Cz En

090215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Haberzettlová, AGI Forte Praha

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Ainii Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: 1/17, 30.31 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  3. 2.kvalifikace: 2/17, 28.34 s, 0.0 tr. b., 6.6 m/s

  4. 3.kvalifikace: 5/17, 37.14 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  5. Finále: 3/7, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  6. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  7. Jumping: Diskvalifikován

  8. Zkouška 1: 1/2, 39.25 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  9. Zkouška 2: 1/2, 39.69 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  10. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  11. Jumping Open ML: 1/12, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  12. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  13. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  14. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  15. Zkouška 1: 1/3, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  16. Zkouška 2: 1/3, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  17. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  18. I. agility ML: 19/38, 38.53 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  19. II. agility ML: Diskvalifikován

  20. II. jumping ML: Diskvalifikován

  21. I. jumping ML: Diskvalifikován

  22. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  23. II. zkouška A3 ML: 5/8, 39.05 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  25. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  26. 1.Zkouška: 1/6, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  27. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  28. Jumping: 1/8, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  29. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  30. MLA3 - 1běh: Diskvalifikován

  31. MLA3 - 2běh: Diskvalifikován

  32. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  33. 1.běh bez zón: 5/53, 23.13 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  34. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  35. 2.běh bez zón: 24/50, 20.25 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  36. 2.běh se zónami: 3/53, 23.52 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  38. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  39. Jumping 1: Diskvalifikován

  40. Jumping 2: Diskvalifikován

  41. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  42. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  45. Czech Imp Jump: 3/18, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  46. Jumping 1: Diskvalifikován

  47. Jumping 2: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  49. Czech Imp Jump: 3/21, 19.94 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  50. Jumping 1: 9/21, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  51. Jumping 2 : 4/21, 39.13 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  52. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  53. 2.studenecká: Diskvalifikován

  54. 3.studenecká: Diskvalifikován

  55. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  56. II. zkouška LA3: 1/14, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  57. II. zkouška LA3 neděle: 4/10, 37.51 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  58. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. I. zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  60. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  61. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. 3. Jumping MLA3: 1/4, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  64. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  65. 1.kvalifikace: 22/38, 36.43 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  66. 2.kvalifikace: 13/30, 30.95 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  67. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  68. Agility Open: Diskvalifikován

  69. Agility Squads as Individual: 81/137, 45.53 s, 25.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. Jumping Open: 65/136, 36.17 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  71. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  73. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  74. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  75. 1.zkouška: 1/9, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  76. 2.zkouška: Diskvalifikován

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  78. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA3 II: 1/8, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  80. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  81. II.zkouška LA3: 4/13, 32.85 s, 10.0 tr. b., 5.91 m/s

  82. I. zkouška LA3: 1/14, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  83. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  84. LA3 I: 11/21, 37.21 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  85. LA3 II: Diskvalifikován

  86. LA3 III: 7/21, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  87. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  88. II. zkouška LA3: 3/8, 37.7 s, 35.0 tr. b., 5.12 m/s

  89. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  91. Jumping - LA: Diskvalifikován

  92. ZKA - LA3: Diskvalifikován

  93. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  94. QA1 agility: Diskvalifikován

  95. QA2 agility: 74/120, 35.73 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  96. QA3 agility: 6/120, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  97. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ2 jumping: 71/122, 30.09 s, 15.0 tr. b., 6.15 m/s

  99. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  100. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  101. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  102. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 25/169, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  103. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  104. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  105. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  106. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  107. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  108. Agility I: 51/167, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  109. Agility II: 43/165, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  110. Jumping I: 79/169, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  111. Jumping II: 4/161, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  112. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  113. Jumping L: 1/26, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  114. LA3: Diskvalifikován

  115. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  116. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA3 II: 1/8, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  118. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  119. 1. Zka - LA3: 10/16, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  120. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  122. Czech Imp Jump: 5/39, 20.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  123. Jumping 1: Diskvalifikován

  124. Jumping 2: Diskvalifikován

  125. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  126. II. zkouška LA3: 2/28, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  127. I. zkouška LA3: 7/28, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  128. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  129. Agility klubů L: 18/33, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  130. Jumping L: Diskvalifikován

  131. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  133. Czech Imp Jump: 8/52, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  134. Jumping 1: 4/52, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  135. Jumping 2: 6/52, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  136. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  137. Czech Imp Jump : 2/35, 16.66 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  138. Jumping 1: 1/35, 26.22 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  139. Jumping 2: 2/35, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  140. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  141. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  142. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  143. Jumping LA sobota: 18/43, 33.52 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  144. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  145. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  146. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  147. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  148. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  149. Jumping 3 L: 16/28, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  150. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  152. Jumping L: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  155. Czech Imp Jump: 2/46, 19.03 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  156. Jumping 1: Diskvalifikován

  157. Jumping 2: 1/48, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  158. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  159. 1.kvalifikace: 27/45, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  160. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  161. 3.kvalifikace: 3/45, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  162. Východočeské finále: 12/18, 27.53 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  164. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  165. 2. Zk LA3: 7/20, 36.51 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  166. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  167. 1.zkouška: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška: Diskvalifikován

  169. Jumping Standard: Diskvalifikován

  170. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  171. Agility II. L: Diskvalifikován

  172. Agility I. L: 36/94, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  173. Jumping II. L: Diskvalifikován

  174. Jumping I. L: 24/94, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  175. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  176. AGILITY L: Diskvalifikován

  177. JUMPING L: Diskvalifikován

  178. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  179. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  180. QA4 Agility: Diskvalifikován

  181. QA5 Agility: Diskvalifikován

  182. QA6 Agility: 22/88, 41.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  183. QJ4 Jumping: 57/95, 42.88 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  185. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  186. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  187. Agility - LA: Diskvalifikován

  188. Jumping LA: 17/44, 26.89 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  189. ZkA - LA3: 1/18, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  190. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  191. A3 zkouška LA3: 2/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  192. Agility L L: 4/21, 38.5 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  193. Jumping L L: Diskvalifikován

  194. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  195. QA1 agility: Diskvalifikován

  196. QA2 agility: Diskvalifikován

  197. QA3 agility: 43/125, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  198. QJ1 jumping: 19/126, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  199. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  200. QJ3 jumping: 55/122, 37.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  201. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  202. Agility A2A3: 18/95, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  203. Agility Squads as individual: 58/157, 35.78 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  204. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  205. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  206. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  207. Special Agility: Diskvalifikován

  208. Special Jumping: 92/153, 35.87 s, 20.0 tr. b., 4.82 m/s

  209. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  210. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  211. Agility L: Diskvalifikován

  212. JUMPING L: Diskvalifikován

  213. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  214. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  215. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  217. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  219. I Agility Open: Diskvalifikován

  220. II Agility Open: Diskvalifikován

  221. II Jumping Open: 74/135, 33.48 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  222. I Jumping Open: Diskvalifikován

  223. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  224. Agility Open L: Diskvalifikován

  225. Jumping Open L: 12/34, 22.5 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  226. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  227. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  228. AGILITY: 15/52, 41.11 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  229. AGILITY: Diskvalifikován

  230. JUMPING: Diskvalifikován

  231. JUMPING: Diskvalifikován

  232. LA3: 5/23, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  233. LA3: Diskvalifikován

  234. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  235. Agility: 4/41, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  236. Agility: 16/55, 36.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  237. Jumping: 14/42, 32.19 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  238. Jumping: 34/53, 32.73 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  239. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  240. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  241. Zk.A II. LA3: Diskvalifikován

  242. ZkA. I. LA3: 2/20, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  243. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  244. 1 LA3: 9/15, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  245. 2 LA3: Diskvalifikován

  246. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  247. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  248. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  249. Jumping 2 Large: 14/36, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  250. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  251. Czech Imp Jump Large: 10/47, 19.36 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  252. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  253. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  254. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  255. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  256. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  257. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  258. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  259. Jumping LA neděle: 31/58, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  260. Jumping LA sobota: 2/61, 26.35 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  261. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  262. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  263. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  264. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  265. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  266. I. zkouška LA2: 1/30, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  267. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  268. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  269. Jumping 1 Large: 24/51, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  270. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  271. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  272. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  273. Agility L (So): 8/23, 40.05 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  274. Jumping L (Ne): 17/20, 32.6 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  275. Jumping L (So): 8/23, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  276. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  277. AGILITY: 4/40, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  278. AGILITY: 13/38, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  279. JUMPING: Diskvalifikován

  280. JUMPING: Diskvalifikován

  281. LA2: 2/14, 25.07 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  282. LA2: 4/14, 34.85 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  283. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  284. Agility LA: Diskvalifikován

  285. Jumping LA: 15/32, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  286. ZkA - LA2: 3/15, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  287. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  288. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  289. 2. Zka - LA2: 1/17, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  290. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  291. Agility družstev: Diskvalifikován

  292. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  293. Jumping družstev: Diskvalifikován

  294. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  295. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  296. Zkouška LA2: 5/10, 33.9 s, 20.0 tr. b., 5.4 m/s

  297. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  298. Agility Open: Diskvalifikován

  299. Agility Trial: 6/27, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  300. Jumping Open: 30/57, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  301. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  302. II. zkouška LA2: 1/19, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  303. I. zkouška LA2: 9/19, 27.8 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  304. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  305. 1.zkouška: 1/19, 34.8 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  306. 2.zkouška: 3/19, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  307. Jumping: Diskvalifikován

  308. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  309. 1. Zka - LA2: 5/19, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  310. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  311. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  312. Agility - Ne: Diskvalifikován

  313. Agility - So: Diskvalifikován

  314. Jumping - Ne: 32/89, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  315. Jumping - So: 2/97, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  316. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  317. Agility - Large: Diskvalifikován

  318. Jumping - Large: 14/42, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  319. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  320. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  321. QA4 agility: 25/99, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  322. QA5 agility: 54/97, 42.16 s, 25.0 tr. b., 4.44 m/s

  323. QA6 agility: Diskvalifikován

  324. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  325. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  326. QJ6 jumping: 33/76, 47.02 s, 29.02 tr. b., 3.66 m/s

  327. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  328. 1Q Jumping: 52/157, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  329. 2Q Agility: Diskvalifikován

  330. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 53/108, 37.74 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  331. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  332. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  333. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  334. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  335. Agility: 19/38, 27.19 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  336. Jumping: Diskvalifikován

  337. Zka - LA2: 1/18, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  338. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  339. QA1 agility: Diskvalifikován

  340. QA2 agility: Diskvalifikován

  341. QA3 agility: Diskvalifikován

  342. QJ1 jumping: 72/135, 33.17 s, 30.0 tr. b., 4.7 m/s

  343. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  344. QJ3 jumping: 66/118, 42.18 s, 23.18 tr. b., 4.15 m/s

  345. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  346. Běh dvojic Large: 18/34, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  347. JUMPING: 7/43, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  348. LA2: 10/18, 44.81 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  349. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  350. Jumping_1: Diskvalifikován

  351. Jumping_2: Diskvalifikován

  352. Jumping_3: Diskvalifikován

  353. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  354. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  355. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  356. II. zkouška LA2: 5/23, 31.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  357. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  358. I. zkouška LA2: 6/23, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  359. I. zkouška LA2: 7/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  360. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  361. Agility 1: Diskvalifikován

  362. Agility 2: Diskvalifikován

  363. Jumping 1: Diskvalifikován

  364. Jumping 2: Diskvalifikován

  365. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  366. Agility Trial I: Diskvalifikován

  367. Jumping Trial I: 9/27, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  368. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  369. Agility open L: 1/38, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  370. Jumping open L: Diskvalifikován

  371. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  372. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  373. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  374. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  375. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  376. AGILITY: Diskvalifikován

  377. AGILITY: Diskvalifikován

  378. JUMPING: 2/57, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  379. JUMPING: 12/51, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  380. LA2: 4/16, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  381. LA2: Diskvalifikován

  382. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  383. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  384. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  385. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  386. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  387. Zkouška 2 LA2: 8/39, 34.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  388. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  389. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  390. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  391. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  392. Czech Imp Jump Large: 33/43, 20.37 s, 6.37 tr. b., 4.52 m/s

  393. Jumping 1 Large: 4/43, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  394. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  395. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  396. Czech Imp Jump Large: 32/49, 28.6 s, 10.6 tr. b., 3.6 m/s

  397. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  398. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  399. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  400. Czech Imp Jump Large: 18/59, 21.93 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  401. Jumping 1 Large: 2/59, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  402. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  403. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  404. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  405. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  406. Jumping LA sobota: 15/63, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  407. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  408. Zkoušky LA2 neděle: 2/25, 29.24 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  409. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  410. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  411. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  412. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  413. Jumping 2 Large: 29/69, 31.41 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  414. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  415. Agility L: 6/38, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  416. Jumping L: Diskvalifikován

  417. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  418. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  419. Horní Počernice, 1. běh: 9/17, 25.04 s, 5.0 tr. b., 6.59 m/s

  420. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  421. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  422. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  423. 1. ZK LA1: 2/13, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  424. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  425. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  426. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  427. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  428. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  429. Jumping - A0: 5/8, 17.27 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s