066419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Dobiášová

    Arrow_down

Pes

  1. Drift Gulden Land, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  2. Agility OPEN sobota L: 12/35, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  3. Jumping L neděle: 12/35, 46.64 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  5. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA3 sobota : Diskvalifikován

  7. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 11. 11. 2022

  8. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA3: 3/7, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  11. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  14. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 3. Zkouška LA3: 5/10, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  17. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  18. LA3: 1/3, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  19. LA3 - 2. běh: Diskvalifikován

  20. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  21. A3 1. zkouška L: 1/2, 43.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  22. A3 2. zkouška L: 2/2, 46.62 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  23. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  24. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  25. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3: 2/11, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  27. 3. Zkouška LA3: 1/11, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  28. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  29. 1. Zkouška LA3: 3/6, 41.87 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  32. Agility I: Diskvalifikován

  33. Agility II: Diskvalifikován

  34. Jumping I: Diskvalifikován

  35. Jumping II: 23/63, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  37. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  40. Zkouška 1 LA3: 1/7, 29.04 s, 5.0 tr. b., 6.54 m/s

  41. Zkouška 2 LA3: 3/7, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  43. Agility I: 45/96, 44.23 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  44. Agility II: 51/91, 47.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Jumping I: Diskvalifikován

  46. Jumping II: Diskvalifikován

  47. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 25/65, 47.24 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  49. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  50. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  51. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 19/75, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 31/101, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  53. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  54. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  56. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  59. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. 2.zkouška LA3: 5/19, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  61. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  62. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA3: 3/11, 44.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  65. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  66. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  67. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  69. 1. Zkouška LA3: 1/11, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  73. Neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  74. Neděle LA3 I: Diskvalifikován

  75. Neděle LA3 II: Diskvalifikován

  76. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  77. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA3: 1/7, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  79. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  81. Jumping 1 - Large: 19/48, 39.52 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  82. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  83. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  84. 1. Zkouška LA3: 1/8, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  85. 2. Zkouška LA3: 2/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  86. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  88. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  89. Jumping FirstAnimal L: 3/35, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  90. Zkouška A3 Josera L: Diskvalifikován

  91. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  92. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška LA3: 4/13, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  94. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  95. 1. Zkouška LA3: 1/7, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  96. 2. Zkouška LA3: 1/7, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  97. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  99. 1. Zkouška LA3: 8/13, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. 2. Zkouška LA3: 9/13, 40.4 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  101. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  103. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  105. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  106. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  107. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  108. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  109. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  112. TRIAL I.: Diskvalifikován

  113. TRIAL II.: 3/12, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  114. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  115. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  116. Jumping OPEN III. L: 11/22, 35.19 s, 10.0 tr. b., 6.05 m/s

  117. Jumping OPEN II. L: 6/22, 35.17 s, 15.0 tr. b., 5.89 m/s

  118. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA3 Neděle: Diskvalifikován

  121. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  122. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. 2.zkouška LA3: 3/11, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  124. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  125. 1. Zkouška LA3: 3/7, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  126. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  128. Zkouška A3 L: 1/3, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  129. Zkouška A3 L II.: 1/3, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  131. Agility 1 L: Diskvalifikován

  132. Agility 2 L: Diskvalifikován

  133. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  134. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  135. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  136. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Zkouška LA3 II: 3/4, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  138. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  139. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA3: 6/15, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  141. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  143. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  144. První zkouška: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  146. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  147. První zkouška: 1/7, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  149. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  150. První zkouška: Diskvalifikován

  151. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  152. Czech Imp Jump Large: 3/23, 22.31 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  153. Jumping 1 - Large: 3/22, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  154. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  155. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  156. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  157. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  158. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  159. 1. běh LA3: 10/13, 41.48 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  160. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  161. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  162. Agility L: Diskvalifikován

  163. Jumping L: Diskvalifikován

  164. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  165. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  166. 1. zkouška: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška: 1/14, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  168. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  169. Jumping: Diskvalifikován

  170. Zkouška 1: 1/8, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  171. Zkouška 2: 2/8, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  172. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  173. Druhá zkouška: 3/8, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  174. První zkouška: Diskvalifikován

  175. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  176. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  177. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA2 III: Diskvalifikován

  179. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  180. 1. běh LA2: 2/10, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  181. 2. běh LA2: 3/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  182. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  183. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  184. První zkouška: 3/6, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  185. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  186. Jumping Open L: Diskvalifikován

  187. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  188. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  189. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  190. dr.A2: 3/11, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  191. pr.A2: 2/11, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  192. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  193. LA2 I: Diskvalifikován

  194. LA2 II: Diskvalifikován

  195. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  196. Zkouška 1: 2/12, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  197. Zkouška 2: Diskvalifikován

  198. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  199. ZkA. LA1 I.: 2/14, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  200. ZkA. LA1 II.: 3/14, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  201. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  202. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  203. LA1- 2 běh: 3/9, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  204. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  205. 1. Zkouška A1 L: 1/19, 29.5 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  206. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  208. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  209. Jumping 1: 3/14, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  210. Jumping 2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  212. Czech Imp Jump: 14/30, 26.99 s, 5.99 tr. b., 4.04 m/s

  213. Jumping 1: Diskvalifikován

  214. Jumping 2: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  216. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  217. Jumping 1: Diskvalifikován

  218. Jumping 2 : 11/31, 41.2 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  219. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  220. Jump Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  221. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  223. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  224. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  225. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován