Jumping 5 L

  1. Datum: 04. 06. 2023
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053119 Eliška Ludvíková A3Ch Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.34 5.89 V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 36.16 5.75 V
3 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 36.72 5.66 V
4 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 0 0 0.0 0.0 36.73 5.66 V
5 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 36.74 5.66 V
6 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.76 5.66 V
7 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 0 0.0 0.0 37.27 5.58 V
8 091919 Nikola Banotová A3Ch Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 37.38 5.56 V
9 001919 Natálie Šišovská A3Ch Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 37.54 5.54 V
10 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 37.85 5.5 V
11 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 38.04 5.47 V
12 066117 Michal Brych A3Ch Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 38.13 5.46 V
13 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 0.0 0.0 38.45 5.41 V
14 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 38.6 5.39 V
15 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 39.04 5.33 V
16 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 39.14 5.31 V
17 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 39.19 5.31 V
18 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 39.22 5.3 V
19 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 0 0.0 0.0 39.84 5.22 V
20 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 0 0.0 0.0 39.94 5.21 V
21 047817 Alexandra Alfery A3Ch C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 40.54 5.13 V
22 034518 Ivana Kozubová Ejmi 0 0 0.0 0.0 42.65 4.88 V
23 007021 Michaela Koucká A3Ch Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 43.91 4.74 V
24 077018 Michaela Koucká A3Ch Arnošt Šťastná smečka 0 0 0.0 0.0 47.5 4.38 V
25 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 36.04 5.77 V
26 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 1 0 0.0 5.0 36.48 5.7 V
27 014021 Nikola Králová Blondie Brixx Bellis Hope 1 0 0.0 5.0 37.37 5.57 V
28 018218 Eliška Hurdálková A3Ch Lady B von Brünn Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 39.1 5.32 V
29 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 39.23 5.3 V
30 027621 Martina Holcová Pix 0 1 0.0 5.0 41.12 5.06 V
31 017119 Markéta Adam A3Ch Zunerry Aeddan 0 1 0.0 5.0 41.67 4.99 V
32 029117 Radana Píšťková A3Ch Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 46.16 4.51 V
33 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 2 0 0.0 10.0 37.33 5.57 VD
34 017419 Jan Fiala A3Ch Libby Granting Pleasure 1 1 0.0 10.0 39.42 5.28 VD
35 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin 2 0 0.0 10.0 42.56 4.89 VD
36 025218 Kristýna Hoftych Dreamer Hardy Origin 2 0 0.0 10.0 44.24 4.7 VD
37 050522 Jana Hojdová Ananas Juice Oakland Alley 0 2 0.78 10.78 48.78 4.26 VD
38 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 3 0 0.0 15.0 38.93 5.34 VD
39 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power 2 1 0.0 15.0 39.86 5.22 VD
40 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 3 0 0.0 15.0 44.69 4.65 VD
41 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 2 1 0.0 15.0 45.22 4.6 VD
42 074520 Zuzana Kubicová Ace of Hearts Magic Bond 4 0 0.0 20.0 40.28 5.16 D
43 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family 4 1 0.0 25.0 40.3 5.16 D
DIS 102022 Petra Andrýsková Go Moana z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018822 Anna Dušánková Grace Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066621 Tereza Kaniová Youngster Legend-ario Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022022 Kateřina Terčová A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí A3Ch Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková A3Ch Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045618 Nikola Králová Cider Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO