Jumping sobota L

  1. Datum: 26. 11. 2022
  2. Závod: KLADNO - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Pirttikoski, Reeta (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033818 Petra Vyplelová A3Ch Flank “Ray” Ballarat 0 0 0.0 0.0 28.89 5.78 V
2 029714 Ilona Liebichová A3Ch Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 29.28 5.7 V
3 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 29.54 5.65 V
4 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 0 0 0.0 0.0 31.07 5.37 V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 31.08 5.37 V
6 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 0 0 0.0 0.0 32.31 5.17 V
7 040019 Alena Makovičková Orisa z Letinské kovárny 0 0 0.07 0.07 42.07 3.97 V
8 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 1 0 0.0 5.0 28.65 5.83 V
9 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 31.37 5.32 V
10 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 32.01 5.22 V
11 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 1 0.0 5.0 34.72 4.81 V
12 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony 1 1 0.0 10.0 33.43 5.0 VD
13 014220 Alice Jirásková Bohemian Rhapsody "Gaia" Verline 1 1 0.0 10.0 34.09 4.9 VD
14 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes 0 2 0.0 10.0 36.02 4.64 VD
15 078814 Patricia Beran Amy 3 0 0.0 15.0 29.64 5.63 VD
16 058519 Jan Smoček Schimanski Podman 2 1 0.0 15.0 34.98 4.77 VD
17 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 38.38 4.35 VD
18 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 1 0.0 20.0 30.78 5.43 D
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077922 Kristýna Stolcová Eli Cácorka Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019621 Klára Žižková Sophie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071822 Eliška Mayerová Gladiator Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Szpakowska Monika Unexpected Princess z Kovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060822 Vladimíra Hanzlíková Forever&Ever&Ever Zip Zap DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057620 Michaela Nečesánková Jared Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088519 Kristýna ​Bucharová A3Ch Bria od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová A3Ch Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO