Jana Stupková

  1. Číslo: 003065
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 003211 (M), Laura

    Arrow_down
  2. 091515 (ML), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů

    Arrow_down
  3. 023721 (ML), Babetta Sapanaska

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA2, Babetta Sapanaska: 5/11, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  5. 1. zkouška LA2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  8. 1.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  10. 3.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  12. II. zkouška A2 (SO) ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  13. I. zkoušku A2 (SO) ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  14. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  15. 1.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  16. 2.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  18. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  19. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: 1/8, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  21. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  22. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  23. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  24. Agility, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  25. Jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  26. Zkouška 1, Babetta Sapanaska: 5/9, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  27. Zkouška 2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  28. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  29. 1.zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška, Babetta Sapanaska: 4/8, 36.1 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  31. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  32. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  33. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  34. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  35. Zkouška neděle 1 , Babetta Sapanaska: 4/5, 39.25 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  36. Zkouška neděle 2, Babetta Sapanaska: 1/5, 30.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  38. Tuneliáda A1, Babetta Sapanaska: 5/8, 20.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  39. 1. Zkouška, Babetta Sapanaska: 1/7, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  40. 2. Zkouška, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  42. ZkA. II. MLA1, Babetta Sapanaska: 2/9, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  43. ZkA. I. MLA1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  45. 1. zkouška A1 ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška A1 ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  48. III. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  49. II. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  50. I. jumping, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  51. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  52. III. jumpng ML, Babetta Sapanaska: 1/10, 24.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  53. II. jumping ML, Babetta Sapanaska: 6/10, 31.49 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  54. I. jumping ML, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  55. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  56. Finále, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  57. Jumping 1, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  58. Jumping 2, Babetta Sapanaska: Diskvalifikován

  59. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  60. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  61. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/3, 38.39 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  62. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  63. Jumping OPEN III. ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  64. Jumping OPEN II. ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  65. Zkouška MLA2 Neděle, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/4, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  66. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  67. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/2, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  68. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  69. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  70. 1. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/2, 31.46 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  71. 2. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  72. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  73. 1.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/17, 32.49 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  74. 2.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 11/17, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  75. 3.kvalifikace, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  76. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  77. Agility 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  78. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/11, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  79. Zkouška 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  81. Jumping Open ML, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  82. ZkA. MLA2 I., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  83. ZkA. MLA2 II., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  84. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  85. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  86. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  89. I. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/6, 35.69 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  90. 2. zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/6, 34.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  91. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  92. 7.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  93. 8.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  94. 9.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/8, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  95. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  96. 4.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  97. 5.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 33.85 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  98. 6.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 42.89 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  100. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  101. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/9, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  102. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  104. ZkA. MLA2 I., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  105. ZkA. MLA2 II., Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  107. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/18, 28.03 s, 12.03 tr. b., 3.89 m/s

  108. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/19, 37.76 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/19, 32.39 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  111. Jumping I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/21, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  112. Jumping II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  113. Jumping III, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/21, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  114. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  115. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  116. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/21, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. Jumping 2 , Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  119. 2.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/7, 29.13 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  120. 3.studenecká, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  122. Jumping 1 - MiniLarge, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  123. Jumping 2 - MiniLarge, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  124. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  125. So. - Jumping I. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 39/107, 37.93 s, 30.0 tr. b., 5.35 m/s

  126. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  127. zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  128. zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/10, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  129. zkouška 3 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/10, 44.42 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  130. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  131. Zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  132. Zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/10, 45.11 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  133. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  134. AGILITY L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/41, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  135. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  136. ZKOUŠKA LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  137. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  138. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  139. 1. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  141. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  142. Agility I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  143. Agility II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 81/165, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  144. Jumping I, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  145. Jumping II, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 81/161, 41.75 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  146. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  147. Agility open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/36, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  148. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  149. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/9, 36.97 s, 40.0 tr. b., 4.41 m/s

  150. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  151. ZkA. II. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/17, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  152. ZkA. I. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  154. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 27/39, 21.01 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  155. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  156. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  157. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  158. Jumping L 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/41, 26.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  159. Jumping L 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  160. Jumping L 3, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  162. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 11/52, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  163. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/52, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  164. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 35/52, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  165. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  166. Czech Imp Jump , Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  167. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/35, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/35, 28.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  169. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  170. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 18/46, 20.29 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  171. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  172. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  173. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  174. Zkouška II LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  175. Zkouška I LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/14, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  176. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  177. Agility OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/59, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  178. Jumping OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/58, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  179. Zk.A LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  180. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  181. Agility open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/32, 46.19 s, 17.19 tr. b., 3.33 m/s

  182. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/9, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  184. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  185. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  186. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 16/30, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  187. ZKOUŠKY LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  188. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  189. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  190. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  191. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  192. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  193. A2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  194. A2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  195. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  196. III. jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/23, 41.1 s, 10.1 tr. b., 4.04 m/s

  197. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  198. I. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  199. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  200. Agility L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  201. A2 zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  202. Jumping L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  203. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  204. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  205. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  206. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  207. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  208. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  209. Zkouška agility LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  210. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  211. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  212. 1. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  213. 2. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  214. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  215. Jumpy I.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/21, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. Jumpy II.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/21, 38.56 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  217. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  218. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  219. III. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  220. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/15, 29.01 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  221. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/15, 27.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  222. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  223. ZkA II. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  224. ZkA I. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  225. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  226. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/47, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  229. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  230. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  231. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  233. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  234. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/51, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  235. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  236. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  237. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  238. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  239. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  240. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  241. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  242. Zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  243. Zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/18, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  244. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  245. LA2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  246. LA2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  247. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  248. Agility Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  249. Jumping Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 26/46, 41.16 s, 32.16 tr. b., 4.47 m/s

  250. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  251. 1. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  252. 2. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  253. 3. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  254. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  255. Jump III. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  256. Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 33/52, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  257. ZkA. Ne LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  258. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  259. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/31, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  260. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  261. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  262. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  263. So-, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  264. So-Agility, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  265. So-Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  266. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  267. Zkouska 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  268. Zkouska 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  269. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  270. 1. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/25, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  271. 2. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  272. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  273. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  274. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  275. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  276. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 23/35, 29.64 s, 25.0 tr. b., 5.53 m/s

  277. 1.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/19, 37.33 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  278. 2.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  279. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  280. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  281. 1. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  282. 2. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/15, 49.05 s, 26.05 tr. b., 3.67 m/s

  283. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  284. A2+A3 Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  285. A2+A3 Jump I. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  286. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  287. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  288. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  289. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/19, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  290. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  291. 1. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  292. 2. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  293. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  294. zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  295. zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/15, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  296. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  297. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  298. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/14, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  299. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  300. Druhá zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/13, 33.16 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  301. První zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  302. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  303. 13.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  304. 14.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  305. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  306. Jumping (1), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  307. Jumping (2), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 21/55, 35.75 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  308. Zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  309. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  310. III.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  311. II.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 36.69 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  312. I. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/16, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  313. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  314. Agility 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  315. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  316. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  317. Zkouška 1 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/11, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  318. Zkouška 2 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  319. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  320. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  321. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  322. Zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  323. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  324. ZkA. II. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/18, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  325. ZkA. I. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/18, 40.11 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  326. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  327. 1. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/17, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  328. 2. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/17, 27.48 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  329. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  330. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  331. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  332. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  333. Jumping Open, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 20/35, 36.64 s, 17.64 tr. b., 3.96 m/s

  334. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/20, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  335. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  336. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  337. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/34, 51.81 s, 15.81 tr. b., 3.53 m/s

  338. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  339. Zkouska IV LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  340. Zkouska VII LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  341. Zkouska VI LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/14, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  342. Zkouska V LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  343. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  344. III. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/36, 33.09 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  345. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  346. I. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  347. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  348. Agility, Laura: 4/17, 57.66 s, 4.66 tr. b., 3.19 m/s

  349. Agility, Laura: 5/7, 58.5 s, 6.5 tr. b., 3.18 m/s

  350. Agility 2, Laura: 11/17, 68.19 s, 16.19 tr. b., 2.64 m/s

  351. Agility 2, Laura: Diskvalifikován

  352. Jumping, Laura: 6/18, 51.11 s, 7.11 tr. b., 3.48 m/s

  353. Jumping 2, Laura: 15/18, 51.1 s, 16.1 tr. b., 3.23 m/s

  354. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  355. Agility 1 M, Laura: 8/13, 55.35 s, 12.35 tr. b., 2.89 m/s

  356. Jumping 1 M, Laura: 7/13, 52.54 s, 11.54 tr. b., 3.01 m/s

  357. Zkouška 1 MA2, Laura: 7/8, 54.76 s, 8.76 tr. b., 3.09 m/s

  358. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  359. Jumping Medium, Laura: 8/22, 45.2 s, 0.2 tr. b., 3.32 m/s

  360. ZkA, Laura: 7/11, 67.08 s, 23.08 tr. b., 2.65 m/s

  361. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  362. SO - Acana agility M, Laura: 5/10, 52.62 s, 15.62 tr. b., 3.02 m/s

  363. SO - Acana jumping M, Laura: 2/11, 36.33 s, 1.33 tr. b., 4.07 m/s

  364. SO - zkouška MA2 MA2, Laura: 2/3, 45.31 s, 0.31 tr. b., 3.4 m/s

  365. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  366. agility open M, Laura: 3/11, 57.26 s, 7.26 tr. b., 2.97 m/s

  367. jumping M, Laura: 2/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  368. zkouška MA2, Laura: 1/4, 62.58 s, 7.58 tr. b., 2.96 m/s

  369. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  370. MA2, Laura: 1/8, 58.98 s, 4.98 tr. b., 3.09 m/s

  371. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  372. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  373. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  374. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  375. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  376. JUMPING, Laura: 1/17, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  377. MA2, Laura: 3/9, 58.77 s, 18.77 tr. b., 3.23 m/s

  378. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  379. Agility - sobota, Laura: Diskvalifikován

  380. Finale Medium, Laura: 4/7, 56.58 s, 11.58 tr. b., 3.0 m/s

  381. Jumping - neděle, Laura: 5/12, 35.99 s, 2.99 tr. b., 3.75 m/s

  382. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  383. Zkouška - neděle, Laura: 1/7, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  384. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  385. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  386. 1., Laura: 1/3, 51.49 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  387. 2., Laura: 1/3, 60.92 s, 6.92 tr. b., 2.95 m/s

  388. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  389. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  390. Jumping M, Laura: 3/21, 41.54 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  391. Zkouška MA2, Laura: Diskvalifikován

  392. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  393. Agility, Laura: Diskvalifikován

  394. Jumping, Laura: 2/21, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  395. Zka, Laura: 1/8, 54.03 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  396. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  397. Zkouška 1 MA2, Laura: Diskvalifikován

  398. Zkouška 2 MA2, Laura: 2/10, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  399. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  400. AGILITY, Laura: 9/17, 57.18 s, 14.18 tr. b., 2.78 m/s

  401. JUMPING, Laura: 5/17, 40.28 s, 2.28 tr. b., 3.35 m/s

  402. MA2, Laura: 4/7, 59.13 s, 14.13 tr. b., 2.86 m/s

  403. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  404. Agility - sobota, Laura: 10/15, 56.84 s, 20.84 tr. b., 2.71 m/s

  405. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  406. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  407. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  408. 1. MA2, Laura: 2/10, 50.13 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  409. 2. MA2, Laura: 1/10, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  410. 3. MA2, Laura: Diskvalifikován

  411. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  412. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  413. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  414. MA2, Laura: 1/4, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.07 m/s

  415. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  416. agility open medium M, Laura: Diskvalifikován

  417. jumping medium M, Laura: Diskvalifikován

  418. nymburské zkoušky MA2 MA2, Laura: 3/12, 50.4 s, 6.4 tr. b., 3.15 m/s

  419. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  420. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 2/6, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.04 m/s

  421. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 10/21, 57.54 s, 15.54 tr. b., 2.73 m/s

  422. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: Diskvalifikován

  423. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  424. Zkouška Agility, Laura: 3/11, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  425. 1. Zk. Jumping, Laura: 1/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  426. 2. Zk. Jumping, Laura: 5/11, 38.92 s, 5.92 tr. b., 3.34 m/s

  427. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  428. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  429. JUMPING, Laura: 8/19, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  430. MA1, Laura: Diskvalifikován

  431. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  432. Ne-Agility M, Laura: Diskvalifikován

  433. Ne-Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  434. Ne-Zkouška MA1, Laura: Diskvalifikován

  435. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 21. 08. 2011

  436. Zkouška A1, Laura: Diskvalifikován

  437. 1. Jumping 1, Laura: Diskvalifikován

  438. 2. Jumping 1, Laura: 1/5, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  439. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  440. So-Zkouška1 MA1, Laura: 1/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  441. So-Zkouška2 MA1, Laura: 1/5, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s