Cz En

071116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Terčová, Plzeňský pes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Libby Granting Pleasure, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  2. 1. Zkouška LA3: 3/13, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: 3/13, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. 3. Zkouška LA3: 2/13, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  5. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  6. 1. Zkouška LA3: 3/10, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. 2. Zkouška LA3: 4/10, 43.15 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  8. 3. Zkouška LA3: 4/10, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  9. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  10. Zkouška LA3 I.: 2/8, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. Zkouška LA3 II.: 1/8, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. Zkouška LA3 III.: Diskvalifikován

  13. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  14. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Jumping I L: 4/10, 41.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  17. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  18. Agility 1 L: 32/119, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. Agility 2 L: 51/115, 46.49 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  20. Agility 3 L: Diskvalifikován

  21. Agility 4 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 1 L: 29/104, 48.83 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. Jumping 2 L: 7/84, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  24. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  25. Agility 1 L: 17/82, 40.08 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  26. Agility 2 L: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 L: 11/83, 41.56 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  28. Jumping 2 L: 14/82, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  29. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  30. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška LA3: 1/10, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  32. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  33. 1. Agility L: Diskvalifikován

  34. 1. Jumping L: 6/37, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  35. 2. Agility L: 9/33, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  36. 2. Jumping L: 3/33, 20.03 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  37. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  38. 1. Zkouška LA3: 3/13, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  39. 2. Zkouška LA3: 3/15, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  40. 3. Zkouška LA3: 2/14, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  41. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  42. 1. Zkouška LA3: 7/15, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  43. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška LA3: 4/15, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  45. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  46. 1. Zkouška LA3: 4/19, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  47. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: 1/25, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  52. Zkouška LA3: 2/9, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  53. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  54. 1. Zkouška LA3: 1/16, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  55. 2. Zkouška LA3: 5/16, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  56. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  57. Agility Individual: Diskvalifikován

  58. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  59. Jumping Individual: 31/108, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  60. Jumping Squads as Individual: 40/108, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  61. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  62. Jumping: 2/33, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  63. Zkouška 1: 2/15, 40.03 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  64. Zkouška 2: Diskvalifikován

  65. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  66. 1. Zkouška LA3: 8/12, 36.11 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  67. 2. Zkouška LA3: 1/10, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  68. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  69. 1. Jumping L: 3/21, 23.58 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  70. 1. Zkouška LA3: 3/11, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. 2. Jumping L: 1/20, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  72. 2. Zkouška LA3: 3/11, 40.52 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  73. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  74. LA3 I: 6/11, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. LA3 II: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  76. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  77. I. agility L: Diskvalifikován

  78. II. agility L: Diskvalifikován

  79. II. jumping L: 1/97, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  80. I. jumping L: 6/97, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  81. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  82. Agility Spokojeného psa L: 5/34, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  83. Jacob & Joseph Jumping L: 2/33, 20.22 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  84. Jelenův Jumping L: 17/34, 31.75 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  85. PhysioDOG Agility L: 2/34, 42.95 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  86. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  87. Agility Finále L_neděle: Diskvalifikován

  88. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  89. Jumping L_neděle: Diskvalifikován

  90. Jumping L_sobota: 3/37, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. LA3_neděle: Diskvalifikován

  92. LA3_sobota: Diskvalifikován

  93. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  94. Zkouška1 LA3: 9/13, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  95. Zkouška2 LA3: 1/13, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  96. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  97. Zkouška1 LA3: 2/13, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  98. Zkouška2 LA3: Diskvalifikován

  99. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  100. Agility Open: 10/125, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  101. Agility Squads as Individual: 30/137, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Jumping Open: 41/136, 41.73 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  103. Jumping Squads as Individual: 41/138, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  105. LA3_1: 2/15, 43.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  106. LA3_2: Diskvalifikován

  107. LA3_3: Diskvalifikován

  108. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  109. Agility 1: Diskvalifikován

  110. Agility 2: Diskvalifikován

  111. Agility 3: 67/177, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  112. Agility 4: 11/181, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: Diskvalifikován

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  117. 2. Jumping L: 3/27, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  118. Zkouška LA3 I: 2/17, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  119. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  120. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  121. 1. Zkouška - LA3: 1/5, 35.92 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  122. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  123. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  124. QA4 Agility: Diskvalifikován

  125. QA5 Agility: 24/96, 42.96 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. QA6 Agility: 8/93, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  127. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  128. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  129. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  130. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  131. Zkouška LA3 I: 2/9, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  132. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  134. QA1 agility: 6/123, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  135. QA2 agility: 63/120, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  136. QA3 agility: Diskvalifikován

  137. QJ1 jumping: 10/123, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  138. QJ2 jumping: 55/122, 35.6 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  140. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  141. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 9/63, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  142. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 5/28, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  143. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  144. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  145. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  146. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 5/175, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  147. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  148. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 66/170, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  149. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  150. Agility I: 39/167, 41.59 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  151. Agility II: 44/165, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  152. Jumping I: 17/169, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  153. Jumping II: Diskvalifikován

  154. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  155. LA3 I.: 2/19, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  156. LA3 II.: Diskvalifikován

  157. LA3 III.: Diskvalifikován

  158. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  159. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  160. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Jumping: 6/40, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  164. Zkouška: 3/21, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  165. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  166. II. zkouška LA3: 1/28, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  167. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  168. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  169. Agility: 2/28, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  170. Jumping: Diskvalifikován

  171. Zkouška: Diskvalifikován

  172. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  173. II. zkouška LA3: 4/18, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  174. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  175. I. zkouška LA3: 2/18, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  176. I. zkouška LA3: 3/19, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  177. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  178. Agility 1 L: Diskvalifikován

  179. Agility 2 L: 5/27, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  180. Jumping 1 L: 6/28, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  181. Jumping 2 L: 3/28, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  182. Jumping 3 L: 4/28, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  183. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  185. Zkouška III. LA3: 1/22, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  186. Zkouška II. LA3: 7/22, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  187. Zkouška I. LA3: 2/22, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  188. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  189. AGILITY: 2/39, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  190. AGILITY: 4/31, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  191. JUMPING: 4/31, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  192. JUMPING: 4/38, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  193. LA3: 1/21, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  194. LA3: 3/18, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  195. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  196. Agility: Diskvalifikován

  197. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  198. Jumping: 26/97, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  199. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  200. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  201. Agility 1: Diskvalifikován

  202. Agility 2: 36/217, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  203. Agility 4: 14/191, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  204. Agility Trial: 19/104, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  205. Jumping 1: Diskvalifikován

  206. Jumping 2: Diskvalifikován

  207. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  208. QA4 Agility: Diskvalifikován

  209. QA5 Agility: Diskvalifikován

  210. QA6 Agility: 11/88, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  211. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  213. QJ6 Jumping: 33/77, 36.05 s, 6.05 tr. b., 4.83 m/s

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  215. QA1 agility: Diskvalifikován

  216. QA2 agility: 53/125, 48.56 s, 12.56 tr. b., 4.24 m/s

  217. QA3 agility: Diskvalifikován

  218. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  219. QJ2 jumping: 34/126, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  220. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  221. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  222. Agility A2A3: Diskvalifikován

  223. Agility Squads as individual: 34/157, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  224. Jumping A2A3: 35/113, 40.78 s, 5.78 tr. b., 4.46 m/s

  225. Jumping Squads as Individual: 79/162, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  226. Power & Speed A2A3: 6/100, 21.73 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  227. Special Agility: 43/159, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  228. Special Jumping: 12/153, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  229. Tachyon Trophy A2A3: 6/106, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  231. I Agility Open: 32/139, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  232. II Agility Open: 18/137, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  233. II Jumping Open: 3/135, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  234. I Jumping Open: 23/139, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  235. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  236. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  237. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  238. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  239. Zkoukša 1 LA3: 3/20, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  240. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  241. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  242. AGILITY: Diskvalifikován

  243. AGILITY: Diskvalifikován

  244. JUMPING: 8/49, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  245. JUMPING: Diskvalifikován

  246. LA3: 3/24, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  247. LA3: 6/23, 39.27 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  248. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  249. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  250. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  251. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  252. Agility: 6/50, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  253. Agility: Diskvalifikován

  254. Finále: Diskvalifikován

  255. Jumping: 18/51, 36.68 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  256. Jumping: Diskvalifikován

  257. Zkouška LA3: 6/23, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  259. 1. zkouška LA3: 3/20, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  260. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  262. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  263. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  264. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  265. Agility: Diskvalifikován

  266. Jumping: 4/50, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  267. Zkouška LA3: 8/21, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  268. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  269. Agility LA sobota: 13/60, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  270. Jumping LA neděle: 18/62, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  271. Jumping LA sobota: 4/59, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  272. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA3 neděle: 8/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  274. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  275. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  276. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  277. 2. zkouška LA3: 7/22, 40.19 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  278. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  279. II. zkouška LA3: 1/24, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  280. I. zkouška LA3: 1/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  281. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  282. Agility: 4/44, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  283. Jumping: Diskvalifikován

  284. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  285. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  286. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  287. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  288. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  290. 1. zkouška LA3: 7/25, 43.29 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  291. 2. zkouška LA3: 1/25, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  292. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  293. Agility LA sobota: 6/60, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  294. Jumping LA neděle: 18/58, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  295. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  296. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  297. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  298. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  299. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  300. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  301. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  302. I. zkouška LA3: 7/28, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  303. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  305. 1. zkouška LA3: 3/22, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  306. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  307. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  308. AGILITY: 5/38, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  309. AGILITY: Diskvalifikován

  310. JUMPING: 2/38, 27.14 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  311. JUMPING: 9/39, 32.96 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  312. LA3: 2/14, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  313. LA3: 3/13, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  314. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  315. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  316. Zkouška 2 - LA3: 2/15, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  317. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  318. Agility družstev: 13/88, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  319. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  320. Jumping družstev: Diskvalifikován

  321. Jumping jednotlivců: 47/87, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  322. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  323. Zkouška LA3: 6/26, 40.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  324. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  325. Agility 1: Diskvalifikován

  326. Agility 2: 31/216, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  327. Agility 3: Diskvalifikován

  328. Agility 4: Diskvalifikován

  329. Agility Trial: Diskvalifikován

  330. Jumping 1: Diskvalifikován

  331. Jumping 2: Diskvalifikován

  332. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  333. QA4 agility: Diskvalifikován

  334. QA5 agility: Diskvalifikován

  335. QA6 agility: Diskvalifikován

  336. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  337. QJ5 jumping: 33/91, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  338. QJ6 jumping: 12/76, 37.51 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  339. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  340. 1Q Jumping: 42/157, 32.76 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  341. 2Q Agility: 10/157, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  342. 3Q Finále: Diskvalifikován

  343. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  344. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  345. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  346. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 31/121, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  347. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  348. QA1 agility: Diskvalifikován

  349. QA2 agility: Diskvalifikován

  350. QA3 agility: Diskvalifikován

  351. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  352. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  353. QJ3 jumping: 36/118, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  354. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  355. Zkouška LA3: 3/13, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  356. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  357. III. zkouška LA3: 2/13, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  358. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  359. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  360. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  361. I. zkouška LA3: 3/13, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  362. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  363. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  364. Agility 1: 27/128, 42.72 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  365. Agility 2: 12/128, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  366. Jumping 1: 6/128, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  367. Jumping 2: Diskvalifikován

  368. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  369. Agility: 14/39, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  370. Agility: Diskvalifikován

  371. Fun Jumping: 12/31, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  372. Fun Jumping: Diskvalifikován

  373. Jumping: 3/36, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  374. Jumping: 30/39, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  375. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  376. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  377. AGILITY: 5/57, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  378. AGILITY: Diskvalifikován

  379. JUMPING: Diskvalifikován

  380. JUMPING: Diskvalifikován

  381. LA3: 11/25, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  383. 1. ZK LA2: 1/29, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  384. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  385. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  386. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  387. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  388. Heroutice, 3. běh: 2/19, 36.94 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  389. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  390. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  391. Zkouška 2 LA2: 7/33, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  392. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  393. Zkouška 1 LA2: 1/39, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  394. Zkouška 2 LA2: 1/39, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  395. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  396. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  397. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  398. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  399. ZkA. II. LA1: 1/13, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  400. ZkA. I. LA1: 1/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  401. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  402. 1. ZK LA1: 4/14, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  403. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  404. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  405. Agility LA sobota: 12/63, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  406. Jumping LA neděle: 11/63, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  407. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  408. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  409. Zkoušky LA1 neděle: 5/9, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  410. Zkoušky LA1 sobota: 3/9, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s