Cz En

Jumping jednotlivců

  1. Datum: 06. 10. 2019
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 33.7 5.73 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 35.95 5.37 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 36.03 5.36 V V
4 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 36.79 5.25 V V
5 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 38.37 5.03 V V
6 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 0 0 0.0 0.0 38.86 4.97 V V
7 100615 Lucie Jouzová Bayli Valkar 0 0 0.0 0.0 38.95 4.96 V V
8 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 41.09 4.7 V V
9 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 43.65 4.42 V V
10 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 0 0.0 0.0 43.68 4.42 V V
11 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 0 0 0.0 0.0 44.57 4.33 V V
12 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 1.8 1.8 47.8 4.04 V V
13 036014 Jakub Šrám Cyráno Amazonka 0 0 2.08 2.08 48.08 4.01 V V
14 043418 Blanka Hromadová Albatros Barbastella 0 0 2.09 2.09 48.09 4.01 V V
15 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 3.11 3.11 49.11 3.93 V V
16 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 1 0 0.0 5.0 36.03 5.36 V V
17 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE 1 0 0.0 5.0 38.19 5.05 V V
18 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 39.25 4.92 V V
19 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 1 0 0.0 5.0 39.33 4.91 V V
20 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 1 0.0 5.0 39.53 4.88 V V
21 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 1 0 0.0 5.0 44.28 4.36 V V
22 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 2 0 0.0 10.0 37.33 5.17 VD VD
23 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 2 0.0 10.0 40.75 4.74 VD VD
24 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 41.51 4.65 VD VD
25 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second 2 0 4.37 14.37 50.37 3.83 VD VD
26 030114 Jitka Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 3 0 0.0 15.0 34.72 5.56 VD VD
27 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 2 1 1.39 16.39 47.39 4.07 D D
28 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 2 0.0 20.0 42.08 4.59 D D
29 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline 1 1 11.91 21.91 57.91 3.33 D D
30 007919 Blanka Hromadová I'm Magic Love Od Halířů 2 2 2.84 22.84 48.84 3.95 D D
31 002413 Miloslava Beranová Johnny Kwanah 1 1 13.85 23.85 59.85 3.22 D D
DIS 054318 Ivana Šrámová Le reveil dela force Origine Deux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082318 Tereza Pálová Control Hazard RR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065719 Petra Vyplelová Foradori Granato z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051217 Martina Konečná Austin Lenax-BO DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016917 Dana Tůmová Medea Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003819 Blanka Hromadová Halle Berry Od Halířů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017716 Hedvika Rychnovská Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083217 Veronika Palová Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 150015 Zuzana Jašková Damisi Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083516 Pavlína Vopatová Fruko Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026118 Lucie Trčková Benny Dvůr u potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002916 Sebastian Sudlík Estate Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO