Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Woss, Christian (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 32.73 6.72 V V
2 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 32.85 6.7 V V
3 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 33.84 6.5 V V
4 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 34.09 6.45 V V
5 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 0 0.0 0.0 34.65 6.35 V V
6 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.15 6.26 V V
7 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition 0 0 0.0 0.0 35.2 6.25 V V
8 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 36.11 6.09 V V
9 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 36.12 6.09 V V
10 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 36.63 6.01 V V
11 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 0 0.0 0.0 37.13 5.93 V V
12 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 37.97 5.79 V V
13 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 38.06 5.78 V V
14 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 38.08 5.78 V V
15 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu 0 0 0.0 0.0 39.2 5.61 V V
16 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 39.57 5.56 V V
17 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 40.78 5.39 V V
18 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 0 0.0 0.0 40.92 5.38 V V
19 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 0 0.0 0.0 41.76 5.27 V V
20 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 1 0 0.0 5.0 32.78 6.71 V V
21 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 32.8 6.71 V V
22 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 33.54 6.56 V V
23 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 0 0.0 5.0 33.84 6.5 V V
24 014521 Adéla Kobzová Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 34.22 6.43 V V
25 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 34.76 6.33 V V
26 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 35.85 6.14 V V
27 058022 Aneta Grygarová Dinos Wäka 1 0 0.0 5.0 36.55 6.02 V V
28 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 1 0 0.0 5.0 37.28 5.9 V V
29 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 1 0.0 5.0 41.33 5.32 V V
30 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 33.25 6.62 VD VD
31 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 2 0 0.0 10.0 33.74 6.52 VD VD
32 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 34.64 6.35 VD VD
33 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 2 0 0.0 10.0 37.15 5.92 VD VD
34 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 1 1 0.0 10.0 38.32 5.74 VD VD
35 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 1 0.0 10.0 39.53 5.57 VD VD
36 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 39.74 5.54 VD VD
37 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 2 0 0.0 10.0 40.13 5.48 VD VD
38 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 1 1 0.0 10.0 42.6 5.16 VD VD
39 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 2 0.0 10.0 44.19 4.98 VD VD
40 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 0 13.0 13.0 64.0 3.44 VD VD
41 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 0 0.0 15.0 33.35 6.6 VD VD
42 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 3 0 0.0 15.0 35.29 6.23 VD VD
43 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 2 1 0.0 15.0 37.11 5.93 VD VD
44 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia 3 0 0.0 15.0 37.4 5.88 VD VD
45 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 2 1 0.0 15.0 39.57 5.56 VD VD
46 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 3 0 0.0 15.0 40.31 5.46 VD VD
47 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond 3 0 0.0 15.0 40.36 5.45 VD VD
48 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 2 1 0.0 15.0 41.13 5.35 VD VD
49 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 1 2 0.0 15.0 43.14 5.1 VD VD
50 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 3 1 0.0 20.0 43.73 5.03 D D
51 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 3 1 0.0 20.0 48.25 4.56 D D
52 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different 5 1 0.0 30.0 36.44 6.04 BO BO
DIS 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015919 Kateřina Záborcová Aireen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058519 Jan Smoček Schimanski Podman DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO