Cz En

Pavlína Zitová

  1. Číslo: 003502
  2. OSA: PETRIS
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 13. 01. 2012
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 007412 (L), Bad Boy from Yvrea horse farm

  2. 049814 (L), Eseja Slezský Hrádek

  3. 036016 (L), Arberry von Morseli

Výsledky

  1. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  2. 1. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 2/10, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. 2. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 4/10, 48.1 s, 16.1 tr. b., 3.78 m/s

  4. 3. Jumping LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  6. II. zkouška, Arberry von Morseli: 1/6, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. I. zkouška, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  9. 1.Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 5/14, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  10. 2.Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  11. 3.Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 3/6, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Jumping L, Arberry von Morseli: 13/30, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  14. Agility L, Arberry von Morseli: 10/22, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  15. Jumping L, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 4/11, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  17. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  18. Jelenův Jumping L, Arberry von Morseli: 12/25, 39.94 s, 11.94 tr. b., 3.93 m/s

  19. PhysioDOG Agility L, Arberry von Morseli: 10/24, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  20. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 9/13, 50.12 s, 20.12 tr. b., 3.33 m/s

  21. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  22. Jumping 1 - L, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  23. Jumping 2 - L, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  24. Jumping 3 - L, Arberry von Morseli: 5/12, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  26. LA3_1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  27. LA3_2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  28. LA3_3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  29. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  30. 2. Jumping L, Arberry von Morseli: 12/27, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  31. Zkouška LA3 I, Arberry von Morseli: 7/17, 41.93 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  32. Zkouška LA3 II, Arberry von Morseli: 9/17, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. Ne. - Agility II. L, Arberry von Morseli: 44/105, 42.42 s, 20.0 tr. b., 5.09 m/s

  35. Ne. - Jumping II. L, Arberry von Morseli: 41/96, 40.36 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  36. So. - Agility I. L, Arberry von Morseli: 36/105, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. So. - Jumping I. L, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  38. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  39. LA3 I, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  40. LA3 II, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  41. LA3 III, Arberry von Morseli: 8/21, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  42. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  43. LA3 I., Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  44. LA3 II., Arberry von Morseli: 5/10, 50.34 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  45. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  46. Zkouška II. LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  47. Zkouška I. LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  48. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  49. Agility I, Arberry von Morseli: 53/167, 49.13 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  50. Agility II, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  51. Jumping I, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  52. Jumping II, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  53. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  54. 2. zkouška LA3, Arberry von Morseli: 8/17, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  55. I. zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  56. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  57. Batmanova zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  58. Supermanova zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  60. 1. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 1/8, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  62. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  63. 1. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  65. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  66. Jumping L, Arberry von Morseli: 7/26, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  67. LA3, Arberry von Morseli: 5/14, 52.65 s, 6.65 tr. b., 4.06 m/s

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  69. 1. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  71. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  72. 1. zkouška LA3, Arberry von Morseli: 1/11, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  73. 2. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  74. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  75. Agility klubů L, Arberry von Morseli: 20/33, 53.57 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  76. Jumping L, Arberry von Morseli: 5/34, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  77. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: 9/18, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  79. 1. Zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška LA3, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  81. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  82. Jumping L, Arberry von Morseli: 5/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  83. Zkouška LA2, Arberry von Morseli: 3/11, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  84. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  85. LA2 1, Arberry von Morseli: 1/15, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  86. LA2 2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  88. 1.ZK LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  89. 2.ZK LA2, Arberry von Morseli: 3/17, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  90. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  91. 1.ZkA - LA2, Arberry von Morseli: 3/14, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  92. 2.ZkA - LA2, Arberry von Morseli: 8/14, 48.44 s, 10.44 tr. b., 3.2 m/s

  93. 3. ZkA - LA2, Arberry von Morseli: 1/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  94. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  95. LA2 - 1. LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  96. LA2 - 2. LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  97. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  98. Nedele LA2 1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  99. Nedele LA2 2, Arberry von Morseli: 1/8, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  100. Sobota LA2 1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  101. Sobota LA2 2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  102. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  103. Agility II. L, Arberry von Morseli: 15/92, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  104. Agility I. L, Arberry von Morseli: 41/94, 46.29 s, 15.29 tr. b., 3.93 m/s

  105. Jumping II. L, Arberry von Morseli: 27/92, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  106. Jumping I. L, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  107. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  108. 1. Zka - LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  109. 2. Zka - LA2, Arberry von Morseli: 5/9, 42.61 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  110. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  111. 1.zkouška LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  112. 2.zkouška LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  113. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  114. LA2-Zk1 LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  115. LA2-Zk2 LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  116. LA2-Zk3 LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  117. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  118. 1. zkouška LA2, Arberry von Morseli: 10/23, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  119. 2. zkouška LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  120. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  121. Nedele LA2 1, Arberry von Morseli: 1/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  122. Nedele LA2 2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  123. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  124. 1. Zka - LA2, Arberry von Morseli: 7/15, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  125. 2. Zka - LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  126. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  127. I Agility Open, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  128. II Agility Open, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  129. II Jumping Open, Arberry von Morseli: 72/135, 36.57 s, 10.57 tr. b., 4.43 m/s

  130. I Jumping Open, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  131. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  132. 1. Zka - LA2, Arberry von Morseli: 4/20, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  133. 2. Zka - LA2, Arberry von Morseli: 5/20, 45.96 s, 15.96 tr. b., 3.72 m/s

  134. 3. Zka - LA2, Arberry von Morseli: 10/20, 40.97 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  135. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  136. LA2/1 LA2, Arberry von Morseli: 6/24, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  137. LA2/1 LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  138. LA2/2 LA2, Arberry von Morseli: 8/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  139. LA2/2 LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  140. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  141. ZkA. I. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 15/26, 40.91 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  142. ZkA. I. LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  143. ZkA. ll. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/26, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  144. ZkA. ll. LA2, Arberry von Morseli: 7/26, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  145. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  146. Druhá zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/26, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  147. Druhá zkouška LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  148. První zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/26, 34.05 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  149. První zkouška LA2, Arberry von Morseli: 9/26, 39.7 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  150. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  151. Agility 1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  152. Agility 2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  153. Jumping 1, Arberry von Morseli: 53/128, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  154. Jumping 2, Arberry von Morseli: 51/128, 42.31 s, 10.31 tr. b., 4.4 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  156. Agility Trial I, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  157. Jumping Trial I, Arberry von Morseli: 20/27, 43.91 s, 25.91 tr. b., 3.42 m/s

  158. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  159. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 10/29, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  160. 1. ZK LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  161. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/28, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  162. 2. ZK LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  164. 1. ZK LA2, Arberry von Morseli: 3/29, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  165. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  166. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 1/29, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  167. 2. ZK LA2, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  168. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  169. 1. zkouška LA1, Arberry von Morseli: 1/11, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  170. 1. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 13/28, 39.17 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  171. 2. zkouška LA1, Arberry von Morseli: 1/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  172. 2. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  174. 1. ZK LA1, Arberry von Morseli: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  175. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  176. 2. ZK LA1, Arberry von Morseli: 10/16, 43.47 s, 16.47 tr. b., 2.97 m/s

  177. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/28, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  178. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  179. 1. ZK LA1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  180. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  181. 2. ZK LA1, Arberry von Morseli: 4/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  182. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  183. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  184. 1. Zka - LA1, Arberry von Morseli: 2/18, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  185. 1. Zka - LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  186. 2. Zka - LA1, Arberry von Morseli: Diskvalifikován

  187. 2. Zka - LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 10/24, 42.9 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  188. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  189. QA5 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  190. QA6 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  191. QJ5 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  192. QJ6 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: 63/182, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  193. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  194. I Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  195. II Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: 14/32, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  196. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  197. Agility So Large, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  198. Jumping So Large, Bad Boy from Yvrea horse farm: 14/43, 43.1 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  199. LA2 So, Bad Boy from Yvrea horse farm: 12/22, 44.57 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  200. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  201. QA3 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  202. QA4 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  203. QJ3 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: 107/176, 35.51 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  204. QJ4 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: 75/174, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  205. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  206. QA1 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  207. QA2 Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: 48/204, 51.07 s, 8.07 tr. b., 3.92 m/s

  208. QJ1 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  209. QJ2 Jumping, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  210. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  211. Agility I, Bad Boy from Yvrea horse farm: 14/43, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  212. Agility II, Bad Boy from Yvrea horse farm: 10/41, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  213. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  214. Zkouska LA2 1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  215. Zkouska LA2 2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  216. Zkouska LA2 3, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/32, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  217. Zkouska LA2 4, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  218. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  219. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  220. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 2/20, 56.6 s, 6.6 tr. b., 3.36 m/s

  221. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  222. Heroutice, 1. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: 4/18, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  223. Heroutice, 2. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/18, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  224. Heroutice, 3. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: 3/17, 37.83 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  225. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  226. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 8/27, 61.59 s, 31.59 tr. b., 3.04 m/s

  227. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 1/27, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  229. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  230. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/26, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  231. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  232. Heroutice, 1. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: 8/23, 39.03 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  233. Heroutice, 2. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  234. Heroutice, 3. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/23, 35.04 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  235. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  236. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  237. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  238. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  239. Tunelový běh L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 17/46, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  240. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/20, 44.37 s, 17.37 tr. b., 3.74 m/s

  241. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  242. Agility L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/25, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  243. Jumping L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  244. Zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  245. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  246. 1. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 10/21, 41.25 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  247. 2. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  248. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  249. Agility Ne, Bad Boy from Yvrea horse farm: 44/140, 52.2 s, 14.2 tr. b., 3.72 m/s

  250. Agility So, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  251. Jumping Ne, Bad Boy from Yvrea horse farm: 72/133, 36.28 s, 22.28 tr. b., 4.27 m/s

  252. Jumping So, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  253. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  254. Agility, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/21, 38.84 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  255. Agility II Open, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  256. Agility I Open, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  257. Jumping II Open, Bad Boy from Yvrea horse farm: 52/162, 41.32 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  258. Jumping I Open, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  259. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  260. Agility 1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  261. Agility 2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 69/175, 52.36 s, 33.36 tr. b., 3.69 m/s

  262. Jumping 1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  263. Jumping 2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  264. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  265. Zkouška 1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 19/44, 42.82 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  266. Zkouška 2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 12/42, 43.58 s, 14.58 tr. b., 3.53 m/s

  267. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  268. AGILITY, Bad Boy from Yvrea horse farm: 7/30, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  269. AGILITY, Bad Boy from Yvrea horse farm: 15/33, 65.99 s, 26.99 tr. b., 2.82 m/s

  270. JUMPING, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  271. JUMPING, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  272. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 4/15, 46.45 s, 5.45 tr. b., 3.94 m/s

  273. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/18, 70.02 s, 50.02 tr. b., 2.84 m/s

  274. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  275. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  276. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  277. 3. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  278. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  279. 1. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/14, 46.84 s, 32.84 tr. b., 3.63 m/s

  280. 2. ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 3/14, 55.82 s, 31.82 tr. b., 3.03 m/s

  281. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  282. 1.ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  283. 2.ZK LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 4/15, 68.34 s, 35.34 tr. b., 2.36 m/s

  284. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  285. 1. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  286. 2. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  287. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  288. Agility LA sobota, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  289. Jumping LA neděle, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  290. Jumping LA sobota, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  291. Zkoušky LA2 neděle, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  292. Zkoušky LA2 sobota, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  294. LA2 -1. zk LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  295. LA2 - 2. zk LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  296. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  297. Zk LA1 III LA1, Eseja Slezský Hrádek: 6/14, 41.05 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  298. Zk LA1 II LA1, Eseja Slezský Hrádek: Diskvalifikován

  299. Zk LA1 I LA1, Eseja Slezský Hrádek: 7/14, 34.93 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  300. Zk LA2 III LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  301. Zk LA2 III LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  302. Zk LA2 II LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 9/18, 31.55 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  303. Zk LA2 II LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  304. Zk LA2 I LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/15, 49.68 s, 30.68 tr. b., 3.46 m/s

  305. Zk LA2 I LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: 11/18, 41.89 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  306. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  307. Zkouška, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  308. Zkouška II, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/12, 42.09 s, 31.09 tr. b., 3.92 m/s

  309. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  310. AGILITY-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  311. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 21/39, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  312. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  313. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  314. LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  315. Malé finále LA neděle, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  316. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  317. 1. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška LA2, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  319. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  320. Heroutice, 1. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  321. Heroutice, 2. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  322. Heroutice, 3. běh, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  323. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  324. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/14, 38.73 s, 25.0 tr. b., 4.0 m/s

  325. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 10/14, 41.62 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  326. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  327. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  328. 1. zkouška LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 1/9, 25.96 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  329. 2. zkouška LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/9, 50.03 s, 20.03 tr. b., 2.9 m/s

  330. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  331. Agility LARGE L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  332. Finále LARGE L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  333. Jumping LARGE L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 20/52, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  334. Neděle Jumping LARGE L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 19/50, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  335. Neděle zkoušky LA1 LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  336. Zkoušky LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 5/16, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  337. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  338. Zkouška LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 4/11, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  339. Zkouška LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 7/11, 46.97 s, 26.97 tr. b., 2.96 m/s

  340. Zkouška LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  341. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  342. AGILITY-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  343. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  344. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  345. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 6/14, 32.26 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  346. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  347. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  348. AGILITY-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 27/43, 49.02 s, 20.0 tr. b., 3.37 m/s

  349. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  350. JUMPING-L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  351. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 7/11, 47.06 s, 37.06 tr. b., 2.87 m/s

  352. LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 8/12, 34.75 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  353. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  354. agility open large L, Bad Boy from Yvrea horse farm: 18/35, 50.97 s, 14.97 tr. b., 3.41 m/s

  355. jumping large L, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  356. nymburské zkoušky LA1 LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: 1/15, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  357. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  358. 1.LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován

  359. 2.LA1, Bad Boy from Yvrea horse farm: Diskvalifikován