Cz En

015518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Kárníková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Bastille Strážce palisád, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  2. 1. zkouška A1 L: 2/9, 27.65 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. 2. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  4. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  5. Agility 1 L: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  9. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  12. Agility družstev: Diskvalifikován

  13. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  14. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  15. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  16. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  17. Zkouška 1: Diskvalifikován

  18. Zkouška 2: 7/13, 30.49 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  19. Zkouška 3: Diskvalifikován

  20. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  21. Agility open: 12/23, 27.62 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  22. Jumping open: Diskvalifikován

  23. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  24. Ne. - Agility II. L: 34/105, 37.66 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  25. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  26. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  27. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  28. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  29. A1L neděle: Diskvalifikován

  30. A1L sobota: Diskvalifikován

  31. Agility neděle: Diskvalifikován

  32. Agility sobota: Diskvalifikován

  33. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  34. Jumping sobota: 2/21, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  35. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  36. AGILITY: 16/49, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. JUMPING: Diskvalifikován

  38. LA1: 5/24, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  39. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  40. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  41. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  42. Jumping LA sobota: 34/71, 41.5 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  43. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  45. 1. Zka - LA1: 5/22, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  46. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  47. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  48. Agility neděle L: 13/28, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. Agility sobota L: Diskvalifikován

  50. Jumping neděle L: 11/28, 46.09 s, 16.09 tr. b., 4.4 m/s

  51. Jumping sobota L: 10/26, 38.11 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  52. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  53. Agility Družstva L: 41/68, 41.36 s, 21.36 tr. b., 3.63 m/s

  54. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  55. Jumping Družstva L: 23/68, 46.65 s, 11.65 tr. b., 4.05 m/s

  56. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  57. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  58. Agility OPEN L: 5/59, 44.59 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  59. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  60. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  62. Jumping II L: 17/44, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  63. Jumping I L: Diskvalifikován

  64. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  65. ZkA. I. LA1: 1/9, 29.28 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  66. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  67. A1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  68. A1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  69. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  70. Zkouška: 3/13, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. Zkouška II: Diskvalifikován