Cz En

025419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Tomanková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A Imperia The Maze Runner, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II. : 2/3, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  4. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  5. AGILITY II L: 4/12, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.67 m/s

  6. AGILITY I L: Diskvalifikován

  7. FNINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška A2 L: 1/3, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  9. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  10. AGILITY II L: 2/16, 41.24 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  11. AGILITY I L: 1/17, 39.74 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  12. FINÁLE - jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška A2 L: 4/6, 31.58 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  14. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: Diskvalifikován

  17. Jumping I: Diskvalifikován

  18. Jumping II: 22/101, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  19. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  20. Trial I.: 2/9, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  21. Trial II.: 1/9, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  22. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  23. TRIAL I.: Diskvalifikován

  24. TRIAL II.: 1/3, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  26. Trial I.: 1/3, 50.67 s, 11.67 tr. b., 3.65 m/s

  27. Trial II.: 2/3, 33.3 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  29. TRIAL I.: Diskvalifikován

  30. TRIAL II.: 3/4, 36.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  32. Agility Individual: Diskvalifikován

  33. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Jumping Individual: Diskvalifikován

  35. Jumping Squads as Individual: 57/108, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  37. Agility Large: 10/26, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Jumping Large: 9/28, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  39. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  41. II. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  42. I. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  43. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  44. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping L: 11/24, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Agility L: 9/25, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  47. Agility L: Diskvalifikován

  48. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: 6/73, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  51. Jumping I: 51/80, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  52. Jumping II: Diskvalifikován

  53. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: 1/9, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  56. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  57. Agility Trial I: 1/8, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován

  59. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  60. TRIAL I.: Diskvalifikován

  61. TRIAL II.: Diskvalifikován

  62. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  63. TRIAL I.: 3/5, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  64. TRIAL II.: 4/5, 27.0 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  65. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  66. ZkA I: Diskvalifikován

  67. ZkA II: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  69. Agility LA: Diskvalifikován

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  72. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  73. ZkA I: Diskvalifikován

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  76. ZkA I: 6/16, 30.45 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  77. ZkA II: 1/16, 28.06 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  78. ZkA III: 7/16, 36.11 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  79. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  80. Agility Open A1: 2/7, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. ZkA I: Diskvalifikován

  82. ZkA II: Diskvalifikován

  83. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  84. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  85. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  86. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  87. Agility Zk I: 6/18, 36.43 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  88. Agility Zk II: Diskvalifikován

  89. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  90. Agility Large: Diskvalifikován

  91. Jumping Large: 10/25, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Zkouška LA1: 1/9, 35.17 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  93. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  94. Zkouška II. LA1: 2/4, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  96. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  97. Jumping L: 12/32, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  98. Zkouška II. LA1: 2/10, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  99. Zkouška I. LA1: 4/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s