Cz En

090215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Haberzettlová, AGI Forte Praha

    Člen KA

Pes

  1. Ainii Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  2. 1.kvalifikace: 22/38, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  3. 2.kvalifikace: 13/30, 30.95 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: 81/137, 45.53 s, 25.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Jumping Open: 65/136, 36.17 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  9. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  10. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  11. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  12. 1.zkouška: 1/9, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. 2.zkouška: Diskvalifikován

  14. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  15. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3 II: 1/8, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  18. II.zkouška LA3: 4/13, 32.85 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  19. I. zkouška LA3: 1/14, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  20. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  21. LA3 I: 11/21, 37.21 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  22. LA3 II: Diskvalifikován

  23. LA3 III: 7/21, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  24. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  25. II. zkouška LA3: 3/8, 37.7 s, 35.0 tr. b., 5.12 m/s

  26. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  28. Jumping - LA: Diskvalifikován

  29. ZKA - LA3: Diskvalifikován

  30. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  31. QA1 agility: Diskvalifikován

  32. QA2 agility: 74/120, 35.73 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  33. QA3 agility: 6/120, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  34. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  35. QJ2 jumping: 71/122, 30.09 s, 15.0 tr. b., 6.15 m/s

  36. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  37. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  38. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  39. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 25/169, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  40. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  41. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  42. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  43. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  45. Agility I: 51/167, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  46. Agility II: 43/165, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  47. Jumping I: 79/169, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. Jumping II: 4/161, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  49. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  50. Jumping L: 1/26, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  51. LA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  53. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3 II: 1/8, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  55. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  56. 1. Zka - LA3: 10/16, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  57. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  59. Czech Imp Jump: 5/39, 20.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  60. Jumping 1: Diskvalifikován

  61. Jumping 2: Diskvalifikován

  62. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  63. II. zkouška LA3: 2/28, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  64. I. zkouška LA3: 7/28, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  65. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  66. Agility klubů L: 18/33, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  67. Jumping L: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  70. Czech Imp Jump: 8/52, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  71. Jumping 1: 4/52, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  72. Jumping 2: 6/52, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  74. Czech Imp Jump : 2/35, 16.66 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  75. Jumping 1: 1/35, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  76. Jumping 2: 2/35, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  77. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  78. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  79. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  80. Jumping LA sobota: 18/43, 33.52 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  82. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  83. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  84. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  86. Jumping 3 L: 16/28, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  87. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  92. Czech Imp Jump: 2/46, 19.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  93. Jumping 1: Diskvalifikován

  94. Jumping 2: 1/48, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  95. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  96. 1.kvalifikace: 27/45, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  97. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  98. 3.kvalifikace: 3/45, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  99. Východočeské finále: 12/18, 27.53 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  101. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  102. 2. Zk LA3: 7/20, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  104. 1.zkouška: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška: Diskvalifikován

  106. Jumping Standard: Diskvalifikován

  107. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  108. Agility II. L: Diskvalifikován

  109. Agility I. L: 36/94, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  110. Jumping II. L: Diskvalifikován

  111. Jumping I. L: 24/94, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  112. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  113. AGILITY L: Diskvalifikován

  114. JUMPING L: Diskvalifikován

  115. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  116. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  117. QA4 Agility: Diskvalifikován

  118. QA5 Agility: Diskvalifikován

  119. QA6 Agility: 22/88, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  120. QJ4 Jumping: 57/95, 42.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  121. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  122. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  123. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  124. Agility - LA: Diskvalifikován

  125. Jumping LA: 17/44, 26.89 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  126. ZkA - LA3: 1/18, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  127. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  128. A3 zkouška LA3: 2/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  129. Agility L L: 4/21, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  130. Jumping L L: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  132. QA1 agility: Diskvalifikován

  133. QA2 agility: Diskvalifikován

  134. QA3 agility: 43/125, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  135. QJ1 jumping: 19/126, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  136. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  137. QJ3 jumping: 55/122, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  139. Agility A2A3: 18/95, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  140. Agility Squads as individual: 58/157, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  141. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  142. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  143. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  144. Special Agility: Diskvalifikován

  145. Special Jumping: 92/153, 35.87 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  146. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  147. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  148. Agility L: Diskvalifikován

  149. JUMPING L: Diskvalifikován

  150. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  151. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  152. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. I Agility Open: Diskvalifikován

  157. II Agility Open: Diskvalifikován

  158. II Jumping Open: 74/135, 33.48 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. I Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  161. Agility Open L: Diskvalifikován

  162. Jumping Open L: 12/34, 22.5 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  163. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  164. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  165. AGILITY: 15/52, 41.11 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: Diskvalifikován

  168. JUMPING: Diskvalifikován

  169. LA3: 5/23, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  170. LA3: Diskvalifikován

  171. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  172. Agility: 4/41, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  173. Agility: 16/55, 36.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  174. Jumping: 14/42, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Jumping: 34/53, 32.73 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  176. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  178. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  179. ZkA. I. LA3: 2/20, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  180. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  181. 1 LA3: 9/15, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  182. 2 LA3: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  184. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  185. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 Large: 14/36, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  187. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  188. Czech Imp Jump Large: 10/47, 19.36 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  189. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  190. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  191. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  192. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  193. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  194. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  195. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  196. Jumping LA neděle: 31/58, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  197. Jumping LA sobota: 2/61, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  198. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  199. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  201. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  202. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. I. zkouška LA2: 1/30, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  204. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  205. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 Large: 24/51, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  207. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  208. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  209. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  210. Agility L (So): 8/23, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  211. Jumping L (Ne): 17/20, 32.6 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  212. Jumping L (So): 8/23, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  213. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  214. AGILITY: 4/40, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  215. AGILITY: 13/38, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  216. JUMPING: Diskvalifikován

  217. JUMPING: Diskvalifikován

  218. LA2: 2/14, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  219. LA2: 4/14, 34.85 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  220. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  221. Agility LA: Diskvalifikován

  222. Jumping LA: 15/32, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  223. ZkA - LA2: 3/15, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  224. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  225. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  226. 2. Zka - LA2: 1/17, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  227. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  228. Agility družstev: Diskvalifikován

  229. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  230. Jumping družstev: Diskvalifikován

  231. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  232. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  233. Zkouška LA2: 5/10, 33.9 s, 20.0 tr. b., 5.4 m/s

  234. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  235. Agility Open: Diskvalifikován

  236. Agility Trial: 6/27, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  237. Jumping Open: 30/57, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  238. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  239. II. zkouška LA2: 1/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  240. I. zkouška LA2: 9/19, 27.8 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  241. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  242. 1.zkouška: 1/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  243. 2.zkouška: 3/19, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  244. Jumping: Diskvalifikován

  245. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  246. 1. Zka - LA2: 5/19, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  247. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  248. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  249. Agility - Ne: Diskvalifikován

  250. Agility - So: Diskvalifikován

  251. Jumping - Ne: 32/89, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  252. Jumping - So: 2/97, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  253. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  254. Agility - Large: Diskvalifikován

  255. Jumping - Large: 14/42, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  256. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  257. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  258. QA4 agility: 25/99, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  259. QA5 agility: 54/97, 42.16 s, 25.0 tr. b., 4.44 m/s

  260. QA6 agility: Diskvalifikován

  261. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  262. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  263. QJ6 jumping: 33/76, 47.02 s, 29.02 tr. b., 3.66 m/s

  264. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  265. 1Q Jumping: 52/157, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  266. 2Q Agility: Diskvalifikován

  267. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 53/108, 37.74 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  268. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  269. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  270. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  271. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  272. Agility: 19/38, 27.19 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  273. Jumping: Diskvalifikován

  274. Zka - LA2: 1/18, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  275. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  276. QA1 agility: Diskvalifikován

  277. QA2 agility: Diskvalifikován

  278. QA3 agility: Diskvalifikován

  279. QJ1 jumping: 72/135, 33.17 s, 30.0 tr. b., 4.7 m/s

  280. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  281. QJ3 jumping: 66/118, 42.18 s, 23.18 tr. b., 4.15 m/s

  282. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  283. Běh dvojic Large: 18/34, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  284. JUMPING: 7/43, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  285. LA2: 10/18, 44.81 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  286. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  287. Jumping_1: Diskvalifikován

  288. Jumping_2: Diskvalifikován

  289. Jumping_3: Diskvalifikován

  290. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  291. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  293. II. zkouška LA2: 5/23, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  294. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  295. I. zkouška LA2: 6/23, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  296. I. zkouška LA2: 7/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  297. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  298. Agility 1: Diskvalifikován

  299. Agility 2: Diskvalifikován

  300. Jumping 1: Diskvalifikován

  301. Jumping 2: Diskvalifikován

  302. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  303. Agility Trial I: Diskvalifikován

  304. Jumping Trial I: 9/27, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  305. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  306. Agility open L: 1/38, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  307. Jumping open L: Diskvalifikován

  308. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  309. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  310. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  311. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  312. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  313. AGILITY: Diskvalifikován

  314. AGILITY: Diskvalifikován

  315. JUMPING: 2/57, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  316. JUMPING: 12/51, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  317. LA2: 4/16, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  318. LA2: Diskvalifikován

  319. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  320. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  321. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  322. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  323. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  324. Zkouška 2 LA2: 8/39, 34.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  325. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  326. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  327. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  328. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  329. Czech Imp Jump Large: 33/43, 20.37 s, 6.37 tr. b., 4.52 m/s

  330. Jumping 1 Large: 4/43, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  331. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  332. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  333. Czech Imp Jump Large: 32/49, 28.6 s, 10.6 tr. b., 3.6 m/s

  334. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  335. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  336. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  337. Czech Imp Jump Large: 18/59, 21.93 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  338. Jumping 1 Large: 2/59, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  339. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  340. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  341. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  342. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  343. Jumping LA sobota: 15/63, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  344. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  345. Zkoušky LA2 neděle: 2/25, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  346. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  347. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  348. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  349. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  350. Jumping 2 Large: 29/69, 31.41 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  351. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  352. Agility L: 6/38, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  353. Jumping L: Diskvalifikován

  354. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  355. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  356. Horní Počernice, 1. běh: 9/17, 25.04 s, 5.0 tr. b., 6.59 m/s

  357. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  358. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  359. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  360. 1. ZK LA1: 2/13, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  361. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  362. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  363. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  364. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  365. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  366. Jumping - A0: 5/8, 17.27 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s