Cz En

055013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Quiet Riot z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) ML: 2/5, 29.88 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  3. Pá. - Oldies (Agility V) ML: 1/6, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  4. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V) ML: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  6. zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  7. zkouška MLA3 2: 3/4, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  8. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  9. Agility Trial I: 1/6, 41.91 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  10. Agility Trial II: 4/6, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  11. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  12. Zkouška I.: Diskvalifikován

  13. Zkouška II.: 1/8, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  14. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  15. Agility Trial I: Diskvalifikován

  16. Agility Trial II: Diskvalifikován

  17. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  18. Agility ML: Diskvalifikován

  19. Final-Jump ML: 4/7, 25.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  20. Jumping ML: 1/14, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  21. Zkouška MLA3: 4/7, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  22. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  23. Agility Individual: 19/40, 54.18 s, 21.18 tr. b., 4.06 m/s

  24. Agility Squads as Individual: 16/46, 43.63 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  25. Jumping Individual: 12/46, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  26. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: 1/4, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  30. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  31. Agility ML: 1/19, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  32. Jumping ML: 2/21, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  33. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  35. Agility OPEN ML: 1/13, 40.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  36. Jumping OPEN III. ML: 6/16, 44.97 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  37. Jumping OPEN II. ML: 8/17, 40.04 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  38. Jumping OPEN I. ML: 6/11, 36.44 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  39. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  41. Agility I: Diskvalifikován

  42. Agility II: 19/40, 51.42 s, 15.42 tr. b., 4.14 m/s

  43. Jumping I: 10/44, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  44. Jumping II: 14/44, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  45. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  46. 1. Agility: Diskvalifikován

  47. 1. jumping: 2/11, 36.0 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  48. 2. agility: 3/11, 37.91 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  49. 2. jumping: 1/11, 35.64 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  50. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  51. Agility MLA: 1/7, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  52. Jumping MLA: 3/7, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  53. Zkouška MLA3: 1/2, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  54. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  55. Agility ML: Diskvalifikován

  56. Jumping ML: 6/13, 33.84 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  57. Zkouška MLA3: 2/7, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  59. Agility Individual: Diskvalifikován

  60. Agility Squads as Individual: 1/34, 35.19 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  61. Jumping Individual: 11/34, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  62. Jumping Squads as Individual: 21/34, 33.67 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  63. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  64. Agility: 1/12, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  65. Jumping : 2/12, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  66. Zkoušky: 1/6, 40.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  67. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  68. II. Zkouška A3 ML: 2/7, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  69. I. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  70. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  71. Jumping I: Diskvalifikován

  72. Jumping II: Diskvalifikován

  73. Jumping III: 9/15, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  74. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  75. zkouška MLA3 1: Diskvalifikován

  76. zkouška MLA3 2: 2/2, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I: Diskvalifikován

  79. Agility II: 3/23, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  80. Jumping I: 2/28, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  81. Jumping II: 2/28, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  83. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  86. III. jumping ML: 7/13, 33.59 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  87. II. jumping ML: 1/13, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  88. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  89. I. jumping ML: 1/13, 29.04 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  90. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  92. ZkA I: Diskvalifikován

  93. ZkA II: 2/6, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  94. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  95. 1. Zkouška A3 ML: 1/4, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  96. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  97. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  98. Agility L: 7/32, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  99. Finále L Jump.: 10/17, 29.51 s, 10.0 tr. b., 6.0 m/s

  100. Jumping L: 14/32, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  101. Zkouška LA3: 3/15, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  102. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  103. Agility Open: Diskvalifikován

  104. Agility Squads as Individual: 70/137, 44.29 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  105. Jumping Open: Diskvalifikován

  106. Jumping Squads as Individual: 30/138, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  107. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  108. Jumping L: 2/32, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  109. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  110. Zkouška I. LA3: 1/13, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  111. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  112. Agility Open: 8/36, 36.15 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  113. Agility Zk: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: Diskvalifikován

  115. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  116. Agility open ML: 1/4, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  117. Jumping open ML: 3/5, 33.05 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  118. Tuneliáda ML: 1/5, 20.06 s, 0.0 tr. b., 7.08 m/s

  119. Zkouška MLA3: 2/4, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  120. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  121. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  122. Agility 1: Diskvalifikován

  123. Agility 2: 28/222, 41.93 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  124. Agility 3: Diskvalifikován

  125. Agility 4: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: 25/129, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  127. Jumping 1: 48/216, 37.81 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  130. Agility I: 32/85, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  131. Agility II: 28/85, 40.62 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  132. Jumping I: 2/85, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  133. Jumping II: 4/84, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  134. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  135. QA4 Agility: 20/97, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  136. QA5 Agility: Diskvalifikován

  137. QA6 Agility: 25/93, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  138. QJ4 Jumping: 41/96, 39.31 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  139. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  140. QJ6 Jumping: 30/87, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  141. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: 2/11, 29.95 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  144. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  145. 1. Zkouška LA3: 2/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  146. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  148. QA1 agility: Diskvalifikován

  149. QA2 agility: 8/120, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  150. QA3 agility: 66/120, 42.59 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  151. QJ1 jumping: 12/123, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  152. QJ2 jumping: 14/122, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  153. QJ3 jumping: 11/111, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  154. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  155. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 10/63, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  156. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 9/109, 14.58 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  157. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 43/169, 37.81 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  158. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  159. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  160. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  161. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  162. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  163. 1.zkouška LA3: 2/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  164. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  166. Agility Open: 5/34, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  167. Agility Trial: Diskvalifikován

  168. Jumping Open: 8/33, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  169. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  170. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  172. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  173. Agility I: Diskvalifikován

  174. Agility II: 92/165, 38.11 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  175. Jumping I: 52/169, 33.53 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  176. Jumping II: 58/161, 35.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  177. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  178. Agility LA: Diskvalifikován

  179. Jumping LA: Diskvalifikován

  180. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  182. Agility LA: 6/42, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  183. Jumping LA: 13/45, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  184. Zkouška LA3: 68/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  185. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  186. Agility L: Diskvalifikován

  187. Hra L: 2/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 2.92 m/s

  188. Jumping L: 1/37, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  189. Zkouška LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  190. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  191. Agility: 19/86, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  192. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  193. Jumping: 25/97, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  194. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  195. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  196. Agility 1 L: Diskvalifikován

  197. Agility 2 L: 18/37, 48.44 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  198. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  200. Soutěž družstev: 1/52, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  201. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  202. Soutěž klubů: 14/52, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  203. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  204. Soutěž podle roku narození: 14/52, 43.19 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  205. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  206. Agility 1: Diskvalifikován

  207. Agility 2: Diskvalifikován

  208. Agility 3: 34/179, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  209. Agility 4: Diskvalifikován

  210. Agility Trial: 3/104, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  211. Jumping 1: 56/214, 42.64 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  212. Jumping 2: Diskvalifikován

  213. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  214. Agility Open: Diskvalifikován

  215. Agility Trial: Diskvalifikován

  216. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 2/13, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  217. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  218. QA4 Agility: 11/95, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  219. QA5 Agility: 44/93, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  220. QA6 Agility: 43/88, 50.14 s, 11.14 tr. b., 4.09 m/s

  221. QJ4 Jumping: 46/95, 37.35 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  222. QJ5 Jumping: 54/90, 53.83 s, 33.83 tr. b., 3.66 m/s

  223. QJ6 Jumping: 22/77, 35.49 s, 0.49 tr. b., 4.9 m/s

  224. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  225. QA1 agility: 38/127, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  226. QA2 agility: Diskvalifikován

  227. QA3 agility: 27/125, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  228. QJ1 jumping: 14/126, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  229. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  230. QJ3 jumping: 37/122, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  232. Agility Trial: 2/13, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  233. Jumping Trial: Diskvalifikován

  234. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  235. Agility A2A3: 39/95, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  236. Agility Squads as individual: 17/157, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  237. Jumping A2A3: 5/113, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  238. Jumping Squads as Individual: 8/162, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  239. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  240. Special Agility: 5/159, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  241. Special Final: 9/28, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  242. Special Jumping: 63/153, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  243. Tachyon Trophy A2A3: 29/106, 38.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  244. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  245. Agility Open: 3/37, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  246. Agility Trial: 2/15, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  247. Jumping Open: 11/38, 31.93 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  248. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  249. Agility Open: 5/34, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  250. Agility Trial: 1/6, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  251. Jumping Open: Diskvalifikován

  252. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  253. I Agility Open: 31/139, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  254. II Agility Open: 17/137, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  255. II Jumping Open: 16/135, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  256. I Jumping Open: Diskvalifikován

  257. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  258. Agility I: 1/10, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  259. Agility II: Diskvalifikován

  260. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  261. TRIAL II. LA3: 3/12, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  262. TRIAL I. LA3: 2/12, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  263. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  264. Agility L: Diskvalifikován

  265. Jumping L: 9/24, 27.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  266. Zkouška LA3: 3/9, 45.62 s, 13.62 tr. b., 3.46 m/s

  267. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  268. zkouška 1 LA3: 4/10, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  269. zkouška 2 LA3: 7/10, 45.72 s, 10.72 tr. b., 0.0 m/s

  270. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  271. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  272. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  273. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  274. 1.běh LA3: 1/13, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  275. 2. běh LA3: 5/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  276. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  277. Jumping L: 3/24, 28.61 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  278. Speciál Jumping L: 3/24, 28.66 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  279. Zkouška LA3: 3/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  280. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  281. Agility družstev: 2/88, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  282. Agility jednotlivců: 1/87, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  283. Jumping družstev: 27/88, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  284. Jumping jednotlivců: 43/87, 35.32 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  285. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  286. Agility Large: 2/21, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  287. Jumping Large: 3/21, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  288. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  289. Agility Open: Diskvalifikován

  290. Agility Trial: Diskvalifikován

  291. Jumping Open: 11/47, 34.13 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  292. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  293. Agility 1: 17/217, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  294. Agility 2: 40/216, 38.31 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  295. Agility 3: 15/190, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  296. Agility 4: 79/196, 44.75 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  297. Agility Trial: 28/112, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  298. Jumping 1: 25/214, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  299. Jumping 2: 70/209, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  300. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  301. Agility 1: 6/77, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  302. Agility 2: 17/77, 41.45 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  303. Jumping 1: 21/77, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  304. Jumping 2: 21/77, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  305. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  306. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  307. QA5 agility: 39/97, 45.41 s, 6.41 tr. b., 4.12 m/s

  308. QA6 agility: 14/95, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  309. QJ4 jumping: 17/98, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  310. QJ5 jumping: 32/91, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  311. QJ6 jumping: 23/76, 40.72 s, 12.72 tr. b., 4.22 m/s

  312. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  313. 1Q Jumping: 9/157, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  314. 2Q Agility: Diskvalifikován

  315. 3Q Finále: 7/24, 39.44 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  316. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 63/108, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  317. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 24/117, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  318. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  319. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 17/121, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  320. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  321. 1. Agility: Diskvalifikován

  322. 2. Agility: 2/12, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  323. 3. Agility: 2/12, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  324. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  325. QA1 agility: 9/135, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  326. QA2 agility: Diskvalifikován

  327. QA3 agility: 22/130, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  328. QJ1 jumping: 30/135, 32.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  329. QJ2 jumping: 28/135, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  330. QJ3 jumping: 32/118, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  331. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  332. Agility Open: 5/43, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  333. Agility Trial: Diskvalifikován

  334. Jumping Special A2 + A3: 3/35, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  335. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  336. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  337. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  338. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  339. FALCO 1. zkouška LA3: 1/13, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  340. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  341. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  342. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  344. 3. zkouška LA3: 3/13, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  345. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  346. Agility Trial I: Diskvalifikován

  347. Agility Trial II: 4/13, 44.23 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  348. Agility Trial III: Diskvalifikován

  349. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  350. Agility Lar Ne: 31/85, 35.53 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  351. Agility Lar So: 2/87, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  352. Jumping Lar Ne: 43/85, 27.54 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  353. Jumping Lar So: 50/87, 39.85 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  354. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  355. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  356. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  357. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  358. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  359. 2.běh LA3: 1/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  360. 3.běh LA3: 6/10, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  361. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  362. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  363. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  364. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  365. Agility L: Diskvalifikován

  366. Jumping L: 5/38, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  367. Zk LA3: Diskvalifikován

  368. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  369. Jumping I: 6/26, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  370. Jumping II: 1/26, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  371. Jumping III: 2/26, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  372. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  373. 1. zkouška LA3: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  374. 2. zkouška LA3: 2/8, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  375. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  376. Jump 1 L: 8/20, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  377. Jump 2 L: 1/20, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  378. Jump 3 L: Diskvalifikován

  379. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  380. Agility L: 3/43, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  381. Jumping L: 6/43, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  382. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  383. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  384. Agility družstva: Diskvalifikován

  385. Agility jednotlivci: 35/61, 39.06 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  386. Jumping družstva: 7/66, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  387. Jumping jednotlivci: 11/65, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  388. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  389. Agility I: 1/14, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  390. Agility II: Diskvalifikován

  391. HCV Jumping: 2/50, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  392. Jumping 1: Diskvalifikován

  393. Jumping 2: 11/44, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  394. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 4/41, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  395. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  396. Jumping 1 L: 5/28, 33.11 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  397. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  398. Jumping 3 L: 4/28, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  399. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  400. Agility L: Diskvalifikován

  401. Jumping L: 8/31, 25.71 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  402. Zkouška LA3: 4/11, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  403. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  404. 1.zkouška LA3: 1/8, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  405. 2.zkouška LA3: 2/8, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  406. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  407. QA5 Agility: Diskvalifikován

  408. QA6 Agility: Diskvalifikován

  409. QJ5 Jumping: 45/187, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  410. QJ6 Jumping: 80/182, 33.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  411. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  412. 1Q Jumping: 50/131, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  413. 2Q Agility: Diskvalifikován

  414. Družstva - Agility: 32/140, 41.68 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  415. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  416. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 35/100, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  417. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 25/102, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  418. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  419. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 26/103, 34.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  420. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  421. Jumping II L: 5/42, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  422. Jumping I. L: 7/40, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  423. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  424. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  425. QA3 Agility: 22/176, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  426. QA4 Agility: Diskvalifikován

  427. QJ3 Jumping: 10/176, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  428. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  429. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  430. QA1 Agility: 15/213, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  431. QA2 Agility: 24/204, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  432. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  433. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  434. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  435. Druhá LA3: 6/14, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  436. První LA3: Diskvalifikován

  437. Třetí LA3: Diskvalifikován

  438. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  439. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  440. 2. zkouška LA3: 1/9, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  441. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  442. LA3-1: Diskvalifikován

  443. LA3-2: Diskvalifikován

  444. LA3-3: 4/13, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  445. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  446. LA3-1: Diskvalifikován

  447. LA3-2: 4/15, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  448. LA3-3: Diskvalifikován

  449. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  450. Final L: Diskvalifikován

  451. Neděle Agility 1 L: 5/47, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  452. Neděle Jumping 2 L: Diskvalifikován

  453. Sobota 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  454. Sobota 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  455. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  456. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  457. Agility: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  458. Agility Open I: 10/40, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  459. Agility Open II: 1/27, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  460. Jumping Open I: 3/39, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  461. Jumping Open II: 2/27, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  462. Jumping Open III: 2/27, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  463. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  464. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  465. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  466. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  467. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  468. Agility I: 5/20, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  469. Agility II: 1/20, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  470. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  471. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  472. 2.zkouška LA2: 1/14, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  473. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  474. Agility: Diskvalifikován

  475. Agility squads: 10/48, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  476. Jumping: Diskvalifikován

  477. Jumping Squads: 29/47, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  478. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  479. Agility: 5/13, 49.3 s, 5.3 tr. b., 3.57 m/s

  480. Agility Open: Diskvalifikován

  481. Jumping Open: Diskvalifikován

  482. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  483. Agility I: 3/17, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  484. Agility II: 4/18, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  485. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 1/30, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  486. Dogmania Jump: 11/31, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  487. Free Jumping Sport: 16/33, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  488. HCV Jumping: Diskvalifikován

  489. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  490. Agility: 6/37, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  491. Agility I: Diskvalifikován

  492. Agility II: Diskvalifikován

  493. Agility III: 40/157, 44.23 s, 12.94 tr. b., 3.96 m/s

  494. Agility IV: 27/149, 48.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  495. Jumping I: Diskvalifikován

  496. Jumping II: 44/169, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  497. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  498. Agility I: Diskvalifikován

  499. Agility II: Diskvalifikován

  500. Jumping Open: Diskvalifikován

  501. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  502. Agility Ne: 28/140, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.69 m/s

  503. Agility So: 44/151, 48.15 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  504. Jumping Ne: 16/133, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  505. Jumping So: 65/146, 51.09 s, 34.09 tr. b., 3.72 m/s

  506. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  507. Agility družstva: 67/133, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  508. Jumping družstva: Diskvalifikován

