Cz En

Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 09. 06. 2022 v 15:05.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 22287
  2. Datum: 10. 06. 2022
  3. Terén: Tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Škarnitzlová, Barbora (CZ)
  7. Stránky: http://www.simire.cz
  8. Propozice: http://simire.cz/rozpis.php?akce=1480
  9. Zodpovědná osoba: Irena Kadlecová
  10. Upřesnění místa: Kynologický areál Ratenice (5km od Poděbrady, 10km Kolín)
  11. GPS: 50.0916104, 15.0592613

Kontakt

Irena Kadlecová, ircze@email.cz , 724 076 789

Poznámka

Program akce:

2x zkouška A1, 2x zkouška A3, 2x zkouška A2

Prezence:

15:00 - 15:15- přejímka A1

17:00 - - přejímka A3

18:30 - - přejímka A2

Prezence A3 a A2 budou ještě upraveny dle přihlášených týmů cca týden před začátkem zkoušek.

Dostupnost autem (parkoviště v areálu), vlakem cca 2km od areálu.

Občerstvení bude zajištěno po celý den.

Statistika přihlášených

10. 06. 2022
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 0 0 0 0
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
ML 1 0 0 0 1
L 0 2 2 0 4
Celkem 1 2 2 0 5
75 volných míst

Přihlášky

Člen KA
062919 LA2 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra
Člen KA
005819 LA2 Irena Kadlecová Desiderata Wäka
Člen KA
058615 LA3 Monika Hrdinová Beneficium Wäka
Člen KA
024218 LA3 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
005619 MLA1 Monika Hrdinová Decora Wäka

Nepotvrzené přihlášky (36)

Člen KA
003621 A1 Jana Kuchařová Frodo
Člen KA
012122 LA1 Jana Caffrey Carlotta Black Bella Danado
Člen KA
036521 LA1 Sára Dýčková Connie
Člen KA
025422 LA1 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia
LA1 Hanna Mielniczuk Charlotte Waldenburg Kennel
Člen KA
072621 LA1 Adéla Málková Bad Daemon Get Gangster
Člen KA
043121 LA1 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force
Člen KA
016520 LA1 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka
Člen KA
017321 LA2 Eva Boháčová Bray Esuatty
Člen KA
075220 LA2 Martina Endlerová Last Chance Ari
Člen KA
001321 LA2 Václav Hejcman Beast Ťapka
Člen KA
022318 LA2 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda
Člen KA
070118 LA2 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink
Člen KA
072419 LA2 Svatava Stodolová Andora Deabei
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
025416 LA3 Anežka Jislová Briky
Člen KA
052315 LA3 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark
Člen KA
085319 LA3 Monika Svatošová Hell Czech Imp
Člen KA
046120 MA1 Tereza Cabrnochová Max
Člen KA
054121 MA1 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray
089615 MA2 Lenka Jehličková Ares Paganiniho symfonie
Člen KA
034215 MA3 Jana Kuchařová Rex
Člen KA
021921 MA3 Jana Sasková Adventure Kid Koryfej
Člen KA
019216 MA3 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás
MLA1 Hanna Mielniczuk Caritas Waldenburg Kennel
Člen KA
023721 MLA1 Jana Stupková Babetta Sapanaska
Člen KA
085821 MLA1 Tereza Szturcová Brilanta Zahájský mlýn
Člen KA
005720 MLA2 Michala Drahošová Centa Nella Belavia
Člen KA
025618 MLA2 Dominika Petrlíková Bon Bon Sojčí Pírko
Člen KA
034321 SA1 Jitka Drobečková Barnie
Člen KA
018122 SA1 Klára Urbanová Diamond Dolly Koryfej
Člen KA
013621 SA1 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour
Člen KA
070019 SA2 Kateřina Václavíková Arya
Člen KA
080417 SA3 Šárka Urbanová Ready Steady Go! Koryfej
Člen KA
033421 XSA1 Vanessa Remačová Pocket Rocket Big Scotty’s Dream
Člen KA
014020 XSA3 Vanessa Remačová Bailey