Cz En

026717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Prokopová

    Člen KA

Pes

  1. Aglaia Bajlo, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  2. Agility L - finále: Diskvalifikován

  3. Agility L sobota: Diskvalifikován

  4. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  5. Jumping L sobota: 1/38, 33.13 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  6. Zkouška LA2 neděle: 7/11, 34.1 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  7. Zkouška LA2 sobota: 6/11, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  9. Agility družstev: Diskvalifikován

  10. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  11. Jumping družstev L: 39/69, 40.32 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  13. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  14. Agility Open L: Diskvalifikován

  15. Jumping Open L: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  18. A2 Large: Diskvalifikován

  19. A2 Large: Diskvalifikován

  20. Agility Open Large: Diskvalifikován

  21. Agility Open Large: Diskvalifikován

  22. Jumping Open Large: 13/31, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  23. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  24. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  25. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA2: 5/13, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Jumping Large: Diskvalifikován

  28. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  29. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  32. Agility I: 23/85, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  33. Agility II: 38/85, 39.2 s, 15.0 tr. b., 5.54 m/s

  34. Jumping I: Diskvalifikován

  35. Jumping II: 23/84, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  37. QA4 Agility: Diskvalifikován

  38. QA5 Agility: Diskvalifikován

  39. QA6 Agility: 43/93, 37.06 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  40. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  41. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  42. QJ6 Jumping: 25/87, 34.57 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  43. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  44. 1. Jumping L: 9/32, 39.96 s, 15.0 tr. b., 5.51 m/s

  45. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  48. QA1 agility: Diskvalifikován

  49. QA2 agility: 75/120, 35.84 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  50. QA3 agility: Diskvalifikován

  51. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  52. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  53. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  54. Písek - Fitmin Open Cup, 09. 05. 2019

  55. Agility 0pen: Diskvalifikován

  56. Jumping Open: 15/70, 35.41 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  57. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  58. Agility L: Diskvalifikován

  59. Jumping L: 11/30, 33.99 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  60. Zkouška LA2: 3/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  61. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  62. AGILITY: 8/49, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  63. JUMPING: 2/48, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  64. LA2: Diskvalifikován

  65. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  66. Agility I: 50/167, 40.25 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Jumping I: 88/169, 30.74 s, 15.0 tr. b., 5.95 m/s

  69. Jumping II: Diskvalifikován

  70. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  71. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  74. Agility LA: Diskvalifikován

  75. Jumping LA: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA2: 2/11, 32.46 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  77. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  78. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  79. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  80. Jumping LA sobota: 21/71, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  81. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  82. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  83. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  84. Agility LA: 2/42, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  85. Jumping LA: 10/45, 30.86 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  86. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  88. Agility LA: Diskvalifikován

  89. Jumping LA: 1/43, 31.88 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  90. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Agility Trial III: Diskvalifikován

  95. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  96. Agility neděle L: Diskvalifikován

  97. Agility sobota L: 6/26, 37.51 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  98. Jumping neděle L: 13/28, 40.23 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. Jumping sobota L: 8/26, 32.48 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  100. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  101. Agility Trial I: 6/19, 43.73 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  102. Agility Trial II: 3/19, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  103. Agility Trial III: 3/19, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  104. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  105. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  106. Agility I: 14/75, 37.79 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  107. Agility II: 24/74, 39.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  108. Jumping I: 9/76, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  109. Jumping II: 33/73, 31.02 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  110. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  111. QA4 Agility: Diskvalifikován

  112. QA5 Agility: Diskvalifikován

  113. QA6 Agility: 3/88, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  114. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  115. QJ5 Jumping: 38/90, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  116. QJ6 Jumping: 36/77, 30.48 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  117. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  118. Finále Ag L: 3/21, 26.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  119. I. Agility L: 17/42, 32.42 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  120. II. Jumping L: 11/40, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  121. I. Jumping L: Diskvalifikován

  122. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  123. QA1 agility: Diskvalifikován

  124. QA2 agility: Diskvalifikován

  125. QA3 agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  127. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  128. QJ3 jumping: 30/122, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  129. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  130. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  133. Agility L Ne: 36/98, 33.79 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  134. Agility L So: Diskvalifikován

  135. Jumping L Ne: 44/96, 34.41 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  136. Jumping L So: Diskvalifikován

  137. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  138. Agility LA: Diskvalifikován

  139. Jumping LA: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  142. Agility LA: 2/35, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  143. Jumping LA: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: 5/22, 32.18 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Agility: Diskvalifikován

  148. Jumping: Diskvalifikován

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  152. Agility LA sobota: 4/60, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  153. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  154. Jumping LA sobota: 19/59, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  155. Velké finále LA neděle: 8/32, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  156. Zkoušky LA2 neděle: 10/25, 33.55 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  157. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  158. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  159. Agility LA: Diskvalifikován

  160. Jumping LA: Diskvalifikován

  161. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  163. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  164. 2. Jumping L: 15/40, 25.42 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  165. 3. Jumping L: 12/40, 37.89 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  166. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  167. Agility LA: Diskvalifikován

  168. Jumping LA: 18/51, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  169. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  171. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  172. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  174. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  175. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  178. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  179. Agility L (So): Diskvalifikován

  180. Jumping L (Ne): 9/20, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  181. Jumping L (So): Diskvalifikován

  182. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  183. Agility 1 L: Diskvalifikován

  184. Jumping 1 L: 12/44, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  185. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  186. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  187. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  188. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  189. Agility Open BO: Diskvalifikován

  190. Agility Open BO Squads: Diskvalifikován

  191. Jumping Open BO: 14/30, 31.19 s, 15.0 tr. b., 5.9 m/s

  192. Jumping Open BO Squads: Diskvalifikován

  193. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  194. Agility Open: Diskvalifikován

  195. Agility Trial: Diskvalifikován

  196. Jumping Open: 1/57, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  197. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  198. 1. Zk LA1: 11/17, 27.75 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  199. 2. Zk LA1: 1/16, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  200. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  201. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  202. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  203. LA1/1 LA1: 1/14, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  204. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  205. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  206. Agility Trial I: 5/13, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  207. Agility Trial II: Diskvalifikován

  208. Agility Trial III: 5/13, 32.84 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  209. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  210. 1.zkouška: 1/12, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  211. 2.zkouška: 5/11, 24.72 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  212. Jumping A1: 1/7, 16.4 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  213. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  214. 1. Jumping LA: 10/37, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  215. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  216. 3. Jumping LA: 17/37, 38.76 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s

  217. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  218. AGILITY: Diskvalifikován

  219. JUMPING: Diskvalifikován

  220. Speciální: 3/19, 59.38 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s