Cz En

Samuel Štoudek

  1. Číslo: 004954
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 01. 01. 2020
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 013215 (M), Nessie

  2. 049919 (L), Valery Tender Flash

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  2. LA Agility 1, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  3. LA Agility 3, Valery Tender Flash: 74/136, 58.8 s, 38.8 tr. b., 3.57 m/s

  4. LA Agility 4, Valery Tender Flash: 48/117, 40.96 s, 20.0 tr. b., 5.32 m/s

  5. LA Jumping 2, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  6. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  7. Agility I, Valery Tender Flash: 26/64, 41.61 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  8. Agility II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  9. Jumping I, Valery Tender Flash: 4/65, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  10. Jumping II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  11. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  12. QA4 Agility, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  13. QA5 Agility, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  14. QA6 Agility, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  15. QJ4 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  16. QJ5 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  17. QJ6 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  18. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  19. Agility I, Valery Tender Flash: 49/96, 65.18 s, 59.18 tr. b., 3.38 m/s

  20. Agility II, Valery Tender Flash: 53/91, 35.92 s, 20.0 tr. b., 5.99 m/s

  21. Jumping I, Valery Tender Flash: 59/94, 32.84 s, 25.0 tr. b., 5.97 m/s

  22. Jumping II, Valery Tender Flash: 46/93, 47.66 s, 30.0 tr. b., 4.62 m/s

  23. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  24. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  25. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  26. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  27. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Valery Tender Flash: 16/101, 32.71 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  28. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Valery Tender Flash: 36/76, 38.1 s, 20.0 tr. b., 5.77 m/s

  29. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Valery Tender Flash: 56/106, 33.76 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  30. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  31. QA1 Agility, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  32. QA2 Agility, Valery Tender Flash: 57/107, 39.22 s, 30.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. QA3 Agility, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  34. QJ1 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  35. QJ2 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  36. QJ3 Jumping, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  37. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  38. Agility LA, Valery Tender Flash: 9/21, 33.26 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  39. Jumping LA, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA2, Valery Tender Flash: 3/7, 36.06 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  41. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  42. 1. Zkouška LA2, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA2, Valery Tender Flash: 2/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  44. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  45. Agility I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  46. Agility II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  47. Agility III, Valery Tender Flash: 3/15, 40.5 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. Jumping I, Valery Tender Flash: 3/14, 35.09 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  49. Jumping II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  50. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  51. TRIAL I., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  52. TRIAL II., Valery Tender Flash: 1/11, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  53. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  54. 1. Zkouška LA2, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA2, Valery Tender Flash: 3/11, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  57. Czech Imp Jump Large, Valery Tender Flash: 16/33, 26.29 s, 5.29 tr. b., 5.33 m/s

  58. Jumping 1 - Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  59. Jumping 2 - Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  60. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  61. Agility Trial I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  63. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  64. Agility Trial I, Valery Tender Flash: 1/2, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  65. Agility Trial II, Valery Tender Flash: 1/2, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Agility Trial III, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  67. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  68. TRIAL I., Valery Tender Flash: 2/9, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  69. TRIAL II., Valery Tender Flash: 3/9, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. TRIAL III., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  71. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  72. Agility Trial I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  73. Agility Trial II, Valery Tender Flash: 1/7, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  74. Agility Trial III, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  75. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  76. Agility LA, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  77. Jumping LA, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 1/6, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  79. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  80. Agility I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  81. Agility II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  82. Jumping I, Valery Tender Flash: 24/100, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  83. Jumping II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  84. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  85. Agility LA, Valery Tender Flash: 4/12, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  86. Jumping LA, Valery Tender Flash: 8/13, 44.0 s, 16.0 tr. b., 4.18 m/s

  87. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  88. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  89. 1. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 1/6, 27.1 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  91. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  92. Jumping Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  93. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 2/9, 27.1 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  94. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  95. Agility J Individual, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  96. Agility Squads, Valery Tender Flash: 22/61, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  97. Jumping J Individual, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  98. Jumping Squads, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  99. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  100. ZkA I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  101. ZkA II, Valery Tender Flash: 2/4, 26.41 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  102. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  103. ZkA I, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  104. ZkA II, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  105. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  106. Jumping LA, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 9/9, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  109. Trial I., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  110. Trial II., Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  111. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  112. 4.studenecká, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  113. 5.studenecká, Valery Tender Flash: 6/17, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  114. 6.studenecká, Valery Tender Flash: 4/16, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.04 m/s

  115. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  116. Zkouška I., Valery Tender Flash: 2/15, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  117. Zkouška II, Valery Tender Flash: 5/15, 30.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  118. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  119. Agility L, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  120. Jumping L, Valery Tender Flash: 14/30, 42.89 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  121. Zkouška LA1, Valery Tender Flash: 4/8, 27.05 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  122. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  123. Jumping LA neděle, Valery Tender Flash: 16/38, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  124. Jumping LA sobota, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA1 neděle, Valery Tender Flash: 2/8, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  126. Zkouška LA1 sobota, Valery Tender Flash: 1/8, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  127. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  128. Zkouška I., Valery Tender Flash: 1/13, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  129. Zkouška II., Valery Tender Flash: 4/13, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  130. Zkouška III., Valery Tender Flash: 5/13, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  132. Czech Imp Jump Large, Valery Tender Flash: 2/35, 19.81 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  133. Jumping 1 - Large, Valery Tender Flash: Diskvalifikován

  134. Jumping 2 - Large, Valery Tender Flash: 2/37, 29.98 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  135. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  136. Agility MA, Nessie: Diskvalifikován

  137. Jumping MA, Nessie: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA1, Nessie: Diskvalifikován

  139. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  140. 1. Zk MA1, Nessie: Diskvalifikován

  141. 2. Zk MA1, Nessie: Diskvalifikován

  142. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  143. Agility M, Nessie: Diskvalifikován

  144. Jumping I. M, Nessie: Diskvalifikován

  145. Jumping ll. M, Nessie: Diskvalifikován

  146. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  147. MA1 II neděle MA1, Nessie: 5/6, 44.91 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  148. MA1 I neděle MA1, Nessie: Diskvalifikován

  149. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  150. Agility M M, Nessie: Diskvalifikován

  151. Jumping M M, Nessie: Diskvalifikován

  152. Zkouška MA1 MA1, Nessie: Diskvalifikován

  153. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  154. Agility M, Nessie: Diskvalifikován

  155. Jumping II. M, Nessie: 12/14, 40.55 s, 13.55 tr. b., 3.67 m/s

  156. Jumping I. M, Nessie: Diskvalifikován