Cz En

Simona Šišková

  1. Číslo: 004358
  2. OSA: BADAFA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 15. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 080913 (L), A3Ch Berezi Z Nefritu

  2. 016916 (XS), Amanda Hanaiva

  3. 024218 (L), B Bandit Gulden Land

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, B Bandit Gulden Land: 21/65, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, B Bandit Gulden Land: 24/97, 43.46 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, B Bandit Gulden Land: 32/75, 35.54 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, B Bandit Gulden Land: 26/76, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, B Bandit Gulden Land: 60/106, 44.81 s, 21.81 tr. b., 4.24 m/s

  9. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  10. Zkouška neděle 1 , B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  11. Zkouška neděle 2, B Bandit Gulden Land: 2/5, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  13. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  14. LA3 II., B Bandit Gulden Land: 6/8, 49.2 s, 25.0 tr. b., 4.47 m/s

  15. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  16. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 1/5, 50.06 s, 16.06 tr. b., 4.19 m/s

  17. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  19. ZkA. II. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  20. ZkA. I. LA3, B Bandit Gulden Land: 1/14, 50.51 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  21. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  22. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 4/15, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  23. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 9/15, 47.56 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  24. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  25. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  26. Agility L, B Bandit Gulden Land: 10/32, 50.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  27. Jumping L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  28. LA3, B Bandit Gulden Land: 8/17, 48.29 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  29. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  30. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  31. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 1/3, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  33. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 7/14, 61.05 s, 19.05 tr. b., 3.6 m/s

  34. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 10/14, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  36. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  37. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 5/8, 42.27 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  38. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 2/8, 53.0 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  40. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  41. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  42. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 2/4, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  44. Agility OPEN L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  45. Jumping OPEN L, B Bandit Gulden Land: 31/45, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  46. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  47. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  48. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 2/4, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  49. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 4/4, 42.9 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  50. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  51. Agility OPEN L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  52. Jumping OPEN III. L, B Bandit Gulden Land: 14/22, 37.84 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  53. Jumping OPEN II. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  54. Jumping OPEN I. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 8/16, 48.33 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. Zkouška LA3 Neděle, B Bandit Gulden Land: 4/12, 45.75 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  57. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  58. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  62. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 3/10, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  64. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  65. 1. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 1/9, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  66. 2. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 4/9, 47.89 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  67. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  68. 1. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 7/14, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  69. 2. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 2/14, 37.21 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  71. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: 3/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  73. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  74. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/14, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  77. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  78. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  79. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  80. Jumping, B Bandit Gulden Land: 7/33, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  81. Zkouška 1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2, B Bandit Gulden Land: 1/8, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  83. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  84. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  85. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  86. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  87. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: 4/8, 46.29 s, 19.29 tr. b., 3.52 m/s

  88. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  89. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  90. 1. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 6/11, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. 2.běh LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  92. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  93. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: 4/8, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  94. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/8, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  95. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  96. 1.Zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/9, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  97. 2.Zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  98. Jumping, B Bandit Gulden Land: 3/38, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  99. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  100. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/14, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  101. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  102. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  103. 1. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 3/7, 47.62 s, 10.62 tr. b., 3.61 m/s

  104. 2. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  105. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  106. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  107. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: 1/7, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  108. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  109. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/9, 39.02 s, 25.0 tr. b., 4.74 m/s

  110. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  111. 1.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 2/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  112. 2.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 1/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  113. 3.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  114. Jumping L, B Bandit Gulden Land: 6/30, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  115. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  116. Jelenův Jumping L, B Bandit Gulden Land: 9/25, 30.82 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  117. PhysioDOG Agility L, B Bandit Gulden Land: 5/24, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  118. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  119. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  120. Agility L, B Bandit Gulden Land: 4/17, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  121. Jumping L, B Bandit Gulden Land: 6/17, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  122. Zkouška - LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  123. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  124. Ne. - Agility II. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  125. Ne. - Jumping II. L, B Bandit Gulden Land: 36/96, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  126. So. - Agility I. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  127. So. - Jumping I. L, B Bandit Gulden Land: 40/107, 36.6 s, 35.0 tr. b., 5.55 m/s

  128. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  129. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  130. LA2-2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  131. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  132. II. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  134. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  135. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/109, 14.1 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  136. Pá. - Power & Speed (Agility A23), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  137. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Berezi Z Nefritu: 35/169, 40.31 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  138. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  139. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  140. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  141. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  142. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  143. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/110, 46.02 s, 10.02 tr. b., 4.56 m/s

  144. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , B Bandit Gulden Land: 18/110, 45.41 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  145. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Berezi Z Nefritu: 41/170, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  146. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), B Bandit Gulden Land: 71/170, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  147. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  148. Zkouška II. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  149. Zkouška I. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  150. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  151. AGILITY L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  152. JUMPING L, B Bandit Gulden Land: 6/41, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  153. ZKOUŠKA LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  154. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  155. TRIAL II. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  156. TRIAL I. LA2, B Bandit Gulden Land: 10/18, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  157. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  158. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  159. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  161. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/17, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  162. LA2 II., B Bandit Gulden Land: 10/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  163. LA2 III., B Bandit Gulden Land: 1/17, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  164. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  165. Horní Počernice, 1. běh, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  166. Horní Počernice, 2. běh, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  168. 1. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 7/22, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  169. 2. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 4/22, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  170. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  171. II. zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  172. I. zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: 4/17, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  173. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  174. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 4/8, 33.37 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  175. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  176. 3. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 2/8, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  177. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  178. Zkouška III. LA1, B Bandit Gulden Land: 4/15, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  179. Zkouška II. LA1, B Bandit Gulden Land: 7/16, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  180. Zkouška I. LA1, B Bandit Gulden Land: 2/16, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  182. 1.ZK LA1, B Bandit Gulden Land: 2/20, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  183. 2.ZK LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  184. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  185. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 2/11, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  186. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  187. 3. běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  188. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  189. 1. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 2/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  190. 2. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 3/6, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  192. Druhý běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  193. První běh LA1, B Bandit Gulden Land: 1/7, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  194. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  195. AGILITY L, B Bandit Gulden Land: 13/31, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  196. JUMPING L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  197. Zkoušky LA1, B Bandit Gulden Land: 2/11, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  198. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  199. Agility open L, B Bandit Gulden Land: 10/32, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. Jumping open L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  202. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  203. Druhý běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  204. Jumping L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  205. První běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  206. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  207. 1.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  208. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  209. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  210. 1.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  211. 2.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  213. agility LA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  214. agility SA, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  215. jumping LA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  216. jumping SA, Amanda Hanaiva: 17/28, 49.53 s, 12.53 tr. b., 3.19 m/s

  217. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/6, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  218. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 5/7, 48.72 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  219. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  220. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/15, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  221. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  222. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  223. Nedele LA3 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/8, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  224. Nedele LA3 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  225. Nedele SA3 1, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  226. Nedele SA3 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  227. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  228. ZkA. II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/26, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  229. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/26, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  230. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  231. Zk.A II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/20, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  232. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  233. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  234. 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  235. 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  236. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  237. ZkA II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  238. ZkA II. SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  239. ZkA I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/21, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  240. ZkA I. SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  241. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  242. II. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/17, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  243. II. Zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 3/10, 53.58 s, 1.58 tr. b., 3.7 m/s

  244. I. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/17, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  245. I. Zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  246. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  247. Agility LA sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/60, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  248. Jumping LA neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: 28/58, 32.69 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  249. Jumping LA sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/61, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  250. Velké finále LA neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  251. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/37, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  252. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/40, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  253. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  254. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  255. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  256. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  257. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/14, 43.88 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  258. Heroutice, 1. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  259. Heroutice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  260. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  261. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  262. Heroutice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  263. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  264. Jumping LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  265. Jumping SA3, Amanda Hanaiva: 7/12, 43.53 s, 6.53 tr. b., 3.97 m/s

  266. Zkouška první LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  267. Zkouška první SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  268. Zkouška VIP LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  269. Zkouška VIP SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  270. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  271. Okrouhlice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 2/10, 46.06 s, 2.06 tr. b., 3.78 m/s

  272. Okrouhlice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  273. Okrouhlice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 4/10, 50.27 s, 3.27 tr. b., 3.78 m/s

  274. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  275. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  276. II. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  277. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  278. I. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 1/10, 50.1 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  279. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  280. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  281. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  282. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  283. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  284. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  285. 3. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  286. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  287. Jump III. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/42, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  288. Jump II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  289. ZkA. Ne LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/20, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  290. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  291. III. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  292. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  293. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  294. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  295. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  296. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  297. Agility - Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/91, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  298. Agility - So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  299. Jumping - Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  300. Jumping - So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  301. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  302. Zkouska 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  303. Zkouska 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  304. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  305. 1Q Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  306. 2Q Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 27/157, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  307. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 56/108, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  308. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/117, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  309. Power & speed A2/A3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  310. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 39/121, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  311. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  312. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  313. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/38, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  314. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/9, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  315. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  316. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  317. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/9, 49.62 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  318. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  319. Agiity , A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 52.55 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  320. Agility , Amanda Hanaiva: 7/21, 54.09 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  321. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  322. Jumping , Amanda Hanaiva: 8/21, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  323. Zkouška A3, Amanda Hanaiva: 4/7, 51.6 s, 10.6 tr. b., 3.45 m/s

  324. Zkouška A3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  325. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  326. Agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/27, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  327. Jumping open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/28, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  328. ZkA. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  329. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  330. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  331. 1. Zka - SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  332. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  333. 2. Zka - SA3, Amanda Hanaiva: 3/5, 53.43 s, 15.43 tr. b., 3.37 m/s

  334. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  335. Druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  336. Druhý běh SA3, Amanda Hanaiva: 3/4, 48.04 s, 1.04 tr. b., 3.54 m/s

  337. První běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  338. První běh SA3, Amanda Hanaiva: 2/4, 45.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  339. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  340. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  341. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  342. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  343. Agility 1, Amanda Hanaiva: 29/78, 52.89 s, 10.89 tr. b., 3.78 m/s

  344. Agility 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  345. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/128, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  346. Agility 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  347. Jumping 1, Amanda Hanaiva: 32/77, 43.13 s, 2.13 tr. b., 4.01 m/s

  348. Jumping 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  349. Jumping 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  350. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  351. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  352. Agility Trial I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  353. Agility Trial I, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  354. Jumping Trial I, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/24, 48.62 s, 9.62 tr. b., 3.48 m/s

  355. Jumping Trial I, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  356. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  357. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  358. 1. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 2/5, 46.4 s, 0.4 tr. b., 3.47 m/s

  359. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/11, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  360. 2. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  361. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  362. Zkouška1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  363. Zkouška1 SA3, Amanda Hanaiva: 3/11, 46.07 s, 5.07 tr. b., 3.84 m/s

  364. Zkouška 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  365. Zkouška 2 SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  366. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  367. Zkouška 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  368. Zkouška 1 SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  369. Zkouška 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  370. Zkouška 2 SA3, Amanda Hanaiva: 3/15, 48.39 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  371. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  372. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  373. 1. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  374. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  375. 2. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  376. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  377. Heroutice, 1. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  378. Heroutice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 2/7, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  379. Heroutice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 3/7, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  380. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  381. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/19, 29.15 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  382. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  383. 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 1/7, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  384. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  385. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  386. 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 3/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  387. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/19, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  388. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  389. 3. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/7, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  390. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  391. 1. ZK LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  392. 2. ZK LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  393. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  394. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 1/17, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  395. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/12, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  396. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  397. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  398. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  399. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  400. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  401. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  402. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  403. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  404. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  405. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  406. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, Amanda Hanaiva: 3/8, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  407. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  408. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  409. LA3 - 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  410. LA3 - 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/15, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  411. LA3 - 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  412. SA2 - 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  413. SA2 - 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  414. SA2 - 3. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 1/6, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  415. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  416. druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  417. druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 1/8, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  418. první běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/6, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  419. první běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  420. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  421. Běh dvojic Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/30, 57.82 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  422. Běh dvojic Small, Amanda Hanaiva: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  423. JUMPING Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/32, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  424. JUMPING Small, Amanda Hanaiva: 14/25, 51.34 s, 10.34 tr. b., 3.25 m/s

  425. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  426. SA2, Amanda Hanaiva: 7/13, 46.35 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  427. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  428. Zkouška II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/14, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  429. Zkouška I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  430. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  431. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 4/8, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  432. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/12, 51.24 s, 11.24 tr. b., 3.86 m/s

  433. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/12, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  434. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  435. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 3/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  436. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  437. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  438. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  439. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  440. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  441. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  442. ZkA. II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  443. ZkA. II. SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  444. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  445. ZkA. I. SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  446. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  447. Druhá zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  448. Druhá zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  449. První zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  450. První zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/11, 50.37 s, 5.37 tr. b., 3.57 m/s

  451. Třetí zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  452. Třetí zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/8, 46.42 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  453. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  454. Druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/3, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  455. Druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 2/10, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  456. První běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  457. První běh SA2, Amanda Hanaiva: 7/10, 62.07 s, 27.07 tr. b., 2.66 m/s

  458. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  459. Ne - Zkouška 1.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  460. Ne - Zkouška 1.běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  461. Ne - Zkouška 2.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  462. Ne - Zkouška 2.běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  463. Ne - Zkouška 3.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/5, 46.66 s, 30.66 tr. b., 3.34 m/s

  464. Ne - Zkouška 3.běh SA2, Amanda Hanaiva: 4/4, 44.86 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  465. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  466. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  467. 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 4/14, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  468. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  469. 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  470. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  471. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/38, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  472. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Amanda Hanaiva: 6/25, 50.54 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  473. Májová cena, Horní Počernice Jumping, Amanda Hanaiva: 3/25, 38.09 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  474. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  475. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/16, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  476. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  477. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  478. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 1/10, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  479. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  480. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/21, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  481. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 3/10, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  482. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 5/10, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  483. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  484. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  485. Zkouska SA1 1, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  486. Zkouska SA1 2, Amanda Hanaiva: 5/19, 59.76 s, 10.0 tr. b., 2.68 m/s

  487. Zkouska SA1 3, Amanda Hanaiva: 4/13, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  488. Zkouska SA1 4, Amanda Hanaiva: 2/13, 49.6 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  489. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  490. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  491. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  492. 3. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  493. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  494. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  495. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  496. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  497. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  498. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  499. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/20, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  500. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  501. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  502. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  503. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  504. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  505. ZkA 1 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/23, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  506. ZkA 1 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  507. ZkA 2 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/22, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  508. ZkA 2 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  509. ZkA 3 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/21, 32.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  510. ZkA 3 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  511. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  512. Zkouška A2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  513. Zkouška A2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  514. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  515. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  516. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  517. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/23, 39.8 s, 11.8 tr. b., 3.32 m/s

  518. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  519. Czech Imp Jump Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/49, 22.2 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  520. Jumping 1 Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/49, 42.54 s, 27.54 tr. b., 3.69 m/s

  521. Jumping 2 Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  522. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  523. ZkA II. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  524. ZkA I. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/26, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  525. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  526. 1.zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/20, 41.08 s, 25.0 tr. b., 3.8 m/s

  527. 2.zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/20, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  528. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  529. JUMPING, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  530. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  531. ŠTAFETA DVOJIC LARGE, A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/48, 92.43 s, 77.43 tr. b., 2.46 m/s

  532. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  533. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  534. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  535. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  536. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  537. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  538. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  539. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  540. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  541. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  542. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  543. jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  544. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  545. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/24, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  546. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  547. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  548. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  549. LA2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/43, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  550. LA2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  551. LA2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  552. LA2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  553. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  554. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  555. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  556. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  557. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  558. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/32, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  559. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  560. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  561. LA2 druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/17, 52.44 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  562. LA2 první běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  563. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  564. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/20, 40.02 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  565. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/20, 41.25 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  566. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  567. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  568. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  569. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/47, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  570. Zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/20, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  571. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  572. ZkA II LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  573. ZkA I LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  574. ZkJ LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  575. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  576. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 18/48, 53.25 s, 18.25 tr. b., 3.23 m/s

  577. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/47, 31.46 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  578. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  579. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  580. LARGE - Czech Imp Jump, A3Ch Berezi Z Nefritu: 29/43, 30.05 s, 17.05 tr. b., 4.06 m/s

  581. LARGE - JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  582. LARGE - JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  583. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  584. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/19, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  585. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/19, 43.84 s, 15.84 tr. b., 3.28 m/s

  586. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  587. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/15, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  588. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  589. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  590. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  591. LARGE FINÁLE, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  592. LARGE - JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  593. LARGE - JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/47, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  594. LARGE - JUMPING 3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 11/47, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  595. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  596. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/26, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  597. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  598. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  599. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/40, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  600. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  601. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 17/30, 58.5 s, 16.5 tr. b., 3.08 m/s

  602. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  603. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  604. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  605. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  606. A2 neděle LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  607. Agility neděle L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/22, 41.25 s, 7.25 tr. b., 3.95 m/s

  608. Jumping neděle L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/22, 41.41 s, 6.41 tr. b., 3.86 m/s

  609. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  610. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/18, 49.43 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  611. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/18, 51.17 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  612. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/17, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  613. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  614. agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/19, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  615. jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  616. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  617. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  618. AGI L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/54, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  619. JUMP L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  620. Zkoušky LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  621. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  622. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  623. Zkouška LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  624. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  625. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  626. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  627. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/12, 33.37 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  628. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  629. zkouška 1 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/14, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  630. zkouška 2 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  631. zkouška 3 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/14, 46.97 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  632. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  633. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/22, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  634. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 11/22, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  635. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  636. Zkouška A1 - II LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/27, 43.7 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  637. Zkouška A1 II LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  638. Zkouška A1 - I LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/27, 42.08 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  639. Zkouška A1 I LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  640. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  641. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  642. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  643. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  644. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  645. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  646. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  647. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  648. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  649. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  650. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  651. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  652. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  653. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  654. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/9, 33.11 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s