023721

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Stupková, Agility pod Zvičinou

    Arrow_down

Pes

  1. Babetta Sapanaska, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA2: 5/11, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  5. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  8. 1.zkouška: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška: Diskvalifikován

  10. 3.zkouška: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  12. II. zkouška A2 (SO) ML: Diskvalifikován

  13. I. zkoušku A2 (SO) ML: Diskvalifikován

  14. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  15. 1.zkouška: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  18. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  19. ZkA. I. MLA1: 1/8, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  21. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  22. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  23. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Jumping: Diskvalifikován

  26. Zkouška 1: 5/9, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  27. Zkouška 2: Diskvalifikován

  28. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  29. 1.zkouška: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška: 4/8, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  31. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  32. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  33. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  34. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  35. Zkouška neděle 1 : 4/5, 39.25 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  36. Zkouška neděle 2: 1/5, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  38. Tuneliáda A1: 5/8, 20.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  39. 1. Zkouška: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  42. ZkA. II. MLA1: 2/9, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  43. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  45. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  48. III. jumping: Diskvalifikován

  49. II. jumping: Diskvalifikován

  50. I. jumping: Diskvalifikován

  51. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  52. III. jumpng ML: 1/10, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  53. II. jumping ML: 6/10, 31.49 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  54. I. jumping ML: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  56. Finále: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: Diskvalifikován