  509. Mistrovství A2/A3 - Agility: 15/94, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  510. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  511. Power & Speed A2/A3: Diskvalifikován

  512. Speciální závod - Agility: 10/140, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  513. Speciální závod - Jumping: 28/127, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  514. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  515. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  516. Agility II Open: Diskvalifikován

  517. Agility I Open: Diskvalifikován

  518. Jumping II Open: Diskvalifikován

  519. Jumping I Open: Diskvalifikován

  520. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  521. Zkoušky LA2 1 LA2: 6/14, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  522. Zkoušky LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  523. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  524. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  525. 2.zkouška LA2: 3/22, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  526. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  527. Agility 1: 66/183, 46.39 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  528. Agility 2: 59/175, 46.35 s, 12.35 tr. b., 4.16 m/s

  529. Jumping 1: 64/184, 37.7 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  530. Jumping 2: 14/182, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  531. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  532. 1 zkouska LA2 LA2: 1/9, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  533. 2 zkouska LA2 LA2: 5/9, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  534. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  535. 1.Zkouška LA2: 8/17, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  536. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  537. 3.Zkouška LA2: 5/17, 40.32 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  538. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  539. Agility I: 9/26, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  540. Agility II: Diskvalifikován

  541. Agility III: Diskvalifikován

  542. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  543. Agility I: 3/15, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  544. Agility II: 2/15, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  545. Agility III: Diskvalifikován

  546. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  547. Agility I: 2/31, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  548. Agility II: Diskvalifikován

  549. Agility Open I: 5/54, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  550. Grand Final: Diskvalifikován

  551. Jumping Open I: 24/61, 34.62 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  552. Jumping Open II: Diskvalifikován

  553. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  554. Jumping Ne L: 3/34, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  555. Jumping So L: 11/43, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  556. Zkouška II Ne LA2: Diskvalifikován

  557. Zkouška II So LA2: 7/17, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  558. Zkouška I Ne LA2: 7/14, 45.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  559. Zkouška I So LA2: 2/18, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  560. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  561. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  562. zkouška 2 LA2: 4/21, 34.56 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  563. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  564. Zkouška III. LA2: 2/17, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  565. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  566. Zkouška I. LA2: 4/17, 44.45 s, 6.45 tr. b., 3.42 m/s

  567. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  568. Agility: Diskvalifikován

  569. Agility II: Diskvalifikován

  570. Agility Open: Diskvalifikován

  571. Agility Open II: Diskvalifikován

  572. Jumping Open: Diskvalifikován

  573. Jumping Open II: Diskvalifikován

  574. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  575. Agility (Parkur A): Diskvalifikován

  576. Agility Parkur A: Diskvalifikován

  577. Agility (Parkur C): Diskvalifikován

  578. Agility Parkur C: Diskvalifikován

  579. Agility Trial Parkur A: 8/23, 46.99 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  580. Jumping (Parkur B): 33/157, 39.49 s, 6.49 tr. b., 4.43 m/s

  581. Jumping Parkur B: Diskvalifikován

  582. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  583. Agility Open: Diskvalifikován

  584. Agility Open: Diskvalifikován

  585. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  586. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  587. Jumping Open: Diskvalifikován

  588. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  589. Agility Open: 18/69, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  590. Agility "Zkoušky": 3/21, 30.01 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  591. Agility "Zkoušky": 3/18, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  592. Jumping Open: Diskvalifikován

  593. Jumping Open II: 22/69, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  594. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  595. Agility finále: Diskvalifikován

  596. Agility Open: Diskvalifikován

  597. Agility Open: Diskvalifikován

  598. Agility "zkoušky": 1/21, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  599. Agility - "Zkoušky": 14/23, 46.07 s, 10.07 tr. b., 3.21 m/s

  600. Jumping Open: 20/62, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  601. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  602. 1. Agility: 4/14, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  603. 2. Agility: Diskvalifikován

  604. 3. Agility: Diskvalifikován

  605. Sedliště - DVOJZKOUŠKY – 1. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 01. 12. 2013

  606. 1. zkouška: Diskvalifikován

  607. 2. zkouška: Diskvalifikován

  608. Horka nad Moravou - Dvojité agility 1, 2, 3, 10. 11. 2013

  609. I. Agility: 5/15, 39.06 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  610. II. Agility: Diskvalifikován