000520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Říhová, SPOLEK AGILITY KLUB TŘEBÍČ

    Arrow_down

Pes

  1. Cloud in the Sky Neverending Force, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  4. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  5. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  6. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  7. 1. zkouška A3 L: 1/3, 48.86 s, 16.86 tr. b., 3.93 m/s

  8. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  9. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  10. Agility L sobota: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3 sobota: 1/2, 50.78 s, 10.78 tr. b., 3.94 m/s

  12. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility I: Diskvalifikován

  14. Jumping I: 24/94, 32.48 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  15. Jumping II: 31/93, 40.75 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  16. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  17. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  18. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  20. Jumping I: 8/19, 26.1 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  21. Jumping II: 1/18, 23.78 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  22. Jumping Light: 8/21, 18.08 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  24. 1.zkouška LA2: 1/12, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  25. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  27. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  30. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  31. První zkouška: Diskvalifikován

  32. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  33. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  34. I. ZKOUŠKA A2 L: Diskvalifikován

  35. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  36. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška LA2: 8/14, 37.85 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  38. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  39. 1. Zkouška LA2: 4/8, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  40. 2. Zkouška LA2: 3/8, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  43. Druhá zkouška: 1/3, 30.19 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  44. První zkouška: Diskvalifikován

  45. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  46. III. Zkouška LA2: 2/8, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  47. II. Zkouška LA2: 1/8, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  48. I. Zkouška LA2: 2/8, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  49. Modrá - Trojzkoušky II, 12. 09. 2021

  50. 1. Zkouška LA2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  51. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  54. TRIAL I.: Diskvalifikován

  55. TRIAL II.: Diskvalifikován

  56. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  57. Agility I: Diskvalifikován

  58. Agility II: 52/99, 48.35 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  59. Jumping I: 48/100, 44.9 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  60. Jumping II: 45/101, 36.49 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  61. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  62. TRIAL I.: Diskvalifikován

  63. TRIAL II.: 4/6, 37.0 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  64. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  65. 1. zkouška LA2 SO: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška LA2 SO: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška LA2 SO: 3/6, 35.61 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  68. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  69. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  70. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  71. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  72. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  73. TRIAL I.: 1/4, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  74. TRIAL II.: 1/4, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  75. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  76. Druhá zkouška: 6/8, 41.84 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  77. První zkouška: 1/8, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  78. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  79. Czech Imp Jump Large: 4/23, 22.46 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  80. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 - Large: 8/23, 42.62 s, 5.62 tr. b., 4.2 m/s

  82. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  83. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  86. Agility large: 7/12, 38.87 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  87. Jumping large: 2/12, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  88. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  90. Agility L: Diskvalifikován

  91. Jumping L: 3/12, 31.54 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  92. Zkouška LA2: 2/6, 33.3 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  93. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  94. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  98. 1. Zkouška LA1: 1/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  99. 2. Zkouška LA1: 2/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  101. Agility L: 16/33, 43.87 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  102. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA1: 8/16, 33.61 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  104. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  105. 1. Zkouška LA1: 5/10, 25.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  106. 2. Zkouška LA1: 3/10, 31.79 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  107. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  109. Druhá LA1: 1/5, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  110. První LA1 : 1/5, 28.7 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  111. Třetí LA1: 2/5, 35.77 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  112. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  113. Agility I: 24/80, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  114. Agility II: 27/73, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  115. Jumping I: 59/80, 42.92 s, 15.92 tr. b., 4.31 m/s

  116. Jumping II: Diskvalifikován

  117. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  118. Agility Trial I: 2/9, 24.97 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  119. Agility Trial II: 4/9, 35.79 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  120. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  121. 1. Zkouška LA1: 3/11, 29.09 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  122. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  123. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  124. Agility L sobota: 4/15, 37.87 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA1 sobota: 2/6, 31.82 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  127. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  128. 1. Zkouška LA1: 2/5, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  129. 2. Zkouška LA1: 1/5, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  130. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  131. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován