Cz En

066419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Dobiášová

    Člen KA

Pes

  1. Drift Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN III. L: 11/22, 35.19 s, 10.0 tr. b., 6.05 m/s

  4. Jumping OPEN II. L: 6/22, 35.17 s, 15.0 tr. b., 5.89 m/s

  5. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3 Neděle: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  9. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška LA3: 3/11, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  11. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  12. 1. Zkouška LA3: 3/7, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  15. Zkouška A3 L: 1/3, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  16. Zkouška A3 L II.: 1/3, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  17. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility 1 L: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  22. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  23. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Zkouška LA3 II: 3/4, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  25. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  26. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3: 6/15, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  28. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  30. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  31. První zkouška: Diskvalifikován

  32. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  33. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  34. První zkouška: 1/7, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  35. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  36. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  37. První zkouška: Diskvalifikován

  38. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  39. Czech Imp Jump Large: 3/23, 22.31 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  40. Jumping 1 - Large: 3/22, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  41. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  42. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  46. 1. běh LA3: 10/13, 41.48 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  48. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  52. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  53. 1. zkouška: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška: 1/14, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  55. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Zkouška 1: 1/8, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  58. Zkouška 2: 2/8, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  60. Druhá zkouška: 3/8, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  61. První zkouška: Diskvalifikován

  62. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  63. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA2 III: Diskvalifikován

  66. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  67. 1. běh LA2: 2/10, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  68. 2. běh LA2: 3/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  69. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  70. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  71. První zkouška: 3/6, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  72. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  73. Jumping Open L: Diskvalifikován

  74. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  75. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  76. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  77. dr.A2: 3/11, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  78. pr.A2: 2/11, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  79. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  80. LA2 I: Diskvalifikován

  81. LA2 II: Diskvalifikován

  82. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  83. Zkouška 1: 2/12, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. Zkouška 2: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  86. ZkA. LA1 I.: 2/14, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. ZkA. LA1 II.: 3/14, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  88. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  89. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  90. LA1- 2 běh: 3/9, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  91. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  92. 1. Zkouška A1 L: 1/19, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  93. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  95. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  96. Jumping 1: 3/14, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  97. Jumping 2: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  99. Czech Imp Jump: 14/30, 26.99 s, 5.99 tr. b., 4.04 m/s

  100. Jumping 1: Diskvalifikován

  101. Jumping 2: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  103. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 : 11/31, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  106. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  107. Jump Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  108. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  110. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  111. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován