Sabina Šťastná

  1. Číslo: 002575
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ne
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 17. 03. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082109 (M), Onyx Diamond z Altheyrosei

    Arrow_down
  2. 045710 (S), Sunny

    Arrow_down
  3. 076112 (M), Ajda

    Arrow_down
  4. 004117 (L), Will To Rise Lucky Summer

    Arrow_down
  5. 041321 (L), Rock It Be Different

    Arrow_down

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  2. Agility družstev L, Will To Rise Lucky Summer: 8/108, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. Agility jednotlivci L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev L, Will To Rise Lucky Summer: 1/108, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  5. Jumping jednotlivci L, Will To Rise Lucky Summer: 43/103, 36.2 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  6. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  7. Zkouška II / L / A3, Will To Rise Lucky Summer: 2/15, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  8. Zkouška II / L / A3, Rock It Be Different: 7/15, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  9. Zkouška I / L / A3, Will To Rise Lucky Summer: 1/15, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. Zkouška I / L / A3, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  11. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  12. Agility 1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  13. Agility 2 L, Rock It Be Different: 21/132, 43.61 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  14. Agility 3 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  15. Agility 4 L, Rock It Be Different: 39/115, 42.18 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. Exam LA3, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 L, Rock It Be Different: 43/127, 41.37 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  18. Jumping 2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  19. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  20. Agility 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 16/117, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  21. Agility 1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L, Will To Rise Lucky Summer: 2/109, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  23. Agility 2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 19/114, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  25. Jumping 1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L, Rock It Be Different: 2/108, 27.1 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  27. Jumping 2 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  28. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  29. Agility 4 L, Will To Rise Lucky Summer: 28/73, 40.65 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  30. Agility 4 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  31. Agility 5 L, Rock It Be Different: 37/71, 45.17 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  32. Agility 5 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  33. Agility 6 L, Will To Rise Lucky Summer: 15/64, 39.58 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  34. Agility 6 L, Rock It Be Different: 26/64, 43.73 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  35. Jumping 4 L, Rock It Be Different: 27/73, 39.85 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  36. Jumping 4 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  37. Jumping 5 L, Will To Rise Lucky Summer: 5/69, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  38. Jumping 5 L, Rock It Be Different: 41/69, 45.22 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  39. Jumping 6 L, Will To Rise Lucky Summer: 11/67, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  40. Jumping 6 L, Rock It Be Different: 24/67, 34.31 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  41. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  42. Agility 1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  43. Agility 2 L, Rock It Be Different: 24/99, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  44. Jumping 1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  46. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  47. QA1 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 6/117, 41.03 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  48. QA1 Agility, Rock It Be Different: 16/117, 42.33 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. QA2 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 36/114, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  50. QA2 Agility, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  51. QA3 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 34/114, 38.45 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  52. QA3 Agility, Rock It Be Different: 35/114, 38.67 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  53. QJ1 Jumping, Rock It Be Different: 39/117, 40.46 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  54. QJ1 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  55. QJ2 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 1/112, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. QJ2 Jumping, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  57. QJ3 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 10/108, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  58. QJ3 Jumping, Rock It Be Different: 42/108, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  59. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  60. LA2 II, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  62. 1. zkouška A2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška A2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  64. 3. zkouška A2 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  65. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  66. Zkouška II / L / A2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  67. Zkouška I / L / A2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  68. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  69. III. zkouška, Rock It Be Different: 2/10, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  70. II. zkouška, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  71. I. zkouška, Rock It Be Different: 1/10, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  72. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  73. Agility OPEN L, Rock It Be Different: 10/38, 35.89 s, 15.0 tr. b., 6.02 m/s

  74. Jumping OPEN L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  75. ZkA. I. LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  76. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  77. II. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  78. I. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  80. Finále L, Will To Rise Lucky Summer: 21/35, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. LA Agility 1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  82. LA Agility 2, Will To Rise Lucky Summer: 6/148, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  83. LA Agility 2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  84. LA Agility 3, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  85. LA Agility 3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  86. LA Agility 4, Will To Rise Lucky Summer: 18/117, 40.05 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  87. LA Agility 4, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  88. LA Jumping 1, Will To Rise Lucky Summer: 6/141, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  89. LA Jumping 1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  90. LA Jumping 2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  91. LA Jumping 2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  92. Zkouška Exam LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  93. Zkouška Exam L A3, Will To Rise Lucky Summer: 10/83, 43.02 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  94. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  95. 1.zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  96. 1.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 2/10, 35.3 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  97. 2.zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  99. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  100. QA4 Agility, Rock It Be Different: 22/73, 44.82 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  101. QA4 Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  102. QA5 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 2/70, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  103. QA5 Agility, Rock It Be Different: 33/70, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  104. QA6 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 19/60, 42.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  105. QJ4 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 17/73, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  106. QJ4 Jumping, Rock It Be Different: 34/73, 42.61 s, 11.27 tr. b., 5.0 m/s

  107. QJ5 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 3/72, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  108. QJ5 Jumping, Rock It Be Different: 32/72, 39.28 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  109. QJ6 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 4/69, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  110. QJ6 Jumping, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  111. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  112. Agility 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 39/92, 43.7 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  113. Agility 2 L, Will To Rise Lucky Summer: 9/88, 40.01 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  114. Jumping 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 3/91, 36.28 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  115. Jumping 2 L, Will To Rise Lucky Summer: 1/90, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  116. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  117. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  118. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, Will To Rise Lucky Summer: 5/30, 42.62 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  119. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  120. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Will To Rise Lucky Summer: 3/101, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  121. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  122. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Will To Rise Lucky Summer: 49/106, 36.55 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  124. QA1 Agility, Rock It Be Different: 15/108, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  125. QA1 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 36/108, 39.54 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  126. QA2 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 43/107, 38.35 s, 15.0 tr. b., 5.71 m/s

  127. QA2 Agility, Rock It Be Different: 58/107, 39.63 s, 30.0 tr. b., 5.53 m/s

  128. QA3 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 15/66, 39.11 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  129. QA3 Agility, Rock It Be Different: 37/66, 48.57 s, 24.51 tr. b., 4.53 m/s

  130. QJ1 Jumping, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  131. QJ1 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  132. QJ2 Jumping, Rock It Be Different: 11/108, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  133. QJ2 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 27/108, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  134. QJ3 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 16/104, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  135. QJ3 Jumping, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  136. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  137. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 2/26, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  139. 2. Zkouška LA2, Rock It Be Different: 3/12, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  140. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  141. 1.zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  142. 1.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 5/18, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  143. 2.zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  144. 2.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 3/19, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  145. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  146. 1. Zkouška LA2, Rock It Be Different: 4/6, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  147. 2. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  148. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  149. 1. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  151. 3. Zkouška LA2, Rock It Be Different: 6/12, 36.99 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  152. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  153. 1. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška LA2, Rock It Be Different: 2/16, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  155. 3. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  157. 1. Zkouška LA2, Rock It Be Different: 3/11, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  158. 2. Zkouška LA2, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  159. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  160. Agility II 600, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  161. Agility I 600, Will To Rise Lucky Summer: 5/36, 37.65 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  162. Jumping II 600, Will To Rise Lucky Summer: 13/37, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  163. Jumping I 600, Will To Rise Lucky Summer: 5/37, 34.92 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  164. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  165. 1. Jumping L, Rock It Be Different: 2/20, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  166. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 1/8, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  167. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  168. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  169. Jumping 1 L, Rock It Be Different: 2/11, 30.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  170. Jumping 2+3 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  171. LA1 So I, Rock It Be Different: 1/12, 31.91 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  172. LA1 So II, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  173. LA3 So I, Will To Rise Lucky Summer: 3/15, 41.38 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  174. LA3 So II, Will To Rise Lucky Summer: 1/14, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  175. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  176. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  177. 1. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  180. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  181. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 1/4, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  182. Zkouška LA1 II, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  183. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  184. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 1/8, 28.24 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  185. 1. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  186. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/9, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  188. 3. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  189. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  190. Agility Spokojenypes.cz L, Will To Rise Lucky Summer: 4/25, 29.14 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  191. Jelení Agility L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  192. Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 13/28, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  193. Jumping Short L, Will To Rise Lucky Summer: 11/27, 20.36 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  194. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  195. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 1/5, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  196. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  197. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  198. II. zkouška A1 L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  199. I. zkouška A1 L, Rock It Be Different: 2/5, 28.54 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  200. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  201. 1.zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  202. 2.zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  203. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  204. Czech Imp Jump Large, Will To Rise Lucky Summer: 5/46, 19.45 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  205. Czech Imp Jump Large, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 - Large, Will To Rise Lucky Summer: 7/48, 34.61 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  207. Jumping 1 - Large, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  208. Jumping 2 - Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  209. Jumping 2 - Large, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  210. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  211. Agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/32, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  212. Agility L, Rock It Be Different: 11/32, 51.84 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  213. Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  214. Jumping L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  215. LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  216. LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/17, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  217. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  218. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 3/6, 40.39 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  220. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  221. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  222. 1. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  223. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  224. 2. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  225. 3. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  226. 3. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  227. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  228. Druhá zkouška, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  229. První zkouška, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  230. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  231. 1. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  232. 2. Zkouška LA1, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  233. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  234. Agility OPEN L, Will To Rise Lucky Summer: 1/46, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  235. Agility OPEN L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  236. Jumping OPEN L, Will To Rise Lucky Summer: 20/45, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  237. Jumping OPEN L, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1, Rock It Be Different: 5/10, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  239. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/25, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  240. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  241. Agility Individual, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  242. Agility Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 41/94, 41.53 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  243. Jumping Individual, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  244. Jumping Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 1/94, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  245. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  246. 1.zkouška, Will To Rise Lucky Summer: 1/11, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  247. 1.zkouška, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  248. 2.zkouška, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  249. 2.zkouška, Rock It Be Different: Diskvalifikován

  250. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  251. Zkouška L A3 - I. , Will To Rise Lucky Summer: 1/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  252. Zkouška L A3 - II. , Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  253. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  254. Agility 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 18/82, 36.63 s, 15.0 tr. b., 5.9 m/s

  255. Agility 2 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  256. Jumping 1 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  257. Jumping 2 L, Will To Rise Lucky Summer: 12/82, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  258. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  259. 1.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  260. 2.zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  261. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  262. Agility Open L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  263. Jumping Open L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  264. ZkA. LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  265. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  266. Agility Individual, Will To Rise Lucky Summer: 33/106, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  267. Agility Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 1/109, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  268. Jumping Individual, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  269. Jumping Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 2/108, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  270. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  271. NE Agility L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  272. NE Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 1/25, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  273. NE Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  274. SO Agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/30, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  275. So Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  276. SO Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/13, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  277. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  278. Finále Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  279. Jumping 1, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  280. Jumping 2, Will To Rise Lucky Summer: 1/53, 33.91 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  281. Jumping 3, Will To Rise Lucky Summer: 1/52, 30.38 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  282. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  283. FINÁLE L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  284. I. agility L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  285. II. agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  286. I. jumping L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  287. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  288. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 2/20, 28.47 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  289. 1.zkouška, Will To Rise Lucky Summer: 1/13, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  290. 2.zkouška, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  291. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  292. II. zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  293. I. zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/10, 35.75 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  294. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  295. LA3- 1 běh, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  296. LA3- 2 běh, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  297. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  298. Czech Imp Jump, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  299. Jumping 1, Will To Rise Lucky Summer: 3/39, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  300. Jumping 2, Will To Rise Lucky Summer: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  301. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  302. III. jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 1/41, 29.34 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  303. II. jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 1/43, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  304. I. jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 12/43, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  305. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  306. ZkA. LA3 I., Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  307. ZkA. LA3 II., Will To Rise Lucky Summer: 7/18, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  308. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  309. Czech Imp Jump, Will To Rise Lucky Summer: 1/31, 18.65 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  310. Jumping 1, Will To Rise Lucky Summer: 6/31, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  311. Jumping 2 , Will To Rise Lucky Summer: 1/31, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  312. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  313. Agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/24, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  314. Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  315. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/10, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  316. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  317. Agility Open, Will To Rise Lucky Summer: 41/125, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  318. Agility Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 27/137, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  319. Jumping Open, Will To Rise Lucky Summer: 29/136, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  320. Jumping Squads as Individual, Will To Rise Lucky Summer: 26/138, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  321. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  322. LA3- 1 běh, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  323. LA3- 2 běh, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  324. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  325. Zkouška LA3 I, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  326. Zkouška LA3 II, Will To Rise Lucky Summer: 2/8, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  327. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  328. QA4 Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  329. QA5 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 21/96, 39.81 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  330. QA6 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 2/93, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  331. QJ4 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 4/96, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  332. QJ5 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 43/94, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  333. QJ6 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 2/87, 35.8 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  334. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  335. QA1 agility, Will To Rise Lucky Summer: 24/123, 38.35 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  336. QA2 agility, Will To Rise Lucky Summer: 27/120, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  337. QA3 agility, Will To Rise Lucky Summer: 1/120, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  338. QJ1 jumping, Will To Rise Lucky Summer: 43/123, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  339. QJ2 jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  340. QJ3 jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  341. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  342. Pá. - Power & Speed (Agility A23), Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  343. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  344. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  345. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  346. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  347. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Will To Rise Lucky Summer: 1/170, 32.21 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  348. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  349. Agility Open, Will To Rise Lucky Summer: 1/34, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  350. Agility Trial, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  351. Jumping Open, Will To Rise Lucky Summer: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  352. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  353. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 1/60, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  354. SUPER FINÁLE, Will To Rise Lucky Summer: 8/10, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  355. Zkouška 1, Will To Rise Lucky Summer: 3/35, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  356. Zkouška 2, Will To Rise Lucky Summer: 15/33, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  357. Zkouška 3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  358. Zkouška 4, Will To Rise Lucky Summer: 2/36, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  359. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  360. Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  361. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 14/28, 28.82 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  362. Zkouška, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  363. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  364. 1. zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  365. 2. zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  366. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  367. AGILITY, Will To Rise Lucky Summer: 1/31, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  368. AGILITY, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  369. JUMPING, Will To Rise Lucky Summer: 5/38, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  370. JUMPING, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  371. LA3, Will To Rise Lucky Summer: 7/21, 42.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  372. LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  373. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  374. Agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/29, 28.67 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  375. Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 8/29, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  376. Zkouška - LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  377. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  378. Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  379. Agility DRUZSTVA, Will To Rise Lucky Summer: 49/97, 37.4 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  380. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 18/97, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  381. Jumping DRUZSTVA, Will To Rise Lucky Summer: 19/97, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  382. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  383. Agility 1 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  384. Finále L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  385. Jumping 1 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  386. Jumping 2 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  387. Zkouška 1 LA3, Will To Rise Lucky Summer: 1/12, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  388. Zkouška 2 LA3, Will To Rise Lucky Summer: 4/13, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  389. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  390. JUMPING 1 L, Will To Rise Lucky Summer: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  391. JUMPING 1 M, Ajda: 7/12, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  392. JUMPING 2 L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  393. JUMPING 2 M, Ajda: Diskvalifikován

  394. Zkouška LA3, Will To Rise Lucky Summer: 3/10, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  395. Zkouška MA3, Ajda: Diskvalifikován

  396. Zkouška 2 LA3, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  397. Zkouška 2 MA3, Ajda: Diskvalifikován

  398. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  399. Nedele LA3 1, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  400. Nedele LA3 2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  401. Nedele MA3 1, Ajda: 3/6, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  402. Nedele MA3 2, Ajda: 5/6, 41.85 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  403. Sobota LA3 1, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  404. Sobota LA3 2, Will To Rise Lucky Summer: 1/10, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  405. Sobota MA3 1, Ajda: Diskvalifikován

  406. Sobota MA3 2, Ajda: 2/8, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  407. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  408. Agility II. L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  409. Agility I. L, Will To Rise Lucky Summer: 1/94, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  410. Jumping II. L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  411. Jumping I. L, Will To Rise Lucky Summer: 13/94, 31.78 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  412. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  413. QA4 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 3/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  414. QA5 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 65/93, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  415. QA6 Agility, Will To Rise Lucky Summer: 45/88, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  416. QJ4 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  417. QJ5 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 4/90, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  418. QJ6 Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 38/77, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  419. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  420. Zkouška 1 - LA2, Will To Rise Lucky Summer: 1/11, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  421. Zkouška 1 - MA3, Ajda: Diskvalifikován

  422. Zkouška 2 - LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  423. Zkouška 2 - MA3, Ajda: Diskvalifikován

  424. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  425. QA1 agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  426. QA2 agility, Will To Rise Lucky Summer: 19/125, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  427. QA3 agility, Will To Rise Lucky Summer: 10/125, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  428. QJ1 jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  429. QJ2 jumping, Will To Rise Lucky Summer: 69/126, 43.32 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. QJ3 jumping, Will To Rise Lucky Summer: 38/122, 38.4 s, 5.4 tr. b., 4.84 m/s

  431. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  432. Agility L, Will To Rise Lucky Summer: 1/51, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  433. Agility M, Ajda: Diskvalifikován

  434. JUMPING L, Will To Rise Lucky Summer: 17/51, 31.21 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  435. JUMPING M, Ajda: 15/21, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  436. Zkouška agility LA2, Will To Rise Lucky Summer: 3/22, 28.23 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  437. Zkouška agility MA3, Ajda: 1/6, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  438. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  439. 1. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  440. 1. zkouška MA3, Ajda: Diskvalifikován

  441. 2. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 1/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  442. 2. zkouška MA3, Ajda: Diskvalifikován

  443. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  444. III. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  445. III. zkouška MA3, Ajda: Diskvalifikován

  446. II. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  447. II. zkouška MA3, Ajda: 1/9, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  448. I. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  449. I. zkouška MA3, Ajda: 3/9, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  450. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  451. Agility, Will To Rise Lucky Summer: 12/50, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  452. Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  453. Finále, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  454. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  455. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  456. Zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 1/20, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  457. Zkouška MA2, Ajda: 1/6, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  458. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  459. II. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  460. I. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 4/16, 29.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  461. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  462. Czech Imp Jump Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  463. Jumping 1 Large, Will To Rise Lucky Summer: 2/36, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  464. Jumping 2 Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  465. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  466. Agility, Will To Rise Lucky Summer: 1/44, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  467. Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  468. Zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 7/20, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  469. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  470. Czech Imp Jump Large, Will To Rise Lucky Summer: 1/47, 17.39 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  471. Jumping 1 Large, Will To Rise Lucky Summer: 2/47, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  472. Jumping 2 Large, Will To Rise Lucky Summer: 12/47, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  473. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  474. ZkA II. LA2, Will To Rise Lucky Summer: 3/24, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  475. ZkA I. LA2, Will To Rise Lucky Summer: 1/24, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  476. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  477. III. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  478. II. Zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  479. I. Zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 6/24, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  480. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  481. 1. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  482. 2. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  483. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  484. Czech Imp Jump Large, Will To Rise Lucky Summer: 1/47, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  485. Jumping 1 Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  486. Jumping 2 Large, Will To Rise Lucky Summer: 1/47, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  487. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  488. Agility LA sobota, Will To Rise Lucky Summer: 17/60, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  489. Jumping LA neděle, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  490. Jumping LA sobota, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  491. Zkoušky LA2 neděle, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  492. Zkoušky LA2 sobota, Will To Rise Lucky Summer: 4/16, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  493. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  494. Czech Imp Jump Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  495. Jumping 1 Large, Will To Rise Lucky Summer: 3/51, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  496. Jumping 2 Large, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  497. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  498. II. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  499. I. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  500. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  501. 1.běh LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  502. 2.běh LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  503. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  504. Agility L, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  505. Agility M, Ajda: 8/16, 34.9 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  506. Jumping L, Will To Rise Lucky Summer: 13/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  507. Jumping M, Ajda: 10/16, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  508. Zkouška - LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  509. Zkouška - MA2, Ajda: Diskvalifikován

  510. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  511. A2 1.běh LA2, Will To Rise Lucky Summer: 5/20, 33.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  512. A2 2.běh LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  513. A2 3. běh LA2, Will To Rise Lucky Summer: 3/19, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  514. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  515. II. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  516. I. zkouška LA2, Will To Rise Lucky Summer: 1/19, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  517. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  518. 1. Zka - LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  519. 1. Zka - MA2, Ajda: Diskvalifikován

  520. 2. Zka - LA2, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  521. 2. Zka - MA2, Ajda: Diskvalifikován

  522. 3. Zka - LA2, Will To Rise Lucky Summer: 3/20, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  523. 3. Zka - MA2, Ajda: Diskvalifikován

  524. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  525. Zkouška II LA1, Will To Rise Lucky Summer: 1/15, 23.09 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  526. Zkouška I LA1, Will To Rise Lucky Summer: 1/15, 22.44 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  527. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  528. Agility - Ne, Ajda: 18/50, 44.06 s, 14.06 tr. b., 3.61 m/s

  529. Agility - Ne, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  530. Agility - So, Ajda: 23/53, 47.36 s, 21.36 tr. b., 3.44 m/s

  531. Agility - So, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  532. Jumping - Ne, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  533. Jumping - Ne, Ajda: Diskvalifikován

  534. Jumping - So, Will To Rise Lucky Summer: 8/97, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  535. Jumping - So, Ajda: Diskvalifikován

  536. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  537. Jednotlivci A1 - Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  538. Jednotlivci A1 - Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  539. Power & speed A1, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  540. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Will To Rise Lucky Summer: 10/46, 26.84 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  541. 1Q Jumping, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  542. 2Q Agility, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  543. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  544. 1. běh LA1, Will To Rise Lucky Summer: 1/14, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  545. 1. běh MA2, Ajda: Diskvalifikován

  546. 2. běh LA1, Will To Rise Lucky Summer: 1/14, 26.18 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  547. 2. běh MA2, Ajda: Diskvalifikován

  548. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  549. Horní Počernice, 1. běh, Will To Rise Lucky Summer: 2/10, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  550. Horní Počernice, 1. běh, Ajda: 2/6, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  551. Horní Počernice, 2. běh, Will To Rise Lucky Summer: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  552. Horní Počernice, 2. běh, Ajda: Diskvalifikován

  553. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  554. Agility Trial I, Will To Rise Lucky Summer: 5/13, 34.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  555. Agility Trial I, Ajda: Diskvalifikován

  556. Jumping Trial I, Will To Rise Lucky Summer: Diskvalifikován

  557. Jumping Trial I, Ajda: Diskvalifikován

  558. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  559. 1. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  560. 2. zkouška MA2, Ajda: 6/14, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  561. 3. zkouška MA2, Ajda: 1/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  562. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  563. Agility M, Ajda: Diskvalifikován

  564. Jumping M, Ajda: Diskvalifikován

  565. Zkouška MA2, Ajda: 5/12, 29.06 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  566. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  567. Agility M M, Ajda: 1/13, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  568. A2 MA2, Ajda: 3/8, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  569. Jumping M M, Ajda: Diskvalifikován

  570. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  571. QA1 Agility, Ajda: Diskvalifikován

  572. QA2 Agility, Ajda: Diskvalifikován

  573. QJ1 Jumping, Ajda: Diskvalifikován

  574. QJ2 Jumping, Ajda: Diskvalifikován

  575. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  576. Zkouska MA2 1, Ajda: 3/14, 43.58 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  577. Zkouska MA2 2, Ajda: 4/14, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  578. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  579. Zkouska IV MA2, Ajda: Diskvalifikován

  580. Zkouska VI MA2, Ajda: Diskvalifikován

  581. Zkouska V MA2, Ajda: Diskvalifikován

  582. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  583. ZkA 1 Ne, Ajda: 6/9, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  584. ZkA 1 So, Ajda: Diskvalifikován

  585. ZkA 2 Ne, Ajda: Diskvalifikován

  586. ZkA 2 So, Ajda: Diskvalifikován

  587. ZkA 3 Ne, Ajda: 1/9, 29.35 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  588. ZkA 3 So, Ajda: Diskvalifikován

  589. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  590. Jump III M, Ajda: Diskvalifikován

  591. Jump II M, Ajda: Diskvalifikován

  592. Jump I M, Ajda: 3/14, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  593. Zkouška A2 II MA2, Ajda: 2/7, 39.65 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  594. Zkouška A2 I MA2, Ajda: 3/7, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  595. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  596. ZkA 1 So, Ajda: 1/14, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  597. ZkA 2 So, Ajda: Diskvalifikován

  598. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  599. Agility OPEN M, Ajda: Diskvalifikován

  600. Jumping Open M, Ajda: 6/22, 34.01 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  601. Zkouska MA2, Ajda: Diskvalifikován

  602. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  603. II. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  604. I. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  605. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  606. ZkA 1, Ajda: 1/9, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  607. ZkA 2, Ajda: 2/9, 31.43 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  608. ZkA 3, Ajda: 1/9, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  609. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  610. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  611. Agility I, Ajda: Diskvalifikován

  612. Agility II, Ajda: Diskvalifikován

  613. Agility III, Ajda: Diskvalifikován

  614. Agility IV, Ajda: Diskvalifikován

  615. Jumping I, Ajda: Diskvalifikován

  616. Jumping II, Ajda: 28/42, 35.55 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  617. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  618. Agility Open II Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 11/40, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  619. Agility Open I Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/48, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  620. Jumping IV, MR-pudl M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/10, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  621. Jumping Open III Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/38, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  622. Jumping Open II Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  623. Jumping Open I Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 14/43, 43.11 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  624. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  625. Agility 1, Ajda: Diskvalifikován

  626. Agility 2, Ajda: Diskvalifikován

  627. Jumping 1, Ajda: Diskvalifikován

  628. Jumping 2, Ajda: Diskvalifikován

  629. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  630. MA2 II MA2, Ajda: 5/12, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  631. MA2 II MA2, Ajda: Diskvalifikován

  632. MA2 I MA2, Ajda: Diskvalifikován

  633. MA2 I MA2, Ajda: Diskvalifikován

  634. MA3 II MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/9, 47.08 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  635. MA3 II MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/13, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  636. MA3 I MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/13, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  637. MA3 I MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/9, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  638. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  639. MA2 druhý běh MA2, Ajda: 3/8, 30.21 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  640. MA2 první běh MA2, Ajda: Diskvalifikován

  641. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  642. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  643. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  644. FINÁLE, Ajda: Diskvalifikován

  645. Jumping, Ajda: 4/20, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  646. Jumping, Ajda: Diskvalifikován

  647. Zkouška MA2, Ajda: 1/4, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  648. Zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  649. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  650. agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/14, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  651. agility M, Ajda: Diskvalifikován

  652. jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/14, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  653. jumping M, Ajda: 6/14, 29.36 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  654. nedělní zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  655. nedělní zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  656. Czeladź, PL - SILESIAN OPEN, 21. 02. 2015 - 22. 02. 2015

  657. Agility Individual, Ajda: Diskvalifikován

  658. Agility Squads, Ajda: Diskvalifikován

  659. Jumping Individual, Ajda: Diskvalifikován

  660. Jumping Individual, Ajda: Diskvalifikován

  661. Jumping Squads, Ajda: Diskvalifikován

  662. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  663. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  664. Jumping, Ajda: 7/19, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  665. Zkouška MA2, Ajda: 2/3, 33.94 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  666. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  667. 1. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  668. 1. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  669. 2. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  670. 2. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/4, 39.41 s, 1.41 tr. b., 3.43 m/s

  671. 3. kolo JUNIOŘI M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/4, 34.66 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  672. 3. kolo JUNIOŘI M, Ajda: Diskvalifikován

  673. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  674. 1. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  675. 2. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  676. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  677. MA2 I , Ajda: Diskvalifikován

  678. MA2 II , Ajda: Diskvalifikován

  679. MA3 I, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  680. MA3 II , Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  681. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  682. Agility Individual, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  683. Agility Squads, Onyx Diamond z Altheyrosei: 20/38, 42.76 s, 6.76 tr. b., 4.0 m/s

  684. Jumping Individual, Onyx Diamond z Altheyrosei: 18/38, 39.7 s, 3.7 tr. b., 4.01 m/s

  685. Jumping Squads, Onyx Diamond z Altheyrosei: 14/38, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  686. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR Teriérů, 14. 09. 2014

  687. Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  688. Agility M, Ajda: Diskvalifikován

  689. Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/25, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  690. Jumping M, Ajda: Diskvalifikován

  691. MA2, Ajda: Diskvalifikován

  692. MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  693. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  694. Agility jednotlivci, Ajda: 1/27, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  695. Agility jednotlivci, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/27, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  696. Družstva - Agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/34, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  697. Družstva - Agility, Ajda: 8/34, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  698. Družstva - Jumping, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/33, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  699. Družstva - Jumping, Ajda: 14/33, 28.23 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  700. Jumping jednotlivci, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/27, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  701. Jumping jednotlivci, Ajda: Diskvalifikován

  702. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  703. Zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  704. Zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/3, 45.12 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  705. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  706. Zkouška 1 MA2, Ajda: Diskvalifikován

  707. Zkouška 1 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/8, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  708. Zkouška 2 MA2, Ajda: Diskvalifikován

  709. Zkouška 2 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/8, 43.87 s, 2.87 tr. b., 3.99 m/s

  710. Zkouška 3 MA2, Ajda: Diskvalifikován

  711. Zkouška 3 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/8, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  712. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  713. Zk MA2 III MA2, Ajda: 1/5, 33.63 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  714. Zk MA2 II MA2, Ajda: 1/5, 26.7 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  715. Zk MA2 I MA2, Ajda: 1/5, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  716. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  717. Agility junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/10, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  718. Agility junioři, Ajda: Diskvalifikován

  719. Jumping junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/10, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  720. Jumping junioři, Ajda: Diskvalifikován

  721. Zkouška, Ajda: 3/5, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  722. Zkouška, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  723. Zkouška 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/6, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  724. Zkouška 2, Ajda: Diskvalifikován

  725. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  726. ZkA 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/1, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  727. ZkA 1, Ajda: Diskvalifikován

  728. ZkA 2, Ajda: 1/1, 36.61 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  729. ZkA 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/1, 44.37 s, 5.37 tr. b., 3.81 m/s

  730. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  731. Jumping, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/4, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  732. Jumping, Ajda: 2/4, 27.42 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  733. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  734. Junioři Agility 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  735. Junioři Agility 1, Ajda: Diskvalifikován

  736. Junioři Agility 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/16, 37.07 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  737. Junioři Agility 2, Ajda: Diskvalifikován

  738. Junioři Agility 3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/16, 40.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  739. Junioři Agility 3, Ajda: Diskvalifikován

  740. Junioři Agility 4, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/16, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  741. Junioři Agility 4, Ajda: Diskvalifikován

  742. Junioři Jumping 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/16, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  743. Junioři Jumping 1, Ajda: Diskvalifikován

  744. Junioři Jumping 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/16, 38.08 s, 1.08 tr. b., 4.23 m/s

  745. Junioři Jumping 2, Ajda: Diskvalifikován

  746. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  747. Agility 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/49, 45.56 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  748. Agility 1, Ajda: Diskvalifikován

  749. Agility 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 8/50, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  750. Agility 2, Ajda: Diskvalifikován

  751. Jumping 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 10/50, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  752. Jumping 1, Ajda: Diskvalifikován

  753. Jumping 2, Ajda: Diskvalifikován

  754. Jumping 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  755. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  756. Agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/11, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  757. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  758. ZkA, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  759. ZkA, Ajda: Diskvalifikován

  760. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  761. Zkouška A2 II MA2, Ajda: 6/9, 31.14 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  762. Zkouška A2 - II MA2, Ajda: 1/8, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  763. Zkouška A2 I MA2, Ajda: Diskvalifikován

  764. Zkouška A2 - I MA2, Ajda: Diskvalifikován

  765. Zkouška A3 II MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/10, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  766. Zkouška A3 - II MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/7, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  767. Zkouška A3 I MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/10, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  768. Zkouška A3 - I MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/7, 50.55 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  769. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  770. MA2, Ajda: Diskvalifikován

  771. MA2 I., Ajda: Diskvalifikován

  772. MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  773. MA3 I., Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/3, 47.24 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  774. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  775. Agility M, Ajda: 1/21, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  776. Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  777. Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/21, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  778. Jumping M, Ajda: Diskvalifikován

  779. Zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  780. Zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/6, 44.02 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  781. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  782. Zkouška 1 MA2, Ajda: Diskvalifikován

  783. Zkouška 1 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/10, 46.57 s, 0.57 tr. b., 3.89 m/s

  784. Zkouška 2 MA2, Ajda: Diskvalifikován

  785. Zkouška 2 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/10, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  786. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 01. 12. 2013

  787. 1. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  788. 1. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/5, 40.32 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  789. 2. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  790. 2. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/6, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  791. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  792. 1. Zkouška, Ajda: Diskvalifikován

  793. 2. Zkouška, Ajda: Diskvalifikován

  794. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  795. Agility finále, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/9, 48.5 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  796. Agility finále, Ajda: Diskvalifikován

  797. Agility Open, Ajda: 2/13, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  798. Agility Open, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/13, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  799. Jumping Open, Ajda: Diskvalifikován

  800. Jumping Open, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  801. Zkoušky, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/6, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  802. Zkoušky, Ajda: Diskvalifikován

  803. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  804. MA1 - 1 MA1, Ajda: 3/6, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  805. MA1 - 2 MA1, Ajda: Diskvalifikován

  806. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  807. Agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 11/62, 49.79 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  808. Agility družstev, Onyx Diamond z Altheyrosei: 14/58, 50.44 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  809. Jumping, Onyx Diamond z Altheyrosei: 21/62, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  810. Jumping družstev, Onyx Diamond z Altheyrosei: 41/58, 41.81 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  811. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2013

  812. 1. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  813. 2. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/3, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  814. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  815. AGILITY, Ajda: Diskvalifikován

  816. AGILITY, Ajda: Diskvalifikován

  817. JUMPING, Ajda: Diskvalifikován

  818. JUMPING, Ajda: Diskvalifikován

  819. MA1, Ajda: 1/2, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  820. MA1, Ajda: Diskvalifikován

  821. 2. Memoriál Ivy Patákové, Ajda: Diskvalifikován

  822. Cvikov - 13. Cvikovské zkoušky, 05. 08. 2013

  823. Zkouška agility MA1, Ajda: 3/6, 29.21 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  824. Zkouška agility MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  825. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  826. Agility, Ajda: 2/6, 32.04 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  827. Agility I BarkingHeads, Ajda: Diskvalifikován

  828. Agility II BarkingHeads, Ajda: Diskvalifikován

  829. Agility III ArdenGrange, Ajda: Diskvalifikován

  830. Agility IV ArdenGrange, Ajda: Diskvalifikován

  831. Jumping I BarkingHeads, Ajda: Diskvalifikován

  832. Jumping II ArdenGrange, Ajda: Diskvalifikován

  833. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  834. Agility Junior M, Ajda: 1/9, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  835. Agility Junior M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/9, 48.68 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  836. Jumping Junior M, Ajda: Diskvalifikován

  837. Jumping Junior M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  838. Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility, 08. 06. 2013

  839. Agility, Ajda: Diskvalifikován

  840. Jumping, Ajda: Diskvalifikován

  841. Zka, Ajda: Diskvalifikován

  842. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2013

  843. Agility Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/12, 36.67 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  844. Agility Medium, Ajda: Diskvalifikován

  845. Jumping Medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  846. Jumping Medium, Ajda: Diskvalifikován

  847. MA1, Ajda: 1/3, 25.05 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  848. MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/5, 49.51 s, 3.51 tr. b., 3.58 m/s

  849. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  850. Agility 1 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 8/15, 49.88 s, 16.88 tr. b., 3.81 m/s

  851. Agility 2 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/15, 50.6 s, 9.6 tr. b., 3.75 m/s

  852. Agility 3 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  853. Agility 4 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/14, 44.38 s, 7.38 tr. b., 4.06 m/s

  854. Jumping 1 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/15, 36.94 s, 0.94 tr. b., 4.74 m/s

  855. Jumping 2 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/15, 41.61 s, 2.61 tr. b., 4.09 m/s

  856. Sekvence 1 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/13, 37.34 s, 2.34 tr. b., 3.75 m/s

  857. Sekvence 2 M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/9, 37.84 s, 13.84 tr. b., 3.2 m/s

  858. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  859. ZK 1 MA1, Ajda: Diskvalifikován

  860. zk 2 MA1, Ajda: Diskvalifikován

  861. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  862. MA1 - II MA1, Ajda: Diskvalifikován

  863. MA1 - I MA1, Ajda: 4/9, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  864. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  865. MA1 - II MA1, Ajda: Diskvalifikován

  866. MA1 - I MA1, Ajda: 3/9, 29.23 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  867. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  868. Zkouška 1 MA1, Ajda: Diskvalifikován

  869. Zkouška 2 MA1, Ajda: 2/5, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  870. Zkouška 3 MA1, Ajda: Diskvalifikován

  871. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  872. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Ajda: Diskvalifikován

  873. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Ajda: Diskvalifikován

  874. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  875. agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/16, 52.85 s, 11.85 tr. b., 3.41 m/s

  876. jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  877. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/7, 51.87 s, 3.87 tr. b., 3.47 m/s

  878. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  879. CACIAg , Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  880. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  881. Agility, Sunny: 7/9, 45.15 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  882. Agility individuals, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  883. Jumping, Sunny: 8/9, 47.47 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  884. Jumping individuals, Onyx Diamond z Altheyrosei: 25/57, 44.68 s, 3.68 tr. b., 3.72 m/s

  885. Horní Počernice - 23. Dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  886. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Ajda: Diskvalifikován

  887. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  888. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  889. 23. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Ajda: Diskvalifikován

  890. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 29. 09. 2012

  891. 1. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/5, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  892. 2. zkouška MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/5, 45.96 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  893. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  894. agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 8/20, 47.87 s, 7.87 tr. b., 3.57 m/s

  895. jumping, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/22, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  896. Veterán, Sunny: 1/2, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  897. Veterán, Sunny: 2/2, 49.0 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  898. Zkouška A3, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/5, 49.22 s, 8.22 tr. b., 3.68 m/s

  899. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  900. Agility jednotlivci, Onyx Diamond z Altheyrosei: 8/13, 40.86 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  901. Družstva - Agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/23, 53.07 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  902. Hra, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/13, 30.43 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  903. Jumping jednotlivci, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/14, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  904. Bukovina u Turnova - Purina Proplan Cup, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  905. Agility, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/14, 41.92 s, 2.92 tr. b., 3.6 m/s

  906. Jumping, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  907. MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  908. Memoriál Ivy Patákové MA, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/14, 35.03 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  909. Smržovka - Smržovský agi cup 2012, 15. 07. 2012

  910. Zka1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  911. Zka2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/2, 47.86 s, 9.86 tr. b., 3.13 m/s

  912. Jablonec nad Nisou - Lukášov - ČMKU Junior Open 2012, 15. 06. 2012 - 16. 06. 2012

  913. Agility Open - junioři M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  914. Agility Open - junioři S, Sunny: Diskvalifikován

  915. Jumpig Open - junioři M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/6, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  916. Jumpig Open - junioři S, Sunny: Diskvalifikován

  917. Jumping Open - junioři M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  918. Jumping Open - junioři S, Sunny: 4/8, 40.35 s, 6.35 tr. b., 4.21 m/s

  919. Zkouška Agility - junioři MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  920. Zkouška Agility - junioři SA1, Sunny: 2/2, 35.85 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  921. Nymburk - Nymburk Cup, 03. 06. 2012

  922. agility open medium M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/28, 44.33 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  923. jumping medium M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/28, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  924. nymburské zkoušky MA3 MA3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  925. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 05. 05. 2012 - 06. 05. 2012

  926. Agility Medium 3 Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/14, 55.22 s, 19.22 tr. b., 3.31 m/s

  927. Agility Medium 4 Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  928. Agility 1 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/14, 41.22 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  929. Agility 2 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  930. Jumping 1 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 9/14, 31.82 s, 5.82 tr. b., 4.71 m/s

  931. Jumping 2 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/14, 39.82 s, 1.82 tr. b., 4.27 m/s

  932. Sekvence 1 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  933. Sekvence 2 Medium Junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/10, 23.03 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  934. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  935. AGILITY I, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  936. AGILITY II, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  937. JUMPING I, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  938. JUMPING II, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  939. JUMPING III, Onyx Diamond z Altheyrosei: 10/54, 38.96 s, 5.96 tr. b., 3.8 m/s

  940. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  941. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  942. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/6, 45.28 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  943. Svojetice - 21. Dvojzkoušky, 17. 03. 2012

  944. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/13, 41.67 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  945. 21. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  946. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník), 11. 03. 2012

  947. Dědovo agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  948. Dědův jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/19, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  949. Postřižinské zkoušky MA2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/9, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  950. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  951. Zk 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  952. Zk 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  953. Mladá Boleslav - Apple Cup V. + Mistrovství ČR teriérů, 25. 09. 2011

  954. AGILITY, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/22, 46.03 s, 3.03 tr. b., 3.91 m/s

  955. JUMPING, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  956. MA2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/9, 50.97 s, 3.97 tr. b., 3.53 m/s

  957. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  958. Agility Junioři M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/21, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  959. Agility Junioři S, Sunny: 12/28, 47.12 s, 2.12 tr. b., 3.42 m/s

  960. Jumping Junioři M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 6/21, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  961. Jumping Junioři S, Sunny: 16/27, 45.7 s, 6.7 tr. b., 3.41 m/s

  962. Lomnice nad Popelkou - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen, 16. 07. 2011 - 17. 07. 2011

  963. NE - Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  964. NE - Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/17, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  965. NE - Zkouška MA2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/8, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  966. SO - Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/16, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  967. SO - Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/16, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  968. SO - Zkouška MA2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/5, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  969. Mladá Boleslav - Acana May Cup II., 21. 05. 2011

  970. AGILITY, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  971. JUMPING, Onyx Diamond z Altheyrosei: 12/20, 39.47 s, 11.47 tr. b., 3.62 m/s

  972. MA2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/13, 44.4 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  973. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  974. AGILITY 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 9/17, 41.42 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  975. AGILITY 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  976. JUMPING 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  977. JUMPING 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 7/20, 41.02 s, 7.02 tr. b., 2.88 m/s

  978. JUMPING 3, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  979. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2011

  980. Prvomájové závody agility 2011, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/27, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  981. Prvomájové závody agility 2011, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/15, 48.72 s, 5.72 tr. b., 3.39 m/s

  982. Prvomájové závody agility 2011, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  983. Praha Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  984. Agility 1 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/20, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  985. Agility 1 Small junioři, Sunny: Diskvalifikován

  986. Agility 2 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  987. Agility 2 Small junioři, Sunny: 10/20, 51.83 s, 16.83 tr. b., 3.26 m/s

  988. Agility 3 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  989. Agility 3 Small junioři, Sunny: Diskvalifikován

  990. Agility 4 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 10/19, 52.9 s, 10.9 tr. b., 3.33 m/s

  991. Agility 4 Small junioři, Sunny: 8/19, 48.64 s, 6.64 tr. b., 3.62 m/s

  992. Jumping 1 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 9/20, 37.86 s, 3.86 tr. b., 4.28 m/s

  993. Jumping 1 Small junioři, Sunny: 15/20, 44.75 s, 19.75 tr. b., 3.62 m/s

  994. Jumping 2 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 13/20, 40.27 s, 7.27 tr. b., 3.8 m/s

  995. Jumping 2 Small junioři, Sunny: 7/19, 41.1 s, 4.1 tr. b., 3.72 m/s

  996. Sekvence 1 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  997. Sekvence 1 Small junioři, Sunny: Diskvalifikován

  998. Sekvence 2 Medium junioři, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/18, 30.13 s, 4.13 tr. b., 3.35 m/s

  999. Sekvence 2 Small junioři, Sunny: Diskvalifikován

  1000. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1001. Ne-Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 12/18, 42.79 s, 16.79 tr. b., 3.74 m/s

  1002. Ne-Agility S, Sunny: 12/24, 52.1 s, 16.1 tr. b., 3.07 m/s

  1003. Ne-Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 8/18, 39.19 s, 4.19 tr. b., 3.83 m/s

  1004. Ne-Jumping S, Sunny: 9/24, 44.6 s, 7.6 tr. b., 3.36 m/s

  1005. Ne-Zkouška MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1006. Ne-Zkouška SA1, Sunny: 7/8, 45.85 s, 5.0 tr. b., 3.01 m/s

  1007. So-Agility M, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1008. So-Agility S, Sunny: 9/20, 50.37 s, 13.37 tr. b., 3.0 m/s

  1009. So-Jumping M, Onyx Diamond z Altheyrosei: 5/19, 35.86 s, 1.86 tr. b., 3.96 m/s

  1010. So-Jumping S, Sunny: 11/20, 48.26 s, 20.26 tr. b., 2.94 m/s

  1011. So-Zkouška MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1012. So-Zkouška SA1, Sunny: 3/7, 50.17 s, 5.0 tr. b., 3.13 m/s

  1013. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  1014. Agility open medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 2/15, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1015. Jumping medium, Onyx Diamond z Altheyrosei: 9/15, 43.08 s, 5.08 tr. b., 3.9 m/s

  1016. zkouška MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/6, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1017. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  1018. 1. zkouška MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/8, 43.1 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  1019. 1. zkouška SA1, Sunny: 1/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  1020. 2.zkouška MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/8, 34.15 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1021. 2. zkouška SA1, Sunny: 2/7, 34.07 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1022. Bukovina u Turnova - Purina ProPlan CUP, 04. 09. 2010 - 05. 09. 2010

  1023. AGILITY, Sunny: 6/23, 50.24 s, 7.24 tr. b., 3.42 m/s

  1024. AGILITY, Sunny: 13/23, 52.39 s, 17.39 tr. b., 3.3 m/s

  1025. JUMPING, Sunny: 5/23, 40.06 s, 7.06 tr. b., 3.62 m/s

  1026. JUMPING, Sunny: 8/23, 42.75 s, 12.75 tr. b., 3.7 m/s

  1027. SA1, Sunny: 3/9, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1028. SA1, Sunny: 5/10, 47.43 s, 10.0 tr. b., 2.97 m/s

  1029. Semily - Pojizerské hopsání + speciál loveckých plemen II., 14. 08. 2010 - 15. 08. 2010

  1030. NE - Agility S, Sunny: 17/28, 54.34 s, 8.34 tr. b., 3.2 m/s

  1031. NE - Jumping S, Sunny: 20/30, 46.66 s, 18.66 tr. b., 3.43 m/s

  1032. NE - Zkouška SA1, Sunny: 7/11, 42.97 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  1033. SO - Agility S, Sunny: 13/30, 44.19 s, 11.19 tr. b., 3.33 m/s

  1034. SO - Jumping S, Sunny: 14/31, 42.0 s, 6.0 tr. b., 3.62 m/s

  1035. SO - Zkouška SA1, Sunny: 3/11, 40.8 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  1036. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  1037. Zkoušky MA1 - 1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1038. Zkoušky MA1 - 2, Onyx Diamond z Altheyrosei: 1/7, 56.03 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  1039. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1040. Jarní závody agility 2010, Onyx Diamond z Altheyrosei: 3/6, 56.38 s, 18.38 tr. b., 2.89 m/s

  1041. Jarní závody agility 2010, Onyx Diamond z Altheyrosei: 16/20, 45.92 s, 11.92 tr. b., 3.38 m/s

  1042. Jarní závody agility 2010, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1043. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  1044. Agility MA1, Onyx Diamond z Altheyrosei: Diskvalifikován

  1045. Agility MA1 - 2., Onyx Diamond z Altheyrosei: 4/7, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s