Eva Linková

  1. Číslo: 000967
  2. OSA: AgiKK Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 022605 (L), A3Ch Ash Trace Unique Forever

    Arrow_down
  2. 013608 (L), Aaron Čiko Bashmar

    Arrow_down
  3. 068109 (L), Ioric Deabei

    Arrow_down
  4. 089909 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

    Arrow_down
  5. 069714 (S), Abu Alien Life Form

    Arrow_down
  6. 082515 (L), Ado by Breembark

    Arrow_down
  7. 001019 (L), Cool Runnings of Monpeja

    Arrow_down
  8. 001319 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

    Arrow_down
  9. 027620 (L), Darwin Deabei

    Arrow_down
  10. 027921 (M), Snape Brown Neraka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  2. Agility družstev L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/28, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  3. Agility družstev L, Cool Runnings of Monpeja: 6/28, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Agility družstev M, Snape Brown Neraka: 3/25, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  5. Agility jednotlivců L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/33, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  6. Agility jednotlivců L, Cool Runnings of Monpeja: 2/33, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  7. Agility jednotlivců M, Snape Brown Neraka: 5/30, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  8. Hra neděle L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/33, 13.94 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  9. Hra neděle L, Cool Runnings of Monpeja: 6/33, 14.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  10. Hra neděle M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  11. Hra sobota L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/28, 17.69 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  12. Hra sobota L, Cool Runnings of Monpeja: 8/28, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  13. Hra sobota M, Snape Brown Neraka: 8/24, 19.84 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Jumping družstev L, Cool Runnings of Monpeja: 4/28, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  15. Jumping družstev L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/28, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  16. Jumping družstev M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  17. Jumping jednotlivců L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/31, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  18. Jumping jednotlivců L, Cool Runnings of Monpeja: 3/31, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. Jumping jednotlivců M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  20. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  21. 1. zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  22. 2. zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/5, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. 3. zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  24. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  25. Jumping "Fish4Dog" L, Cool Runnings of Monpeja: 10/28, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  27. Agility družstev L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  28. Agility jednotlivci L, Cool Runnings of Monpeja: 19/102, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  29. Jumping družstev L, Cool Runnings of Monpeja: 14/108, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  30. Jumping jednotlivci L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  31. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  32. PÁ - 1. zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  33. PÁ - 2. zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  34. SO - 1. zkouška A2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  35. SO - 2. zkouška A2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  36. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  37. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 37/117, 41.97 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  38. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  39. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 27/114, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  40. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  41. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  42. 1. Zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  43. 2. Zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  44. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  45. Agility "PetExpert" L, Cool Runnings of Monpeja: 7/28, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  46. Jumping A2, A3 "Nakladatelství Plot" L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  47. Zkouška "Zero DC" LA3, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  48. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  49. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 15/109, 43.6 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Agility 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  51. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 9/99, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  52. Agility 2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 5/106, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. Jumping 2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  57. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  58. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 4/19, 45.6 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  59. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 5/19, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  60. Zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: 2/6, 40.59 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  61. Liberec - Psola květnové dvojzkoušky, 13. 05. 2023

  62. 1. Zkouška LA2, Darwin Deabei: 4/4, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  63. 1. Zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA2, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: 3/7, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  66. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  67. Agility Open L, Cool Runnings of Monpeja: 4/32, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  68. Agility Open L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  69. Jumping Open L, Cool Runnings of Monpeja: 7/33, 26.68 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  70. Jumping Open L, Darwin Deabei: 22/33, 32.09 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. Zkouška A1 L, Darwin Deabei: 1/8, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  72. Zkouška A3 L, Cool Runnings of Monpeja: 6/19, 50.48 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  73. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  74. 1. zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: 1/8, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  75. 2. zkouška LA3, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  76. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  77. Agility open L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  78. Agility open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  79. 1. jumping open L, Darwin Deabei: 2/20, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  80. 1. jumping open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  81. 2. jumping open L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  82. 2. jumping open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  83. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  84. Jumping 2+3 L, Cool Runnings of Monpeja: 5/28, 34.51 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  85. LA3 I, Cool Runnings of Monpeja: 2/18, 44.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. LA3 II, Cool Runnings of Monpeja: 3/18, 43.88 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  87. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  88. Jumping 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  89. Jumping2+3 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  90. LA1 I, Darwin Deabei: 2/10, 32.49 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  91. LA1 II, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  92. LA3 I, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  93. LA3 II, Cool Runnings of Monpeja: 6/18, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  94. Ludvíkovice u Děčína - Vánoční dvojzkoušky + Jumpingy A0 a Veteránů, 11. 12. 2022

  95. Zkouška LA1 I., Darwin Deabei: Diskvalifikován

  96. Zkouška LA1 II., Darwin Deabei: 3/6, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  97. Zkouška LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  98. Zkouška LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  99. Zkouška MA1 I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  100. Zkouška MA1 II., Snape Brown Neraka: 1/2, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  101. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  102. 1. zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  104. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  105. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  106. Jumping L Collalloc, Cool Runnings of Monpeja: 5/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  107. Zkouška LA2 Billa, Cool Runnings of Monpeja: 7/10, 41.11 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  108. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  109. Agility, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  110. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Cool Runnings of Monpeja: 5/102, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  111. Jumping, Cool Runnings of Monpeja: 22/101, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  112. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Cool Runnings of Monpeja: 55/102, 37.17 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  113. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  114. 1. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 41.89 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  115. 2. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  117. 1. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  118. 2. zkouškA A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  119. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  120. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  121. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 15/84, 40.55 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  122. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 10/87, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  123. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 16/79, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  124. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  125. Agility "Simplebiotix" L, Cool Runnings of Monpeja: 1/23, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  126. Agility "Simplebiotix" L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  127. Agility "t-shock" M, Snape Brown Neraka: 5/23, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  128. Jumping A1 "GRUB BARF" M , Snape Brown Neraka: 3/7, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  129. Jumping A1 "Mazlíčkův mls" L , Darwin Deabei: 3/9, 25.91 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  130. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L, Cool Runnings of Monpeja: 6/15, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  131. Zkouška "INABA FOODS" LA1, Darwin Deabei: 5/9, 38.81 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  132. Zkouška "Natural bars" LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  133. Zkouška "Sonnentor" MA1, Snape Brown Neraka: 1/7, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  134. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  135. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  136. Agility 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  137. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  138. Agility 2 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  139. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 10/91, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  140. Jumping 1 L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  141. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 30/90, 41.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  142. Jumping 2 L, Darwin Deabei: 43/90, 40.04 s, 20.0 tr. b., 5.37 m/s

  143. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  144. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 2/15, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  145. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  146. Jumping M, Snape Brown Neraka: 2/12, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  147. Neděle Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 2/12, 29.51 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  148. Neděle Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  149. Neděle Jumping M, Snape Brown Neraka: 2/11, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  150. Neděle Zkouška LA1 , Darwin Deabei: 2/5, 41.56 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  151. Neděle Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 2/5, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  152. Neděle Zkouška LA2 , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  153. Neděle Zkouška MA1 , Snape Brown Neraka: 1/5, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  154. Neděle Zkouška2 LA1 , Darwin Deabei: Diskvalifikován

  155. Neděle Zkouška2 MA1 , Snape Brown Neraka: 1/5, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  156. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  158. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 1/7, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  159. Zkouška2 LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  160. Zkouška2 LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  161. Zkouška2 MA1, Snape Brown Neraka: 1/8, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  162. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  163. Agility, Snape Brown Neraka: 1/19, 51.12 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  164. Agility, Cool Runnings of Monpeja: 5/16, 40.78 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  165. Jumping, Snape Brown Neraka: 10/18, 41.32 s, 5.32 tr. b., 4.24 m/s

  166. Jumping, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  167. Zkouška sobota, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 29.9 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  168. Zkouška sobota, Snape Brown Neraka: 3/8, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  169. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  170. 1. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 1/1, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  171. 1. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  174. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  175. Tuneliáda A2+A3, Cool Runnings of Monpeja: 2/9, 22.05 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  176. 1. Zkouška, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  177. 2. Zkouška, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  178. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  179. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/21, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  180. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  181. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  182. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  183. Sobota Jumping1 M, Snape Brown Neraka: 1/2, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  184. Sobota Jumping2+3 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/18, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  185. Sobota LA2 I, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  186. Sobota LA2 II, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  187. Sobota MA1 I, Snape Brown Neraka: 1/2, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  188. Sobota MA1 II, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  189. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  190. Zkouška LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  191. Zkouška LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 46.89 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  192. Zkouška MA1 I., Snape Brown Neraka: 4/6, 45.82 s, 1.82 tr. b., 3.34 m/s

  193. Zkouška MA1 II., Snape Brown Neraka: 1/6, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  194. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  195. Zkouška LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  196. Zkouška LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  197. Zkouška MA1 I., Snape Brown Neraka: 1/5, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  198. Zkouška MA1 II., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  200. Pátek LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  201. Pátek LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  202. Pátek MA1 I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  203. Pátek MA1 II., Snape Brown Neraka: 1/5, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  205. LA2 I, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  206. LA2 II, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  207. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  208. Zkouška A2 II. L, Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  209. Zkouška A2 I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  210. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  211. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/3, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  212. I. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/3, 34.85 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  213. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  214. II. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 1/3, 33.99 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  215. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 32.03 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  216. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  217. I. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  218. I. ZKOUŠKA A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  219. I. ZKOUŠKA A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  220. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  221. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 3/32, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  222. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 21/32, 41.78 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  223. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 4/32, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  224. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/32, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  225. LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  226. LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  227. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  228. III. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 5/14, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  229. III. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/14, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  230. III. jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  231. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  232. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  233. II. jumping M, Snape Brown Neraka: 6/12, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  234. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 24.64 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  235. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/14, 26.35 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  236. I. jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  237. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  238. LA2 I., Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  239. LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/4, 36.0 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  240. LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/4, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  241. LA2 II., Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  242. MA1 I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  243. MA1 II., Snape Brown Neraka: 2/8, 39.0 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  244. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  245. III. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 21.12 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  246. III. Jumping A1, Darwin Deabei: 2/16, 21.32 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  247. III. Jumping A1, Snape Brown Neraka: 4/7, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  248. III. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  249. II. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 20.63 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  250. II. Jumping A1, Snape Brown Neraka: 2/8, 23.75 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  251. II. Jumping A1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  252. II. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 3/11, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  253. I. Jumping A1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/16, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  254. I. Jumping A1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  255. I. Jumping A1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  256. I. Jumping A2&A3, Cool Runnings of Monpeja: 5/11, 29.15 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  257. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  258. Agility 1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  259. Agility 1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  260. Agility 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  261. Finále, Snape Brown Neraka: 7/13, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  262. Finále, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  263. Finále, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  264. Jumping 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/12, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  265. Jumping 1, Darwin Deabei: 3/12, 40.78 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  266. Jumping 1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  267. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  268. Agility Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  269. Agility Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: 9/94, 41.23 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  270. Jumping Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  271. Jumping Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  272. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  273. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/20, 43.42 s, 15.42 tr. b., 4.38 m/s

  274. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  275. Agility Spokojenypes.cz L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/20, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  276. Agility Spokojenypes.cz L, Cool Runnings of Monpeja: 5/20, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  277. Jelení Jumping Short L, Cool Runnings of Monpeja: 4/20, 20.25 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  278. Jelení Jumping Short L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/20, 26.69 s, 11.69 tr. b., 4.42 m/s

  279. PetExpert Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  280. PetExpert Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 11/21, 34.05 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  281. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  282. 1. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  283. 1. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 3/7, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  284. 2. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 2/10, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  285. 2. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 5/7, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  286. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  287. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/16, 34.81 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  288. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  289. Jumping L, Darwin Deabei: 2/17, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  290. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 3/17, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  291. Zkouška L A1 - I., Darwin Deabei: 2/10, 31.57 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  292. Zkouška L A1 - II. , Darwin Deabei: Diskvalifikován

  293. Zkouška L A1 - Ne, Darwin Deabei: 3/5, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  294. Zkouška L A2 - I., Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  295. Zkouška L A2 - II. , Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  296. Zkouška L A2 - Ne, Cool Runnings of Monpeja: 2/5, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  297. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  298. Agility 1 L, Cool Runnings of Monpeja: 20/82, 43.47 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  299. Agility 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/71, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  300. Jumping 1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  301. Jumping 2 L, Cool Runnings of Monpeja: 3/82, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  302. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  303. 1. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 6/37, 27.7 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  304. 1. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  305. 1. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 10/37, 35.27 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  306. 1. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  307. 2. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 11/33, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  308. 2. Agility L, Darwin Deabei: 14/33, 35.96 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  309. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  310. 1. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 3/16, 26.34 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  311. 1. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  312. 2. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  313. 2. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  314. 3. Zkouška LA1, Darwin Deabei: 4/16, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  315. 3. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  316. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  317. III. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/8, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  318. II. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  319. I. Zk LA2, Cool Runnings of Monpeja: 2/8, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  320. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  321. Jumping II L A1, Darwin Deabei: 3/11, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  322. Jumping II L A2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  323. Jumping I L A1, Darwin Deabei: 3/12, 28.85 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  324. Jumping I L A2, Cool Runnings of Monpeja: 1/4, 25.98 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  325. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  326. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 2/25, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  327. Agility L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  328. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  329. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  330. Zkouška A1 L, Darwin Deabei: 1/6, 25.74 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  331. Zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 26.57 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  332. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  333. Agility Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  334. Agility Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  335. Jumping Individual, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  336. Jumping Squads as Individual, Cool Runnings of Monpeja: 22/108, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  337. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  338. Jumping, Cool Runnings of Monpeja: 3/33, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  339. Jumping, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  340. Zkouška 1, Cool Runnings of Monpeja: 3/8, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  341. Zkouška 1, Darwin Deabei: 3/9, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  342. Zkouška 2, Darwin Deabei: 1/9, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  343. Zkouška 2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  344. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  345. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 3/17, 30.76 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  346. Agility L, Darwin Deabei: 5/17, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  347. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  348. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  349. Zkouška LA1, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  350. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/6, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  351. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  352. Agility LVT L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  353. Agility LVT L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  354. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 1/23, 44.27 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  355. Jumping L, Darwin Deabei: Diskvalifikován

  356. ZKOUŠKA LA1, Darwin Deabei: 1/6, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  357. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  358. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  359. 1. Jumping L, Darwin Deabei: 2/19, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  360. 1. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 7/19, 40.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  361. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  362. I. agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  363. I. agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  364. II. agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  365. II. agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  366. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  367. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  368. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 10/97, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  369. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  370. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  371. II. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: 2/11, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  372. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  373. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/11, 37.13 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  374. I. zkouška A2 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  375. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  376. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 6/18, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  377. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  378. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  379. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  380. A2 II L, Cool Runnings of Monpeja: 3/10, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  381. A2 I L, Cool Runnings of Monpeja: 2/10, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  382. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  383. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  384. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  385. Zkouška LA2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  386. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  387. III. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  388. III. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  389. III. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  390. III. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  391. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 5/12, 26.84 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  392. II. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/12, 25.48 s, 15.0 tr. b., 5.42 m/s

  393. II. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/12, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  394. II. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/12, 30.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  395. I. jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/12, 27.04 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  396. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  397. I. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  398. I. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  399. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  400. A1 II L, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  401. A1 I L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  402. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  403. 1. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  404. 2. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 4/8, 27.36 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  405. 3. Jumping LA1, Cool Runnings of Monpeja: 5/8, 23.47 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  406. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  407. Batmanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  408. Supermanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  409. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  410. Agility Open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  411. Jumping Open L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  412. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  413. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  414. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: 14/27, 32.44 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  415. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  416. Zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/9, 21.72 s, 0.0 tr. b., 6.26 m/s

  417. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  418. Agility 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  419. Finále, Cool Runnings of Monpeja: 6/11, 43.74 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  420. Jumping 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  421. Jumping 2, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  422. Zkouška 1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  423. Zkouška 2, Cool Runnings of Monpeja: 1/10, 24.92 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  424. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  425. 1. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/8, 31.0 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  426. 2. zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/8, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  427. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  428. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  429. Agility L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  430. Jumping L, Cool Runnings of Monpeja: 1/17, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  431. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 11/17, 45.55 s, 25.55 tr. b., 4.37 m/s

  432. Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/5, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  433. Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/5, 25.41 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  434. 1.Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/11, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  435. 2.Zkouška - LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  436. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  437. Ne. - Agility II. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  438. Ne. - Jumping II. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  439. So. - Agility I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  440. So. - Jumping I. L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  441. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  442. Jumping LA1, Cool Runnings of Monpeja: 1/12, 19.94 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  443. 1.Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  444. 2.Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 3/12, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  445. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  446. Agility - LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  447. Agility - LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  448. Jumping - LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  449. Jumping - LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  450. ZkA - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/13, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  451. ZkA - LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  452. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  453. zkouška 1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  454. zkouška 2 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  455. zkouška 3 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  456. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  457. Agility LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: 20/32, 46.28 s, 12.28 tr. b., 3.98 m/s

  458. Agility LA, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  459. Jumping LA, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/32, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  460. Jumping LA, Cool Runnings of Monpeja: 6/32, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  461. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  462. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  463. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  464. AGILITY L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  465. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  466. JUMPING L, Cool Runnings of Monpeja: 7/41, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  467. JUMPING L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/41, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  468. ZKOUŠKA LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 30.02 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  469. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  470. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  471. Hra - tuneliáda A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 3/14, 17.47 s, 0.0 tr. b., 7.33 m/s

  472. 1. zkouška A1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: 2/14, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  473. 2. zkouška A1 LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  474. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  475. III.jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  476. III.jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  477. II. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  478. II. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  479. I. jumping L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  480. I. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  481. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  482. Batmanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  483. Supermanova zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  484. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  485. 1. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  486. 2. Zkouška LA1, Cool Runnings of Monpeja: 3/10, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  487. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  488. Agility, Ado by Breembark: 1/38, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  489. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 18/38, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  490. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/38, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  491. Jumping, Ado by Breembark: 6/38, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  492. Zka - LA2, Ado by Breembark: 9/18, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  493. Zka - LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/9, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  494. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  495. Agility L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  496. Hra L, Ado by Breembark: 5/18, 19.72 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  497. Jumping L, Ado by Breembark: 1/15, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  498. Zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/10, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  499. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  500. Agility open L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  501. II. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/16, 25.53 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  502. I. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  503. Jumping open L, Ado by Breembark: 1/24, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  504. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  505. III. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/24, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  506. II. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/25, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  507. IV. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  508. I. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  509. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  510. Agility - Large, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  511. Jumping - Large, Ado by Breembark: 12/36, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  512. ZkA - LA2, Ado by Breembark: 1/17, 28.43 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  513. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  514. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  515. 1. zkouška A2 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  516. 2. zkouška A2 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  517. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  518. Agility 1, Ado by Breembark: 22/128, 37.84 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  519. Agility 2, Ado by Breembark: 3/128, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  520. Jumping 1, Ado by Breembark: 3/128, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  521. Jumping 2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  522. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  523. Agility Trial I, Ado by Breembark: 1/29, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  524. Jumping Trial I, Ado by Breembark: 1/27, 28.01 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  525. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  526. AGILITY, Ado by Breembark: 13/57, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  527. AGILITY, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  528. JUMPING, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  529. JUMPING, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  530. LA2, Ado by Breembark: 1/16, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  531. LA2, Ado by Breembark: 5/15, 37.01 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  532. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  533. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  534. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  535. ZkA. II. LA2, Ado by Breembark: 1/28, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  536. ZkA. I. LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  537. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  538. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  539. 2. ZK LA2, Ado by Breembark: 1/31, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  540. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  541. 1. zkouška LA2, Ado by Breembark: 1/28, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  542. 2. zkouška LA2, Ado by Breembark: 6/28, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  543. 3. zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  544. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  545. 1. ZK LA2, Ado by Breembark: 1/31, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  546. 1. ZK SA2, Abu Alien Life Form: 5/20, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  547. 2. ZK LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  548. 2. ZK SA2, Abu Alien Life Form: 2/20, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  549. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  550. Agility 1 L, Ado by Breembark: 1/36, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  551. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  552. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: 5/22, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  553. Finálový běh L, Ado by Breembark: 1/17, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  554. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  555. Finálový běh S, Abu Alien Life Form: 3/12, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  556. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/36, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  557. Jumping 1 L, Ado by Breembark: 4/36, 34.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  558. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  559. Jumping 2 L, Ado by Breembark: 8/26, 33.84 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  560. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  561. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  562. Zkouška 1 LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  563. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  564. Zkouška 1 SA2, Abu Alien Life Form: 2/12, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  565. Zkouška 2 LA2, Ado by Breembark: 3/7, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  566. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/13, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  567. Zkouška 2 SA2, Abu Alien Life Form: 1/8, 48.24 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  568. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  569. Agility - So, Ado by Breembark: 2/66, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  570. Agility - So, Abu Alien Life Form: 4/45, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  571. Agility - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  572. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/65, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  573. Jumping - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  574. Jumping - So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  575. ZkA - So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  576. ZkA - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  577. ZkA - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  578. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  579. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/30, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  580. Agility L, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  581. Agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  582. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  583. Jumping L, Ado by Breembark: 5/30, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  584. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  585. Zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  586. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  587. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  588. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  589. Agility družstva, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  590. Agility jednotlivci, Ado by Breembark: 3/61, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  591. Jumping družstva, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  592. Jumping jednotlivci, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  593. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  594. Zkouška LA2, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  595. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  596. QA5 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  597. QA6 Agility, Ado by Breembark: 54/186, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  598. QJ5 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  599. QJ6 Jumping, Ado by Breembark: 24/182, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  600. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  601. Agility L L, Ado by Breembark: 1/22, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  602. A1 L LA1, Ado by Breembark: 2/10, 29.9 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  603. Jumping L L, Ado by Breembark: 11/25, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  604. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  605. QA3 Agility, Ado by Breembark: 4/176, 39.51 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  606. QA4 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  607. QJ3 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  608. QJ4 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  609. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  610. Agility - Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  611. Agility - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  612. Jumping - Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  613. Jumping - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  614. ZkA - Ne, Ado by Breembark: 1/7, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  615. ZkA - So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  616. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  617. Agility, Ado by Breembark: 1/40, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  618. Jumping, Ado by Breembark: 1/37, 29.52 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  619. ZkA, Ado by Breembark: 1/15, 29.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  620. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  621. QA1 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  622. QA2 Agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  623. QJ1 Jumping, Ado by Breembark: 50/213, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  624. QJ2 Jumping, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  625. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  626. DUFLEX tuneliáda A1 L, Ado by Breembark: 1/14, 28.45 s, 0.0 tr. b., 6.61 m/s

  627. DUFLEX tuneliáda A1 S, Abu Alien Life Form: 1/9, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  628. 1. zkouška A1 LA1, Ado by Breembark: 4/12, 41.52 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  629. 1. zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/9, 43.12 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  630. 2. zkouška A1 LA1, Ado by Breembark: 2/12, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  631. 2. zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  632. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  633. Agility, Ado by Breembark: 12/30, 38.43 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  634. Jumping, Ado by Breembark: 14/31, 35.76 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  635. ZkA, Ado by Breembark: 1/9, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  636. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  637. ZkA 1 Ne, Ado by Breembark: 2/14, 31.11 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  638. ZkA 1 So, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  639. ZkA 2 Ne, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  640. ZkA 2 So, Ado by Breembark: 6/16, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  641. ZkA 3 Ne, Ado by Breembark: 1/14, 23.42 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  642. ZkA 3 So, Ado by Breembark: 1/16, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  643. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  644. agility, Ado by Breembark: Diskvalifikován

  645. jumping, Ado by Breembark: 10/51, 37.3 s, 5.3 tr. b., 4.48 m/s

  646. zkouška, Ado by Breembark: 2/13, 25.07 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  647. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  648. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/53, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  649. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/54, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  650. Zkouška Agility LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  651. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  652. 26.9.2015 agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  653. 26.9.2015 jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/27, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  654. 26.9.2015 zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  655. 27.9.2015 agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  656. 27.9.2015 jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  657. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  658. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  659. Agility 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/30, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  660. Finálový běh L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/15, 28.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  661. Jumping 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 25.55 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  662. Jumping 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/24, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  663. Tuneliáda L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  664. Zkouška 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  665. Zkouška 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  666. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  667. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 15/43, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  668. Agility squads, Aaron Čiko Bashmar: 32/48, 47.43 s, 11.43 tr. b., 3.92 m/s

  669. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 33/50, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  670. Jumping Squads, Aaron Čiko Bashmar: 23/47, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  671. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  672. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/26, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  673. ZkA 1, Abu Alien Life Form: 3/9, 34.93 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  674. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  675. ZkA 2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  676. ZkA 3, Aaron Čiko Bashmar: 3/26, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  677. ZkA 3, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  678. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  679. Agility Ne, Aaron Čiko Bashmar: 5/28, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  680. Agility Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  681. Agility So, Abu Alien Life Form: 1/19, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  682. Agility So, Aaron Čiko Bashmar: 12/35, 28.8 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  683. Jumping Ne, Abu Alien Life Form: 2/19, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  684. Jumping Ne, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  685. Jumping So, Abu Alien Life Form: 1/19, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  686. Jumping So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  687. Zka Ne, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  688. Zka So, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  689. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  690. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/30, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  691. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  692. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  693. AGILITY, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  694. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 3/33, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  695. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 4/30, 35.83 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  696. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  697. JUMPING, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  698. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  699. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  700. SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  701. SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  702. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  703. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 8/25, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  704. Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  705. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 1/28, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  706. Jumping, Abu Alien Life Form: 16/30, 34.76 s, 6.76 tr. b., 3.83 m/s

  707. Zka, Abu Alien Life Form: 1/10, 23.3 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  708. Zka, Aaron Čiko Bashmar: 2/7, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  709. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  710. Jumping SA1, Abu Alien Life Form: 3/6, 31.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  711. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 4/6, 41.37 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  712. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  713. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  714. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/49, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  715. Agility, Abu Alien Life Form: 8/34, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  716. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/49, 25.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  717. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  718. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  719. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  720. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  721. SA1 - 1. zk SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 50.47 s, 15.47 tr. b., 2.83 m/s

  722. SA1 - 2. zk SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  723. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  724. Agility Individual, Aaron Čiko Bashmar: 18/55, 44.71 s, 6.71 tr. b., 4.25 m/s

  725. Agility Squads, Aaron Čiko Bashmar: 12/55, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  726. Jumping Individual, Aaron Čiko Bashmar: 26/56, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  727. Jumping Squads, Aaron Čiko Bashmar: 22/55, 41.46 s, 1.46 tr. b., 4.25 m/s

  728. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  729. Agility 1 L, Aaron Čiko Bashmar: 3/35, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  730. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  731. Finálový běh L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  732. Jumping 1 L, Aaron Čiko Bashmar: 15/37, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  733. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 12/17, 42.04 s, 16.04 tr. b., 3.76 m/s

  734. Jumping 2 L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  735. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: 10/21, 42.05 s, 13.05 tr. b., 3.59 m/s

  736. Zkouška 1 LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  737. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/6, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  738. Zkouška 2 LA2, Aaron Čiko Bashmar: 6/14, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  739. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 39.06 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  740. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  741. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 3/22, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  742. AGILITY, Aaron Čiko Bashmar: 7/28, 44.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  743. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 2/28, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  744. JUMPING, Aaron Čiko Bashmar: 5/22, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  745. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 3/10, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  746. LA2, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  747. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  748. I. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  749. II. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 19/90, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  750. III. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  751. II. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 16/98, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  752. I. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 20/103, 42.93 s, 10.93 tr. b., 3.66 m/s

  753. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  754. Agility - So, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  755. Finále Agility - Large, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  756. Jumping - Ne, Aaron Čiko Bashmar: 3/16, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  757. Jumping - So, Aaron Čiko Bashmar: 2/19, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  758. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  759. ZkA 2, Aaron Čiko Bashmar: 1/6, 43.68 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  760. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  761. Agility - II. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: 3/24, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  762. Finále - Agility, Aaron Čiko Bashmar: 7/10, 46.35 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  763. Jumping - III. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  764. Jumping - I. kvalifikační běh, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  765. ZkA 1, Aaron Čiko Bashmar: 2/12, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  766. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  767. Agility L, Aaron Čiko Bashmar: 3/45, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  768. Jumping L, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  769. LA2, Aaron Čiko Bashmar: 3/28, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  770. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  771. Agility, Aaron Čiko Bashmar: 4/31, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  772. Agility finále, Aaron Čiko Bashmar: 3/17, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  773. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 2/32, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  774. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: 2/8, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  775. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  776. Agility, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  777. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: 4/33, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  778. ZkA, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  779. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  780. Jumping, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  781. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  782. Zkouška, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/18, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  783. Zkouška, Aaron Čiko Bashmar: Diskvalifikován

  784. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  785. Zkouška 1 LA1, Aaron Čiko Bashmar: 3/12, 27.49 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  786. Zkouška 2 LA1, Aaron Čiko Bashmar: 5/12, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  787. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  788. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  789. Agility družstev, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 24/105, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  790. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  791. Jumping družstev, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/104, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  792. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  793. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  794. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/35, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  795. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  796. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  797. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/33, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  798. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  799. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/14, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  800. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  801. Agility I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 17/62, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  802. Agility II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/62, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  803. Jumping I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/60, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  804. Jumping III., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  805. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  806. Agility - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 24.14 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  807. Agility- So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  808. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/12, 27.3 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  809. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  810. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  811. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/85, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  812. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  813. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  814. Jumping , A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  815. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  816. Agility- So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  817. Finále Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  818. Jumping - Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/24, 29.77 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  819. Jumping - So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  820. Zka1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  821. Zka2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  822. Lysá nad Labem - Dvouzkoušky Superpes 2013 + Dvoujumping A0, 05. 05. 2013

  823. zkoušky 1 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  824. zkoušky 2 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  825. Lysá nad Labem - Superpes 2013 + Pohár německých ovčáků + Bull Cup, 04. 05. 2013

  826. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/28, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  827. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/29, 33.65 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  828. ZK LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/6, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  829. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  830. Agility 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/90, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  831. Agility 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/85, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  832. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  833. Jumping 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/90, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  834. Jumping 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  835. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  836. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  837. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 6/24, 28.81 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  838. ZkA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  839. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  840. Agility - neděle L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  841. Agility - sobota L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/28, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  842. Finále L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/19, 41.59 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  843. Jumping - neděle L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/26, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  844. Jumping - sobota L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/28, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  845. Zkouška So LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  846. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  847. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  848. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/40, 24.27 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  849. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  850. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  851. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  852. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/32, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  853. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  854. CACIAg , A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 9/60, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  855. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  856. Agility individuals, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/98, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  857. Jumping individuals, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/98, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  858. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  859. agility, Ioric Deabei: 13/27, 37.76 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  860. jumping, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  861. zkouška A2, Ioric Deabei: 4/10, 36.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  862. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  863. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/32, 26.54 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  864. Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  865. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/36, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  866. Jumping L, Ioric Deabei: 10/36, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  867. Zkouška A1 LA1, Ioric Deabei: 1/14, 30.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  868. Zkouška A3 LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  869. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  870. Agility I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/21, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  871. Agility II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  872. Jumping I., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  873. Jumping II., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/23, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  874. ZK 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  875. ZK 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/5, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  876. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  877. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  878. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  879. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  880. Zkouška neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  881. Zkouška sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  882. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  883. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  884. JUMPING L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/22, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  885. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  886. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  887. Agility Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/40, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  888. Jumping Large, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/40, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  889. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  890. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  891. AGILITY I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  892. AGILITY II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  893. JUMPING I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  894. JUMPING II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  895. JUMPING III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  896. Bukovina u Turnova - Purina ProPan Cup Zrcadlová Koza, 21. 04. 2012 - 22. 04. 2012

  897. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/23, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  898. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  899. Jumping II L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  900. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  901. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/22, 29.76 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  902. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/3, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  903. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  904. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 14. 04. 2012

  905. Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  906. Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/20, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  907. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  908. Ústí nad Labem - DogFriends Cup FITMIN 2012 (4/4) - FINÁLE, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  909. Agility Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  910. Agility So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/27, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  911. Jumping Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/30, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  912. Jumping So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/27, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  913. Zk Ne, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  914. Zk So, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  915. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  916. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  917. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/41, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  918. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  919. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  920. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/54, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  921. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/16, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  922. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  923. Zk1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  924. Zk2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/7, 38.67 s, 6.67 tr. b., 3.65 m/s

  925. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  926. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  927. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  928. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  929. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/34, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  930. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/33, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  931. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/11, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  932. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  933. Zk 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  934. Zk 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/14, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  935. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  936. ZK 1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  937. Zk 2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  938. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  939. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  940. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  941. Ne- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  942. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  943. So-Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  944. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/26, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  945. So-Jumping L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  946. So- LA1, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  947. So- LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  948. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  949. Agility jednotlivci L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 34/56, 44.38 s, 23.38 tr. b., 4.03 m/s

  950. Agility jednotlivci L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  951. Jumping jednotlivci L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/56, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  952. Jumping jednotlivci L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  953. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  954. Agility LA sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/34, 44.54 s, 6.54 tr. b., 3.93 m/s

  955. Agility LA sobota, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  956. Agility LA sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  957. Jumping LA sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/34, 30.1 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  958. Jumping LA sobota, Ioric Deabei: 4/34, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  959. Jumping LA sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  960. Zkoušky LA1 sobota, Ioric Deabei: 4/12, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  961. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/10, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  962. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  963. Zkoušky 1 LA1 neděle, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  964. Zkoušky 1 LA3 neděle, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/11, 39.54 s, 0.54 tr. b., 4.07 m/s

  965. Zkoušky 1 LA3 neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  966. Zkoušky 2 LA1 neděle, Ioric Deabei: 2/16, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  967. Zkoušky 2 LA3 neděle, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/11, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  968. Zkoušky 2 LA3 neděle, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  969. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  970. Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/40, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  971. Agility L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/40, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  972. Agility L, Ioric Deabei: Diskvalifikován

  973. Jumping L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/40, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  974. Jumping L, Ioric Deabei: 11/40, 32.3 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  975. Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  976. Zkouška LA1, Ioric Deabei: 1/13, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  977. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  978. Zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  979. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  980. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/40, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  981. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  982. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/40, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  983. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 22/40, 43.28 s, 30.28 tr. b., 3.3 m/s

  984. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/6, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  985. LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  986. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  987. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  988. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/26, 35.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  989. AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  990. AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  991. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/26, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  992. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/21, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  993. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  994. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  995. JUMPING 2., A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  996. JUMPING 2., A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  997. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/8, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  998. ZKOUŠKA AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  999. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1000. ZKOUŠKA AGILITY L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1001. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  1002. agility L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/27, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1003. agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1004. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/27, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1005. jumping L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 5/27, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1006. Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/5, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1007. Zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/5, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1008. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1009. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1010. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/51, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1011. Ne-Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/14, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1012. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1013. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/55, 29.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1014. So-Zkouška LA3, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1015. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1016. Ne-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/52, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1017. Ne-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1018. Ne-Zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1019. So-Agility L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/59, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1020. So-Jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/60, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1021. So-Zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 12/34, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1022. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  1023. 1. zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/18, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1024. 1. zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1025. 2. zkouška LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1026. 2. zkouška LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/5, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1027. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1028. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 9/40, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1029. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/38, 51.83 s, 10.83 tr. b., 3.32 m/s

  1030. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1031. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1032. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/40, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1033. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/40, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1034. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 8/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1035. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1036. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/24, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1037. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1038. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 5/8, 52.73 s, 24.73 tr. b., 3.32 m/s

  1039. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1040. ZKO Lovosice - Porta Bohemica Cup, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1041. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  1042. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/19, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1043. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1044. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1045. Finále, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/12, 44.43 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  1046. Finále, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1047. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/19, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1048. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/19, 34.24 s, 0.24 tr. b., 4.38 m/s

  1049. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/19, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1050. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1051. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/8, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1052. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1053. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/4, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1054. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1055. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 01. 05. 2010 - 02. 05. 2010

  1056. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/14, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1057. AGILITY, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/16, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1058. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 11/16, 49.33 s, 16.33 tr. b., 3.12 m/s

  1059. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1060. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/13, 43.5 s, 13.5 tr. b., 3.24 m/s

  1061. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1062. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1063. JUMPING, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1064. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1065. LA2, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1066. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/7, 45.35 s, 20.0 tr. b., 3.64 m/s

  1067. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/7, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1068. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  1069. AGILITY, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/38, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  1070. JUMPING, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/36, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1071. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1072. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1073. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1074. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 10/44, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1075. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/48, 34.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1076. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1077. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/48, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1078. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 7/44, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1079. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 18/48, 31.35 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1080. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1081. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1082. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1083. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1084. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1085. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1086. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1087. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1088. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1089. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1090. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/46, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1091. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/44, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1092. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 18/46, 32.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1093. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1094. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1095. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1096. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/9, 41.15 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1097. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1098. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1099. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1100. AGILITY-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1101. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1102. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1103. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/61, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1104. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 4/61, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1105. JUMPING-L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  1106. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1107. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 36.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1108. LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/18, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  1109. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/14, 47.91 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  1110. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1111. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1112. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 6/29, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1113. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1114. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 9/33, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1115. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 15/33, 35.23 s, 6.23 tr. b., 3.92 m/s

  1116. LA2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/18, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1117. LA2, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 1/17, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1118. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1119. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 16/58, 37.7 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  1120. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1121. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 8/54, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1122. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 27/64, 24.53 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1123. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 6/14, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1124. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1125. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1126. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1127. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1128. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/49, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1129. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 16/47, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1130. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1131. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1132. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1133. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1134. AGILITY-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: Diskvalifikován

  1135. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 4/42, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1136. JUMPING-L, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 11/42, 33.69 s, 1.69 tr. b., 4.21 m/s

  1137. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 2/7, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1138. LA3, A3Ch Ash Trace Unique Forever: 3/7, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s