Cz En

QJ2 Jumping

  1. Datum: 23. 04. 2022
  2. Závod: Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO
  3. Rozhodčí: Papavero, Vittorio (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.8 s
  6. Maximální čas: 83.6 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 5.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 36.35 6.05 V V
2 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 37.41 5.88 V V
3 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 37.53 5.86 V V
4 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 38.0 5.79 V V
5 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.04 5.78 V V
6 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 38.09 5.78 V V
7 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 38.82 5.67 V V
8 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 39.25 5.61 V V
9 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 39.36 5.59 V V
10 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.48 5.57 V V
11 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 0 0 0.0 0.0 39.88 5.52 V V
12 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 40.01 5.5 V V
13 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 40.21 5.47 V V
14 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 40.23 5.47 V V
15 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 40.35 5.45 V V
16 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 40.44 5.44 V V
17 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 40.76 5.4 V V
18 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 41.39 5.32 V V
19 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 41.62 5.29 V V
20 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 0 0 2.79 2.79 44.59 4.93 V V
21 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 37.04 5.94 V V
22 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 37.44 5.88 V V
23 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 37.69 5.84 V V
24 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.97 5.79 V V
25 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 1 0 0.0 5.0 38.26 5.75 V V
26 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 39.02 5.64 V V
27 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 39.19 5.61 V V
28 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 39.22 5.61 V V
29 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.15 5.48 V V
30 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 41.39 5.32 V V
31 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 1 0.18 5.18 41.98 5.24 V V
32 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 1 0.34 5.34 42.14 5.22 V V
33 034017 Petra Kolegarová Buddy 1 0 0.37 5.37 42.17 5.22 V V
34 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.45 5.45 42.25 5.21 V V
35 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 1 1.27 6.27 43.07 5.11 VD VD
36 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 1 1.36 6.36 43.16 5.1 VD VD
37 003622 Zuzana Juřičková Gordon Diandra 1 0 3.05 8.05 44.85 4.91 VD VD
38 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 38.23 5.75 VD VD
39 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 2 0 0.0 10.0 38.85 5.66 VD VD
40 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 2 0 0.0 10.0 39.05 5.63 VD VD
41 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 39.34 5.59 VD VD
42 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 2 0 0.0 10.0 39.98 5.5 VD VD
43 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 2 0 0.0 10.0 40.04 5.49 VD VD
44 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive 2 0 0.0 10.0 40.33 5.45 VD VD
45 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 2 0 0.0 10.0 40.4 5.45 VD VD
46 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 2 0 0.0 10.0 40.42 5.44 VD VD
47 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 41.21 5.34 VD VD
48 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 1 1 0.0 10.0 41.46 5.31 VD VD
49 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 1 0.25 10.25 42.05 5.23 VD VD
50 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 1 5.5 10.5 47.3 4.65 VD VD
51 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 2 2.96 12.96 44.76 4.92 VD VD
52 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 1 1 4.52 14.52 46.32 4.75 VD VD
53 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 3 0 0.0 15.0 37.75 5.83 VD VD
54 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 3 0 0.0 15.0 40.79 5.39 VD VD
55 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 3 0 0.0 15.0 41.42 5.31 VD VD
56 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 3 0 0.0 15.0 41.53 5.3 VD VD
57 027621 Martina Holcová Pix 2 1 1.34 16.34 43.14 5.1 D D
58 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 2 2.87 22.87 44.67 4.93 D D
59 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 1 18.73 23.73 60.53 3.63 D D
60 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 2 1 9.72 24.72 51.52 4.27 D D
61 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 3 2 5.05 30.05 46.85 4.7 BO BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083020 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069221 Michaela Hadačová Surprise Fighter Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031420 Radim Knapek Eyes On Oasis Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO