Cz En

Jana Stupková

  1. Číslo: 003065
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 18. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 003211 (M), Laura

  2. 091515 (L), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  2. Jumping L 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/41, 26.94 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. Jumping L 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  4. Jumping L 3, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  6. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 11/52, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  7. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/52, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  8. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 35/52, 29.71 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  10. Czech Imp Jump , Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  11. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/35, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  12. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/35, 28.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  14. Czech Imp Jump, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 18/46, 20.29 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  15. Jumping 1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  16. Jumping 2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  17. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  18. Zkouška II LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  19. Zkouška I LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/14, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  20. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  21. Agility OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/59, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  22. Jumping OPEN L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/58, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  23. Zk.A LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  24. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  25. Agility open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/32, 46.19 s, 17.19 tr. b., 3.33 m/s

  26. Jumping open L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 2/9, 37.38 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  28. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  29. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  30. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 16/30, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  31. ZKOUŠKY LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  32. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  33. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  34. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  37. A2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  38. A2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  39. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  40. III. jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 10/23, 41.1 s, 10.1 tr. b., 4.04 m/s

  41. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  42. I. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  44. A2 zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  45. Agility L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  46. Jumping L L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  47. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  48. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  49. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  50. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  51. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  52. JUMPING L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  53. Zkouška agility LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  54. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  55. 1. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  57. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  58. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  59. Jumpy I.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 14/21, 31.94 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. Jumpy II.běh L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/21, 38.56 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  61. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  62. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  63. III. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  64. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/15, 29.01 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  65. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/15, 27.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  66. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  67. ZkA II. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  68. ZkA I. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  70. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 12/47, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  73. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  74. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  77. Czech Imp Jump Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/51, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  79. Jumping 2 Large, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  80. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  81. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  82. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  83. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  84. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  86. Zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/18, 40.61 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  88. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  89. LA2 - 1. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  90. LA2 - 2. LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  92. Agility Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  93. Jumping Open AO, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 26/46, 41.16 s, 32.16 tr. b., 4.47 m/s

  94. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  95. 1. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  96. 2. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  97. 3. Zka - LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  98. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  99. Jump III. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  100. Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 33/52, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  101. ZkA. Ne LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  102. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  103. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  105. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/31, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  107. So-, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/16, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. So-Agility, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  109. So-Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  110. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  111. Zkouska 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  112. Zkouska 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  113. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  114. 1. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/25, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  115. 2. běh LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  116. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  117. 1.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  118. 2.zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  119. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  120. 1.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/19, 37.33 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  121. 2.vítězná, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  122. Jumping, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 23/35, 29.64 s, 25.0 tr. b., 5.53 m/s

  123. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  124. 1. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 9/15, 49.05 s, 26.05 tr. b., 3.67 m/s

  126. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  127. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  128. A2+A3 Jump II. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  129. A2+A3 Jump I. L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  130. Zkouška A2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  131. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  132. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/19, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  134. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  135. 1. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  137. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  138. zkouška 1 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  139. zkouška 2 LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/15, 45.61 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  140. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  141. II. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 4/14, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  143. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  144. Druhá zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 8/13, 33.16 s, 20.0 tr. b., 4.73 m/s

  145. První zkouška LA2, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  146. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  147. 13.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/3, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  148. 14.prorubská, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  149. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  150. Jumping (1), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  151. Jumping (2), Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 21/55, 35.75 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  152. Zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  153. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  154. III.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  155. II.zkouska LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/16, 36.69 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  156. I. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/16, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  157. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  158. Agility 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  159. Jumping 1 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  160. Jumping 2 L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  161. Zkouška 1 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/11, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  162. Zkouška 2 LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  163. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  164. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  165. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  166. Zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 1/8, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  167. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  168. ZkA. II. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 3/18, 30.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  169. ZkA. I. LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 7/18, 40.11 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  170. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  171. 1. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 6/17, 34.67 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  172. 2. zkouška LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/17, 27.48 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  173. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  174. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  175. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  176. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  177. 1.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/20, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  178. 2.zkouška, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  179. Jumping Open, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 20/35, 36.64 s, 17.64 tr. b., 3.96 m/s

  180. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  181. Agility L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 17/34, 51.81 s, 15.81 tr. b., 3.53 m/s

  182. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  183. Zkouska IV LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  184. Zkouska VII LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  185. Zkouska VI LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 5/14, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  186. Zkouska V LA1, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  187. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  188. III. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: 13/36, 33.09 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  189. II. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  190. I. Jumping L, Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů: Diskvalifikován

  191. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  192. Agility, Laura: 4/17, 57.66 s, 4.66 tr. b., 3.19 m/s

  193. Agility, Laura: 5/7, 58.5 s, 6.5 tr. b., 3.18 m/s

  194. Agility 2, Laura: 11/17, 68.19 s, 16.19 tr. b., 2.64 m/s

  195. Agility 2, Laura: Diskvalifikován

  196. Jumping, Laura: 6/18, 51.11 s, 7.11 tr. b., 3.48 m/s

  197. Jumping 2, Laura: 15/18, 51.1 s, 16.1 tr. b., 3.23 m/s

  198. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  199. Agility 1 M, Laura: 8/13, 55.35 s, 12.35 tr. b., 2.89 m/s

  200. Jumping 1 M, Laura: 7/13, 52.54 s, 11.54 tr. b., 3.01 m/s

  201. Zkouška 1 MA2, Laura: 7/8, 54.76 s, 8.76 tr. b., 3.09 m/s

  202. Jičín - O Pohár PPP, 23. 08. 2014

  203. Jumping Medium, Laura: 8/22, 45.2 s, 0.2 tr. b., 3.32 m/s

  204. ZkA, Laura: 7/11, 67.08 s, 23.08 tr. b., 2.65 m/s

  205. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  206. SO - Acana agility M, Laura: 5/10, 52.62 s, 15.62 tr. b., 3.02 m/s

  207. SO - Acana jumping M, Laura: 2/11, 36.33 s, 1.33 tr. b., 4.07 m/s

  208. SO - zkouška MA2 MA2, Laura: 2/3, 45.31 s, 0.31 tr. b., 3.4 m/s

  209. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  210. agility open M, Laura: 3/11, 57.26 s, 7.26 tr. b., 2.97 m/s

  211. jumping M, Laura: 2/11, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  212. zkouška MA2, Laura: 1/4, 62.58 s, 7.58 tr. b., 2.96 m/s

  213. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  214. MA2, Laura: 1/8, 58.98 s, 4.98 tr. b., 3.09 m/s

  215. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  216. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  217. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  218. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  219. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  220. JUMPING, Laura: 1/17, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  221. MA2, Laura: 3/9, 58.77 s, 18.77 tr. b., 3.23 m/s

  222. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  223. Agility - sobota, Laura: Diskvalifikován

  224. Finale Medium, Laura: 4/7, 56.58 s, 11.58 tr. b., 3.0 m/s

  225. Jumping - neděle, Laura: 5/12, 35.99 s, 2.99 tr. b., 3.75 m/s

  226. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  227. Zkouška - neděle, Laura: 1/7, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  228. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  229. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  230. 1., Laura: 1/3, 51.49 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  231. 2., Laura: 1/3, 60.92 s, 6.92 tr. b., 2.95 m/s

  232. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  233. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  234. Jumping M, Laura: 3/21, 41.54 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  235. Zkouška MA2, Laura: Diskvalifikován

  236. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  237. Agility, Laura: Diskvalifikován

  238. Jumping, Laura: 2/21, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  239. Zka, Laura: 1/8, 54.03 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  240. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  241. Zkouška 1 MA2, Laura: Diskvalifikován

  242. Zkouška 2 MA2, Laura: 2/10, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  243. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  244. AGILITY, Laura: 9/17, 57.18 s, 14.18 tr. b., 2.78 m/s

  245. JUMPING, Laura: 5/17, 40.28 s, 2.28 tr. b., 3.35 m/s

  246. MA2, Laura: 4/7, 59.13 s, 14.13 tr. b., 2.86 m/s

  247. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  248. Agility - sobota, Laura: 10/15, 56.84 s, 20.84 tr. b., 2.71 m/s

  249. Jumping - sobota, Laura: Diskvalifikován

  250. Zkouška - sobota, Laura: Diskvalifikován

  251. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  252. 1. MA2, Laura: 2/10, 50.13 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  253. 2. MA2, Laura: 1/10, 50.24 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  254. 3. MA2, Laura: Diskvalifikován

  255. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  256. Agility M, Laura: Diskvalifikován

  257. Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  258. MA2, Laura: 1/4, 57.04 s, 9.04 tr. b., 3.07 m/s

  259. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  260. agility open medium M, Laura: Diskvalifikován

  261. jumping medium M, Laura: Diskvalifikován

  262. nymburské zkoušky MA2 MA2, Laura: 3/12, 50.4 s, 6.4 tr. b., 3.15 m/s

  263. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  264. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 2/6, 52.89 s, 6.89 tr. b., 3.04 m/s

  265. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: 10/21, 57.54 s, 15.54 tr. b., 2.73 m/s

  266. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Laura: Diskvalifikován

  267. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  268. 1. Zk. Jumping, Laura: 1/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  269. 2. Zk. Jumping, Laura: 5/11, 38.92 s, 5.92 tr. b., 3.34 m/s

  270. Zkouška Agility, Laura: 3/11, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  271. Hradec Králové - Podzim 2011, 15. 10. 2011

  272. AGILITY, Laura: Diskvalifikován

  273. JUMPING, Laura: 8/19, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  274. MA1, Laura: Diskvalifikován

  275. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  276. Ne-Agility M, Laura: Diskvalifikován

  277. Ne-Jumping M, Laura: Diskvalifikován

  278. Ne-Zkouška MA1, Laura: Diskvalifikován

  279. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 21. 08. 2011

  280. 1. Jumping 1, Laura: Diskvalifikován

  281. 2. Jumping 1, Laura: 1/5, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  282. Zkouška A1, Laura: Diskvalifikován

  283. Havlovice - OPSION 019 / 2x dvojzkoušky, 06. 08. 2011 - 07. 08. 2011

  284. So-Zkouška1 MA1, Laura: 1/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  285. So-Zkouška2 MA1, Laura: 1/5, 39.42 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s