Cz En

004117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Šťastná

    Člen KA

Pes

  1. Will To Rise Lucky Summer, Border kolie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: 41/125, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 27/137, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  4. Jumping Open: 29/136, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 26/138, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  6. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  7. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  8. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  9. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  10. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3 II: 2/8, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  12. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  13. QA4 Agility: Diskvalifikován

  14. QA5 Agility: 21/96, 39.81 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  15. QA6 Agility: 2/93, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  16. QJ4 Jumping: 4/96, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  17. QJ5 Jumping: 43/94, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  18. QJ6 Jumping: 2/87, 35.8 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  19. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  20. QA1 agility: 24/123, 38.35 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  21. QA2 agility: 27/120, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  22. QA3 agility: 1/120, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  23. QJ1 jumping: 43/123, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  24. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  25. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  26. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  27. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  28. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  29. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  30. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  31. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  32. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 1/170, 32.21 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  33. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  34. Agility Open: 1/34, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  35. Agility Trial: Diskvalifikován

  36. Jumping Open: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  37. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  38. Jumping: 1/60, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  39. SUPER FINÁLE: 8/10, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  40. Zkouška 1: 3/35, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  41. Zkouška 2: 15/33, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  42. Zkouška 3: Diskvalifikován

  43. Zkouška 4: 2/36, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  45. Agility: Diskvalifikován

  46. Jumping: 14/28, 28.82 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  47. Zkouška: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  49. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  52. AGILITY: 1/31, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  53. AGILITY: Diskvalifikován

  54. JUMPING: 5/38, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  55. JUMPING: Diskvalifikován

  56. LA3: 7/21, 42.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  57. LA3: Diskvalifikován

  58. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  59. Agility L: 1/29, 28.67 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  60. Jumping L: 8/29, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  61. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  62. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  63. Agility: Diskvalifikován

  64. Agility DRUZSTVA: 49/97, 37.4 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  65. Jumping: 18/97, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  66. Jumping DRUZSTVA: 19/97, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  67. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  68. Agility 1 L: Diskvalifikován

  69. Finále L: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  72. Zkouška 1 LA3: 1/12, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  73. Zkouška 2 LA3: 4/13, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  74. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  75. JUMPING 1 L: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  76. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  77. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA3: 3/10, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  79. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  80. Nedele LA3 1: Diskvalifikován

  81. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  82. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  83. Sobota LA3 2: 1/10, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  84. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  85. Agility II. L: Diskvalifikován

  86. Agility I. L: 1/94, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  87. Jumping II. L: Diskvalifikován

  88. Jumping I. L: 13/94, 31.78 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  89. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  90. QA4 Agility: 3/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  91. QA5 Agility: 65/93, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  92. QA6 Agility: 45/88, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  93. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  94. QJ5 Jumping: 4/90, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  95. QJ6 Jumping: 38/77, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  96. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  97. Zkouška 1 - LA2: 1/11, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  98. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  99. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  100. QA1 agility: Diskvalifikován

  101. QA2 agility: 19/125, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  102. QA3 agility: 10/125, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  103. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  104. QJ2 jumping: 69/126, 43.32 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  105. QJ3 jumping: 38/122, 38.4 s, 5.4 tr. b., 4.84 m/s

  106. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  107. Agility L: 1/51, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  108. JUMPING L: 17/51, 31.21 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  109. Zkouška agility LA2: 3/22, 28.23 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  110. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  111. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA2: 1/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  113. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  114. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  118. Agility: 12/50, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Finále: Diskvalifikován

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA2: 1/20, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  124. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  125. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA2: 4/16, 29.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  127. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  128. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  129. Jumping 1 Large: 2/36, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  130. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  131. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  132. Agility: 1/44, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  133. Jumping: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA2: 7/20, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  136. Czech Imp Jump Large: 1/47, 17.39 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  137. Jumping 1 Large: 2/47, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  138. Jumping 2 Large: 12/47, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  139. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  140. ZkA II. LA2: 3/24, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  141. ZkA I. LA2: 1/24, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  142. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  143. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. I. Zkouška LA2: 6/24, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  146. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  147. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  150. Czech Imp Jump Large: 1/47, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  151. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  152. Jumping 2 Large: 1/47, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  153. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  154. Agility LA sobota: 17/60, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  155. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  156. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  157. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  158. Zkoušky LA2 sobota: 4/16, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  159. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  160. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  161. Jumping 1 Large: 3/51, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  162. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  163. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  164. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  167. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  168. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  169. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  170. Agility L: Diskvalifikován

  171. Jumping L: 13/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  172. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  173. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  174. A2 1.běh LA2: 5/20, 33.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  175. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  176. A2 3. běh LA2: 3/19, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  177. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  178. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA2: 1/19, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  180. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  181. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  182. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  183. 3. Zka - LA2: 3/20, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  184. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  185. Zkouška II LA1: 1/15, 23.09 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  186. Zkouška I LA1: 1/15, 22.44 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  187. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  188. Agility - Ne: Diskvalifikován

  189. Agility - So: Diskvalifikován

  190. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  191. Jumping - So: 8/97, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  192. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  193. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  194. 2Q Agility: Diskvalifikován

  195. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  196. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  197. Power & speed A1: Diskvalifikován

  198. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 10/46, 26.84 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  199. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  200. 1. běh LA1: 1/14, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  201. 2. běh LA1: 1/14, 26.18 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  203. Horní Počernice, 1. běh: 2/10, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  204. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  205. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  206. Agility Trial I: 5/13, 34.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  207. Jumping Trial I: Diskvalifikován