Cz En

024218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Šišková, BADAFA

    Člen KA

Pes

  1. B Bandit Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  5. LA2 I.: 4/17, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. LA2 II.: 10/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. LA2 III.: 1/17, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  8. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  9. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  10. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  12. 1. Zka - LA1: 7/22, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  13. 2. Zka - LA1: 4/22, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  14. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  15. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  16. I. zkouška LA1: 4/17, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  18. 1. běh LA1: 4/8, 33.37 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  19. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  20. 3. běh LA1: 2/8, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  21. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  22. Zkouška III. LA1: 4/15, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  23. Zkouška II. LA1: 7/16, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  24. Zkouška I. LA1: 2/16, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  25. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  26. 1.ZK LA1: 2/20, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  27. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  28. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  29. 1. běh LA1: 2/11, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  30. 2. běh LA1: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  31. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  32. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  33. 1. Zka - LA1: 2/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  34. 2. Zka - LA1: 3/6, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  35. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  36. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  37. První běh LA1: 1/7, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  38. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  39. AGILITY L: 13/31, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  40. JUMPING L: Diskvalifikován

  41. Zkoušky LA1: 2/11, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  42. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  43. Agility open L: 10/32, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  44. Jumping open L: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  47. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. První běh LA1: Diskvalifikován