Cz En

092814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Tejkalová, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Bria Love from Tatras, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  2. Agility družstev AUO: 15/44, 56.44 s, 16.44 tr. b., 3.74 m/s

  3. Agility jednotlivců AUO: 7/42, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  4. Jumping družstev AUO: 24/44, 47.32 s, 11.32 tr. b., 3.85 m/s

  5. Jumping jednotlivců AUO: 2/44, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  6. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  7. Agility Individual: Diskvalifikován

  8. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Individual: 26/108, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  10. Jumping Squads as Individual: 60/108, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  11. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  12. II. zkouška A3 L: 1/11, 46.58 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  13. I. zkouška A3 L: 3/11, 55.11 s, 10.11 tr. b., 3.99 m/s

  14. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. I. agility L: 9/95, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  16. II. agility L: Diskvalifikován

  17. II. jumping L: 25/97, 42.5 s, 7.5 tr. b., 4.14 m/s

  18. I. jumping L: Diskvalifikován

  19. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  20. LA3 - I.: Diskvalifikován

  21. LA3 - II.: 3/10, 50.55 s, 0.55 tr. b., 4.11 m/s

  22. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  23. Agility družstev: Diskvalifikován

  24. Agility jednotlivci: 16/69, 55.09 s, 10.09 tr. b., 3.99 m/s

  25. Jumping družstev L: 14/69, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Jumping jednotlivců: 9/69, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  27. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  28. 1. běh LA3 : Diskvalifikován

  29. 2. běh LA3 : 6/12, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  31. LA3 - I.: Diskvalifikován

  32. LA3 - II.: 2/7, 44.25 s, 1.25 tr. b., 4.18 m/s

  33. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  34. LA3 - I.: 5/12, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  35. LA3 - II.: 7/12, 45.34 s, 5.34 tr. b., 4.04 m/s

  36. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  37. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  40. LA3_1: Diskvalifikován

  41. LA3_2: Diskvalifikován

  42. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  43. Agility I: Diskvalifikován

  44. Agility II: 86/165, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  45. Jumping I: 40/169, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. Jumping II: 35/161, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  47. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  48. 2. zkouška LA3: 11/17, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  49. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  51. LA3 I.: 4/22, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  52. LA3 II.: 6/22, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  53. LA3 III.: Diskvalifikován

  54. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  55. III.jumping L: Diskvalifikován

  56. II. jumping L: 8/32, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  57. I. jumping L: 6/32, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  58. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  59. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  62. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  63. Jumping LA neděle: 12/43, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  64. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  65. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  66. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  68. Agility Družstva L: 8/68, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  69. Agility jednotlivci AO L: 7/39, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  70. Jumping Družstva L: 5/68, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  71. Jumping jednotlivci AO L: 4/41, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  72. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  73. Agility: Diskvalifikován

  74. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  75. Jumping: 15/97, 48.36 s, 4.36 tr. b., 4.03 m/s

  76. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  77. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  78. A3 - druhá zkouška LA3: 1/9, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  79. A3 - první zkouška LA3: 2/9, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  80. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  81. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  84. Agility II. L: 6/92, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  85. Agility I. L: 15/94, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  86. Jumping II. L: 36/92, 49.34 s, 15.34 tr. b., 3.87 m/s

  87. Jumping I. L: Diskvalifikován

  88. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  89. QA4 Agility: Diskvalifikován

  90. QA5 Agility: Diskvalifikován

  91. QA6 Agility: 32/88, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  92. QJ4 Jumping: 21/95, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  93. QJ5 Jumping: 21/90, 43.13 s, 3.13 tr. b., 4.57 m/s

  94. QJ6 Jumping: 46/77, 43.96 s, 18.96 tr. b., 3.96 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  96. QA1 agility: 37/127, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. QA2 agility: 71/125, 53.28 s, 22.28 tr. b., 3.87 m/s

  98. QA3 agility: Diskvalifikován

  99. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ2 jumping: 25/126, 46.52 s, 1.52 tr. b., 4.28 m/s

  101. QJ3 jumping: 25/122, 40.1 s, 2.1 tr. b., 4.64 m/s

  102. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  103. Agility L: 6/23, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  104. Jumping L: 9/21, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  105. Zkouška LA3: 1/12, 46.04 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  107. I Agility Open: Diskvalifikován

  108. II Agility Open: 36/137, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  109. II Jumping Open: 31/135, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  110. I Jumping Open: Diskvalifikován

  111. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  112. I. Batmanova zkouška LA3: 2/6, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  113. II. Supermanova zkouška LA3: 2/6, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  119. II. Packa LA3: 2/24, 41.2 s, 8.2 tr. b., 4.37 m/s

  120. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  121. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  122. Agility LA sobota: 8/60, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  123. Jumping LA neděle: 13/62, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  124. Jumping LA sobota: 16/59, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  125. Velké finále LA neděle: 7/32, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. Zkoušky LA3 neděle: 12/32, 42.59 s, 5.59 tr. b., 4.25 m/s

  127. Zkoušky LA3 sobota: 1/34, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  129. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA3: 9/22, 47.12 s, 20.12 tr. b., 4.03 m/s

  131. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  132. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  135. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. 2.zkouška LA3: 5/10, 45.03 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  137. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  138. Agility Open AO: 13/44, 46.39 s, 12.39 tr. b., 4.07 m/s

  139. Agility Open AO Squads: 9/46, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  140. Jumping Open AO: Diskvalifikován

  141. Jumping Open AO Squads: 15/46, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  142. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  143. Agility - Ne: Diskvalifikován

  144. Agility - So: Diskvalifikován

  145. Jumping - Ne: 13/89, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  146. Jumping - So: Diskvalifikován

  147. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  148. QA4 agility: Diskvalifikován

  149. QA5 agility: 28/97, 44.01 s, 0.01 tr. b., 4.25 m/s

  150. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  151. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  152. QA1 agility: Diskvalifikován

  153. QA2 agility: 14/127, 40.27 s, 0.27 tr. b., 4.4 m/s

  154. QA3 agility: 61/130, 50.87 s, 16.87 tr. b., 3.62 m/s

  155. QJ1 jumping: 64/135, 48.33 s, 19.33 tr. b., 3.23 m/s

  156. QJ2 jumping: 21/135, 38.55 s, 0.55 tr. b., 4.67 m/s

  157. QJ3 jumping: 52/118, 42.74 s, 8.74 tr. b., 4.09 m/s

  158. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  159. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  160. 2. Zka - LA3: 3/5, 43.43 s, 6.43 tr. b., 3.85 m/s

  161. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  162. Druhý běh LA2: 7/13, 45.4 s, 21.4 tr. b., 3.24 m/s

  163. První běh LA2: 2/13, 33.04 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  165. Agility 1: Diskvalifikován

  166. Agility 2: 73/128, 50.97 s, 25.97 tr. b., 3.79 m/s

  167. Jumping 1: Diskvalifikován

  168. Jumping 2: 38/128, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  170. Agility Trial I: Diskvalifikován

  171. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  173. 1. ZK LA2: 6/29, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  174. 2. ZK LA2: 1/28, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  176. 1. ZK LA2: 4/29, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  177. 2. ZK LA2: 6/29, 40.67 s, 11.67 tr. b., 3.88 m/s

  178. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  179. 1. ZK LA2: 7/31, 40.14 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  180. 2. ZK LA2: 12/31, 39.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  181. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  182. Agility LA sobota: 23/63, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  183. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  184. Jumping LA sobota: 14/66, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  185. Zkoušky LA2 neděle: 15/22, 53.04 s, 15.04 tr. b., 3.36 m/s

  186. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  187. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  188. 1. zkouška LA2: 13/34, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  189. 2. zkouška LA2: 4/34, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  190. 3. zkouška LA2: 12/34, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  192. 1. zkouška LA2: 10/28, 39.79 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  193. 2. zkouška LA2: 6/28, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  195. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  196. 2. ZK LA2: 4/28, 38.45 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  197. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  198. JUMPING_LA2 LA2: 1/17, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  199. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  200. LA2_2 LA2: 5/17, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  201. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  202. Agility L: Diskvalifikován

  203. Jumping L: Diskvalifikován

  204. Zkoušky A1 LA2: 9/16, 46.0 s, 13.0 tr. b., 3.41 m/s

  205. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  206. druhý běh LA2: 1/13, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. první běh LA2: 3/13, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  208. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  209. Druhá zkouška LA2: 1/22, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  210. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. Třetí zkouška LA2: 5/17, 42.04 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  212. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  213. QA5 Agility: 67/182, 49.82 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  214. QA6 Agility: Diskvalifikován

  215. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  216. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  217. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  218. Agility So Large: Diskvalifikován

  219. Jumping Ne Large: 13/37, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  220. Jumping So Large: Diskvalifikován

  221. LA2 Ne: 6/17, 49.64 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  222. LA2 So: 9/22, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  223. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  224. QA3 Agility: 63/176, 54.94 s, 15.94 tr. b., 3.51 m/s

  225. QA4 Agility: Diskvalifikován

  226. QJ3 Jumping: 35/176, 37.97 s, 1.97 tr. b., 4.27 m/s

  227. QJ4 Jumping: 77/174, 43.4 s, 11.4 tr. b., 3.89 m/s

  228. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  229. QA1 Agility: Diskvalifikován

  230. QA2 Agility: 68/204, 52.49 s, 14.49 tr. b., 3.81 m/s

  231. QJ1 Jumping: 32/213, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  232. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  233. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  234. Agility I: Diskvalifikován

  235. Agility II: 17/41, 54.13 s, 11.13 tr. b., 3.51 m/s

  236. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  237. Agility AO: 12/49, 54.46 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  238. Agility - družstva AO: Diskvalifikován

  239. Jumping AO: Diskvalifikován

  240. Jumping - družstva AO: Diskvalifikován

  241. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  242. Agility L: 1/38, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  243. Jumping L: 13/37, 42.91 s, 11.91 tr. b., 3.26 m/s

  244. ZkA LA1: 1/15, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  245. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  246. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  247. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  248. Horní Počernice, 3. běh: 4/11, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  249. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  250. agility open L: Diskvalifikován

  251. jumping L: 18/38, 43.06 s, 12.06 tr. b., 3.83 m/s

  252. zkouška LA1: 2/16, 46.22 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  253. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  254. Agility L: Diskvalifikován

  255. Jumping L: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  257. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  258. LA1 II LA1: 8/25, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  259. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  260. LA1 I LA1: 15/28, 44.31 s, 14.31 tr. b., 3.11 m/s

  261. LA1 I LA1: Diskvalifikován