Cz En

QJ6 Jumping

  1. Datum: 05. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.51 s
  6. Maximální čas: 79.03 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 5.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 34.36 5.91 V V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 34.47 5.89 V V
3 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 35.03 5.8 V V
4 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 35.12 5.78 V V
5 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 35.24 5.76 V V
6 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 35.52 5.72 V V
7 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.55 5.71 V V
8 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 35.56 5.71 V V
9 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.84 5.66 V V
10 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 36.55 5.55 V V
11 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 37.07 5.48 V V
12 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.24 5.45 V V
13 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 37.3 5.44 V V
14 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 37.35 5.44 V V
15 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 37.7 5.38 V V
16 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.75 5.38 V V
17 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.76 5.38 V V
18 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 37.81 5.37 V V
19 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 37.88 5.36 V V
20 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.1 5.33 V V
21 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 38.53 5.27 V V
22 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.39 5.15 V V
23 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 2.66 2.66 42.17 4.81 V V
24 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 34.78 5.84 V V
25 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 1 0 0.0 5.0 34.97 5.8 V V
26 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 1 0 0.0 5.0 35.56 5.71 V V
27 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 36.75 5.52 V V
28 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 37.32 5.44 V V
29 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 37.41 5.43 V V
30 015519 Eliška Vernerová #thepupu 1 0 0.0 5.0 37.9 5.36 V V
31 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 38.35 5.29 V V
32 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 1 0.0 5.0 39.3 5.17 V V
33 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.36 5.36 39.87 5.09 V V
34 034017 Petra Kolegarová Buddy 1 0 0.82 5.82 40.33 5.03 V V
35 065917 Vladimír Macura Meggie 0 1 1.18 6.18 40.69 4.99 VD VD
36 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 1.41 6.41 40.92 4.96 VD VD
37 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 0 1.76 6.76 41.27 4.92 VD VD
38 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 1 0 4.69 9.69 44.2 4.59 VD VD
39 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 2 0 0.0 10.0 34.33 5.91 VD VD
40 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 2 0 0.0 10.0 34.55 5.88 VD VD
41 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 36.14 5.62 VD VD
42 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 1 0.0 10.0 39.38 5.15 VD VD
43 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 1 1 3.55 13.55 43.06 4.71 VD VD
44 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 3 0 0.0 15.0 34.95 5.81 VD VD
45 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 3 0 0.0 15.0 37.39 5.43 VD VD
46 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 2 1 1.61 16.61 41.12 4.94 D D
47 075219 Nicoll Palečková Dasty 1 0 20.55 25.55 60.06 3.38 D D
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO