Cz En

Agility I

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 41.4 5.31 V V
2 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 41.76 5.27 V V
3 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 43.37 5.07 V V
4 016921 Lukáš Kubánek Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 44.63 4.93 V V
5 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 44.67 4.93 V V
6 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 45.95 4.79 V V
7 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 46.56 4.73 V V
8 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda 0 0 0.0 0.0 47.21 4.66 V V
9 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 0 0.0 0.0 48.06 4.58 V V
10 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 48.15 4.57 V V
11 088618 Denisa Korbářová Charlie 0 0 0.0 0.0 48.96 4.49 V V
12 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 0 0.0 5.0 42.64 5.16 V V
13 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 43.46 5.06 V V
14 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland 1 0 0.0 5.0 43.71 5.03 V V
15 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 0 0.0 5.0 48.13 4.57 V V
16 050816 Aneta Hrdličková Missy 1 0 0.0 5.0 49.72 4.42 V V
17 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 1 0 0.0 5.0 50.06 4.39 V V
18 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You 1 0 0.0 5.0 50.42 4.36 V V
19 042014 Vratislava Zdrubecká A3Ch Almond Red Viking Pearl 0 1 1.6 6.6 52.6 4.18 VD VD
20 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 50.17 4.39 VD VD
21 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 1 1.7 11.7 52.7 4.17 VD VD
22 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower 0 1 8.99 13.99 59.99 3.67 VD VD
23 045217 Květa Krčmářová Czokoládka z Čertovy kazatelny 2 1 0.0 15.0 49.82 4.42 VD VD
24 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star 2 2 1.05 21.05 52.05 4.23 D D
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081520 Silvie Vylíčilová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050517 Tereza Kudláčková Bonny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001120 Jana Brodová Bella Dragon Matter of the Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073419 Veronika Kučeriková Audi Biaggi Koltije DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016421 Adéla Kubišová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021519 Kristýna Mikšaníková Rocky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO