Simona Šišková

  1. Číslo: 004358
  2. OSA: BADAFA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 15. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 080913 (L), A3Ch Berezi Z Nefritu

    Arrow_down
  2. 016916 (XS), Amanda Hanaiva

    Arrow_down
  3. 024218 (L), B Bandit Gulden Land

    Arrow_down
  4. 110122 (L), Bowie Diamond Devil

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA1, Bowie Diamond Devil: Diskvalifikován

  3. ZkA. II. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  4. ZkA. I. LA1, Bowie Diamond Devil: Diskvalifikován

  5. ZkA. I. LA3, B Bandit Gulden Land: 10/12, 47.31 s, 15.31 tr. b., 4.12 m/s

  6. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  7. 1. Zkouška LA1, Bowie Diamond Devil: 2/6, 31.83 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  8. 2. zkouška LA1, Bowie Diamond Devil: Diskvalifikován

  9. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  10. 1. Zkouška LA1, Bowie Diamond Devil: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA1, Bowie Diamond Devil: Diskvalifikován

  12. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  13. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 2/6, 57.84 s, 29.84 tr. b., 3.8 m/s

  14. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  15. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  16. Agility OPEN L, B Bandit Gulden Land: 13/38, 46.07 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  17. ZkA. I. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  18. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  19. Zkouška II LA3, B Bandit Gulden Land: 1/4, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  20. Zkouška I LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  21. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  22. 1 běh LA 3, B Bandit Gulden Land: 1/3, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  23. 2. běh LA 3, B Bandit Gulden Land: 1/3, 45.75 s, 0.75 tr. b., 4.17 m/s

  24. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  25. ZkA. III. LA3, B Bandit Gulden Land: 6/9, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  26. ZkA. II. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  27. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  28. Agility 1 L, B Bandit Gulden Land: 25/84, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  29. Agility 2 L, B Bandit Gulden Land: 44/84, 51.78 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  30. Jumping 1 L, B Bandit Gulden Land: 49/87, 44.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  31. Jumping 2 L, B Bandit Gulden Land: 50/79, 43.73 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  32. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  33. ZkA. II. LA3, B Bandit Gulden Land: 2/9, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. ZkA. I. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  35. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  36. Agility 1 L, B Bandit Gulden Land: 50/92, 48.72 s, 30.0 tr. b., 4.52 m/s

  37. Agility 2 L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 L, B Bandit Gulden Land: 23/91, 41.45 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  39. Jumping 2 L, B Bandit Gulden Land: 24/90, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  40. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  41. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, B Bandit Gulden Land: 21/65, 50.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  42. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  43. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, B Bandit Gulden Land: 24/97, 43.46 s, 20.0 tr. b., 5.04 m/s

  44. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, B Bandit Gulden Land: 32/75, 35.54 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  45. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  46. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, B Bandit Gulden Land: 26/76, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  47. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, B Bandit Gulden Land: 60/106, 44.81 s, 21.81 tr. b., 4.24 m/s

  48. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  49. Zkouška neděle 1 , B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  50. Zkouška neděle 2, B Bandit Gulden Land: 2/5, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  51. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  52. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  53. LA3 II., B Bandit Gulden Land: 6/8, 49.2 s, 25.0 tr. b., 4.47 m/s

  54. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  55. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 1/5, 50.06 s, 16.06 tr. b., 4.19 m/s

  56. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  58. ZkA. II. LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  59. ZkA. I. LA3, B Bandit Gulden Land: 1/14, 50.51 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  60. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  61. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 4/15, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 9/15, 47.56 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  63. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  65. Agility L, B Bandit Gulden Land: 10/32, 50.82 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  66. Jumping L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  67. LA3, B Bandit Gulden Land: 8/17, 48.29 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  69. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  70. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 1/3, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  71. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  72. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 7/14, 61.05 s, 19.05 tr. b., 3.6 m/s

  73. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 10/14, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  75. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  76. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 5/8, 42.27 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 2/8, 53.0 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  80. II. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  81. I. Zk LA3, B Bandit Gulden Land: 2/4, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  82. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  83. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 2/4, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  84. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 4/4, 42.9 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  85. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  86. Agility OPEN L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  87. Jumping OPEN III. L, B Bandit Gulden Land: 14/22, 37.84 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  88. Jumping OPEN II. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  89. Jumping OPEN I. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: 8/16, 48.33 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  91. Zkouška LA3 Neděle, B Bandit Gulden Land: 4/12, 45.75 s, 25.0 tr. b., 4.81 m/s

  92. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  93. 1. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  95. 3. Zkouška LA3, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  96. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  97. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 3/10, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  98. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  99. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  100. 1. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 1/9, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  101. 2. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 4/9, 47.89 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  102. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  103. 1. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 7/14, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  104. 2. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 2/14, 37.21 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  105. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  106. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: 3/9, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  107. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  108. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  109. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  110. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/14, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  111. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  112. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  113. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  115. Jumping, B Bandit Gulden Land: 7/33, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  116. Zkouška 1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2, B Bandit Gulden Land: 1/8, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  118. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  119. II. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  120. I. Zk LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  121. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  122. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: 4/8, 46.29 s, 19.29 tr. b., 3.52 m/s

  123. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  124. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  125. 1. běh LA2, B Bandit Gulden Land: 6/11, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  126. 2.běh LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  127. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  128. 1. zkouška, B Bandit Gulden Land: 4/8, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  129. 2. zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/8, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  130. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  131. Jumping, B Bandit Gulden Land: 3/38, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  132. 1.Zkouška, B Bandit Gulden Land: 2/9, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  133. 2.Zkouška, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  135. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/14, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  136. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  137. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  138. 1. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 3/7, 47.62 s, 10.62 tr. b., 3.61 m/s

  139. 2. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  140. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  141. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  142. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: 1/7, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  143. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  144. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/9, 39.02 s, 25.0 tr. b., 4.74 m/s

  145. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  146. Jumping L, B Bandit Gulden Land: 6/30, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  147. 1.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 2/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. 2.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: 1/10, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  149. 3.Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  150. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  151. Jelenův Jumping L, B Bandit Gulden Land: 9/25, 30.82 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  152. PhysioDOG Agility L, B Bandit Gulden Land: 5/24, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  153. Zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  154. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  155. Agility L, B Bandit Gulden Land: 4/17, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  156. Jumping L, B Bandit Gulden Land: 6/17, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  157. Zkouška - LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  158. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  159. Ne. - Agility II. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  160. Ne. - Jumping II. L, B Bandit Gulden Land: 36/96, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  161. So. - Agility I. L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  162. So. - Jumping I. L, B Bandit Gulden Land: 40/107, 36.6 s, 35.0 tr. b., 5.55 m/s

  163. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  164. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  165. LA2-2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  166. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  167. II. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  168. I. zkouška LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  169. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  170. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/109, 14.1 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  171. Pá. - Power & Speed (Agility A23), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  172. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Berezi Z Nefritu: 35/169, 40.31 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  173. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  174. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  175. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  176. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  177. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  178. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/110, 46.02 s, 10.02 tr. b., 4.56 m/s

  179. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , B Bandit Gulden Land: 18/110, 45.41 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  180. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Berezi Z Nefritu: 41/170, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  181. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), B Bandit Gulden Land: 71/170, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  182. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  183. Zkouška II. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  184. Zkouška I. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  185. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  186. AGILITY L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  187. JUMPING L, B Bandit Gulden Land: 6/41, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  188. ZKOUŠKA LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  189. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  190. TRIAL II. LA2, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  191. TRIAL I. LA2, B Bandit Gulden Land: 10/18, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  192. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  193. ZkA. LA2 I., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  194. ZkA. LA2 II., B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  195. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  196. LA2 I., B Bandit Gulden Land: 4/17, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  197. LA2 II., B Bandit Gulden Land: 10/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  198. LA2 III., B Bandit Gulden Land: 1/17, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  199. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  200. Horní Počernice, 1. běh, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  201. Horní Počernice, 2. běh, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  203. 1. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 7/22, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. 2. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 4/22, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  205. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  206. II. zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  207. I. zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: 4/17, 30.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  208. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  209. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 4/8, 33.37 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  210. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  211. 3. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 2/8, 28.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  212. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  213. Zkouška III. LA1, B Bandit Gulden Land: 4/15, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  214. Zkouška II. LA1, B Bandit Gulden Land: 7/16, 42.32 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  215. Zkouška I. LA1, B Bandit Gulden Land: 2/16, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  217. 1.ZK LA1, B Bandit Gulden Land: 2/20, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  218. 2.ZK LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  219. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  220. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 2/11, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  221. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  222. 3. běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  223. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  224. 1. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 2/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  225. 2. Zka - LA1, B Bandit Gulden Land: 3/6, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  226. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  227. Druhý běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  228. První běh LA1, B Bandit Gulden Land: 1/7, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  229. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  230. AGILITY L, B Bandit Gulden Land: 13/31, 49.82 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  231. JUMPING L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  232. Zkoušky LA1, B Bandit Gulden Land: 2/11, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  233. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  234. Agility open L, B Bandit Gulden Land: 10/32, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  235. Jumping open L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  236. Zkouška LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  237. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  238. Druhý běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  239. Jumping L, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  240. První běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  241. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  242. 1.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  243. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  244. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  245. 1.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  246. 2.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  247. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  248. agility LA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  249. agility SA, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  250. jumping LA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  251. jumping SA, Amanda Hanaiva: 17/28, 49.53 s, 12.53 tr. b., 3.19 m/s

  252. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/6, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  253. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 5/7, 48.72 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  254. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  255. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/15, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  256. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  257. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  258. Nedele LA3 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/8, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  259. Nedele LA3 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  260. Nedele SA3 1, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  261. Nedele SA3 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  262. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  263. ZkA. II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/26, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  264. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/26, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  265. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  266. Zk.A II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/20, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  267. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 33.96 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  268. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  269. 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  270. 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  271. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  272. ZkA II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  273. ZkA II. SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  274. ZkA I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/21, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  275. ZkA I. SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  276. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  277. II. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/17, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  278. II. Zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 3/10, 53.58 s, 1.58 tr. b., 3.7 m/s

  279. I. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/17, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  280. I. Zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  281. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  282. Agility LA sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/60, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  283. Jumping LA neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: 28/58, 32.69 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  284. Jumping LA sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/61, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  285. Velké finále LA neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  286. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/37, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  287. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/40, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  288. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  289. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  290. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  291. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  292. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/14, 43.88 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  293. Heroutice, 1. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  294. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  295. Heroutice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  296. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  297. Heroutice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  298. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  299. Jumping LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  300. Jumping SA3, Amanda Hanaiva: 7/12, 43.53 s, 6.53 tr. b., 3.97 m/s

  301. Zkouška první LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  302. Zkouška první SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  303. Zkouška VIP LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  304. Zkouška VIP SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  305. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  306. Okrouhlice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 2/10, 46.06 s, 2.06 tr. b., 3.78 m/s

  307. Okrouhlice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  308. Okrouhlice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 4/10, 50.27 s, 3.27 tr. b., 3.78 m/s

  309. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  310. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  311. II. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  312. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  313. I. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 1/10, 50.1 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  314. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  315. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  316. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  317. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  318. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  319. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  320. 3. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  321. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  322. Jump III. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/42, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  323. Jump II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  324. ZkA. Ne LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/20, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  325. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  326. III. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  327. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  328. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  330. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  331. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  332. Agility - Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/91, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  333. Agility - So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  334. Jumping - Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  335. Jumping - So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  336. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  337. Zkouska 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  338. Zkouska 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  339. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  340. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 56/108, 40.72 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  341. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/117, 34.36 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  342. Power & speed A2/A3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  343. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 39/121, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  344. 1Q Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  345. 2Q Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 27/157, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  346. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  347. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  348. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/38, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  349. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/9, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  350. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  351. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  352. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/9, 49.62 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  353. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  354. Agiity , A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 52.55 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  355. Agility , Amanda Hanaiva: 7/21, 54.09 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  356. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  357. Jumping , Amanda Hanaiva: 8/21, 44.32 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  358. Zkouška A3, Amanda Hanaiva: 4/7, 51.6 s, 10.6 tr. b., 3.45 m/s

  359. Zkouška A3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  360. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  361. Agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/27, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  362. Jumping open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/28, 31.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  363. ZkA. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  364. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  365. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  366. 1. Zka - SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  367. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  368. 2. Zka - SA3, Amanda Hanaiva: 3/5, 53.43 s, 15.43 tr. b., 3.37 m/s

  369. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  370. Druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  371. Druhý běh SA3, Amanda Hanaiva: 3/4, 48.04 s, 1.04 tr. b., 3.54 m/s

  372. První běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  373. První běh SA3, Amanda Hanaiva: 2/4, 45.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  374. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  375. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  376. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  377. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  378. Agility 1, Amanda Hanaiva: 29/78, 52.89 s, 10.89 tr. b., 3.78 m/s

  379. Agility 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  380. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/128, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  381. Agility 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  382. Jumping 1, Amanda Hanaiva: 32/77, 43.13 s, 2.13 tr. b., 4.01 m/s

  383. Jumping 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  384. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  385. Jumping 2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  386. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  387. Agility Trial I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  388. Agility Trial I, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  389. Jumping Trial I, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/24, 48.62 s, 9.62 tr. b., 3.48 m/s

  390. Jumping Trial I, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  391. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  392. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  393. 1. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: 2/5, 46.4 s, 0.4 tr. b., 3.47 m/s

  394. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/11, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  395. 2. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  396. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  397. Zkouška1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  398. Zkouška1 SA3, Amanda Hanaiva: 3/11, 46.07 s, 5.07 tr. b., 3.84 m/s

  399. Zkouška 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  400. Zkouška 2 SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  401. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  402. Zkouška 1 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  403. Zkouška 1 SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  404. Zkouška 2 LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  405. Zkouška 2 SA3, Amanda Hanaiva: 3/15, 48.39 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  406. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  407. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  408. 1. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  409. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  410. 2. zkouška SA3, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  411. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  412. Heroutice, 1. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  413. Heroutice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 2/7, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  414. Heroutice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 3/7, 43.9 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  415. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  416. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/19, 29.15 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  417. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  418. 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 1/7, 37.76 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  419. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  420. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  421. 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 3/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  422. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/19, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  423. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  424. 3. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/7, 42.27 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  425. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  426. 1. ZK LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  427. 2. ZK LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  428. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  429. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 1/17, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  430. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/12, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  431. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  432. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  433. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  434. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  435. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  436. 1. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  437. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  438. 2. Zka - LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  439. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  440. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  441. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, Amanda Hanaiva: 3/8, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  442. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  443. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  444. LA3 - 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  445. LA3 - 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/15, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  446. LA3 - 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  447. SA2 - 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  448. SA2 - 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  449. SA2 - 3. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 1/6, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  450. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  451. druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  452. druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 1/8, 45.63 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  453. první běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/6, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  454. první běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  455. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  456. Běh dvojic Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/30, 57.82 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  457. Běh dvojic Small, Amanda Hanaiva: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  458. JUMPING Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/32, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  459. JUMPING Small, Amanda Hanaiva: 14/25, 51.34 s, 10.34 tr. b., 3.25 m/s

  460. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  461. SA2, Amanda Hanaiva: 7/13, 46.35 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  462. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  463. Zkouška II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/14, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  464. Zkouška I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  465. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  466. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 4/8, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  467. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/12, 51.24 s, 11.24 tr. b., 3.86 m/s

  468. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/12, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  469. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  470. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 3/7, 50.76 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  471. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  472. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  473. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  474. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  475. 3. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  476. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  477. ZkA. II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  478. ZkA. II. SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  479. ZkA. I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  480. ZkA. I. SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  481. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  482. Druhá zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  483. Druhá zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  484. První zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  485. První zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/11, 50.37 s, 5.37 tr. b., 3.57 m/s

  486. Třetí zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  487. Třetí zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/8, 46.42 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  488. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  489. Druhý běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/3, 38.16 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  490. Druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 2/10, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  491. První běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  492. První běh SA2, Amanda Hanaiva: 7/10, 62.07 s, 27.07 tr. b., 2.66 m/s

  493. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  494. Ne - Zkouška 1.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  495. Ne - Zkouška 1.běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  496. Ne - Zkouška 2.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  497. Ne - Zkouška 2.běh SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  498. Ne - Zkouška 3.běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/5, 46.66 s, 30.66 tr. b., 3.34 m/s

  499. Ne - Zkouška 3.běh SA2, Amanda Hanaiva: 4/4, 44.86 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  500. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  501. 1. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  502. 1. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 4/14, 39.05 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  503. 2. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  504. 2. zkouška SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  505. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  506. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/38, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  507. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Amanda Hanaiva: 6/25, 50.54 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  508. Májová cena, Horní Počernice Jumping, Amanda Hanaiva: 3/25, 38.09 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  509. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  510. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/16, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  511. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  512. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  513. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 1/10, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  514. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  515. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/21, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  516. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 3/10, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  517. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: 5/10, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  518. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  519. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  520. Zkouska SA1 1, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  521. Zkouska SA1 2, Amanda Hanaiva: 5/19, 59.76 s, 10.0 tr. b., 2.68 m/s

  522. Zkouska SA1 3, Amanda Hanaiva: 4/13, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  523. Zkouska SA1 4, Amanda Hanaiva: 2/13, 49.6 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  524. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  525. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  526. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  527. 3. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  528. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  529. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  530. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  531. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  532. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  533. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  534. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/20, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  535. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  536. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  537. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  538. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  539. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  540. ZkA 1 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/23, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  541. ZkA 1 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  542. ZkA 2 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/22, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  543. ZkA 2 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  544. ZkA 3 Ne, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/21, 32.3 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  545. ZkA 3 So, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/22, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  546. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  547. Zkouška A2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  548. Zkouška A2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  549. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  550. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  551. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  552. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/23, 39.8 s, 11.8 tr. b., 3.32 m/s

  553. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  554. Czech Imp Jump Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/49, 22.2 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  555. Jumping 1 Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/49, 42.54 s, 27.54 tr. b., 3.69 m/s

  556. Jumping 2 Large, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  557. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  558. ZkA II. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  559. ZkA I. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/26, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  560. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  561. 1.zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/20, 41.08 s, 25.0 tr. b., 3.8 m/s

  562. 2.zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/20, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  563. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  564. JUMPING, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  565. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  566. ŠTAFETA DVOJIC LARGE, A3Ch Berezi Z Nefritu: 26/48, 92.43 s, 77.43 tr. b., 2.46 m/s

  567. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  568. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  569. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  570. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  571. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  572. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  573. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  574. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  575. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  576. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  577. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  578. jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  579. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  580. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/24, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  581. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  582. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/24, 41.52 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  583. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  584. LA2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/43, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  585. LA2 II LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  586. LA2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  587. LA2 I LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  588. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  589. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  590. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  591. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  592. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  593. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/32, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  594. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  595. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  596. LA2 druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/17, 52.44 s, 15.0 tr. b., 3.24 m/s

  597. LA2 první běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  598. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  599. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/20, 40.02 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  600. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/20, 41.25 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  601. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  602. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  603. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  604. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/47, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  605. Zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/20, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  606. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  607. ZkA II LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  608. ZkA I LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  609. ZkJ LA2 LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  610. Neveklov - 7. VÁNOČNÍ DÁREK, 13. 12. 2014

  611. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 18/48, 53.25 s, 18.25 tr. b., 3.23 m/s

  612. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/47, 31.46 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  613. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  614. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  615. LARGE - Czech Imp Jump, A3Ch Berezi Z Nefritu: 29/43, 30.05 s, 17.05 tr. b., 4.06 m/s

  616. LARGE - JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  617. LARGE - JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  618. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  619. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/19, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  620. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/19, 43.84 s, 15.84 tr. b., 3.28 m/s

  621. Neveklov - Heroutice - 35. Dvojzkoušky + 1, 17. 11. 2014

  622. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/15, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  623. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  624. Heroutice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  625. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  626. LARGE FINÁLE, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  627. LARGE - JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  628. LARGE - JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/47, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  629. LARGE - JUMPING 3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 11/47, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  630. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  631. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/26, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  632. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  633. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  634. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/40, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  635. Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  636. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 17/30, 58.5 s, 16.5 tr. b., 3.08 m/s

  637. Agility 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  638. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  639. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  640. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  641. Agility neděle L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/22, 41.25 s, 7.25 tr. b., 3.95 m/s

  642. A2 neděle LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  643. Jumping neděle L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 14/22, 41.41 s, 6.41 tr. b., 3.86 m/s

  644. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  645. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/18, 49.43 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  646. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/18, 51.17 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  647. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/17, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  648. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  649. agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/19, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  650. jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  651. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  652. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  653. AGI L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/54, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  654. JUMP L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  655. Zkoušky LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  656. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  657. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  658. Zkouška LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  659. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  660. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  661. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  662. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/12, 33.37 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  663. Soběslav - Skocime si s ... 3x zkouska agility, 03. 05. 2014

  664. zkouška 1 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/14, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  665. zkouška 2 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  666. zkouška 3 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/14, 46.97 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  667. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  668. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/22, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  669. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 11/22, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  670. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  671. Zkouška A1 II LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  672. Zkouška A1 - II LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 12/27, 43.7 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  673. Zkouška A1 I LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  674. Zkouška A1 - I LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/27, 42.08 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  675. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  676. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  677. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  678. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  679. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  680. Heroutice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  681. Heroutice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  682. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  683. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  684. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  685. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  686. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  687. JUMPING 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  688. JUMPING 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  689. LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/9, 33.11 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s