Cz En

068220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Vitulová, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Allow Diamond Devil, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 28/65, 42.18 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: 7/63, 15.01 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 18/97, 39.49 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 26/75, 32.56 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 3/106, 32.24 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  9. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  10. Agility L: 1/22, 35.47 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  11. Jumping 2 L: 11/22, 34.09 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  14. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  17. QA1 Agility: 35/108, 38.79 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  18. QA2 Agility: 33/107, 37.9 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  19. QA3 Agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: 7/108, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  22. QJ3 Jumping: 5/104, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  23. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  24. Agility L: 11/21, 40.66 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  25. Jumping L: 3/23, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  26. Zkouška LA3: 2/7, 43.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  27. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  28. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 - L: 5/16, 33.97 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  30. Jumping 3 - L: 9/16, 35.47 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  32. FINÁLE L: Diskvalifikován

  33. neděle Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  34. neděle LA3: 3/12, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  35. Sobota Jumping2+3 L: 3/17, 34.7 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  36. sobota LA3 I: Diskvalifikován

  37. sobota LA3 II: 7/10, 40.64 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  39. Sobota Jumping2+3 L: 2/22, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  40. Sobota LA3 I.: Diskvalifikován

  41. Sobota LA3 II.: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  43. Agility I 600: Diskvalifikován

  44. Agility II 600: Diskvalifikován

  45. Agility III 600: Diskvalifikován

  46. Jumping I 600: Diskvalifikován

  47. Jumping II 600: 21/37, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  48. Jumping III 600: Diskvalifikován

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  50. Jumping 2+3 L: 4/21, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  51. LA3 So I: 1/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  52. LA3 So II: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  54. Czech Imp Jump Large: 7/33, 25.49 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  55. Jumping 1 - Large: 3/34, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  56. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  57. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  58. Agility Spokojenypes.cz L: 7/25, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  59. Jelení Agility L: 11/26, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  60. Jumping L: 4/28, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  61. Jumping Short L: 13/27, 21.45 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  62. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  63. Czech Imp Jump Large: 4/36, 21.09 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  64. Jumping 1 - Large: 15/36, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  65. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  66. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  67. Agility Open L: 21/38, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  68. Jumping L: 16/38, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  69. Jumping L neděle : 19/35, 37.7 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. Zkouška LA3: 12/24, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  71. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  72. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  73. Czech Imp Jump Large: 8/46, 19.56 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  74. Jumping 1 - Large: 1/48, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  75. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  77. Agility L: 6/32, 39.97 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  78. Jumping L: Diskvalifikován

  79. LA3: 5/17, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  80. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  81. 1. Agility L: 3/17, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  82. 1. Jumping L: 1/18, 24.43 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  83. 2. Agility L: 6/18, 24.08 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  84. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  85. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  86. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA3: 1/8, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  88. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  90. LA3 I.: Diskvalifikován

  91. LA3 II.: 3/5, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  92. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  93. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: 1/34, 37.02 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  94. Jumping FirstAnimal L: 8/35, 32.78 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  95. Zkouška A3 Josera L: 3/13, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  96. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  97. Agility L: 7/24, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  98. Agility Large: 5/24, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Jumping Large: 8/24, 34.58 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  101. Zkouška LA3: 7/11, 38.68 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  102. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  103. Agility L: 3/22, 34.04 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  104. Jumping L: Diskvalifikován

  105. Neděle Agility L: 6/21, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  106. Neděle Jumping L: 7/20, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  107. Neděle Zkouška L3: 1/8, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  108. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  110. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 1/20, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  111. Agility Spokojenypes.cz L: 1/20, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  112. Jelení Jumping Short L: 8/20, 19.01 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  113. PetExpert Jumping L: 7/21, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  114. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  115. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  118. 1. Zkouška LA3: 5/13, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  119. 2. Zkouška LA3: 5/13, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  120. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  122. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  123. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška LA3: 1/5, 42.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  125. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  126. 1. Zkouška LA2: 1/8, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  127. 2. Zkouška LA2: 2/8, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  128. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  129. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  130. 1. Zkouška LA2: 1/5, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  131. 2. zkouška LA2: 1/5, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  132. Jumping II L: Diskvalifikován

  133. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  134. 1. zkouška LA2: 1/6, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  135. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  137. Agility 1 L: Diskvalifikován

  138. Agility 2 L: 16/71, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  139. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  140. Jumping 2 L: 28/82, 32.47 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  141. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  142. 1. zkouška A2 L: 1/9, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  143. 1. zkouška A2 L: 1/9, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  144. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  146. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  147. 1. Zkouška LA2: 1/2, 30.59 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  148. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  150. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  151. 1. Zkouška LA2: 1/8, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  152. 2. Jumping L: 5/14, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  153. 2. Zkouška LA2: 1/8, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  154. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  155. 1. Agility L: 5/37, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  156. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  157. 2. Agility L: 3/33, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  158. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  159. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  160. 1. Zkouška LA1: 1/16, 27.52 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  161. 2. Zkouška LA1: 1/16, 30.58 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  162. 3. Zkouška LA1: 1/16, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  163. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  164. 1. Zkouška LA1: 1/15, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  165. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  168. 1. Zkouška LA1: 4/15, 28.54 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  169. 2. Zkouška LA1: 5/15, 30.02 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  170. 3. Zkouška LA1: 3/15, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s