Agility 2 L

  1. Datum: 21. 05. 2023
  2. Závod: Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Järv, Inga (EE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 36.97 5.92 V
2 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 37.68 5.81 V
3 102722 Jiří Hosman Alias Mitexi Malitumi 0 0 0.0 0.0 39.34 5.57 V
4 001523 Kateřina Burdová A Sky Full of Stars Funky Adventure 0 0 0.0 0.0 39.71 5.51 V
5 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 40.51 5.41 V
6 000122 Zuzana Tylšová Am Drriwy Hložinka 0 0 0.0 0.0 40.64 5.39 V
7 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 0 0 0.0 0.0 40.87 5.36 V
8 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 0 0 0.0 0.0 41.07 5.33 V
9 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 41.13 5.32 V
10 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 42.13 5.2 V
11 003321 Anna Kárová A Strawberry Müsli from Malibo land 0 0 0.0 0.0 42.32 5.17 V
12 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 0 0 0.0 0.0 42.37 5.17 V
13 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 0 0.0 0.0 42.64 5.14 V
14 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 0 0 0.0 0.0 43.14 5.08 V
15 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 0 0 0.0 0.0 43.53 5.03 V
16 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 44.91 4.88 V
17 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 45.7 4.79 V
18 037117 Anna Jiřičková A3Ch Aznavour ze Statku Vlčkovice 0 0 0.0 0.0 46.13 4.75 V
19 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 0 0 0.0 0.0 47.15 4.64 V
20 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 0 0 0.0 0.0 47.66 4.6 V
21 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 49.06 4.46 V
22 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 49.16 4.45 V
23 085817 Julie Karlíková A3Ch Chilli 0 0 0.0 0.0 49.98 4.38 V
24 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 1 0 0.0 5.0 37.21 5.89 V
25 002720 Anna Maroušková A3Ch Fajn Novterpod 1 0 0.0 5.0 38.41 5.7 V
26 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 38.95 5.62 V
27 014521 Adéla Kobzová A3Ch Go for Brain Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 39.13 5.6 V
28 000621 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.15 5.59 V
29 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 1 0 0.0 5.0 39.66 5.52 V
30 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 0 1 0.0 5.0 39.91 5.49 V
31 012921 Irena Kochová A3Ch Mystical Vip 1 0 0.0 5.0 40.61 5.39 V
32 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 0 1 0.0 5.0 41.11 5.33 V
33 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 0 0.0 5.0 41.3 5.3 V
34 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 41.46 5.28 V
35 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate 1 0 0.0 5.0 41.54 5.27 V
36 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 41.9 5.23 V
37 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition 1 0 0.0 5.0 42.45 5.16 V
37 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 42.45 5.16 V
39 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 0 0.0 5.0 42.85 5.11 V
40 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 43.13 5.08 V
41 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 43.44 5.04 V
42 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 0.0 5.0 44.06 4.97 V
43 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 1 0 0.0 5.0 45.42 4.82 V
44 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 1 0 0.0 5.0 47.08 4.65 V
45 073422 Neky Dahlgren Xio gos Sweetness dreams 1 0 0.0 5.0 47.28 4.63 V
46 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 0.0 5.0 48.7 4.5 V
47 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo 1 0 1.16 6.16 52.16 4.2 VD
48 044821 Martina Vyhlídková Borůvka Elentudas 0 1 3.69 8.69 54.69 4.0 VD
49 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 38.88 5.63 VD
50 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 39.25 5.58 VD
51 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies 2 0 0.0 10.0 41.35 5.3 VD
52 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 2 0 0.0 10.0 41.37 5.29 VD
53 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík 1 1 0.0 10.0 42.15 5.2 VD
54 023721 Jana Stupková Babetta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 43.53 5.03 VD
55 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 1 0.0 10.0 44.87 4.88 VD
56 081821 Tereza Wimmerová Dessert Sand Dabbeeco 1 1 0.0 10.0 45.02 4.86 VD
57 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 1 1 0.0 10.0 45.39 4.82 VD
58 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu 1 1 0.0 10.0 45.4 4.82 VD
59 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond 2 0 0.0 10.0 48.06 4.56 VD
60 026020 Jarmila Davidová Monty 0 0 11.12 11.12 62.12 3.53 VD
61 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand 3 0 0.0 15.0 39.98 5.48 VD
62 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty 2 1 0.0 15.0 41.5 5.28 VD
63 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 0 0.0 15.0 42.79 5.12 VD
64 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka 2 1 0.0 15.0 45.62 4.8 VD
65 019021 Tomáš Metelka Nyo od Labíčka 3 0 0.0 15.0 47.35 4.63 VD
66 000318 Klára Hančová A3Ch Floss Ballarat 1 2 0.0 15.0 47.6 4.6 VD
67 039923 Eliška Hrůzová Go for Trip Bohemia Grant 3 1 0.0 20.0 49.8 4.4 D
68 060822 Vladimíra Hanzlíková Forever&Ever&Ever Zip Zap 4 1 0.0 25.0 48.14 4.55 D
69 004120 Dominika Valášková Daisy 4 2 6.72 36.72 57.72 3.79 BO
DIS 109722 Nikola Kopáčková Margarita Play with Madness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099622 Radka Růžičková Alias Skayen Malitumi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004423 Barbora Melichová Aurellion Razy Levah DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050022 Michaela Hadrbolcová Chiquita Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110122 Simona Šišková Bowie Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007820 Veronika Veselá Bandicoot Quick Dash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014422 Julie Wohanková Chamonix Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042420 Lucie Trčková Affable Bohemia Rapid Race DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080521 Olga Venzhöferová Glory Grace Heavenly Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová A3Ch Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Řezníčková A3Ch Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076019 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO