Cz En

001919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Banana Happy Javelai, Border kolie

Výsledky

  1. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  2. Zkouška LA3 I.: 1/7, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  5. ZkA. LA3 I.: 2/12, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  6. ZkA. LA3 II.: 1/12, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  7. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  8. 1. zkouška LA2: 3/6, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  9. 2. zkouška LA2: 1/6, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  11. 1. Agility L Děti: 2/6, 41.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  12. 2. Agility L Děti: 1/6, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  13. 3. Jumping L Děti: 3/6, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  15. Agility L: 1/25, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  16. Jumping L: 1/25, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  17. Zkouška A2 L: 1/8, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  18. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  19. Agility Individual: 54/106, 40.56 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  20. Agility Squads as Individual: 6/109, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  21. Jumping Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Squads as Individual: 12/108, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  23. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  24. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 4/28, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  25. Agility Spokojenypes.cz L: 11/26, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. Jelení Jumping L: 6/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  27. Jumping Short L Jacob & Joseph: 9/29, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  28. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  29. Agility L: 4/17, 32.94 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  30. Jumping L: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA2: 3/6, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  33. Agility D Individual: Diskvalifikován

  34. Agility Squads: 15/61, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  35. Jumping D Individual: 3/11, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  36. Jumping Squads: 28/61, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  37. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  38. Jumping 1 - L: 16/29, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  39. Jumping 2 - L: 7/29, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  40. Jumping 3 - L: 3/26, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  41. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  42. I. agility L: 18/95, 41.95 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  43. II. agility L: 10/90, 40.67 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  44. II. jumping L: 7/97, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  45. I. jumping L: 17/97, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  46. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  47. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  50. II. Zk LA2: 1/6, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  51. I. Zk LA2: 1/6, 30.32 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  53. Agility 1 L: Diskvalifikován

  54. Agility 2 L: Diskvalifikován

  55. Finále L: 6/11, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  56. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  60. A2 II L: 1/6, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  61. A2 I L: Diskvalifikován

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  63. Agility L: 3/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  64. Jumping L: 1/24, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  65. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  67. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška LA2: 1/13, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  70. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  71. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  72. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  73. A2 II L: Diskvalifikován

  74. A2 I L: Diskvalifikován

  75. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  76. 1. zkouška LA2: 2/7, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  77. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  79. Jump Zk LA2 I.: 1/4, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. Jump Zk LA2 II.: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  82. A1 II L: Diskvalifikován

  83. A1 I L: 2/14, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  84. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  85. Jumping : Diskvalifikován

  86. Zkouška I.: 1/6, 25.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  87. Zkouška II.: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  89. LA1 I: 3/11, 28.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  90. LA1 II : Diskvalifikován

  91. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  92. Agility LA: Diskvalifikován

  93. Jumping LA: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  96. Agility L: Diskvalifikován

  97. Jumping L: Diskvalifikován

  98. Zkouška A1 L: 7/9, 22.12 s, 15.0 tr. b., 6.15 m/s