Cz En

082117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Nováková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Dion Hvězda Els, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN L: 4/30, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. ZkA. III. LA3: 2/9, 40.98 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  5. ZkA. II. LA3: 2/9, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  6. ZkA. I. LA3: 2/9, 41.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  7. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  8. Agility I: 19/96, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. Agility II: 10/91, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  10. Jumping I: 44/94, 37.65 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  13. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: 11/63, 18.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  14. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  15. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 33/75, 46.57 s, 19.57 tr. b., 3.8 m/s

  16. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  17. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 25/76, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  18. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 39/106, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  19. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  20. QA1 Agility: 43/108, 48.54 s, 13.95 tr. b., 4.53 m/s

  21. QA2 Agility: 42/107, 45.94 s, 13.36 tr. b., 4.77 m/s

  22. QA3 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ2 Jumping: 52/108, 46.32 s, 14.52 tr. b., 4.75 m/s

  25. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  26. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  27. AGILITY L: 4/28, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. JUMPING L: Diskvalifikován

  29. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  30. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  31. 1. Zkouška LA3: 2/13, 43.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  32. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška LA3: 1/13, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  34. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  35. Jumping LA: 11/23, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  37. 1. Zkouška LA3: 5/11, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  38. 2. Zkouška LA3: 6/11, 47.67 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  39. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  40. TRIAL I.: 5/10, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. TRIAL II.: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  43. TRIAL I.: Diskvalifikován

  44. TRIAL II.: Diskvalifikován

  45. TRIAL III.: Diskvalifikován

  46. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  47. Agility Open L: 7/19, 42.12 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  48. Jumping Open L: 8/19, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  49. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  51. Agility L: 10/22, 37.37 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  52. Jumping L: 10/22, 36.63 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  53. Zkouška LA3: 4/12, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  54. Rohatec - Podzimní Jumpingy, 19. 09. 2021

  55. GranCann jump L: 1/9, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. Jump o Bízovic lahvinku L: 2/9, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  57. Jump o Canvit L: 4/9, 38.37 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  59. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  62. Agility Brut L: 3/29, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  63. Demi Z LA3: Diskvalifikován

  64. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  65. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  66. Jumping II L: 3/7, 35.63 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  67. Jumping I L: 6/7, 37.51 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  68. Jumping spec. L: 2/7, 26.97 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  69. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  70. TRIAL I.: 3/6, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. TRIAL II.: 3/6, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  72. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  73. TRIAL I.: 1/5, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  74. TRIAL II. : 2/5, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  75. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  76. Agility I: 40/103, 46.52 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  77. Agility II: Diskvalifikován

  78. Jumping I: Diskvalifikován

  79. Jumping II: Diskvalifikován

  80. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  81. TRIAL I.: Diskvalifikován

  82. TRIAL II.: 3/14, 40.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  83. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  84. Agility Trial II: Diskvalifikován

  85. Aility Trial I: 4/6, 43.82 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  86. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  87. Canviťácký jumping L: 3/23, 29.08 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  88. Husse jumping L: 7/24, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  89. Stávečkovo jumping L: 11/24, 36.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  90. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. Jumping L: 2/11, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  93. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  95. Agility Individual: 43/106, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  96. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  97. Jumping Individual: Diskvalifikován

  98. Jumping Squads as Individual: 21/108, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  99. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  100. Agility Open: 2/27, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  101. Agility Trial: 3/6, 41.85 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  102. Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  104. Agility L: 13/33, 41.66 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  105. Jumping L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  108. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA3: 6/16, 37.48 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: 7/73, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  114. Jumping I: 52/80, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. Jumping II: 32/79, 42.49 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  116. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  117. 1. Zkouška LA3: 1/7, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  118. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  120. Agility LA neděle: 4/34, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  121. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  122. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  123. Jumping LA sobota: 10/42, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  124. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA3 sobota: 7/21, 45.38 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  126. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  127. ZkA I: Diskvalifikován

  128. ZkA II: Diskvalifikován

  129. ZkA III: 4/11, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  130. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  131. Jumping Open: 2/26, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  132. ZkA I: Diskvalifikován

  133. ZkA II: Diskvalifikován

  134. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  135. Agility L: 4/32, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Finále L Jump.: Diskvalifikován

  137. Jumping L: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  140. LA2 - druhá: 3/9, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  141. LA2 - první: 1/9, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  142. LA2 - třetí: 1/9, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  143. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  144. Zk agility I: 2/11, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  145. Zk agility II: Diskvalifikován

  146. Zk agility III: Diskvalifikován

  147. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  148. 1. Zkouška LA2: 1/13, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  149. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  151. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška LA2: 1/14, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  153. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  154. 1. Zkouška LA2: 6/19, 30.26 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  155. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  157. LA2_1: Diskvalifikován

  158. LA2_2: Diskvalifikován

  159. LA2_3: Diskvalifikován

  160. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  161. Agility Trial I: 1/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  162. Agility Trial II: Diskvalifikován

  163. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  164. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  165. 1. Zkouška LA2: 7/15, 31.31 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  166. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  168. AGILITY: 20/49, 39.45 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  169. JUMPING: Diskvalifikován

  170. LA2: 2/10, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  171. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  172. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  176. Agility I: Diskvalifikován

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Jumping I: Diskvalifikován

  179. Jumping II: Diskvalifikován

  180. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  181. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. I. zkouška LA2: 3/14, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  183. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  184. Agility 1: Diskvalifikován

  185. Agility 2: 6/40, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  186. Finále: Diskvalifikován

  187. Jumping 1: Diskvalifikován

  188. Jumping 2: Diskvalifikován

  189. Zkouška: Diskvalifikován

  190. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  191. Agility LA: Diskvalifikován

  192. Agility LA: Diskvalifikován

  193. Jumping LA: Diskvalifikován

  194. Jumping LA: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1: 2/10, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  196. Zkouška LA1: 2/10, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  197. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  198. TRIAL III. LA1: 3/10, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  199. TRIAL II. LA1: 1/10, 28.79 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  200. TRIAL I. LA1: 3/10, 26.77 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  201. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  202. Agility Trial I: 1/14, 27.95 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  203. Agility Trial II: Diskvalifikován

  204. Agility Trial III: 2/14, 30.27 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  205. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  206. LA1 - druhá: 2/15, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. LA1 - první: Diskvalifikován

  208. LA1 - třetí: 1/15, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  209. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  210. Agility L: Diskvalifikován

  211. Jumping L: Diskvalifikován

  212. Super Fin J L: 11/14, 34.54 s, 10.54 tr. b., 4.4 m/s

  213. Zkouška LA1: 1/10, 31.47 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  214. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  215. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  216. 2.Zkouška LA1: 1/10, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  217. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  219. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  220. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  221. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  222. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  224. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  225. Jumping III L: Diskvalifikován

  226. Jumping II L: Diskvalifikován

  227. Jumping I L: Diskvalifikován

  228. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  229. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  230. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  231. ZkA. I. LA1: 3/9, 42.15 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  232. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  233. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  234. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  235. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  236. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  238. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  239. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  240. 1. Zkouška LA1: 6/20, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  241. 2. Zkouška LA1: 10/20, 27.46 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s