Cz En

024218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Šišková, BADAFA

    Člen KA

Pes

  1. B Bandit Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. ZkA. III. LA3: 6/9, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  3. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 L: 25/84, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  6. Agility 2 L: 44/84, 51.78 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  7. Jumping 1 L: 49/87, 44.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  8. Jumping 2 L: 50/79, 43.73 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  9. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  10. ZkA. II. LA3: 2/9, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  12. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility 1 L: 50/92, 48.72 s, 30.0 tr. b., 4.52 m/s

  14. Agility 2 L: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 L: 23/91, 41.45 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  16. Jumping 2 L: 24/90, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  17. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  18. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 21/65, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  20. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 24/97, 43.46 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 32/75, 35.54 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  22. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  23. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 26/76, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 60/106, 44.81 s, 21.81 tr. b., 4.24 m/s

  25. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  26. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  27. Zkouška neděle 2: 2/5, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  28. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  29. LA3: Diskvalifikován

  30. LA3 II.: 6/8, 49.2 s, 25.0 tr. b., 4.47 m/s

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  32. II. Zk LA3: 1/5, 50.06 s, 16.06 tr. b., 4.19 m/s

  33. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  35. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  36. ZkA. I. LA3: 1/14, 50.51 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  37. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  38. 1. Zkouška LA3: 4/15, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: 9/15, 47.56 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  40. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  42. Agility L: 10/32, 50.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. LA3: 8/17, 48.29 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  46. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  47. I. Zk LA3: 1/3, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  48. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  49. 1. Zkouška LA3: 7/14, 61.05 s, 19.05 tr. b., 3.6 m/s

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. 3. Zkouška LA3: 10/14, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  53. 1. Zkouška LA3: 5/8, 42.27 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška LA3: 2/8, 53.0 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  57. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  58. I. Zk LA3: 2/4, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  59. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  60. 1. Zkouška LA3: 2/4, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  61. 2. Zkouška LA3: 4/4, 42.9 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  62. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  63. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  64. Jumping OPEN III. L: 14/22, 37.84 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  66. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3: 8/16, 48.33 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  68. Zkouška LA3 Neděle: 4/12, 45.75 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  69. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  70. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  74. ZkA. LA2 I.: 3/10, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  75. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  76. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  77. 1. Zkouška LA2: 1/9, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. 2. Zkouška LA2: 4/9, 47.89 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  79. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  80. 1. běh LA2: 7/14, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. 2. běh LA2: 2/14, 37.21 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  83. II. Zk LA2: 3/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  84. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  85. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  86. 1. zkouška: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška: 2/14, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  88. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  89. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  90. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  91. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  92. Jumping: 7/33, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  93. Zkouška 1: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2: 1/8, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  95. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  96. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  97. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  98. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  99. 1. zkouška: 4/8, 46.29 s, 19.29 tr. b., 3.52 m/s

  100. 2. zkouška: Diskvalifikován

  101. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  102. 1. běh LA2: 6/11, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  103. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  104. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  105. 1. zkouška: 4/8, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  106. 2. zkouška: 2/8, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  107. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  108. 1.Zkouška: 2/9, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  109. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  110. Jumping: 3/38, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  111. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  112. ZkA. LA2 I.: 4/14, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  113. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  114. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  115. 1. zkouška LA2: 3/7, 47.62 s, 10.62 tr. b., 3.61 m/s

  116. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  118. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  119. ZkA. LA2 II.: 1/7, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  121. ZkA. LA2 I.: 4/9, 39.02 s, 25.0 tr. b., 4.74 m/s

  122. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  123. 1.Zkouška LA2: 2/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  124. 2.Zkouška LA2: 1/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  125. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Jumping L: 6/30, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  127. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  128. Jelenův Jumping L: 9/25, 30.82 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  129. PhysioDOG Agility L: 5/24, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  130. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  132. Agility L: 4/17, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  133. Jumping L: 6/17, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  135. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  136. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  137. Ne. - Jumping II. L: 36/96, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  138. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  139. So. - Jumping I. L: 40/107, 36.6 s, 35.0 tr. b., 5.55 m/s

  140. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  141. LA2: Diskvalifikován

  142. LA2-2: Diskvalifikován

  143. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  144. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  147. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  148. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  149. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  150. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  151. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 18/110, 45.41 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  152. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 71/170, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  153. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  154. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  155. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  156. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  157. AGILITY L: Diskvalifikován

  158. JUMPING L: 6/41, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  159. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  160. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  161. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  162. TRIAL I. LA2: 10/18, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  163. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  164. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  165. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  166. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  167. LA2 I.: 4/17, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  168. LA2 II.: 10/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  169. LA2 III.: 1/17, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  170. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  171. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  172. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  173. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  174. 1. Zka - LA1: 7/22, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  175. 2. Zka - LA1: 4/22, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  176. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  177. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. I. zkouška LA1: 4/17, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  179. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  180. 1. běh LA1: 4/8, 33.37 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  181. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  182. 3. běh LA1: 2/8, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  183. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  184. Zkouška III. LA1: 4/15, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  185. Zkouška II. LA1: 7/16, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  186. Zkouška I. LA1: 2/16, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  188. 1.ZK LA1: 2/20, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  189. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  190. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  191. 1. běh LA1: 2/11, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  192. 2. běh LA1: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  193. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  194. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  195. 1. Zka - LA1: 2/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  196. 2. Zka - LA1: 3/6, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  197. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  198. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  199. První běh LA1: 1/7, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  200. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  201. AGILITY L: 13/31, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  202. JUMPING L: Diskvalifikován

  203. Zkoušky LA1: 2/11, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  204. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  205. Agility open L: 10/32, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  206. Jumping open L: Diskvalifikován

  207. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  208. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  209. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  210. Jumping L: Diskvalifikován

  211. První běh LA1: Diskvalifikován