110122

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Simona Šišková, BADAFA

    Arrow_down

Pes

  1. Bowie Diamond Devil, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: 3/7, 37.66 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  4. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 25. 05. 2024

  5. 1. Zkouška LA3: 5/8, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  8. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  11. QA4 Agility: Diskvalifikován

  12. QA5 Agility: 41/140, 40.52 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. QA6 Agility: 66/137, 40.35 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  14. QJ4 Jumping: 69/140, 42.81 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  15. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  17. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  18. QA1 Agility: 35/164, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  19. QA2 Agility: 28/159, 42.04 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  20. QA3 Agility: Diskvalifikován

  21. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  23. QJ3 Jumping: 28/161, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  25. 1. zkouška A3 L: 8/15, 56.39 s, 28.39 tr. b., 3.51 m/s

  26. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  27. 3. zkouška A3 L: 1/15, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  28. 4. zkouška A3 L: 6/15, 46.69 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  29. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  30. Agility II. L: 13/49, 40.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. Agility I. L: Diskvalifikován

  32. Final L: 5/21, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  33. Jumping III. L: Diskvalifikován

  34. Jumping II. L: 3/49, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  35. Jumping I. L: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  37. Agility 1 - Large: 20/36, 22.86 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  39. Jumping 1 - Large: 27/36, 20.65 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  40. Jumping 2 - Large: 23/36, 21.1 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  41. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  42. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška A3 L: 1/11, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  44. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  45. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  46. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška A3 L: 4/9, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  48. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  49. Czech Imp Jump Large: 15/34, 22.78 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  50. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  52. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  53. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška A3 L: 2/7, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  55. 3. zkouška A3 L: 3/7, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  56. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  57. Czech Imp Jump Large: 14/33, 24.26 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  58. Jumping 1 - Large: 6/33, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  61. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  62. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  63. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  64. 1. Zkouška LA3: 4/15, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  65. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  67. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  70. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 2. Zkouška LA3: 3/15, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  72. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  73. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  75. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  76. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  77. Czech Imp Jump Large: 7/52, 20.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  78. Jumping 1 - Large: 27/52, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  79. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  81. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  83. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  84. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  85. Agility družstev L: Diskvalifikován

  86. Agility jednotlivců L: Diskvalifikován

  87. Hra neděle L: 22/33, 19.16 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  88. Hra sobota L: 13/28, 26.46 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  89. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  90. Jumping jednotlivců L: 13/31, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  91. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  92. 1. Zkouška LA3: 5/11, 38.98 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  93. 2. Zkouška LA3: 3/11, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 20. 10. 2023

  95. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  96. První zkouška: Diskvalifikován

  97. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (halové trojzkoušky), 19. 10. 2023

  98. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška LA2: 2/12, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  100. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  102. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  105. Zkouška L A2 - I.: 2/8, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  106. Zkouška L A2 - II.: 3/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  107. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  108. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  109. 1. zkouška L A2: 5/9, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  110. 2. zkouška A2 L: 1/3, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  111. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  112. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  113. 1. Zkouška LA2: 4/8, 34.03 s, 15.0 tr. b., 5.85 m/s

  114. 2. Zkouška LA2: 4/8, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  115. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  116. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  117. Zkouška L A2 - II.: 2/8, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  118. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  119. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  120. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  121. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  122. 1. zkouška LA2: 1/5, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  123. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  125. 1.Zkouška: 1/3, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  126. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  127. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  128. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  131. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  132. Zkouška L A2 - II.: 5/8, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  133. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  134. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  138. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  142. ZkA. II. LA2: 2/10, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  143. ZkA. I. LA2: 2/10, 38.47 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  144. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  145. Agility 1 L: Diskvalifikován

  146. Agility 2 L: Diskvalifikován

  147. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  148. Jumping 2 L: 57/108, 35.62 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  149. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  150. Mistrovství jednotlivců OPEN Finále L: 18/44, 43.04 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  151. Mistrovství jednotlivců OPEN L: 24/51, 32.08 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  152. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  153. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 55/112, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  154. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 32/106, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  155. Tachyon Trophy OPEN L: 27/50, 36.52 s, 7.52 tr. b., 4.0 m/s

  156. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  157. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  158. Agility 1 L: Diskvalifikován

  159. Agility 2 L: Diskvalifikován

  160. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 L: 43/106, 43.41 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  162. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  163. 1. zkouška A2 L: 1/8, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  164. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  165. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  166. LA2 I: 5/10, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  167. LA2 II: Diskvalifikován

  168. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  169. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  172. Agility Open L: Diskvalifikován

  173. Jumping Open L: Diskvalifikován

  174. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  175. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 04. 2023

  176. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA1: 1/12, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  178. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  179. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  182. 1. Zkouška LA1: 5/19, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  183. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  185. ZkA. II. LA1: 1/13, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  186. ZkA. I. LA1: 4/13, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  187. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  188. 1. Zkouška LA1: 4/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  189. 2. Zkouška LA1: 3/12, 28.81 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  190. 3. Zkouška LA1: 1/12, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  191. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  192. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  193. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  194. KLADNO - Jahodová Předpárty, 27. 01. 2023

  195. 1. Zkouška LA1: 2/6, 31.83 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  196. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  197. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  198. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován