Cz En

053916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Škarnitzlová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Brisk Brook Runkeeper, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  2. Agility: 5/28, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Jumping: 1/28, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  4. Zkouška: Diskvalifikován

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  6. Czech Imp Jump: 1/52, 20.1 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  7. Jumping 1: 1/52, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  8. Jumping 2: 23/52, 26.29 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  9. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  10. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. I. zkouška LA3: 3/29, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  12. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  13. Agility: Diskvalifikován

  14. Agility DRUZSTVA: 24/97, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  15. Jumping: Diskvalifikován

  16. Jumping DRUZSTVA: 22/97, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  17. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  18. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  19. 2. běh LA2: 1/23, 31.79 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  20. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  21. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zk LA2: 1/15, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  23. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  24. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  27. Agility 1: 19/212, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Agility 2: Diskvalifikován

  29. Agility 4: 7/191, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Agility Trial: Diskvalifikován

  31. Jumping 1: Diskvalifikován

  32. Jumping 2: 33/205, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  33. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  34. QA4 Agility: 33/95, 46.15 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  35. QA5 Agility: 6/93, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  36. QA6 Agility: 21/88, 40.59 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  37. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  38. QJ5 Jumping: 6/90, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. QJ6 Jumping: 6/77, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  41. QA1 agility: 3/127, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  42. QA2 agility: 5/125, 40.64 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  43. QA3 agility: 4/125, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  44. QJ1 jumping: 5/126, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  45. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  46. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  47. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  48. Agility A2A3: Diskvalifikován

  49. Agility Squads as individual: 79/157, 38.8 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  50. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  53. Special Agility: Diskvalifikován

  54. Special Jumping: 91/153, 30.99 s, 20.0 tr. b., 5.58 m/s

  55. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  56. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  57. Nedele LA2 1: 3/10, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  58. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  59. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  60. I Agility Open: Diskvalifikován

  61. II Agility Open: 40/137, 37.26 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  62. II Jumping Open: 36/135, 30.39 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  63. I Jumping Open: 29/139, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  65. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  68. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  69. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  70. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  71. Agility: 1/55, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Jumping: 2/53, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  73. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  75. Zk.A II. LA2: 8/22, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  76. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  77. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  78. II. Packa LA2: Diskvalifikován

  79. I. Packa LA2: 3/28, 30.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  80. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  81. II. zkouška LA2: 8/18, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  82. I. zkouška LA2: 1/18, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  83. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  84. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  88. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  89. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  90. Jumping LA sobota: 30/61, 26.46 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  91. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  92. Zkoušky LA2 sobota: 5/16, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  93. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  94. II. zkouška LA2: 8/30, 24.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  95. I. zkouška LA2: 5/30, 27.92 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  96. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  97. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  98. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  99. Heroutice, 3. běh: 2/23, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  100. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  101. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2.zkouška LA2: 3/26, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  103. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  104. AGILITY: 10/38, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  105. JUMPING: 18/38, 28.13 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  106. LA2: 1/14, 24.25 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  107. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  108. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  109. 2.běh LA2: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  110. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  111. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  112. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  114. QA4 agility: Diskvalifikován

  115. QA5 agility: Diskvalifikován

  116. QA6 agility: 8/95, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  117. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  118. QJ5 jumping: 41/91, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  119. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  120. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  121. 1Q Jumping: 62/157, 31.88 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  122. 2Q Agility: 22/157, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  123. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  124. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 51/117, 35.18 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  125. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  126. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: Diskvalifikován

  130. QA3 agility: 6/130, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  131. QJ1 jumping: 60/135, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  132. QJ2 jumping: 51/135, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  133. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  134. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  135. III. zkouška LA2: 1/25, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  136. II. zkouška LA2: 1/27, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  137. IV. zkouška LA2: 12/25, 37.97 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  138. I.zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  140. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1: 24/128, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  145. Agility 2: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  149. 1. běh L: Diskvalifikován

  150. 2. běh L: Diskvalifikován

  151. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  152. 1. zkouška LA1: 2/24, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  153. 2. zkouška LA1: 1/24, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  154. 3. zkouška LA1: 1/23, 23.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s