032218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Galbavá, ZKO Žamberk

    Arrow_down

Pes

  1. Garret Braveheart Fitmin, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 5/7, 43.4 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. 3.zkouška: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  6. Agility III 600: 34/50, 45.13 s, 22.13 tr. b., 4.5 m/s

  7. Agility II 600: Diskvalifikován

  8. Agility I 600: Diskvalifikován

  9. Jumping III 600: 27/44, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  10. Jumping II 600: Diskvalifikován

  11. Jumping I 600: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  13. 1.zkouška: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška: 3/5, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  15. 3.zkouška: Diskvalifikován

  16. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  17. Zkouška II. LA3: 6/10, 42.92 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  18. Zkouška I. LA3: 3/10, 52.11 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  19. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  20. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  22. Přerov - Dvojzkoušky, 19. 08. 2023

  23. Zkouška Agility 1: Diskvalifikován

  24. Zkouška Agility 2: 2/6, 49.99 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  25. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky + 1, 14. 08. 2023 - 15. 08. 2023

  26. 1. zkouška A2 - ÚT L: 1/7, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. 2. zkouška A2 - ÚT L: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  29. Agility L: 8/27, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. Junping L 2: 7/11, 35.56 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  31. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  32. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  33. Agility II L: 53/84, 46.71 s, 18.71 tr. b., 3.9 m/s

  34. Agility I L: 24/93, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Jumping II L: 26/94, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  36. Jumping I L: 32/93, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  37. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  38. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále L: 24/56, 49.11 s, 10.11 tr. b., 4.48 m/s

  39. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 34/60, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  40. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  41. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 50/112, 32.09 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  42. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  43. Tachyon Trophy MASTERS L: 29/59, 42.19 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  44. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  45. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  46. Agility 4 L: 36/73, 57.31 s, 10.31 tr. b., 3.82 m/s

  47. Agility 5 L: 13/71, 51.51 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. Agility 6 L: 29/64, 48.96 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 5 L: 35/69, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  51. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  52. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  53. Agility 1: Diskvalifikován

  54. Agility 2: 47/110, 48.04 s, 10.29 tr. b., 4.18 m/s

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  57. QA1 Agility: Diskvalifikován

  58. QA2 Agility: Diskvalifikován

  59. QA3 Agility: 62/114, 54.64 s, 20.64 tr. b., 3.99 m/s

  60. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ2 Jumping: 62/112, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  62. QJ3 Jumping: 71/108, 41.95 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  63. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  64. Tuneliáda A2 + A3: 2/10, 28.09 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  65. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška: 3/5, 41.23 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  67. Hranice - Hranické dvojzkoušky 2023, 15. 04. 2023

  68. Agility Trial I: 5/16, 44.62 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  69. Agility Trial II: 3/16, 47.09 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  70. Mladeč - Nové Zámky - Jarní dvojzkoušky + A0, 08. 04. 2023

  71. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška LA2: 4/9, 39.94 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  73. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  74. ZkA. II. LA2: 1/7, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  75. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  76. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  77. II. zkouška: Diskvalifikován

  78. I. zkouška: Diskvalifikován

  79. Brno - Dvojzkoušky s Dogfitness.cz, 25. 03. 2023

  80. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška A2 L: 1/10, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  82. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  83. 1. zkouška: 1/7, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  84. 2. zkouška: 2/7, 38.76 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  85. 3. zkouška: Diskvalifikován

  86. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  87. Zkouška II. LA2: 2/10, 35.0 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Zkouška I. LA2: 3/10, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  89. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  90. Zkouška II. LA2: 4/8, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  91. Zkouška I. LA2: 2/8, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  93. 1.zkouška: 3/9, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  94. 2.zkouška: 2/9, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. 3.zkouška: Diskvalifikován

  96. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup 1., 29. 01. 2023

  97. Zkouška II. LA2: 1/11, 38.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  98. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  99. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 21. 01. 2023

  100. 1. zkouška LA2: 1/3, 54.86 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  101. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  103. 1.zkouška: 5/9, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  104. 2.zkouška: 4/9, 39.41 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  105. 3.zkouška: 5/9, 43.6 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  106. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  107. ZkA. II. LA2: 3/10, 46.15 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  108. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  109. Holešov - Listopadové dvojzkoušky, 27. 11. 2022

  110. Agility Trial I: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  113. III. zkouška: 5/10, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  114. II. zkouška: 3/10, 41.37 s, 5.37 tr. b., 3.63 m/s

  115. I. zkouška: Diskvalifikován

  116. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  117. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  120. Agility: 10/26, 42.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Zkoušky: Diskvalifikován

  123. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  124. Agility: 4/26, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  125. Jumping L2: Diskvalifikován

  126. Zkouška L2: Diskvalifikován

  127. Šumperk - Havliczech 54 (3 x A2 a 3 x A3), 29. 07. 2022

  128. Zkouška I.: 5/7, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  129. Zkouška II.: 2/7, 45.62 s, 11.12 tr. b., 3.68 m/s

  130. Zkouška III.: 3/7, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  131. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 17. 07. 2022

  132. Jumping 1 A2 + A3: 6/9, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  133. Jumping 2 A2 + A3: Diskvalifikován

  134. Jumping 3 A2 + A3: Diskvalifikován

  135. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky V., 11. 06. 2022

  136. Jumping: Diskvalifikován

  137. 1. zkouška: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška: 3/5, 38.06 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  139. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  140. Agility I: 32/96, 49.82 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  141. Agility II: 48/91, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  142. Jumping I: 57/94, 42.26 s, 20.26 tr. b., 4.64 m/s

  143. Jumping II: Diskvalifikován

  144. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  145. TRIAL I.: 9/13, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  146. TRIAL II.: 6/13, 52.66 s, 21.66 tr. b., 3.68 m/s

  147. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  148. 1.zkouška A2 L: Diskvalifikován

  149. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  150. 1.zkouška: 1/4, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  151. 2.zkouška: 3/4, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  152. 3.zkouška: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  154. 1. Zkouška LA2: 4/11, 48.0 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  155. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  157. TRIAL I.: 8/9, 53.13 s, 13.13 tr. b., 3.58 m/s

  158. TRIAL II.: 2/9, 51.27 s, 1.27 tr. b., 3.71 m/s

  159. TRIAL III.: 3/9, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  160. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  161. III. zkouška A2 L: 2/3, 49.95 s, 18.95 tr. b., 3.38 m/s

  162. II. zkouška A2 L: 5/9, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  163. IV. zkouška A2 L: 2/3, 45.85 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  164. I. zkouška A2 L: 2/9, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  165. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  166. 1. Zkouška LA2: 5/9, 47.67 s, 18.67 tr. b., 3.65 m/s

  167. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  169. 1.zkouška: Diskvalifikován

  170. 2.zkouška: 3/10, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  171. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  172. Agility: Diskvalifikován

  173. Jumping L2: Diskvalifikován

  174. Zkouška L2: 1/4, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  175. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  176. 1.zkouška: Diskvalifikován

  177. 2.zkouška: 2/6, 50.66 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  178. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  179. II. zkouška: Diskvalifikován

  180. I. zkouška: 6/8, 47.36 s, 22.36 tr. b., 3.72 m/s

  181. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  182. Zkouška1 A2: Diskvalifikován

  183. Zkouška2 A2: 3/7, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  184. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  185. 1.zkouška: 2/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  186. 2.zkouška: 4/6, 32.08 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  187. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  188. 4.studenecká: Diskvalifikován

  189. 5.studenecká: 1/7, 40.5 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  190. 6.studenecká: Diskvalifikován

  191. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  192. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  193. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  194. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  195. II. zkouška: Diskvalifikován

  196. I. zkouška: 3/7, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  197. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  198. Agility L: 1/28, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  199. Jumping L: 2/29, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  200. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  201. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  202. Agility: 4/19, 52.82 s, 17.82 tr. b., 3.62 m/s

  203. Jumping: Diskvalifikován

  204. Zkouška: 2/6, 43.28 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  205. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  206. Agility Open: Diskvalifikován

  207. Agility Zk: Diskvalifikován

  208. Jumping Open: 16/36, 34.86 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  210. AGILITY: Diskvalifikován

  211. JUMPING: 15/30, 26.48 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  212. LA2: 5/13, 45.37 s, 5.37 tr. b., 3.79 m/s

  213. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  214. Jumping So A2+3 L L: Diskvalifikován

  215. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  216. Zkouška So-2 LA2: 2/12, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  217. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  218. 1.zkouška LA2: 7/13, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  219. 2.zkouška LA2: 6/13, 51.86 s, 16.86 tr. b., 3.66 m/s

  220. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  221. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 14/51, 46.34 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  222. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  223. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 34/169, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  224. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 29/61, 30.37 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  225. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 23/62, 29.81 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  226. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  227. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  228. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  229. Agility Trial I: Diskvalifikován

  230. Agility Trial II: Diskvalifikován

  231. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  232. Agility I: 35/167, 51.28 s, 6.28 tr. b., 4.08 m/s

  233. Agility II: Diskvalifikován

  234. Jumping I: 99/169, 52.6 s, 25.04 tr. b., 3.48 m/s

  235. Jumping II: Diskvalifikován

  236. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  237. I. zkouška LA2: 4/14, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  238. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  239. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  240. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  243. Agility Trial I: Diskvalifikován

  244. Agility Trial II: 3/14, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  245. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  246. 1. Zka - LA1: 10/22, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  247. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  248. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  249. Jumping L 1: Diskvalifikován

  250. Jumping L 2: Diskvalifikován

  251. Jumping L 3: Diskvalifikován

  252. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  253. TRIAL II. LA1: 5/18, 46.66 s, 15.0 tr. b., 3.54 m/s

  254. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  255. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  256. TRIAL III. LA1: 1/15, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  257. TRIAL II. LA1: 5/16, 35.82 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  258. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  259. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  260. AGILITY L: Diskvalifikován

  261. JUMPING L: 20/31, 43.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  262. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  263. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  264. Agility L: Diskvalifikován

  265. A1 LA1: 1/4, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  266. Jumping L: Diskvalifikován

  267. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  268. Agility L: 19/30, 50.74 s, 16.74 tr. b., 3.74 m/s

  269. Jumping L: Diskvalifikován

  270. ZKOUŠKY LA1: 2/10, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  271. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  272. 1. zkouška LA1: 6/12, 45.25 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  273. 2. zkouška LA1: 4/12, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  274. 3. zkouška LA1: 1/11, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  275. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  276. AGILITY: Diskvalifikován

  277. JUMPING LA1: 2/9, 34.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  278. LA1: Diskvalifikován

  279. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  280. A1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  281. A1 - 2. LA1: 6/15, 40.75 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  282. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  283. Zkouška: Diskvalifikován

  284. Zkouška II: 4/13, 37.24 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  285. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  286. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  287. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován