: 2/12, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  97. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  98. Agility Open 2+3: 11/20, 42.65 s, 7.65 tr. b., 3.61 m/s

  99. Agility Trial I: 4/14, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  100. Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  102. Agility Trial I: 6/9, 36.03 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  103. Agility Trial II: 1/9, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  104. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  105. Agility Trial I: 4/6, 46.91 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  106. Agility Trial II: Diskvalifikován

  107. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  108. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován

  113. Agility Trial III: Diskvalifikován

  114. Agility Trial IV: 6/12, 47.41 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  115. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  116. 1. Zkouška LA3: 2/7, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  117. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. 3. Zkouška LA3: 4/7, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  119. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  120. 1. zkouška LA2: 1/22, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  121. 2. zkouška LA2: 1/22, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  122. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  123. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  124. Zkouška č.2 LA2: 2/22, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  125. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  126. Agility Trial I: Diskvalifikován

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  129. Agility Trial I: 5/25, 39.48 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  130. Agility Trial II: 1/24, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  131. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  132. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  133. Agility Trial I: 4/27, 43.46 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  134. Agility Trial II: 6/26, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  135. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  136. Agility Open: 1/23, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  137. Agility Trial: 3/9, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  138. Jumping Open: 3/23, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  139. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  140. druhá zkouška LA2: 3/14, 31.46 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  141. první zkouška LA2: 5/14, 33.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  142. třetí zkouška LA2: 8/14, 27.5 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  143. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  144. Agility Open: 2/33, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  145. Agility Trial: Diskvalifikován

  146. Jumping Open: 5/33, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  147. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  148. Agility Open: 7/29, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  149. Agility Trial: Diskvalifikován

  150. Jumping Open: 1/29, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  151. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  152. Agility Trial I: 10/18, 46.18 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  153. Agility Trial II: Diskvalifikován

  154. Jumping Open: Diskvalifikován

  155. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  156. Agility L: 1/28, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  157. Jumping L: 12/30, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  158. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  160. Agility 1: Diskvalifikován

  161. Agility 2: Diskvalifikován

  162. Jumping 1: Diskvalifikován

  163. Jumping 2: Diskvalifikován

  164. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  165. 1Q Jumping: 12/157, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. 2Q Agility: Diskvalifikován

  167. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 32/108, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  168. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 27/117, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  170. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 41/121, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  171. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  172. 1. Agility: Diskvalifikován

  173. 2. Agility: Diskvalifikován

  174. 3. Agility: 11/20, 41.38 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  175. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  176. Agility 1: 4/18, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  177. Agility 2: 4/18, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  178. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  179. FALCO 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  180. FALCO 2. zkouška LA2: 2/18, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  181. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  182. 1. zkouška LA2: 1/16, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  183. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  185. Agility Trial I: 1/24, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  186. Agility Trial II: Diskvalifikován

  187. Jumping 2+3: 2/34, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  188. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  189. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  190. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  191. Zkouška č.3 LA2: 2/12, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  192. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  193. 1. Zkouška LA1: 2/16, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  194. 2. Zkouška LA1: 8/16, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  195. 3. Zkouška LA1: 4/16, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  196. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  197. Agility L: 16/24, 44.69 s, 10.69 tr. b., 3.71 m/s

  198. Jumping L: 4/23, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  199. Zk LA1: 1/6, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  200. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  201. Agility I: 1/16, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  202. Agility II: 7/16, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  203. HCV Jumping: 17/50, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  204. Jumping 1: 8/44, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  205. Jumping 2: 6/44, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  206. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 24/41, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s