Cz En

032218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Galbavá, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Garret Braveheart Fitmin, Border kolie

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  2. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  5. Agility: 10/26, 42.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. Jumping: Diskvalifikován

  7. Zkoušky: Diskvalifikován

  8. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  9. Agility: 4/26, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  10. Jumping L2: Diskvalifikován

  11. Zkouška L2: Diskvalifikován

  12. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  13. Zkouška I.: 5/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  14. Zkouška II.: 2/7, 45.62 s, 11.12 tr. b., 3.68 m/s

  15. Zkouška III.: 3/7, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  16. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  17. Jumping 1 A2 + A3: 6/9, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  18. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  19. Jumping 3 A2 + A3: Diskvalifikován

  20. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  21. 1. zkouška: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška: 3/5, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility I: 32/96, 49.82 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. Agility II: 48/91, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  27. Jumping I: 57/94, 42.26 s, 20.26 tr. b., 4.64 m/s

  28. Jumping II: Diskvalifikován

  29. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  30. TRIAL I.: 9/13, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  31. TRIAL II.: 6/13, 52.66 s, 21.66 tr. b., 3.68 m/s

  32. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  33. 1.zkouška A2 L: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  35. 1.zkouška: 1/4, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  36. 2.zkouška: 3/4, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. 3.zkouška: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  39. 1. Zkouška LA2: 4/11, 48.0 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  42. TRIAL I.: 8/9, 53.13 s, 13.13 tr. b., 3.58 m/s

  43. TRIAL II.: 2/9, 51.27 s, 1.27 tr. b., 3.71 m/s

  44. TRIAL III.: 3/9, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  45. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  46. III. zkouška A2 L: 2/3, 49.95 s, 18.95 tr. b., 3.38 m/s

  47. II. zkouška A2 L: 5/9, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. IV. zkouška A2 L: 2/3, 45.85 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  49. I. zkouška A2 L: 2/9, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  50. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  51. 1. Zkouška LA2: 5/9, 47.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  52. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  54. 1.zkouška: Diskvalifikován

  55. 2.zkouška: 3/10, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping L2: Diskvalifikován

  59. Zkouška L2: 1/4, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  61. 1.zkouška: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška: 2/6, 50.66 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  63. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  64. II. zkouška: Diskvalifikován

  65. I. zkouška: 6/8, 47.36 s, 22.36 tr. b., 3.72 m/s

  66. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  67. Zkouška1 A2: Diskvalifikován

  68. Zkouška2 A2: 3/7, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  69. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  70. 1.zkouška: 2/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  71. 2.zkouška: 4/6, 32.08 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  72. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  73. 4.studenecká: Diskvalifikován

  74. 5.studenecká: 1/7, 40.5 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  75. 6.studenecká: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  77. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  78. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  80. II. zkouška: Diskvalifikován

  81. I. zkouška: 3/7, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  82. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  83. Agility L: 1/28, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  84. Jumping L: 2/29, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  85. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  86. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  87. Agility: 4/19, 52.82 s, 17.82 tr. b., 3.62 m/s

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Zkouška: 2/6, 43.28 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  90. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  91. Agility Open: Diskvalifikován

  92. Agility Zk: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: 16/36, 34.86 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  94. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING: 15/30, 26.48 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  97. LA2: 5/13, 45.37 s, 5.37 tr. b., 3.79 m/s

  98. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  99. Jumping So A2+3 L L: Diskvalifikován

  100. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  101. Zkouška So-2 LA2: 2/12, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  102. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  103. 1.zkouška LA2: 7/13, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  104. 2.zkouška LA2: 6/13, 51.86 s, 16.86 tr. b., 3.66 m/s

  105. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  106. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 14/51, 46.34 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  107. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  108. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 34/169, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  109. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 29/61, 30.37 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  110. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 23/62, 29.81 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  111. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  112. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  113. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: Diskvalifikován

  116. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  117. Agility I: 35/167, 51.28 s, 6.28 tr. b., 4.08 m/s

  118. Agility II: Diskvalifikován

  119. Jumping I: 99/169, 52.6 s, 25.04 tr. b., 3.48 m/s

  120. Jumping II: Diskvalifikován

  121. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  122. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. I. zkouška LA2: 4/14, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  124. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  125. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  128. Agility Trial I: Diskvalifikován

  129. Agility Trial II: 3/14, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  130. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  131. 1. Zka - LA1: 10/22, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  132. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  134. Jumping L 1: Diskvalifikován

  135. Jumping L 2: Diskvalifikován

  136. Jumping L 3: Diskvalifikován

  137. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  138. TRIAL II. LA1: 5/18, 46.66 s, 15.0 tr. b., 3.54 m/s

  139. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  141. TRIAL III. LA1: 1/15, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  142. TRIAL II. LA1: 5/16, 35.82 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  143. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  144. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  145. AGILITY L: Diskvalifikován

  146. JUMPING L: 20/31, 43.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  147. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  148. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  149. A1 LA1: 1/4, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  150. Agility L: Diskvalifikován

  151. Jumping L: Diskvalifikován

  152. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  153. Agility L: 19/30, 50.74 s, 16.74 tr. b., 3.74 m/s

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. ZKOUŠKY LA1: 2/10, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  156. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  157. 1. zkouška LA1: 6/12, 45.25 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  158. 2. zkouška LA1: 4/12, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  159. 3. zkouška LA1: 1/11, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  160. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  161. AGILITY: Diskvalifikován

  162. JUMPING LA1: 2/9, 34.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  163. LA1: Diskvalifikován

  164. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  165. A1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  166. A1 - 2. LA1: 6/15, 40.75 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  167. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  168. Zkouška: Diskvalifikován

  169. Zkouška II: 4/13, 37.24 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  170. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  171. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  172. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován