Cz En

028218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lada Půlpánová

Pes

  1. I´m Ace Quick Angel, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A2 II L: Diskvalifikován

  3. A2 I L: Diskvalifikován

  4. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  5. Agility J: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping J: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: 31/63, 37.61 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  9. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  10. Agility Open L: Diskvalifikován

  11. Jumping Open L: Diskvalifikován

  12. ZkA. LA2: 1/11, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  13. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  14. Jumping 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 2: Diskvalifikován

  16. Jumping 3: 13/60, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  18. Agility Open L: 4/11, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Jumping Open L: 2/12, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  20. Jumping Open L I.: 1/12, 27.86 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Jumping Open L II.: 2/12, 30.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  22. ZkA. LA2: 4/4, 38.14 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  23. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  24. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  25. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 11/109, 14.76 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  26. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  27. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 11/110, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  31. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  32. J Agility IV: 2/24, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  33. J Agility V: 13/24, 41.12 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  34. J Agility VI: Diskvalifikován

  35. J Jumping III: Diskvalifikován

  36. J Jumping IV: 12/24, 37.17 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  37. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  38. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  39. TRIAL I. LA2: 4/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  40. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  41. 1.Zkouška LA2: 2/7, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  42. 2.Zkouška LA2: 1/7, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  43. 3.Zkouška LA2: 3/7, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  44. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  45. J Agility I: Diskvalifikován

  46. J Agility II: Diskvalifikován

  47. J Agility III: 23/29, 42.34 s, 20.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. J Jumping I: 4/29, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  49. J Jumping II: 7/29, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  51. Jumping L: 3/26, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. LA2: Diskvalifikován

  53. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  54. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  57. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška LA2: 4/9, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  59. Junioři L: Diskvalifikován

  60. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  61. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  64. Agility: Diskvalifikován

  65. Jumping: Diskvalifikován

  66. Zkouška: 2/9, 31.82 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  68. 1. Zkouška LA1: 1/14, 38.01 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  69. 2. zkouška LA1: 4/14, 31.58 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  70. Junioři jump L: Diskvalifikován

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  72. 1. zkouška LA1: 2/10, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  73. 2. zkouška LA1: 1/10, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s