Jumping 1 L

  1. Datum: 20. 05. 2023
  2. Závod: Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Järv, Inga (EE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 212.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.86 5.91 V
2 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 36.95 5.74 V
3 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 0 0 0.0 0.0 37.28 5.69 V
4 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash 0 0 0.0 0.0 38.19 5.55 V
5 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 38.24 5.54 V
6 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 0 0.0 0.0 41.07 5.16 V
7 073422 Neky Dahlgren Xio gos Sweetness dreams 0 0 0.0 0.0 41.8 5.07 V
8 085817 Julie Karlíková A3Ch Chilli 0 0 0.0 0.0 45.3 4.68 V
9 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 33.16 6.39 V
10 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 33.22 6.38 V
11 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 33.71 6.29 V
12 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 0 0.0 5.0 34.34 6.17 V
13 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 35.38 5.99 V
14 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip 1 0 0.0 5.0 36.42 5.82 V
15 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 36.91 5.74 V
16 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 1 0 0.0 5.0 38.41 5.52 V
17 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 0 0.0 5.0 38.51 5.51 V
18 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 1 0.0 5.0 39.06 5.43 V
19 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 1 0 0.0 5.0 39.73 5.34 V
20 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah 0 1 0.0 5.0 40.46 5.24 V
21 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 1 0.0 5.0 46.37 4.57 V
22 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 2 0 0.0 10.0 35.73 5.93 VD
23 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty 2 0 0.0 10.0 38.05 5.57 VD
24 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 2 0 0.0 10.0 38.42 5.52 VD
25 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 38.84 5.46 VD
26 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 1 1 0.0 10.0 39.79 5.33 VD
27 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 2 0 0.0 10.0 39.9 5.31 VD
28 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 40.57 5.23 VD
29 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 2 0 0.0 10.0 40.83 5.19 VD
30 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 2 0 0.0 10.0 41.1 5.16 VD
31 002215 Nikola Řezníčková Colette Quick Angel 2 0 0.0 10.0 41.96 5.05 VD
32 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland 2 0 0.0 10.0 43.5 4.87 VD
33 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 35.8 5.92 VD
34 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 3 0 0.0 15.0 37.68 5.63 VD
35 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 2 1 0.0 15.0 39.89 5.31 VD
36 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 2 1 0.0 15.0 40.15 5.28 VD
37 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 2 1 0.0 15.0 41.97 5.05 VD
38 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 3 0 0.0 15.0 42.18 5.03 VD
39 026020 Jarmila Davidová Monty 0 1 11.37 16.37 58.37 3.63 D
40 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil 4 0 0.0 20.0 34.94 6.07 D
41 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi 3 1 0.0 20.0 40.37 5.25 D
42 076019 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas 3 1 1.15 21.15 48.15 4.4 D
43 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 1 1.81 21.81 48.81 4.34 D
44 081821 Tereza Wimmerová Dessert Sand Dabbeeco 5 0 0.0 25.0 42.02 5.05 D
45 039923 Eliška Hrůzová Go for Trip Bohemia Grant 4 1 0.0 25.0 43.67 4.85 D
46 080521 Olga Venzhöferová Glory Grace Heavenly Love 3 2 8.66 33.66 55.66 3.81 BO
DIS 109722 Nikola Kopáčková Margarita Play with Madness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004120 Dominika Valášková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019021 Tomáš Metelka Nyo od Labíčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060822 Vladimíra Hanzlíková Forever&Ever&Ever Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012623 Radomír Hošta Be the Bright Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044821 Martina Vyhlídková Borůvka Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023721 Jana Stupková Babetta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006821 Marcela Čápková Amidala Padme Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042420 Lucie Trčková Affable Bohemia Rapid Race DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002720 Anna Maroušková A3Ch Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová A3Ch Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková A3Ch Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072419 Svatava Stodolová Andora Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO