Cz En

042418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Tejčková

    Člen KA

Pes

  1. Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  2. 1. zkouška: 3/4, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  3. 2. zkouška: 1/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  4. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  5. 1. Jumping L: 1/29, 20.38 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  6. 2. Jumping L: 1/29, 27.98 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  7. 3. Jumping L: 3/27, 28.6 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  8. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  9. ZkA I: Diskvalifikován

  10. ZkA II: 4/14, 43.25 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  12. Agility LA neděle: 8/34, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  13. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA3 neděle: 5/18, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  15. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  16. AgilityL: Diskvalifikován

  17. JumpingL: 11/35, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  18. ZkouškaLA2: 2/16, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  19. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  20. 1.Zkouška LA2: 1/10, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  21. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Jumping L: 2/30, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  24. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  27. Zkouška I. LA2: 1/10, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  28. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  29. 1. zkouška: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška: Diskvalifikován

  31. 3. zkouška: 1/19, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  32. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  33. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  36. Agility 1: 25/217, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  37. Agility 2: 16/222, 38.48 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  38. Agility 3: Diskvalifikován

  39. Agility 4: 50/181, 40.41 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  40. Agility Trial: Diskvalifikován

  41. Grand Final: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: Diskvalifikován

  47. Jumping I: 30/85, 38.54 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  50. QA4 Agility: Diskvalifikován

  51. QA5 Agility: Diskvalifikován

  52. QA6 Agility: Diskvalifikován

  53. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  54. QJ5 Jumping: 29/94, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  55. QJ6 Jumping: 50/87, 37.81 s, 10.0 tr. b., 5.79 m/s

  56. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  57. QA1 agility: 4/123, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  58. QA2 agility: Diskvalifikován

  59. QA3 agility: 22/120, 42.16 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. QJ1 jumping: 44/123, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  61. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  62. QJ3 jumping: 51/111, 36.98 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  63. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  64. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  65. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  66. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  67. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 70/175, 39.02 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 12/110, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  69. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 92/170, 46.33 s, 25.0 tr. b., 4.32 m/s

  70. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  71. Jumping LA2 - I: Diskvalifikován

  72. Jumping LA2 - II: Diskvalifikován

  73. Jumping speciál LA2: Diskvalifikován

  74. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Agility II: Diskvalifikován

  77. Jumping I: Diskvalifikován

  78. Jumping II: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  80. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  81. Jumping 1: 1/39, 30.75 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  82. Jumping 2: 1/39, 30.04 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  83. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  84. Jumping L 1: 9/41, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. Jumping L 2: 2/41, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  86. Jumping L 3: 16/41, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  87. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  88. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  89. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  90. 3. Jumping L: 5/36, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  91. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  92. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  93. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  95. Czech Imp Jump: 4/52, 20.36 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  96. Jumping 1: 19/52, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  97. Jumping 2: Diskvalifikován

  98. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  99. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  100. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  101. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  102. Agility LA: Diskvalifikován

  103. Jumping LA: Diskvalifikován

  104. Zkouška LA2: 2/21, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  105. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  106. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  107. Finále LA neděle: 8/19, 47.07 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  108. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  109. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  110. Zkoušky LA1 sobota: 1/6, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  111. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  112. II. zkouška LA1: 1/12, 30.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  113. II. zkouška LA1: 1/17, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  114. I. zkouška LA1: 2/17, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  115. I. zkouška LA1: 3/12, 29.86 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  117. Agility 1 L: 1/30, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  118. Finále L: Diskvalifikován

  119. Jumping 1 L: 10/32, 32.02 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  120. Jumping 2 L: 10/26, 27.39 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  121. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  123. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  124. JUMPING 1 L: 11/24, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  126. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  129. III. jumping L: Diskvalifikován

  130. II. jumping L: Diskvalifikován

  131. I. jumping L: Diskvalifikován

  132. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  133. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška LA1: 3/12, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  135. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován