Cz En

049919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Samuel Štoudek

    Člen KA

Pes

  1. Valery Tender Flash, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility I: 26/64, 41.61 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 4/65, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. QA4 Agility: Diskvalifikován

  8. QA5 Agility: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  13. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  14. Agility I: 49/96, 65.18 s, 59.18 tr. b., 3.38 m/s

  15. Agility II: 53/91, 35.92 s, 20.0 tr. b., 5.99 m/s

  16. Jumping I: 59/94, 32.84 s, 25.0 tr. b., 5.97 m/s

  17. Jumping II: 46/93, 47.66 s, 30.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  20. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  21. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  22. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 16/101, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  23. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 36/76, 38.1 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  24. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 56/106, 33.76 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  25. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  26. QA1 Agility: Diskvalifikován

  27. QA2 Agility: 57/107, 39.22 s, 30.0 tr. b., 5.58 m/s

  28. QA3 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  30. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  32. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  33. Agility LA: 9/21, 33.26 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  34. Jumping LA: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA2: 3/7, 36.06 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  36. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  37. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA2: 2/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  39. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  40. Agility I: Diskvalifikován

  41. Agility II: Diskvalifikován

  42. Agility III: 3/15, 40.5 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  43. Jumping I: 3/14, 35.09 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  44. Jumping II: Diskvalifikován

  45. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  46. TRIAL I.: Diskvalifikován

  47. TRIAL II.: 1/11, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  48. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  49. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA2: 3/11, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  51. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  52. Czech Imp Jump Large: 16/33, 26.29 s, 5.29 tr. b., 5.33 m/s

  53. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  55. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  59. Agility Trial I: 1/2, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  60. Agility Trial II: 1/2, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  61. Agility Trial III: Diskvalifikován

  62. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  63. TRIAL I.: 2/9, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  64. TRIAL II.: 3/9, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. TRIAL III.: Diskvalifikován

  66. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: 1/7, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  69. Agility Trial III: Diskvalifikován

  70. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  71. Agility LA: Diskvalifikován

  72. Jumping LA: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA1: 1/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  74. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: 24/100, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  80. Agility LA: 4/12, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  81. Jumping LA: 8/13, 44.0 s, 16.0 tr. b., 4.18 m/s

  82. Zkouška LA1: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  83. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  84. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška LA1: 1/6, 27.1 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  86. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  87. Jumping Large: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1: 2/9, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  89. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  90. Agility J Individual: Diskvalifikován

  91. Agility Squads: 22/61, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  92. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  93. Jumping Squads: Diskvalifikován

  94. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  95. ZkA I: Diskvalifikován

  96. ZkA II: 2/4, 26.41 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  97. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  98. ZkA I: Diskvalifikován

  99. ZkA II: Diskvalifikován

  100. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  101. Jumping LA: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA1: 9/9, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  103. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  104. Trial I.: Diskvalifikován

  105. Trial II.: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  107. 4.studenecká: Diskvalifikován

  108. 5.studenecká: 6/17, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  109. 6.studenecká: 4/16, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  110. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  111. Zkouška I.: 2/15, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  112. Zkouška II: 5/15, 30.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  113. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  114. Agility L: Diskvalifikován

  115. Jumping L: 14/30, 42.89 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  116. Zkouška LA1: 4/8, 27.05 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  117. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  118. Jumping LA neděle: 16/38, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  119. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA1 neděle: 2/8, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  121. Zkouška LA1 sobota: 1/8, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  122. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  123. Zkouška I.: 1/13, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  124. Zkouška II.: 4/13, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  125. Zkouška III.: 5/13, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  126. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  127. Czech Imp Jump Large: 2/35, 19.81 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  128. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 - Large: 2/37, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s