Cz En

025419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Tomanková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A Imperia The Maze Runner, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: 3/4, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads as Individual: 57/108, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  9. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  10. Agility Large: 10/26, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  11. Jumping Large: 9/28, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  12. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  14. II. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  15. I. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  16. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  17. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  18. 2. Jumping L: 11/24, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  19. Agility L: 9/25, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  20. Agility L: Diskvalifikován

  21. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: 6/73, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Jumping I: 51/80, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: 1/9, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  29. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  30. Agility Trial I: 1/8, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  33. TRIAL I.: Diskvalifikován

  34. TRIAL II.: Diskvalifikován

  35. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  36. TRIAL I.: 3/5, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  37. TRIAL II.: 4/5, 27.0 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  38. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  39. ZkA I: Diskvalifikován

  40. ZkA II: Diskvalifikován

  41. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  42. Agility LA: Diskvalifikován

  43. Jumping LA: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  46. ZkA I: Diskvalifikován

  47. ZkA II: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  49. ZkA I: 6/16, 30.45 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  50. ZkA II: 1/16, 28.06 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  51. ZkA III: 7/16, 36.11 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  52. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  53. Agility Open A1: 2/7, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  54. ZkA I: Diskvalifikován

  55. ZkA II: Diskvalifikován

  56. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  57. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  58. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  59. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  60. Agility Zk I: 6/18, 36.43 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  61. Agility Zk II: Diskvalifikován

  62. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  63. Agility Large: Diskvalifikován

  64. Jumping Large: 10/25, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  65. Zkouška LA1: 1/9, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  67. Zkouška II. LA1: 2/4, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  68. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  69. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  70. Jumping L: 12/32, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  71. Zkouška II. LA1: 2/10, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  72. Zkouška I. LA1: 4/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s