Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L

  1. Datum: 13. 05. 2022
  2. Závod: Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022
  3. Rozhodčí: Mäkelä, Marko (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Monika Rylska Devongem Step Up 0 0 0.0 0.0 37.33 5.87 V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 37.52 5.84 V
3 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 38.48 5.69 V
4 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 39.94 5.48 V
5 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 40.4 5.42 V
6 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 41.08 5.33 V
7 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 41.54 5.27 V
8 011520 Anežka Štihlová Forbee Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.18 5.19 V
9 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 43.12 5.08 V
10 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 45.88 4.77 V
11 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 38.21 5.73 V
12 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 1 0.0 5.0 40.75 5.37 V
13 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 40.79 5.37 V
14 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka 1 0 0.0 5.0 41.54 5.27 V
15 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 1 0.0 5.0 43.71 5.01 V
16 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 46.41 4.72 V
17 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 37.7 5.81 VD
18 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 39.49 5.55 VD
19 005320 Jana Trojková One in a Beelion 1 1 0.0 10.0 42.24 5.18 VD
20 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 1 0.0 10.0 43.28 5.06 VD
21 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 1 1 0.0 10.0 47.39 4.62 VD
22 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 2 9.23 19.23 58.23 3.76 D
23 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different 3 1 0.0 20.0 42.76 5.12 D
24 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 4 0 0.0 20.0 43.46 5.04 D
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057520 Lucie Baláková Let's Rock Tracy Shepter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082919 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090918 Nikola Šemberová Breeze Bardi from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043121 Anna Siekelová As Fast As You Can Speed Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081320 Jitka Štichauerová Henri Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069621 František Kouba Isam Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085621 Martina Straková Jackaroo Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070421 Pavla Kasálková De Solo Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065620 Kateřina Gorná Daphne Ballyfair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026222 Michal Krejčí X’Bagheera Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061621 Michaela Radilová Lass DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094219 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Gerda Zemaityte Sabshai A'lee Sabshai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO