Cz En

036016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Zitová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Arberry von Morseli, Entlebuchský salašnický pes

Výsledky

  1. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  2. LA3 I: Diskvalifikován

  3. LA3 II: Diskvalifikován

  4. LA3 III: 8/21, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  5. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  6. LA3 I.: Diskvalifikován

  7. LA3 II.: 5/10, 50.34 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  8. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  9. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  10. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  12. Agility I: 53/167, 49.13 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  13. Agility II: Diskvalifikován

  14. Jumping I: Diskvalifikován

  15. Jumping II: Diskvalifikován

  16. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  17. 2. zkouška LA3: 8/17, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  20. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  23. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA3: 1/8, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  26. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  29. Jumping L: 7/26, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  30. LA3: 5/14, 52.65 s, 6.65 tr. b., 4.06 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  32. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  35. 1. zkouška LA3: 1/11, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  38. Agility klubů L: 20/33, 53.57 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  39. Jumping L: 5/34, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  40. Zkouška LA3: 9/18, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  42. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  45. Jumping L: 5/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. Zkouška LA2: 3/11, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  47. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  48. LA2 1: 1/15, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  49. LA2 2: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  51. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  52. 2.ZK LA2: 3/17, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  53. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  54. 1.ZkA - LA2: 3/14, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  55. 2.ZkA - LA2: 8/14, 48.44 s, 10.44 tr. b., 3.2 m/s

  56. 3. ZkA - LA2: 1/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  57. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  58. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  59. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  60. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  61. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  62. Nedele LA2 2: 1/8, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  63. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  64. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  65. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  66. Agility II. L: 15/92, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  67. Agility I. L: 41/94, 46.29 s, 15.29 tr. b., 3.93 m/s

  68. Jumping II. L: 27/92, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  69. Jumping I. L: Diskvalifikován

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  71. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zka - LA2: 5/9, 42.61 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  73. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  74. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  77. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  78. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  79. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  80. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  81. 1. zkouška LA2: 10/23, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  82. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  84. Nedele LA2 1: 1/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  85. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  86. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  87. 1. Zka - LA2: 7/15, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  88. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  90. I Agility Open: Diskvalifikován

  91. II Agility Open: Diskvalifikován

  92. II Jumping Open: 72/135, 36.57 s, 10.57 tr. b., 4.43 m/s

  93. I Jumping Open: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  95. 1. Zka - LA2: 4/20, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. 2. Zka - LA2: 5/20, 45.96 s, 15.96 tr. b., 3.72 m/s

  97. 3. Zka - LA2: 10/20, 40.97 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  98. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  99. LA2/1 LA2: 6/24, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  100. LA2/2 LA2: 8/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  101. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  102. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  103. ZkA. ll. LA2: 7/26, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  104. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  105. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. První zkouška LA2: 9/26, 39.7 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  108. Agility 1: Diskvalifikován

  109. Agility 2: Diskvalifikován

  110. Jumping 1: 53/128, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  111. Jumping 2: 51/128, 42.31 s, 10.31 tr. b., 4.4 m/s

  112. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  113. Agility Trial I: Diskvalifikován

  114. Jumping Trial I: 20/27, 43.91 s, 25.91 tr. b., 3.42 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  116. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  117. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  119. 1. ZK LA2: 3/29, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  120. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  122. 1. zkouška LA1: 1/11, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  123. 2. zkouška LA1: 1/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  125. 1. ZK LA1: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  126. 2. ZK LA1: 10/16, 43.47 s, 16.47 tr. b., 2.97 m/s

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  128. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  129. 2. ZK LA1: 4/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  130. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  131. 1. Zka - LA1: 2/18, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  132. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován