068221

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Sack, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Dreaming Sisi Neverending Force, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 11. 05. 2024

  2. Jumping Družstev: 2/15, 25.99 s, 10.0 tr. b., 6.16 m/s

  3. Jumping Dva krát Dva: 1/17, 20.67 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  4. Jumping EKOgility: Diskvalifikován

  5. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  6. QA4 Agility: 33/140, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  7. QA5 Agility: 72/140, 55.48 s, 20.48 tr. b., 3.68 m/s

  8. QA6 Agility: 29/137, 37.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  9. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  10. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ6 Jumping: 10/132, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  12. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  13. QA1 Agility: 50/164, 39.89 s, 20.0 tr. b., 5.52 m/s

  14. QJ1 Jumping: 37/163, 33.95 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  15. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  17. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  18. Agility L: 7/33, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  19. Jumping L: 9/33, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  20. Krátký jumping L: Diskvalifikován

  21. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  22. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  25. Agility II. L: 5/49, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  26. Agility I. L: Diskvalifikován

  27. Final L: Diskvalifikován

  28. Jumping III. L: Diskvalifikován

  29. Jumping II. L: 9/49, 31.93 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  30. Jumping I. L: 6/46, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  31. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  32. LA3 I: 6/17, 37.53 s, 15.0 tr. b., 5.7 m/s

  33. LA3 II: Diskvalifikován

  34. LA3 III: Diskvalifikován

  35. LA3 IV: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zimní openy trochu jinak, 24. 02. 2024

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Krátký jumping L: 1/37, 19.25 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  40. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  41. 1. zkouška A3 L: 1/8, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  42. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  44. 4. zkouška A3 L: 1/8, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  45. 5. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  46. 6. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  47. Ratenice - 2x zkoušky, 26. 01. 2024

  48. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  51. Agility III 600: 25/50, 38.05 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  52. Agility II 600: Diskvalifikován

  53. Agility I 600: 38/50, 34.17 s, 25.0 tr. b., 6.06 m/s

  54. Jumping III 600: 13/44, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  55. Jumping II 600: Diskvalifikován

  56. Jumping I 600: Diskvalifikován

  57. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  58. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA2: 1/16, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  60. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  61. 1. Zkouška LA2: 1/11, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  62. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  64. LA2 III: 1/5, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  65. LA2 IV: Diskvalifikován

  66. L Jumping II A2+A3: Diskvalifikován

  67. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 08. 12. 2023

  68. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  69. První zkouška: Diskvalifikován

  70. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  71. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  74. 1. Zkouška LA2: 3/15, 31.74 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  75. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  77. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA2: 4/11, 25.84 s, 10.0 tr. b., 6.04 m/s

  79. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  81. 1. Zkouška LA2: 2/9, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  82. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  84. Zkouška L A2 - I.: 2/8, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. Zkouška L A2 - II.: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  87. 1. Zkouška LA2: 1/8, 33.91 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  88. 2. Zkouška LA2: 1/8, 32.68 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  89. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  90. Agility 1 L: 33/117, 38.32 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  91. Agility 2 L: 61/109, 45.05 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  92. Jumping 1 L: 38/114, 38.37 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  93. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  95. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  98. Agility 4 L: 19/73, 40.91 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  99. Agility 5 L: Diskvalifikován

  100. Agility 6 L: Diskvalifikován

  101. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  102. Jumping 5 L: 26/69, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  103. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  104. Terezín - Agility pro Ukrajinu III., 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  105. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  106. LA2 I: 1/4, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  107. LA2 II: Diskvalifikován

  108. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  109. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  110. Jumping družstev: 7/20, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  111. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  112. Agility Open L: 11/32, 37.31 s, 15.0 tr. b., 5.9 m/s

  113. Jumping Open L: Diskvalifikován

  114. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  115. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  116. QA1 Agility: Diskvalifikován

  117. QA2 Agility: 17/114, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  118. QA3 Agility: 63/114, 38.81 s, 25.0 tr. b., 5.62 m/s

  119. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  120. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  121. QJ3 Jumping: 68/108, 38.96 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  122. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  123. LA2 I: Diskvalifikován

  124. LA2 II: Diskvalifikován

  125. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  126. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  129. Agility L: 12/30, 32.9 s, 15.0 tr. b., 5.78 m/s

  130. Jumping L: Diskvalifikován

  131. Krátký jumping L: Diskvalifikován

  132. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  133. Agility 1 L: Diskvalifikován

  134. Agility 2 L: 12/29, 32.97 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  135. Finále L: Diskvalifikován

  136. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  137. Jumping 2 L: 17/28, 27.37 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  138. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  139. LA2 I: Diskvalifikován

  140. LA2 II: Diskvalifikován

  141. LA2 III: Diskvalifikován

  142. LA2 IV: 7/13, 33.61 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  143. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  144. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  145. LA2 I: Diskvalifikován

  146. LA2 II: 5/10, 35.63 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  147. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  148. Agility III 600: Diskvalifikován

  149. Agility II 600: Diskvalifikován

  150. Agility I 600: 10/54, 33.6 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  151. Jumping III 600: Diskvalifikován

  152. Jumping II 600: Diskvalifikován

  153. Jumping I 600: 33/54, 36.21 s, 20.0 tr. b., 5.88 m/s

  154. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  155. Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  156. LA2 I: 2/12, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. LA2 II: 2/12, 38.0 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  158. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  159. 1. Zkouška LA2: 1/13, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  160. 2. Zkouška LA2: 5/13, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  161. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  163. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška LA2: 1/6, 32.42 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  165. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  166. Agility II / L: 13/36, 42.13 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  167. Agility I / L: Diskvalifikován

  168. Jumping III / L: Diskvalifikován

  169. Jumping II / L: 15/28, 35.23 s, 20.0 tr. b., 5.62 m/s

  170. Jumping I / L: Diskvalifikován

  171. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  172. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  173. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  174. 3. Jumping L: 8/17, 22.36 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  175. 4. Jumping L: 8/16, 39.61 s, 14.61 tr. b., 3.56 m/s

  176. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  177. 1. Zkouška LA1: 5/14, 26.25 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  178. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. 3. Zkouška LA1: 1/14, 24.43 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  180. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  181. Agility Open L: Diskvalifikován

  182. Jumping Open L: 3/15, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  183. Zkouška A1 L: 1/2, 26.42 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  184. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  185. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. 2. Zkouška LA1: 1/7, 23.58 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  187. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  188. Součty 1. zkoušky MLA1 + LA1: 1/8, 26.15 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  189. Součty 2. zkoušky MLA1 + LA1: Diskvalifikován

  190. 1. zkouška LA1: 1/8, 26.15 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  191. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  192. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  193. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  194. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  195. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  196. Jumping II SO L: 10/20, 38.6 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  197. Jumping I SO L: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA1: 1/8, 27.17 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  199. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  200. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  201. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  203. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  204. ZkA. I. LA1: 1/6, 24.39 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  205. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  206. Agility 1 L: Diskvalifikován

  207. Agility 2 L: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 L: 51/87, 53.32 s, 29.32 tr. b., 4.13 m/s

  209. Jumping 2 L: 43/79, 37.11 s, 15.0 tr. b., 5.93 m/s

  210. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  211. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  212. 2.zkouška LA1: 9/19, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  213. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 07. 05. 2022

  214. DVA KRÁT DVA 1.: Diskvalifikován

  215. DVA KRÁT DVA 2.: 9/17, 39.4 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  216. EKOgility – Agility – soutěž jednotlivců: 3/17, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  217. Skok do výběhu – Jumping družstev: 3/17, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  218. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  219. Agility II L: Diskvalifikován

  220. Agility I L: Diskvalifikován

  221. Jumping III L: Diskvalifikován

  222. Jumping II L: Diskvalifikován

  223. Jumping I L: Diskvalifikován

  224. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  225. II. Jump LA0: 1/6, 17.27 s, 0.0 tr. b., 6.37 m/s

  226. I. Jump LA0: 2/6, 19.0 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  227. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  228. Jumping III. L: Diskvalifikován

  229. Jumping II. L: 8/17, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  230. Jumping I. L: Diskvalifikován

  231. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  232. Jumping 1 - L: 10/17, 32.85 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  233. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  234. Jumping 3 - L: 8/16, 33.88 s, 10.0 tr. b., 6.26 m/s

  235. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  236. Sobota Jumping1 L: 2/5, 29.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  237. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  238. 1. Jumping LA0: Diskvalifikován

  239. 2. Jumping LA0: 1/2, 19.4 s, 5.0 tr. b., 6.65 m/s

  240. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  241. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  242. Agility 2 - Large: 25/47, 30.79 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  243. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  244. Jumping 2 - Large: 19/45, 21.66 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s