041321

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Šťastná, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Rock It Be Different, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  2. Zkouška II / L / A2: Diskvalifikován

  3. Zkouška I / L / A2: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  5. III. zkouška: 2/10, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  6. II. zkouška: Diskvalifikován

  7. I. zkouška: 1/10, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  8. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  9. Agility OPEN L: 10/38, 35.89 s, 15.0 tr. b., 6.02 m/s

  10. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  11. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  13. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  16. LA Agility 1: Diskvalifikován

  17. LA Agility 2: Diskvalifikován

  18. LA Agility 3: Diskvalifikován

  19. LA Agility 4: Diskvalifikován

  20. LA Jumping 1: Diskvalifikován

  21. LA Jumping 2: Diskvalifikován

  22. Zkouška Exam LA2: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  24. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  27. QA4 Agility: 22/73, 44.82 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  28. QA5 Agility: 33/70, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  29. QJ4 Jumping: 34/73, 42.61 s, 11.27 tr. b., 5.0 m/s

  30. QJ5 Jumping: 32/72, 39.28 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  31. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  32. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  33. QA1 Agility: 15/108, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  34. QA2 Agility: 58/107, 39.63 s, 30.0 tr. b., 5.53 m/s

  35. QA3 Agility: 37/66, 48.57 s, 24.51 tr. b., 4.53 m/s

  36. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  37. QJ2 Jumping: 11/108, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  38. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  40. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA2: 3/12, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  42. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  43. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  46. 1. Zkouška LA2: 4/6, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  47. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  49. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. 3. Zkouška LA2: 6/12, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  52. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  53. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA2: 2/16, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  55. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  57. 1. Zkouška LA2: 3/11, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  58. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  60. 1. Jumping L: 2/20, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  61. 1. Zkouška LA1: 1/8, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  62. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  64. Jumping 1 L: 2/11, 30.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  65. LA1 So I: 1/12, 31.91 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  66. LA1 So II: Diskvalifikován

  67. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  68. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  71. Zkouška LA1: 1/4, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  72. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  73. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  74. 1. Zkouška LA1: 1/8, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  75. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  78. 1. Zkouška LA1: 1/5, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  79. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  81. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  82. I. zkouška A1 L: 2/5, 28.54 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  84. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  87. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  88. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  90. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  91. Agility L: 11/32, 51.84 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  92. Jumping L: Diskvalifikován

  93. LA1: Diskvalifikován

  94. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  95. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA1: 3/6, 40.39 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  97. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  98. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  102. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  103. První zkouška: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  105. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  108. 1.zkouška: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška: Diskvalifikován