Cz En

093116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Edrová

    Člen KA

Pes

  1. Adar Wanderers of Saint Wendelin, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: 2/96, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  6. QJ5 Jumping: 5/94, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  7. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  8. 1. Jumping L: 3/32, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  9. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  10. Agility L: Diskvalifikován

  11. Finále - Agi L: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  13. QA1 agility: Diskvalifikován

  14. QA2 agility: 3/120, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  15. QA3 agility: 5/120, 39.23 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  16. QJ1 jumping: 46/123, 36.27 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  17. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 jumping: 46/111, 42.26 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: Diskvalifikován

  22. Agility Trial III: Diskvalifikován

  23. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  24. TRIAL III. LA2: 1/18, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  25. TRIAL II. LA2: 1/21, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  26. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  27. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  28. Agility Trial I: 2/14, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  31. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  32. Jumping: Diskvalifikován

  33. Jumping DRUZSTVA: 28/97, 34.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  34. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  35. Agility Large: Diskvalifikován

  36. Jumping Large: Diskvalifikován

  37. Zkouška LA2: 1/18, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  39. Agility 1: 35/212, 40.72 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  40. Agility 2: 5/217, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  41. Grand Final: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: Diskvalifikován

  43. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  44. QA4 Agility: 5/95, 42.68 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  45. QA5 Agility: 3/93, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  46. QA6 Agility: 2/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  47. QJ4 Jumping: 3/95, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  48. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  49. QJ6 Jumping: 8/77, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  50. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  51. QA1 agility: 13/127, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. QA2 agility: 2/125, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  53. QA3 agility: Diskvalifikován

  54. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  55. QJ2 jumping: 4/126, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  57. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  58. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  59. Jumping A2A3: 37/113, 34.67 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  60. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Special Agility: 22/159, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  62. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  63. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  64. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  66. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  67. Agility L Ne: Diskvalifikován

  68. Agility L So: Diskvalifikován

  69. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  70. Jumping L So: 29/100, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  72. Agility LA: Diskvalifikován

  73. Jumping LA: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  76. Agility LA: 11/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  77. Jumping LA: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  80. Agility LA: 1/47, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  81. Jumping LA: 15/51, 28.1 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. Zkouška LA2: 2/22, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  84. Agility open 1 L: Diskvalifikován

  85. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  86. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  87. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  88. Agility L: 3/28, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  91. 1. Zk LA2: 7/23, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  92. 2. Zk LA2: 4/23, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  93. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  94. Agility 1: 5/217, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  95. Agility 2: 45/216, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  96. Agility 3: 36/190, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  97. Agility 4: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  101. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  102. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  103. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  104. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  105. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  106. QA6 agility: Diskvalifikován

  107. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  109. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  110. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  111. Jumping L: Diskvalifikován

  112. zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  113. zkouška 4 LA2: Diskvalifikován

  114. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  115. Agility Open L: 2/41, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  116. Jump Open L: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  119. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  120. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  121. Zkoušky LA1: 1/16, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  122. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  123. 1. Agility: 1/13, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  124. 2. Agility: Diskvalifikován

  125. 3. Agility: Diskvalifikován

  126. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  127. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  128. 2. Zka - LA1: 1/5, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  129. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  130. QA1 agility: Diskvalifikován

  131. QA2 agility: 29/127, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  132. QA3 agility: Diskvalifikován

  133. QJ1 jumping: 19/135, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  134. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ3 jumping: Diskvalifikován