Cz En

082117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Nováková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Dion Hvězda Els, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  7. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. I. zkouška LA2: 3/14, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Agility 2: 6/40, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  12. Finále: Diskvalifikován

  13. Jumping 1: Diskvalifikován

  14. Jumping 2: Diskvalifikován

  15. Zkouška: Diskvalifikován

  16. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  17. Agility LA: Diskvalifikován

  18. Agility LA: Diskvalifikován

  19. Jumping LA: Diskvalifikován

  20. Jumping LA: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA1: 2/10, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  22. Zkouška LA1: 2/10, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  23. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  24. TRIAL III. LA1: 3/10, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  25. TRIAL II. LA1: 1/10, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  26. TRIAL I. LA1: 3/10, 26.77 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  27. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  28. Agility Trial I: 1/14, 27.95 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Agility Trial III: 2/14, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  32. LA1 - druhá: 2/15, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. LA1 - první: Diskvalifikován

  34. LA1 - třetí: 1/15, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  36. Agility L: Diskvalifikován

  37. Jumping L: Diskvalifikován

  38. Super Fin J L: 11/14, 34.54 s, 10.54 tr. b., 4.4 m/s

  39. Zkouška LA1: 1/10, 31.47 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  40. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  41. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. 2.Zkouška LA1: 1/10, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  43. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  45. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  46. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  47. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  48. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  51. Jumping III L: Diskvalifikován

  52. Jumping II L: Diskvalifikován

  53. Jumping I L: Diskvalifikován

  54. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  55. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  56. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  57. ZkA. I. LA1: 3/9, 42.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  58. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  59. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  62. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  65. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  66. 1. Zkouška LA1: 6/20, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  67. 2. Zkouška LA1: 10/20, 27.46 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s