Cz En

004117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Šťastná

    Člen KA

Pes

  1. Will To Rise Lucky Summer, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  2. Agility OPEN L: 1/46, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  3. Jumping OPEN L: 20/45, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Zkouška LA3: 1/25, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  5. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  6. Agility Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: 41/94, 41.53 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: 1/94, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  10. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  11. 1.zkouška: 1/11, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  12. 2.zkouška: Diskvalifikován

  13. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  14. Zkouška L A3 - I. : 1/5, 34.86 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  15. Zkouška L A3 - II. : Diskvalifikován

  16. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  17. Agility 1 L: 18/82, 36.63 s, 15.0 tr. b., 5.9 m/s

  18. Agility 2 L: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 L: 12/82, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  21. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  22. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  25. Agility Open L: Diskvalifikován

  26. Jumping Open L: Diskvalifikován

  27. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  28. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  29. Agility Individual: 33/106, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  30. Agility Squads as Individual: 1/109, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  31. Jumping Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: 2/108, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  33. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  34. NE Agility L: Diskvalifikován

  35. NE Jumping L: 1/25, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. NE Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. SO Agility L: 1/30, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  38. So Jumping L: Diskvalifikován

  39. SO Zkouška LA3: 1/13, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  40. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  41. Finále Agility: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 2: 1/53, 33.91 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  44. Jumping 3: 1/52, 30.38 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  45. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  46. FINÁLE L: Diskvalifikován

  47. I. agility L: Diskvalifikován

  48. II. agility L: 1/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  49. I. jumping L: Diskvalifikován

  50. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  51. 1.zkouška: 1/13, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  52. 2.zkouška: Diskvalifikován

  53. Jumping: 2/20, 28.47 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  55. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. I. zkouška LA3: 1/10, 35.75 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  57. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  58. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  59. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  61. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  62. Jumping 1: 3/39, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  63. Jumping 2: 1/39, 27.82 s, 0.0 tr. b., 6.36 m/s

  64. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  65. III. jumping L: 1/41, 29.34 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  66. II. jumping L: 1/43, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  67. I. jumping L: 12/43, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  68. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  69. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  70. ZkA. LA3 II.: 7/18, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  71. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  72. Czech Imp Jump: 1/31, 18.65 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  73. Jumping 1: 6/31, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  74. Jumping 2 : 1/31, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  75. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  76. Agility L: 1/24, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA3: 1/10, 31.53 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  79. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  80. Agility Open: 41/125, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  81. Agility Squads as Individual: 27/137, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  82. Jumping Open: 29/136, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  83. Jumping Squads as Individual: 26/138, 31.56 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  84. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  85. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  86. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  88. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA3 II: 2/8, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  90. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  91. QA4 Agility: Diskvalifikován

  92. QA5 Agility: 21/96, 39.81 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  93. QA6 Agility: 2/93, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  94. QJ4 Jumping: 4/96, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  95. QJ5 Jumping: 43/94, 38.42 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  96. QJ6 Jumping: 2/87, 35.8 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  98. QA1 agility: 24/123, 38.35 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  99. QA2 agility: 27/120, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  100. QA3 agility: 1/120, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  101. QJ1 jumping: 43/123, 35.71 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  102. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  103. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  104. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  105. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  106. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  107. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  108. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  109. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  110. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 1/170, 32.21 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  111. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  112. Agility Open: 1/34, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  113. Agility Trial: Diskvalifikován

  114. Jumping Open: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  115. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  116. Jumping: 1/60, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  117. SUPER FINÁLE: 8/10, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  118. Zkouška 1: 3/35, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  119. Zkouška 2: 15/33, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  120. Zkouška 3: Diskvalifikován

  121. Zkouška 4: 2/36, 43.03 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  122. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  123. Agility: Diskvalifikován

  124. Jumping: 14/28, 28.82 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  125. Zkouška: Diskvalifikován

  126. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  127. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  130. AGILITY: 1/31, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: 5/38, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  133. JUMPING: Diskvalifikován

  134. LA3: 7/21, 42.7 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  135. LA3: Diskvalifikován

  136. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  137. Agility L: 1/29, 28.67 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  138. Jumping L: 8/29, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  139. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  140. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  141. Agility: Diskvalifikován

  142. Agility DRUZSTVA: 49/97, 37.4 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  143. Jumping: 18/97, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  144. Jumping DRUZSTVA: 19/97, 32.63 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  146. Agility 1 L: Diskvalifikován

  147. Finále L: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  149. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  150. Zkouška 1 LA3: 1/12, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  151. Zkouška 2 LA3: 4/13, 36.66 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  152. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  153. JUMPING 1 L: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  154. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  155. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA3: 3/10, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  157. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  158. Nedele LA3 1: Diskvalifikován

  159. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  160. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  161. Sobota LA3 2: 1/10, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  162. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  163. Agility II. L: Diskvalifikován

  164. Agility I. L: 1/94, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  165. Jumping II. L: Diskvalifikován

  166. Jumping I. L: 13/94, 31.78 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  167. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  168. QA4 Agility: 3/95, 42.3 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  169. QA5 Agility: 65/93, 42.31 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  170. QA6 Agility: 45/88, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  171. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  172. QJ5 Jumping: 4/90, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  173. QJ6 Jumping: 38/77, 32.91 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  174. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  175. Zkouška 1 - LA2: 1/11, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  176. Zkouška 2 - LA2: Diskvalifikován

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  178. QA1 agility: Diskvalifikován

  179. QA2 agility: 19/125, 40.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  180. QA3 agility: 10/125, 34.96 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  181. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  182. QJ2 jumping: 69/126, 43.32 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  183. QJ3 jumping: 38/122, 38.4 s, 5.4 tr. b., 4.84 m/s

  184. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  185. Agility L: 1/51, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  186. JUMPING L: 17/51, 31.21 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  187. Zkouška agility LA2: 3/22, 28.23 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  188. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  189. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. 2. zkouška LA2: 1/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  191. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  192. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  196. Agility: 12/50, 32.43 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  197. Agility: Diskvalifikován

  198. Finále: Diskvalifikován

  199. Jumping: Diskvalifikován

  200. Jumping: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA2: 1/20, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  202. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  203. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. I. zkouška LA2: 4/16, 29.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  205. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  206. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  207. Jumping 1 Large: 2/36, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  208. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  210. Agility: 1/44, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  211. Jumping: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA2: 7/20, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  213. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  214. Czech Imp Jump Large: 1/47, 17.39 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  215. Jumping 1 Large: 2/47, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  216. Jumping 2 Large: 12/47, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  217. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  218. ZkA II. LA2: 3/24, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  219. ZkA I. LA2: 1/24, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  220. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  221. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. I. Zkouška LA2: 6/24, 44.46 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  224. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  225. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  228. Czech Imp Jump Large: 1/47, 19.58 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  229. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  230. Jumping 2 Large: 1/47, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  231. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  232. Agility LA sobota: 17/60, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  233. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  234. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  235. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  236. Zkoušky LA2 sobota: 4/16, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  237. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  238. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  239. Jumping 1 Large: 3/51, 29.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  240. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  241. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  242. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  243. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  244. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  245. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  246. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  247. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  248. Agility L: Diskvalifikován

  249. Jumping L: 13/31, 34.61 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  250. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  251. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  252. A2 1.běh LA2: 5/20, 33.79 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  253. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  254. A2 3. běh LA2: 3/19, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  255. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  256. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  257. I. zkouška LA2: 1/19, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  258. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  259. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  260. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  261. 3. Zka - LA2: 3/20, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  262. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  263. Zkouška II LA1: 1/15, 23.09 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  264. Zkouška I LA1: 1/15, 22.44 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  265. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  266. Agility - Ne: Diskvalifikován

  267. Agility - So: Diskvalifikován

  268. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  269. Jumping - So: 8/97, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  270. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  271. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  272. 2Q Agility: Diskvalifikován

  273. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  274. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  275. Power & speed A1: Diskvalifikován

  276. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 10/46, 26.84 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  277. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  278. 1. běh LA1: 1/14, 23.03 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  279. 2. běh LA1: 1/14, 26.18 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  280. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  281. Horní Počernice, 1. běh: 2/10, 31.65 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  282. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  283. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  284. Agility Trial I: 5/13, 34.96 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  285. Jumping Trial I: Diskvalifikován