Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Erdos, André (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 41.09 5.35 V V
2 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 42.12 5.22 V V
3 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 42.3 5.2 V V
4 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 42.55 5.17 V V
5 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 42.68 5.15 V V
6 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 43.12 5.1 V V
7 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 0 0 0.0 0.0 43.23 5.09 V V
8 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 43.61 5.04 V V
9 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 43.81 5.02 V V
10 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 44.31 4.97 V V
11 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 44.36 4.96 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 45.38 4.85 V V
13 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 46.79 4.7 V V
14 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 48.47 4.54 V V
15 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 1.52 1.52 52.52 4.19 V V
16 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 42.01 5.24 V V
17 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 42.27 5.2 V V
18 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 43.66 5.04 V V
19 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 43.81 5.02 V V
20 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 43.83 5.02 V V
21 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 44.7 4.92 V V
22 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 45.72 4.81 V V
23 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 0 0.0 5.0 48.41 4.54 V V
24 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 1.44 6.44 52.44 4.2 VD VD
25 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 2 0 0.0 10.0 42.38 5.19 VD VD
26 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 43.47 5.06 VD VD
27 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 44.4 4.95 VD VD
28 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 46.45 4.74 VD VD
29 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali 2 0 0.0 10.0 47.84 4.6 VD VD
30 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 48.74 4.51 VD VD
31 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 49.83 4.42 VD VD
32 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 1 0.0 10.0 49.91 4.41 VD VD
33 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 3 0 0.0 15.0 46.15 4.77 VD VD
34 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 2 1 0.0 15.0 48.46 4.54 VD VD
35 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 48.96 4.49 VD VD
36 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 2 2.81 17.81 53.81 4.09 D D
37 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 4 0 0.0 20.0 44.01 5.0 D D
38 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 3 1 0.0 20.0 45.6 4.82 D D
39 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 3 0 5.92 20.92 56.92 3.87 D D
40 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 4 1 0.0 25.0 49.32 4.46 D D
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073214 Kateřina Košárková Airy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004217 Tereza Kropáčová Tessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO