Cz En

036016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Zitová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Arberry von Morseli, Entlebuchský salašnický pes

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  2. Agility L: 16/32, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  3. Jumping L: 16/32, 45.11 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. LA3: 9/17, 51.22 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  5. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  6. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  9. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  10. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3: 6/16, 53.56 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  12. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  13. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3 III.: Diskvalifikován

  16. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  17. Agility I: 46/103, 50.82 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  18. Agility II: 70/99, 51.7 s, 30.7 tr. b., 4.12 m/s

  19. Jumping I: 40/100, 41.07 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  22. 1. Zkouška LA3: 10/15, 39.95 s, 20.0 tr. b., 4.91 m/s

  23. 2. Zkouška LA3: 2/15, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  24. 3. Zkouška LA3: 11/15, 46.44 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  25. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  26. Agility L: 4/24, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. Jumping L: 8/25, 39.64 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  28. Zkouška LA3: 7/9, 51.35 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  29. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  30. Jumping Open L: 1/31, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  31. ZkA. LA3 I.: 6/13, 54.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  32. ZkA. LA3 II.: 5/10, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  33. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  34. 1. Zkouška LA3: 3/16, 58.25 s, 30.25 tr. b., 3.28 m/s

  35. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška LA3: 9/16, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  37. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  38. Jumping open L: Diskvalifikován

  39. Zkouška A3 L: 1/2, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  40. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  41. LA3 - I.: Diskvalifikován

  42. LA3 - II.: Diskvalifikován

  43. LA3 - III.: 7/12, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  44. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  45. I. agility L: Diskvalifikován

  46. II. agility L: 28/90, 49.18 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  47. II. jumping L: 37/97, 43.3 s, 13.3 tr. b., 4.06 m/s

  48. I. jumping L: Diskvalifikován

  49. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  50. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.Zkouška: 2/13, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  54. Agility L sobota: 13/37, 43.18 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  55. Jumping L neděle: 15/36, 38.94 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  56. Jumping L sobota: 21/38, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  57. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA3 sobota: 3/17, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  60. A3 II L: 1/3, 55.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  61. A3 I L: Diskvalifikován

  62. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  63. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  66. Zkouška LA3 I: 1/2, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  67. Zkouška LA3 II: 1/2, 46.69 s, 3.69 tr. b., 3.94 m/s

  68. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  69. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  72. ZkA. LA3 I.: 7/18, 46.27 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  73. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  74. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  75. Agility Spokojeného psa L: 12/34, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  76. Jacob & Joseph Jumping L: 22/33, 27.06 s, 10.06 tr. b., 4.55 m/s

  77. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  78. PhysioDOG Agility L: 11/34, 48.32 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  80. A3 II L: Diskvalifikován

  81. A3 I L: Diskvalifikován

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  83. A3 II L: Diskvalifikován

  84. A3 I L: Diskvalifikován

  85. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  86. 1. Zkouška LA3: 2/10, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  87. 2. Zkouška LA3: 4/10, 48.1 s, 16.1 tr. b., 3.78 m/s

  88. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  90. II. zkouška: 1/6, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. I. zkouška: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  93. 1.Zkouška LA3: 5/14, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  94. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. 3.Zkouška LA3: 3/6, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  96. Jumping L: 13/30, 38.38 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  97. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  98. Agility L: 10/22, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA3: 4/11, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  101. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  102. Jelenův Jumping L: 12/25, 39.94 s, 11.94 tr. b., 3.93 m/s

  103. PhysioDOG Agility L: 10/24, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  104. Zkouška LA3: 9/13, 50.12 s, 20.12 tr. b., 3.33 m/s

  105. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  106. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  107. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  108. Jumping 3 - L: 5/12, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  109. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  110. LA3_1: Diskvalifikován

  111. LA3_2: Diskvalifikován

  112. LA3_3: Diskvalifikován

  113. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  114. 2. Jumping L: 12/27, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  115. Zkouška LA3 I: 7/17, 41.93 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  116. Zkouška LA3 II: 9/17, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  117. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  118. Ne. - Agility II. L: 44/105, 42.42 s, 20.0 tr. b., 5.09 m/s

  119. Ne. - Jumping II. L: 41/96, 40.36 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  120. So. - Agility I. L: 36/105, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  121. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  122. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  123. LA3 I: Diskvalifikován

  124. LA3 II: Diskvalifikován

  125. LA3 III: 8/21, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  126. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  127. LA3 I.: Diskvalifikován

  128. LA3 II.: 5/10, 50.34 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  129. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  130. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  131. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  132. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  133. Agility I: 53/167, 49.13 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  134. Agility II: Diskvalifikován

  135. Jumping I: Diskvalifikován

  136. Jumping II: Diskvalifikován

  137. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  138. 2. zkouška LA3: 8/17, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  139. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  141. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  144. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška LA3: 1/8, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  146. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  147. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  150. Jumping L: 7/26, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  151. LA3: 5/14, 52.65 s, 6.65 tr. b., 4.06 m/s

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  153. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  156. 1. zkouška LA3: 1/11, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  157. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  159. Agility klubů L: 20/33, 53.57 s, 20.0 tr. b., 3.49 m/s

  160. Jumping L: 5/34, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  161. Zkouška LA3: 9/18, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  163. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  166. Jumping L: 5/30, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  167. Zkouška LA2: 3/11, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  168. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  169. LA2 1: 1/15, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  170. LA2 2: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  172. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  173. 2.ZK LA2: 3/17, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  174. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  175. 1.ZkA - LA2: 3/14, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  176. 2.ZkA - LA2: 8/14, 48.44 s, 10.44 tr. b., 3.2 m/s

  177. 3. ZkA - LA2: 1/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  178. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  179. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  180. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  181. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  182. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  183. Nedele LA2 2: 1/8, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  184. Sobota LA2 1: Diskvalifikován

  185. Sobota LA2 2: Diskvalifikován

  186. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  187. Agility II. L: 15/92, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  188. Agility I. L: 41/94, 46.29 s, 15.29 tr. b., 3.93 m/s

  189. Jumping II. L: 27/92, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  190. Jumping I. L: Diskvalifikován

  191. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  192. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  193. 2. Zka - LA2: 5/9, 42.61 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  194. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  195. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  197. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  198. LA2-Zk1 LA2: Diskvalifikován

  199. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  200. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  201. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  202. 1. zkouška LA2: 10/23, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  203. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  205. Nedele LA2 1: 1/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  206. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  207. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  208. 1. Zka - LA2: 7/15, 30.26 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  209. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  210. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  211. I Agility Open: Diskvalifikován

  212. II Agility Open: Diskvalifikován

  213. II Jumping Open: 72/135, 36.57 s, 10.57 tr. b., 4.43 m/s

  214. I Jumping Open: Diskvalifikován

  215. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  216. 1. Zka - LA2: 4/20, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  217. 2. Zka - LA2: 5/20, 45.96 s, 15.96 tr. b., 3.72 m/s

  218. 3. Zka - LA2: 10/20, 40.97 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  219. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  220. LA2/1 LA2: 6/24, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  221. LA2/2 LA2: 8/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  222. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  223. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  224. ZkA. ll. LA2: 7/26, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  225. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  226. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. První zkouška LA2: 9/26, 39.7 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  228. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  229. Agility 1: Diskvalifikován

  230. Agility 2: Diskvalifikován

  231. Jumping 1: 53/128, 39.13 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  232. Jumping 2: 51/128, 42.31 s, 10.31 tr. b., 4.4 m/s

  233. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  234. Agility Trial I: Diskvalifikován

  235. Jumping Trial I: 20/27, 43.91 s, 25.91 tr. b., 3.42 m/s

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  237. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  238. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  239. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  240. 1. ZK LA2: 3/29, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  241. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  242. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  243. 1. zkouška LA1: 1/11, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  244. 2. zkouška LA1: 1/11, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  246. 1. ZK LA1: 1/16, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  247. 2. ZK LA1: 10/16, 43.47 s, 16.47 tr. b., 2.97 m/s

  248. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  249. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  250. 2. ZK LA1: 4/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  251. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  252. 1. Zka - LA1: 2/18, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  253. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován