Cz En

Olga Edrová

  1. Číslo: 000547
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 16. 12. 2009
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 019301 (M), Adder Black Young for Ever

  2. 001704 (S), Baby Hepta

  3. 033504 (S), Enicing Eve z Benešovské zahrady

  4. 036406 (L), Atomic Djo od Zlatonosné říčky

  5. 002208 (M), Chic Deryl Blue Van - Bery

  6. 005411 (L), Best Choice Od Zlatonosné říčky

  7. 043311 (L), Celine of Nazgul Borders

  8. 059511 (L), Tom Miveko

  9. 059711 (L), Van Miveko

  10. 071511 (S), Chilli von der Haunimühle

  11. 071611 (M), Bessy von der Haunimühle

  12. 051514 (S), Bodie Black of Youwentis

  13. 093116 (L), Adar Wanderers of Saint Wendelin

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  3. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  4. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: 3/36, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  5. QA5 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  6. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  7. QA6 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  8. QJ4 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/96, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  9. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  10. QJ5 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/94, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  11. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 10/36, 39.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  12. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/34, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  14. 1. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/32, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  15. 1. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  16. 2. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  17. 2. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 1/29, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  18. Agility L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  19. Agility S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  20. Finále - Agi L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  21. Finále - Agi S, Bodie Black of Youwentis: 2/12, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  22. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  23. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: 20/48, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  24. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  25. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/120, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  26. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  27. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: 4/48, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  28. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/120, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  29. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: 4/48, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  30. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 46/123, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  31. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/48, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  32. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  33. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 4/45, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 46/111, 42.26 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  35. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  36. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  37. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  38. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/43, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  39. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/43, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  40. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 2/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  41. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 2/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  42. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  43. Agility Trial I, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  44. Agility Trial II, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  45. Agility Trial III, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  46. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  47. TRIAL III. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/18, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. TRIAL II. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/21, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  49. TRIAL I. LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  50. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  51. Agility Trial I, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/14, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  52. Agility Trial II, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  53. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  54. Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/56, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. Agility DRUZSTVA, Bodie Black of Youwentis: 7/56, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  56. Agility DRUZSTVA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  57. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 7/57, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  58. Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  59. Jumping DRUZSTVA, Bodie Black of Youwentis: 3/56, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  60. Jumping DRUZSTVA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 28/97, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  61. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  62. Agility Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  63. Agility Small, Bodie Black of Youwentis: 4/27, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  64. Jumping Large, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  65. Jumping Small, Bodie Black of Youwentis: 4/29, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  66. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/18, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  67. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  68. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  69. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: 13/72, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Agility 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 35/212, 40.72 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. Agility 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/217, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  72. Grand Final, Bodie Black of Youwentis: 14/29, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  73. Grand Final, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  74. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: 4/73, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  75. Jumping 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  76. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  77. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  78. QA4 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/95, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  79. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  80. QA5 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/93, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. QA6 Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  82. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: 3/43, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  83. QJ4 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/95, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  84. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  85. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 2/45, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  86. QJ5 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  87. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/42, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  88. QJ6 Jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 8/77, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  90. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 13/127, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  91. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  92. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/125, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  93. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: 2/53, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  94. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: 20/52, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  96. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  97. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  98. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 4/126, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  99. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: 26/53, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  100. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/53, 34.23 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  101. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  102. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  103. Agility Squads as individual, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  104. Jumping A2A3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 37/113, 34.67 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Jumping Squads as Individual, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  106. Special Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 22/159, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  107. Tachyon Trophy A2A3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  108. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  109. Zkouška LA2 1.běh, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA2 2.běh, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  111. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  112. Agility L Ne, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  113. Agility L So, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  114. Agility S Ne , Bodie Black of Youwentis: 1/66, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  115. Agility S So , Bodie Black of Youwentis: 2/65, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  116. Jumping L Ne, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  117. Jumping L So, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 29/100, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  118. Jumping S Ne , Bodie Black of Youwentis: 33/66, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  119. Jumping S So , Bodie Black of Youwentis: 1/65, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  120. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  121. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  122. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 1/38, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  123. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  124. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 3/38, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  125. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  126. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  127. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  128. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 11/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  129. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  130. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  131. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  133. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  134. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  135. Agility LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/47, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  136. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 2/34, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  137. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 15/51, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  138. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/34, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  139. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/22, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  140. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  141. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  142. Agility I, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  143. Agility II FINAL, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  144. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: 1/21, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  145. Jumping II, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  146. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  147. Agility open 1 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  148. Agility open 1 S, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  149. Agility open 2 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  150. Agility open 2 S, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  151. Zkoušky LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  152. Zkoušky SA3, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  153. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  154. Agility L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 3/28, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  155. Agility S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  156. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  157. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 2/24, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  158. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  159. AGILITY, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  160. JUMPING, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  161. SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  162. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  163. Agility Open Large, Van Miveko: Diskvalifikován

  164. Agility Open Small, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  165. Jumping Open Large, Van Miveko: 5/30, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  166. Jumping Open Small, Bodie Black of Youwentis: 1/10, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  167. Zkouška LA3, Van Miveko: 1/11, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  168. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  169. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  170. 1. Zk LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 7/23, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  171. 2. Zk LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 4/23, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  172. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  173. Agility 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 5/217, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  174. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: 6/77, 42.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  175. Agility 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 45/216, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  176. Agility 3, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 36/190, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  177. Agility 3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  178. Agility 4, Bodie Black of Youwentis: 2/73, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  179. Agility 4, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  180. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  181. Jumping 1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  182. Jumping 2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  183. Jumping 2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  184. NATIVIA GRAND FINAL, Bodie Black of Youwentis: 19/29, 46.6 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  185. NATIVIA GRAND FINAL, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  186. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  187. 1. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  188. 1. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/25, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  189. "2. Jump L ""Skokan""", Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  190. "2. Jump S ""Skokan""", Bodie Black of Youwentis: 7/25, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  191. 3. Jumping LA, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  192. 3. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/23, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  194. QA4 agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  195. QA4 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  196. QA5 agility, Bodie Black of Youwentis: 1/55, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  197. QA5 agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  198. QA6 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  199. QA6 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  200. QJ4 jumping, Bodie Black of Youwentis: 2/55, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  201. QJ4 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  202. QJ5 jumping, Bodie Black of Youwentis: 3/53, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  203. QJ5 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  204. QJ6 jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/50, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  205. QJ6 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  206. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  207. Jumping L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  208. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: 2/19, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  209. zkouška 3 LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  210. zkouška 3 SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  211. zkouška 4 LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  212. zkouška 4 SA3, Bodie Black of Youwentis: 3/7, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  213. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  214. Agility Open L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 2/41, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  215. Agility Open S, Bodie Black of Youwentis: 1/26, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  216. Jump Open L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  217. Jump Open S, Bodie Black of Youwentis: 1/27, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  218. Zkouška LA2, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  219. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  220. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  221. Jumping 1 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  222. Jumping 1 S, Bodie Black of Youwentis: 1/26, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  223. Jumping 2 L, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  224. Jumping 2 S, Bodie Black of Youwentis: 1/25, 27.67 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  225. Zkoušky LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/16, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  226. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  227. 1. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/13, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  228. 2. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  229. 3. Agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  230. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  231. 1. Zka - LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  232. 2. Zka - LA1, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 1/5, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  233. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  234. QA1 agility, Van Miveko: 31/135, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  235. QA1 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  236. QA1 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  237. QA2 agility, Van Miveko: 8/127, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  238. QA2 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 29/127, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  239. QA2 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  240. QA3 agility, Van Miveko: 11/130, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  241. QA3 agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  242. QA3 agility, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  243. QJ1 jumping, Van Miveko: 16/135, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  244. QJ1 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: 19/135, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  245. QJ1 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  246. QJ2 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  247. QJ2 jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  248. QJ2 jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  249. QJ3 jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/66, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  250. QJ3 jumping, Van Miveko: 39/118, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  251. QJ3 jumping, Adar Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  252. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  253. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  254. Jumping LA, Van Miveko: 9/46, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  255. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 1/20, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  256. Zkouška LA3, Van Miveko: Diskvalifikován

  257. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 4/9, 48.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  258. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  259. Agility LA, Van Miveko: Diskvalifikován

  260. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: 1/28, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  261. Jumping LA, Van Miveko: Diskvalifikován

  262. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/28, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  263. Zkouška LA3, Van Miveko: 3/21, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  264. Zkouška SA3, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  265. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  266. Agility Final SH, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  267. Agility I SH, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  268. Jumping II SH, Bodie Black of Youwentis: 1/18, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  269. Jumping I SH, Bodie Black of Youwentis: 2/18, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  270. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  271. Agility družstva, Van Miveko: Diskvalifikován

  272. Agility družstva, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  273. Jumping družstva, Bodie Black of Youwentis: 14/60, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  274. Jumping družstva, Van Miveko: Diskvalifikován

  275. Jumping jednotlivci, Van Miveko: Diskvalifikován

  276. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  277. Agility I, Bodie Black of Youwentis: 5/73, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  278. Agility II, Tom Miveko: 30/195, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  279. Agility II, Van Miveko: 33/195, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  280. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  281. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  282. QA5 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  283. QA5 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  284. QA5 Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  285. QA6 Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  286. QA6 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  287. QA6 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  288. QJ5 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  289. QJ5 Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  290. QJ5 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  291. QJ6 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/90, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  292. QJ6 Jumping, Tom Miveko: 15/182, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  293. QJ6 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  294. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  295. QA3 Agility, Tom Miveko: 8/176, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  296. QA3 Agility, Van Miveko: 9/176, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  297. QA3 Agility, Bodie Black of Youwentis: 21/100, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  298. QA4 Agility, Van Miveko: 8/174, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  299. QA4 Agility, Tom Miveko: 14/174, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  300. QA4 Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  301. QJ3 Jumping, Van Miveko: 11/176, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  302. QJ3 Jumping, Tom Miveko: 39/176, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  303. QJ3 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 54/101, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  304. QJ4 Jumping, Van Miveko: 40/174, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  305. QJ4 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  306. QJ4 Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  307. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  308. QA1 Agility, Tom Miveko: 1/213, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  309. QA1 Agility, Bodie Black of Youwentis: 4/113, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  310. QA1 Agility, Van Miveko: 14/213, 44.8 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  311. QA2 Agility, Bodie Black of Youwentis: 25/110, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  312. QA2 Agility, Tom Miveko: 28/204, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  313. QA2 Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  314. QJ1 Jumping, Tom Miveko: 5/213, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  315. QJ1 Jumping, Van Miveko: 12/213, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  316. QJ1 Jumping, Bodie Black of Youwentis: 37/116, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  317. QJ2 Jumping, Tom Miveko: 6/197, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  318. QJ2 Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  319. QJ2 Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  320. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  321. Agility SA, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  322. Jumping SA, Bodie Black of Youwentis: 2/35, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  323. Zkouška SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  324. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  325. Agility L L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  326. Agility L L, Van Miveko: Diskvalifikován

  327. Agility S S, Bodie Black of Youwentis: 1/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  328. Jumping L L, Van Miveko: 9/45, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  329. Jumping L L, Tom Miveko: 13/45, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  330. Jumping S S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  331. Zkouška LA3 LA3, Van Miveko: 10/24, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  332. Zkouška LA3 LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  333. Zkouška SA2 SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/11, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  334. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  335. Agility, Van Miveko: 10/43, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  336. Agility, Bodie Black of Youwentis: 19/38, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  337. Agility, Tom Miveko: 19/43, 37.01 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  338. Agility squads, Bodie Black of Youwentis: 2/40, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  339. Agility squads, Tom Miveko: 3/48, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  340. Agility squads, Van Miveko: 18/48, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  341. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/40, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  342. Jumping, Tom Miveko: 1/50, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  343. Jumping, Van Miveko: 34/50, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  344. Jumping Squads, Tom Miveko: 3/47, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  345. Jumping Squads, Van Miveko: 15/47, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  346. Jumping Squads, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  347. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  348. Agility Final L, Van Miveko: 4/21, 34.35 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  349. Agility Final S, Bodie Black of Youwentis: 6/12, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  350. Agility L, Van Miveko: 3/43, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  351. Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  352. Agility S, Bodie Black of Youwentis: 2/24, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  353. Jumping II. L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  354. Jumping II. S, Bodie Black of Youwentis: 14/21, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  355. Jumping I. L, Tom Miveko: 16/41, 29.37 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  356. Jumping I. S, Bodie Black of Youwentis: 1/24, 26.07 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  357. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  358. Agility I, Bodie Black of Youwentis: 16/61, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  359. Agility I, Van Miveko: Diskvalifikován

  360. Agility I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  361. Agility II, Tom Miveko: 28/181, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  362. Agility II, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  363. Agility III, Bodie Black of Youwentis: 8/58, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  364. Agility IV, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  365. FINAL, Van Miveko: Diskvalifikován

  366. FINAL, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  367. Jumping I, Bodie Black of Youwentis: 7/57, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  368. Jumping I, Van Miveko: 15/182, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  369. Jumping I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  370. Jumping II, Bodie Black of Youwentis: 14/53, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  371. Jumping II, Tom Miveko: Diskvalifikován

  372. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  373. Agility Ne, Bodie Black of Youwentis: 1/74, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  374. Agility Ne, Tom Miveko: Diskvalifikován

  375. Agility Ne, Van Miveko: Diskvalifikován

  376. Agility So, Bodie Black of Youwentis: 3/80, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  377. Agility So, Tom Miveko: 23/151, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  378. Agility So, Van Miveko: 49/151, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  379. Jumping Ne, Bodie Black of Youwentis: 1/78, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  380. Jumping Ne, Van Miveko: 9/133, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  381. Jumping So, Bodie Black of Youwentis: 1/84, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  382. Jumping So, Van Miveko: 10/146, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  383. Jumping So, Tom Miveko: Diskvalifikován

  384. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  385. Agility II Open, Van Miveko: 1/162, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  386. Agility II Open, Tom Miveko: 10/162, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  387. Agility II Open, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  388. Agility I Open, Bodie Black of Youwentis: 22/90, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  389. Agility I Open, Tom Miveko: Diskvalifikován

  390. Agility I Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  391. Jumping II Open, Tom Miveko: 5/162, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  392. Jumping II Open, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  393. Jumping II Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  394. Jumping I Open, Tom Miveko: 2/165, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  395. Jumping I Open, Van Miveko: 7/165, 29.02 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  396. Jumping I Open, Bodie Black of Youwentis: 34/90, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  397. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  398. Agility 1, Van Miveko: 17/183, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  399. Agility 1, Tom Miveko: 98/183, 45.74 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  400. Agility 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  401. Agility 2, Bodie Black of Youwentis: 1/96, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  402. Agility 2, Tom Miveko: 5/175, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  403. Agility 2, Van Miveko: Diskvalifikován

  404. Jumping 1, Van Miveko: 10/184, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  405. Jumping 1, Bodie Black of Youwentis: 26/100, 41.1 s, 14.1 tr. b., 3.99 m/s

  406. Jumping 1, Tom Miveko: 72/184, 43.49 s, 10.49 tr. b., 3.77 m/s

  407. Jumping 2, Bodie Black of Youwentis: 1/97, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  408. Jumping 2, Tom Miveko: 36/182, 34.27 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  409. Jumping 2, Van Miveko: 64/182, 34.31 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  410. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  411. SA2 II SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  412. SA2 I SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  413. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  414. SA2 II SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  415. SA2 I SA2, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  416. Brno - Agility Zetor Cup, 21. 03. 2015

  417. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  418. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 1/25, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  419. Zk SA2, Bodie Black of Youwentis: 1/7, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  420. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  421. Agility, Tom Miveko: 3/39, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  422. Agility, Van Miveko: 4/39, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  423. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  424. Jumping, Tom Miveko: 1/40, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  425. Jumping, Van Miveko: 2/40, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  426. Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  427. Zk LA3, Van Miveko: 1/16, 41.53 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  428. Zk LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  429. Zk SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  430. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  431. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  432. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 15/31, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  433. Zk SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  434. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  435. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  436. Jumping, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  437. Zk, Bodie Black of Youwentis: 1/11, 28.93 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  438. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  439. Jumping Ne L, Van Miveko: Diskvalifikován

  440. Jumping Ne S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  441. Zkouška II Ne LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  442. Zkouška II Ne SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  443. Zkouška I Ne LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  444. Zkouška I Ne SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  445. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  446. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  447. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  448. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  449. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  450. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 7/15, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  451. Jumping S, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  452. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  453. I. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  454. II. Agility, Bodie Black of Youwentis: 1/9, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  455. Šlapanice - O Šlapanického vlka 2014, 04. 10. 2014

  456. Agility SMALL, Bodie Black of Youwentis: 7/23, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  457. Jumping SMALL, Bodie Black of Youwentis: 1/23, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  458. zkouška SA 1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  459. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  460. Agility Individual, Van Miveko: 7/55, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  461. Agility Individual, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 13/55, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  462. Agility Squads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/55, 34.09 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  463. Agility Squads, Van Miveko: 18/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  464. Jumping Individual, Van Miveko: 7/56, 35.86 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  465. Jumping Individual, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  466. Jumping Squads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 36/55, 42.26 s, 7.26 tr. b., 4.16 m/s

  467. Jumping Squads, Van Miveko: Diskvalifikován

  468. Brno - Podzimní Robinsonáda 2014, 06. 09. 2014

  469. Agility, Van Miveko: Diskvalifikován

  470. Agility, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  471. Jumping, Van Miveko: 1/32, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  472. Jumping, Bodie Black of Youwentis: 5/26, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  473. LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  474. SA1, Bodie Black of Youwentis: Diskvalifikován

  475. Brno - Brněnský Drak, 13. 07. 2014

  476. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/5, 37.24 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  477. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  478. (1) Kubíkův běh, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/19, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  479. (1) Kubíkův běh, Van Miveko: 3/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  480. (2) Ferpíkův běh, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  481. (2) Ferpíkův běh, Van Miveko: Diskvalifikován

  482. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2014, 04. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  483. Agility (Parkur A), Van Miveko: 22/143, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  484. Agility Parkur A, Van Miveko: 7/162, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  485. Agility Parkur A, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/162, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  486. Agility (Parkur C), Best Choice Od Zlatonosné říčky: 25/136, 42.63 s, 20.0 tr. b., 4.08 m/s

  487. Agility Parkur C, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 27/159, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  488. Agility Trial Parkur A, Van Miveko: 13/37, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  489. Agility Trial Parkur B, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 24/89, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  490. FINALE (parkur A), Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/44, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  491. FINALE (parkur A), Van Miveko: 22/44, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  492. Jumping (Parkur B), Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  493. Jumping (Parkur B), Van Miveko: Diskvalifikován

  494. Jumping Parkur B, Van Miveko: 5/164, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  495. Jumping Parkur B, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 14/164, 29.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  496. Brno - Agility Zetor CUP, 29. 06. 2014

  497. II LA3 LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/3, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  498. I LA3 LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/3, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  499. Jumping L L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/17, 27.81 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  500. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  501. I. Agility, Tom Miveko: 15/102, 42.77 s, 13.77 tr. b., 4.68 m/s

  502. I. Agility, Van Miveko: 17/102, 44.23 s, 15.23 tr. b., 4.52 m/s

  503. I. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  504. II. Agility, Van Miveko: 7/90, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  505. II. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  506. III. Agility, Van Miveko: 2/94, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  507. III. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 35/94, 46.18 s, 16.18 tr. b., 4.03 m/s

  508. II. Jumping, Van Miveko: 1/98, 36.6 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  509. II. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/98, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  510. I. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 12/103, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  511. I. Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  512. I. Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  513. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  514. Agility Open I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 16/91, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  515. Agility Open I., Van Miveko: 22/91, 39.08 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  516. Agility Open I., Tom Miveko: Diskvalifikován

  517. Agility Open II., Tom Miveko: 16/84, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  518. Agility Open II., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  519. Agility Open II., Van Miveko: Diskvalifikován

  520. Jumping Open I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/91, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  521. Jumping Open I., Tom Miveko: 19/91, 31.21 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  522. Jumping Open I., Van Miveko: Diskvalifikován

  523. Jumping Open III, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/88, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  524. Jumping Open III, Van Miveko: 14/88, 34.04 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  525. Jumping Open III, Tom Miveko: Diskvalifikován

  526. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  527. Agility 1, Van Miveko: 11/122, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  528. Agility 1, Tom Miveko: 43/122, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  529. Agility 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  530. Agility 2, Van Miveko: 5/118, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  531. Agility 2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  532. Agility 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  533. Finále, Tom Miveko: Diskvalifikován

  534. Jumping 1, Tom Miveko: 3/122, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  535. Jumping 1, Van Miveko: 7/122, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  536. Jumping 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  537. Jumping 2, Tom Miveko: 21/117, 36.74 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  538. Jumping 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 28/117, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  539. Jumping 2, Van Miveko: Diskvalifikován

  540. Zkouška, Tom Miveko: Diskvalifikován

  541. Zkouška, Van Miveko: Diskvalifikován

  542. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  543. Agility Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  544. Agility Open - FINAL, Van Miveko: Diskvalifikován

  545. Agility "Zkoušky", Van Miveko: 1/30, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  546. Agility "Zkoušky", Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/19, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  547. Agility "Zkoušky", Van Miveko: 10/31, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  548. Agility "Zkoušky", Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  549. Jumping Open, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 6/68, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  550. Jumping Open, Van Miveko: 15/68, 32.78 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  551. Jumping Open II, Van Miveko: 7/69, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  552. Jumping Open II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 18/69, 31.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  553. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  554. Agility Open, Tom Miveko: 4/57, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  555. Agility Open, Van Miveko: 5/57, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  556. Agility Open, Tom Miveko: 14/57, 41.77 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  557. Agility Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  558. Agility "zkoušky", Van Miveko: Diskvalifikován

  559. Agility "zkoušky", Tom Miveko: Diskvalifikován

  560. Agility - "Zkoušky", Tom Miveko: Diskvalifikován

  561. Agility - "Zkoušky", Van Miveko: Diskvalifikován

  562. Jumping Open, Tom Miveko: 15/62, 28.73 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  563. Jumping Open, Van Miveko: Diskvalifikován

  564. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 02. 11. 2013 - 03. 11. 2013

  565. Neděle agility L, Tom Miveko: 9/36, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  566. Neděle agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  567. Neděle Jumping L, Tom Miveko: 1/39, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  568. Neděle Jumping L, Van Miveko: 9/39, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  569. Neděle zkouška LA2, Van Miveko: 2/17, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  570. Neděle zkouška LA3, Tom Miveko: 6/12, 37.18 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  571. Sobota Agility Large L, Tom Miveko: 17/37, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  572. Sobota Jumping Large L, Van Miveko: 9/39, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  573. Sobota Jumping Large L, Tom Miveko: 10/39, 33.42 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  574. Sobota zkouška LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  575. Sobota zkouška LA3, Tom Miveko: 4/13, 37.45 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  576. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  577. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/99, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  578. Agility, Tom Miveko: 10/99, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  579. Agility družstev, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/105, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  580. Agility družstev, Tom Miveko: 34/105, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  581. Jumping, Tom Miveko: 3/102, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  582. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  583. Jumping družstev, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/104, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  584. Jumping družstev, Tom Miveko: Diskvalifikován

  585. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2013

  586. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/11, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  587. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  588. Agility, Tom Miveko: 4/60, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  589. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/60, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  590. Agility I BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  591. Agility I BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  592. Agility II BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/118, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  593. Agility II BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  594. Agility III ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/123, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  595. Agility III ArdenGrange, Tom Miveko: Diskvalifikován

  596. Agility IV ArdenGrange, Tom Miveko: 20/113, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  597. Agility IV ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 39/113, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  598. BarkingHeads GRAND FINAL, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/29, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  599. Jumping I BarkingHeads, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 39/127, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  600. Jumping I BarkingHeads, Tom Miveko: Diskvalifikován

  601. Jumping II ArdenGrange, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/111, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  602. Jumping II ArdenGrange, Tom Miveko: 3/111, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  603. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  604. Agility I., Tom Miveko: 11/62, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  605. Agility I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  606. Agility II., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/62, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  607. Agility II., Tom Miveko: 19/62, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  608. Jumping I., Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  609. Jumping I., Tom Miveko: Diskvalifikován

  610. Jumping II., Tom Miveko: 1/47, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  611. Jumping III., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/62, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  612. Jumping III., Tom Miveko: 13/62, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  613. Jumping IV., Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/45, 27.18 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  614. Jumping IV., Tom Miveko: Diskvalifikován

  615. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  616. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 6/113, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  617. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Celine of Nazgul Borders: 21/113, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  618. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Tom Miveko: 45/113, 43.23 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  619. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/121, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  620. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Celine of Nazgul Borders: 54/121, 35.44 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  621. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Tom Miveko: Diskvalifikován

  622. Power a Speed - Hra A2/A3, Tom Miveko: 5/100, 21.47 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  623. Power a Speed - Hra A2/A3, Celine of Nazgul Borders: 29/100, 24.45 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  624. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 9/164, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  625. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  626. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  627. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Celine of Nazgul Borders: 15/186, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  628. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  629. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  630. Speciální závod - Finále - Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  631. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  632. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  633. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  634. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  635. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 30/85, 42.33 s, 10.33 tr. b., 4.02 m/s

  636. Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  637. Agility, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  638. Agility, Tom Miveko: Diskvalifikován

  639. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 22/84, 34.71 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  640. Jumping, Tom Miveko: Diskvalifikován

  641. Jumping , Best Choice Od Zlatonosné říčky: 17/86, 31.79 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  642. Jumping , Tom Miveko: Diskvalifikován

  643. LA3, Tom Miveko: Diskvalifikován

  644. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  645. Agility- So, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  646. Finále Small, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  647. Jumping - Ne, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  648. Jumping - So, Chic Deryl Blue Van - Bery: 1/29, 26.9 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  649. Zka1, Chic Deryl Blue Van - Bery: Diskvalifikován

  650. Zka2, Chic Deryl Blue Van - Bery: 1/11, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  651. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  652. Agility 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 18/90, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  653. Agility 1, Tom Miveko: Diskvalifikován

  654. Agility 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  655. Agility 2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  656. Finále, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  657. Jumping 1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 26/90, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  658. Jumping 1, Tom Miveko: 39/90, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  659. Jumping 2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/85, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  660. Jumping 2, Tom Miveko: 56/85, 29.05 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  661. Zkouška, Tom Miveko: Diskvalifikován

  662. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  663. CACIAg , Tom Miveko: 5/60, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  664. CACIAg , Best Choice Od Zlatonosné říčky: 33/60, 45.93 s, 8.93 tr. b., 3.88 m/s

  665. CACIAg , Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  666. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  667. Agility individuals, Tom Miveko: 4/98, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  668. Agility individuals, Celine of Nazgul Borders: 33/98, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  669. Jumping individuals, Tom Miveko: 3/98, 32.23 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  670. Jumping individuals, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  671. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  672. LA3-zkoušky I, Tom Miveko: 2/5, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  673. LA3-zkoušky II, Tom Miveko: 1/5, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  674. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  675. Agility L, Tom Miveko: 2/50, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  676. Agility L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  677. Agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  678. Jumping L, Celine of Nazgul Borders: 1/50, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  679. Jumping L, Tom Miveko: 2/50, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  680. Jumping L, Van Miveko: 3/50, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  681. Zkouška LA2, Van Miveko: 1/19, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  682. Zkouška LA3, Celine of Nazgul Borders: 4/10, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  683. Zkouška LA3, Tom Miveko: 5/10, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  684. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  685. 1. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  686. 1. Jumping L, Van Miveko: Diskvalifikován

  687. 2. Jumping L, Van Miveko: 9/29, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  688. 2. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  689. Agility LA2, Tom Miveko: 1/16, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  690. Agility LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  691. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  692. Agility III / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 43/109, 41.73 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  693. Agility III / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  694. Agility III / Parkur A L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  695. Agility II / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 2/107, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  696. Agility II / Parkur A L, Tom Miveko: 23/107, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  697. Agility I / Parkur B L, Celine of Nazgul Borders: 44/121, 36.62 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  698. Agility I / Parkur B L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  699. Agility I / Parkur B L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  700. Agility IV / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/80, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  701. Agility IV / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: 11/80, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  702. Agility IV / Parkur A L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  703. Finále / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/28, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  704. Finále / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  705. Jumping II / Parkur B L, Tom Miveko: 3/103, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  706. Jumping II / Parkur B L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 29/103, 36.45 s, 6.45 tr. b., 4.58 m/s

  707. Jumping II / Parkur B L, Celine of Nazgul Borders: 43/103, 35.53 s, 10.53 tr. b., 4.7 m/s

  708. Jumping I / Parkur A L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 11/121, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  709. Jumping I / Parkur A L, Tom Miveko: 50/121, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  710. Jumping I / Parkur A L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  711. Small final / Parkur B L, Tom Miveko: 1/28, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  712. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  713. Test Agility / Parkur A LA2, Tom Miveko: 1/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  714. Test Agility / Parkur B LA3, Celine of Nazgul Borders: 3/57, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  715. Test Agility / Parkur B LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/57, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  716. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  717. Agility Open - neděle L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/67, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  718. Agility Open - neděle L, Celine of Nazgul Borders: 32/67, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  719. Agility Open - sobota L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/73, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  720. Agility Open - sobota L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  721. Jumping Open - neděle L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  722. Jumping Open - sobota L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  723. Jumping Open - sobota L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  724. Jumping Open - sobota L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  725. Zkoušky neděle LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  726. Zkoušky neděle LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  727. Zkoušky sobota LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  728. Zkoušky sobota LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  729. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  730. Agility 1 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/79, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  731. Agility 1 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  732. Agility 1 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  733. Agility 2 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/80, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  734. Agility 2 L, Celine of Nazgul Borders: 8/80, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  735. Agility 2 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  736. Jumping 1 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  737. Jumping 1 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  738. Jumping 2 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/79, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  739. Jumping 2 L, Celine of Nazgul Borders: 25/79, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  740. Jumping 2 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  741. Jumping 3 L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 32/80, 42.02 s, 11.02 tr. b., 4.19 m/s

  742. Jumping 3 L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  743. Jumping 3 L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  744. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  745. 1.LA2, Tom Miveko: 4/24, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  746. 1.LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  747. 1.LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 5/12, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  748. 1.LA3, Celine of Nazgul Borders: 7/12, 44.62 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  749. 2.LA2, Tom Miveko: 5/24, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  750. 2.LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  751. 2.LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  752. 2.LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  753. Lysá nad Labem - Superpes 2012 + Bull Cup + Pohár NO, 19. 05. 2012

  754. AGILITY, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/35, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  755. AGILITY, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  756. AGILITY, Tom Miveko: Diskvalifikován

  757. AGILITY, Tom Miveko: Diskvalifikován

  758. JUMPING, Tom Miveko: 1/34, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  759. JUMPING, Tom Miveko: 2/34, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  760. JUMPING, Celine of Nazgul Borders: 5/34, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  761. JUMPING, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  762. LA2, Tom Miveko: 1/17, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  763. LA3, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  764. LA3, Celine of Nazgul Borders: 2/6, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  765. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  766. Jumping, Tom Miveko: 4/51, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  767. Jumping, Van Miveko: Diskvalifikován

  768. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  769. Zkoušky, Tom Miveko: 9/24, 39.68 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  770. Zkoušky, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  771. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  772. AGILITY I, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  773. AGILITY I, Tom Miveko: Diskvalifikován

  774. AGILITY I, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  775. AGILITY II, Celine of Nazgul Borders: 9/118, 37.48 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  776. AGILITY II, Van Miveko: 31/118, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  777. AGILITY II, Tom Miveko: 32/118, 44.92 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  778. AGILITY II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  779. JUMPING II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 21/124, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  780. JUMPING II, Van Miveko: 60/124, 44.39 s, 19.39 tr. b., 4.01 m/s

  781. JUMPING II, Tom Miveko: Diskvalifikován

  782. JUMPING II, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  783. JUMPING III, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 10/119, 33.3 s, 0.3 tr. b., 4.47 m/s

  784. JUMPING III, Van Miveko: 18/119, 35.51 s, 2.51 tr. b., 4.2 m/s

  785. JUMPING III, Celine of Nazgul Borders: 23/119, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  786. JUMPING III, Tom Miveko: Diskvalifikován

  787. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 08. 04. 2012

  788. LA2-II LA2, Van Miveko: 1/23, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  789. LA2-I LA2, Van Miveko: Diskvalifikován

  790. LA3-II LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  791. LA3-I LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  792. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  793. Ne-Agility L, Tom Miveko: 2/43, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  794. Ne-Agility L, Van Miveko: 7/43, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  795. Ne-Agility L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  796. Ne-Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  797. Ne-Jumping L, Van Miveko: 3/42, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  798. Ne-Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/42, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  799. Ne-Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  800. Ne-Jumping L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  801. Ne- LA1, Van Miveko: 2/12, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  802. Ne- LA2, Tom Miveko: Diskvalifikován

  803. Ne- LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  804. Ne- LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  805. So-Agility L, Van Miveko: 5/63, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  806. So-Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 14/63, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  807. So-Agility L, Celine of Nazgul Borders: 15/63, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  808. So-Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  809. So-Jumping L, Van Miveko: 1/64, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  810. So-Jumping L, Tom Miveko: 4/64, 31.44 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  811. So-Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 8/64, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  812. So-Jumping L, Celine of Nazgul Borders: 14/64, 30.91 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  813. So- LA1, Van Miveko: Diskvalifikován

  814. So- LA2, Tom Miveko: 1/27, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  815. So- LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/27, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  816. So- LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  817. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  818. Agility L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/33, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  819. Agility L, Celine of Nazgul Borders: 5/33, 43.13 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  820. Agility L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  821. Agility L, Van Miveko: Diskvalifikován

  822. Jumping L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/33, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  823. Jumping L, Van Miveko: 3/33, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  824. Jumping L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  825. Jumping L, Tom Miveko: Diskvalifikován

  826. Zkouška LA1, Van Miveko: Diskvalifikován

  827. Zkouška LA2, Tom Miveko: 3/11, 42.77 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  828. Zkouška LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  829. Zkouška LA3, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  830. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2011, 17. 09. 2011

  831. Jumping Large, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/27, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  832. Jumping Large, Tom Miveko: Diskvalifikován

  833. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  834. Agility final L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 3/31, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  835. Agility III L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  836. Agility III L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  837. Agility II L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  838. Agility II L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  839. Agility I L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/123, 38.03 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  840. Agility I L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  841. Jumping II L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  842. Jumping I L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 35/122, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  843. Jumping I L, Celine of Nazgul Borders: Diskvalifikován

  844. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  845. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  846. Agility 5 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  847. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  848. Agility 5 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  849. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/39, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  850. Agility 6 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 15/39, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  851. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/39, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  852. Agility 6 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 15/39, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  853. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/38, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  854. Agility 7 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 7/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  855. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/38, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  856. Agility 7 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 7/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  857. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  858. Agility 8 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  859. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  860. Agility 8 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  861. Jumping C (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/39, 33.96 s, 0.96 tr. b., 4.39 m/s

  862. Jumping C (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/39, 35.0 s, 2.0 tr. b., 4.26 m/s

  863. Jumping C (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/39, 33.96 s, 1.96 tr. b., 4.39 m/s

  864. Jumping C (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 7/39, 35.0 s, 3.0 tr. b., 4.26 m/s

  865. Jumping D (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/37, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  866. Jumping D (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/37, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  867. Jumping D (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 2/37, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  868. Jumping D (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 5/37, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  869. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  870. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 15/45, 40.41 s, 5.41 tr. b., 4.08 m/s

  871. Agility 1 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/45, 45.28 s, 15.28 tr. b., 3.64 m/s

  872. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 15/45, 40.41 s, 5.41 tr. b., 4.08 m/s

  873. Agility 1 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 23/45, 45.28 s, 15.28 tr. b., 3.64 m/s

  874. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  875. Agility 2 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 20/45, 42.73 s, 10.73 tr. b., 3.96 m/s

  876. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/45, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  877. Agility 2 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 20/45, 42.73 s, 10.73 tr. b., 3.96 m/s

  878. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/44, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  879. Agility 3 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  880. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 6/44, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  881. Agility 3 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  882. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/44, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  883. Agility 4 (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  884. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/44, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  885. Agility 4 (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  886. Jumping A (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  887. Jumping A (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  888. Jumping A (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  889. Jumping A (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  890. Jumping B (EO + MS družstva) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/44, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  891. Jumping B (EO + MS družstva) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  892. Jumping B (MS jednotlivci) L, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/44, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  893. Jumping B (MS jednotlivci) L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  894. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  895. Jumping, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  896. LA2, Best Choice Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  897. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  898. LA1, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  899. LA1_II, Best Choice Od Zlatonosné říčky: 4/7, 32.22 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  900. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  901. LA2_II, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  902. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  903. Agility Jednotlivci L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 37/71, 41.33 s, 14.33 tr. b., 4.4 m/s

  904. Jumping Jednotlivci L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 4/74, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  905. Brno - AGILITY INTERCANIS, 26. 06. 2010 - 27. 06. 2010

  906. AGILITY, Adder Black Young for Ever: 1/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  907. JUMPING, Adder Black Young for Ever: 3/14, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  908. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 30. 01. 2010

  909. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  910. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 34.02 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  911. Zkoušky 1 LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  912. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  913. AGILITY-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  914. AGILITY-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 12/61, 42.78 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  915. JUMPING-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/41, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  916. JUMPING-L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 9/61, 28.85 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  917. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/23, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  918. LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/29, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  919. Brno - Zimní Robinsonáda, 09. 01. 2010

  920. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  921. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  922. Jumping M, Adder Black Young for Ever: 3/17, 35.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  923. Zkouška LA2, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/10, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  924. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 14. 03. 2009 - 15. 03. 2009

  925. Agility L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 10/43, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  926. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 1/46, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  927. Jumping L, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: 17/45, 29.94 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  928. Zkoušky 1 LA3, Atomic Djo od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován