Cz En

Samuel Štoudek

  1. Číslo: 004954
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 013215 (M), Nessie

  2. 049919 (ML), Valery Tender Flash

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  3. Agility II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  4. Jumping I, Valery Tender Flash: 24/100, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. Jumping II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  6. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  7. Agility LA, Valery Tender Flash: 4/12, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  8. Jumping LA, Valery Tender Flash: 8/13, 44.0 s, 16.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  10. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  11. 1. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 1/6, 27.1 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  13. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  14. Jumping Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 2/9, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  16. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  17. Agility J Individual, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  18. Agility Squads, Valery Tender Flash: 22/61, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  19. Jumping J Individual, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  20. Jumping Squads, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  21. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  22. ZkA I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  23. ZkA II, Valery Tender Flash: 2/4, 26.41 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  24. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  25. ZkA I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  26. ZkA II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  27. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  28. Jumping LA, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 9/9, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  31. Trial I., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  32. Trial II., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  34. 4.studenecká, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  35. 5.studenecká, Valery Tender Flash: 6/17, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  36. 6.studenecká, Valery Tender Flash: 4/16, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  37. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  38. Zkouška I., Valery Tender Flash: 2/15, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  39. Zkouška II, Valery Tender Flash: 5/15, 30.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  40. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  41. Agility L, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  42. Jumping L, Valery Tender Flash: 14/30, 42.89 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  43. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 4/8, 27.05 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  44. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  45. Jumping LA neděle, Valery Tender Flash: 16/38, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  46. Jumping LA sobota, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  47. Zkouška LA1 neděle, Valery Tender Flash: 2/8, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  48. Zkouška LA1 sobota, Valery Tender Flash: 1/8, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  50. Zkouška I., Valery Tender Flash: 1/13, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Zkouška II., Valery Tender Flash: 4/13, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  52. Zkouška III., Valery Tender Flash: 5/13, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  54. Czech Imp Jump Large, Valery Tender Flash: 2/35, 19.81 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  55. Jumping 1 - Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  56. Jumping 2 - Large, Valery Tender Flash: 2/37, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  57. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  58. Agility MA, Nessie: Diskvalifikován

  59. Jumping MA, Nessie: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA1, Nessie: Diskvalifikován

  61. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  62. 1. Zk MA1, Nessie: Diskvalifikován

  63. 2. Zk MA1, Nessie: Diskvalifikován

  64. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  65. Agility M, Nessie: Diskvalifikován

  66. Jumping I. M, Nessie: Diskvalifikován

  67. Jumping ll. M, Nessie: Diskvalifikován

  68. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  69. MA1 II neděle MA1, Nessie: 5/6, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  70. MA1 I neděle MA1, Nessie: Diskvalifikován

  71. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  72. Agility M M, Nessie: Diskvalifikován

  73. Jumping M M, Nessie: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA1 MA1, Nessie: Diskvalifikován

  75. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  76. Agility M, Nessie: Diskvalifikován

  77. Jumping II. M, Nessie: 12/14, 40.55 s, 13.55 tr. b., 3.67 m/s

  78. Jumping I. M, Nessie: Diskvalifikován