Cz En

008519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Kudrová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Infernal Dancer z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  2. Czech Imp Jump Large: 5/23, 22.61 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. Jumping 1 - Large: 4/22, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  4. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  5. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  6. 1. Zkouška LA2: 1/10, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  7. 2. Zkouška LA2: 1/10, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  8. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  9. Zkouška LA1 I: 1/11, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. Zkouška LA1 II: 3/11, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Zkouška LA1 III: 5/11, 36.23 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  12. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  13. Agility neděle L: 12/34, 45.37 s, 9.37 tr. b., 3.61 m/s

  14. Agility sobota L: 10/29, 44.55 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  15. Jumping neděle L: 22/31, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Jumping sobota L: 3/31, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. ZkouškaLA1 neděle: 2/9, 29.01 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  18. ZkouškaLA1 sobota: 7/13, 31.51 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  19. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  20. LA1 I: 2/14, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  21. LA1 II: Diskvalifikován

  22. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. I. agility L: Diskvalifikován

  24. II. agility L: Diskvalifikován

  25. II. jumping L: 32/97, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  26. I. jumping L: Diskvalifikován

  27. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  28. II. zkouška L: 1/8, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  29. I. zkouška L: Diskvalifikován

  30. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  31. Druhá zkouška: 3/8, 31.09 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  32. První zkouška: 1/8, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  33. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  34. 1. Zkouška A1 L: 7/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  35. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  36. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  37. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  39. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  40. III. jumping L: 12/41, 44.91 s, 7.91 tr. b., 3.76 m/s

  41. II. jumping L: 9/43, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. I. jumping L: 26/43, 49.65 s, 28.65 tr. b., 2.92 m/s

  43. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  44. Agility Spokojeného psa L: 27/34, 34.03 s, 20.0 tr. b., 4.58 m/s

  45. Jacob & Joseph Jumping L: 24/33, 34.91 s, 12.91 tr. b., 3.52 m/s

  46. Jelenův Jumping L: 18/34, 36.09 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  47. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  48. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  49. Agility L: Diskvalifikován

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  53. agility L neděle: 22/34, 45.34 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  54. Jump L neděle: Diskvalifikován

  55. Zkouška A1 - neděle L: Diskvalifikován

  56. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  57. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  58. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  59. Neděle Zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  61. Sobota Jumping LA: 17/35, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  62. Sobota Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  64. III. jumping L: Diskvalifikován

  65. II. jumping L: Diskvalifikován

  66. I. jumping L: Diskvalifikován