Cz En

053916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Škarnitzlová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Brisk Brook Runkeeper, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 9/120, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  4. QA3 agility: 38/120, 39.5 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  5. QJ1 jumping: 28/123, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  6. QJ2 jumping: 3/122, 30.55 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  7. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  8. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  9. Jumping: 3/60, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  10. Zkouška 1: 11/35, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  11. Zkouška 2: 5/33, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  12. Zkouška 3: Diskvalifikován

  13. Zkouška 4: Diskvalifikován

  14. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  15. Agility 1: Diskvalifikován

  16. Agility 2: Diskvalifikován

  17. Finále: Diskvalifikován

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Zkouška: Diskvalifikován

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  22. Agility: 5/39, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Zkouška: 7/21, 39.69 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  26. Agility: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. Jumping: 1/28, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  28. Zkouška: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  30. Czech Imp Jump: 1/52, 20.1 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  31. Jumping 1: 1/52, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  32. Jumping 2: 23/52, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  33. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  34. III. jumping L: 5/43, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  35. II.jumping L: Diskvalifikován

  36. I. jumping L: Diskvalifikován

  37. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  38. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. I. zkouška LA3: 3/29, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  40. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Agility DRUZSTVA: 24/97, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Jumping DRUZSTVA: 22/97, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  45. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  46. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  47. 2. běh LA2: 1/23, 31.79 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  49. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  50. 2. Zk LA2: 1/15, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  51. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  52. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  55. Agility 1: 19/212, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  56. Agility 2: Diskvalifikován

  57. Agility 4: 7/191, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  58. Agility Trial: Diskvalifikován

  59. Jumping 1: Diskvalifikován

  60. Jumping 2: 33/205, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  61. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  62. QA4 Agility: 33/95, 46.15 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  63. QA5 Agility: 6/93, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  64. QA6 Agility: 21/88, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ5 Jumping: 6/90, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. QJ6 Jumping: 6/77, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  69. QA1 agility: 3/127, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  70. QA2 agility: 5/125, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  71. QA3 agility: 4/125, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  72. QJ1 jumping: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  73. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  74. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  75. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  76. Agility A2A3: Diskvalifikován

  77. Agility Squads as individual: 79/157, 38.8 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  78. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  79. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  80. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  81. Special Agility: Diskvalifikován

  82. Special Jumping: 91/153, 30.99 s, 20.0 tr. b., 5.58 m/s

  83. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  84. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  85. Nedele LA2 1: 3/10, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  86. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  87. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  88. I Agility Open: Diskvalifikován

  89. II Agility Open: 40/137, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  90. II Jumping Open: 36/135, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  91. I Jumping Open: 29/139, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  92. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  93. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  96. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  97. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  98. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  99. Agility: 1/55, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  100. Jumping: 2/53, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  101. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  103. Zk.A II. LA2: 8/22, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  104. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  105. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  106. II. Packa LA2: Diskvalifikován

  107. I. Packa LA2: 3/28, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  108. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  109. II. zkouška LA2: 8/18, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  110. I. zkouška LA2: 1/18, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  111. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  112. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  116. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  117. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  118. Jumping LA sobota: 30/61, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  119. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  120. Zkoušky LA2 sobota: 5/16, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  121. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  122. II. zkouška LA2: 8/30, 24.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  123. I. zkouška LA2: 5/30, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  124. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  125. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  126. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  127. Heroutice, 3. běh: 2/23, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  128. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  129. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. 2.zkouška LA2: 3/26, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  131. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  132. AGILITY: 10/38, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  133. JUMPING: 18/38, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  134. LA2: 1/14, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  135. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  136. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  137. 2.běh LA2: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  138. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  139. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  140. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  142. QA4 agility: Diskvalifikován

  143. QA5 agility: Diskvalifikován

  144. QA6 agility: 8/95, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  145. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  146. QJ5 jumping: 41/91, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  147. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  148. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  149. 1Q Jumping: 62/157, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  150. 2Q Agility: 22/157, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  151. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  152. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 51/117, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  153. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  154. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  155. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  156. QA1 agility: Diskvalifikován

  157. QA2 agility: Diskvalifikován

  158. QA3 agility: 6/130, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  159. QJ1 jumping: 60/135, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  160. QJ2 jumping: 51/135, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  161. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  162. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  163. III. zkouška LA2: 1/25, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  164. II. zkouška LA2: 1/27, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  165. IV. zkouška LA2: 12/25, 37.97 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  166. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  168. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  172. Agility 1: 24/128, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  173. Agility 2: Diskvalifikován

  174. Jumping 1: Diskvalifikován

  175. Jumping 2: Diskvalifikován

  176. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  177. 1. běh L: Diskvalifikován

  178. 2. běh L: Diskvalifikován

  179. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  180. 1. zkouška LA1: 2/24, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  181. 2. zkouška LA1: 1/24, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  182. 3. zkouška LA1: 1/23, 23.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s